Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2017!


TatKono

Recommended Posts

Εγω ημουν πολυ ευχαριστημένη με το γιατρο μου απλως στο δεύτερο παιδάκι μου δε μπορουσα να τον βρω ευκολα στο τηλεφωνο.  Ετσι αποφάσισα να αλλάξω γιατρο αλλα δυστυχως η ευτυχως ειναι χειρότερος σε αλλα πράγματα και γι'αυτό επέστρεψα στο παλιο μου γιατρο που του εχω και απολυτη εμπιστοσύνη! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 634
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια ευχαριστω πολυ που με βοηθατε γιατι εχω πολυ αγχος.. alekagala η γιατρος μου ειπε να ξεχασω το γυμναστηριο, μονο περπατημα.. ουφ σημερα ηταν η πρωτη νυχτα που κοιμηθηκα κανονικα, δν ειχα καθολου πονακια.. αλλα το πρωι δν ειχα ορεξη να φαω κ ολα μου μυριζαν ασχημα..

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο γυναικολόγος μου ειναι αρκετα μεγάλος κ γιαυτο αποφάσισα να αλλαξω. Στο γιο του θα παω κ ελπίζω να μεινω ευχαριστημένη. 

Κορίτσια ο μεγάλος μου γιος (4,5 χρόνων) είναι σίγουρος οτι ειναι κοριτσάκι γιατι θελει αδελφή. Τι να του εξηγώ οτι ακομα δεν ξέρουμε κ μπορει να μην ειναι κοριτσάκι. Δεν δεχεται να ακούσει κατι τέτοιο. Δράματα θα εχουμε αν ειναι αγόρι. Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας!  Σημερα σηκώθηκα με τεραστια βαρεμάρα και αφου πηγα στο πιλάτες γύρισα σπίτι και μεγαλουργησα στη κουζινα....  Χορτοπιτα με σπιτικο φύλλο,  ατομικές ομελέτες με λαχανικά,  δυο σαλάτες,  πέννες ογκρατεν και μακαρονακια για τα παιδια! Και μετα εχω και λαϊκή για φρούτα για τα πιτσιρίκια....  Αντε να περασει αυτη η μερα ανυπομονω για αυριο.... Χθες με τα μικρα καναμε την πρωτη μας κοιλοσελφι ολοι μαζι!!!! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Alekagala γεια στα χέρια σου!!! Δεν κουραστηκέσ; Εγώ ειμαι με τεράστια βαρεμάρα γενικώς. Ασε που σημερα εχω ολη μερα αναγούλες κ με φοβίζουν γιατι δεν θελω να κανω εμετο.  

Τοαστ τους τάισα για δείπνο εχτες. Δεν ειχα διάθεση για να κανω κατι. 

Τι ηλικίες εχουν τα μικρά σου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σημερα της εκανα τοστ για το μεσημέριανο της κορης μου στο σχολειο....!!!  Ειναι 6 μισο και 4μισο....  Να σου πω την αληθεια Κουράστηκα αλλα σκεφτομαι οτι σε λιγο θα λιώσω στον υπνο!!!! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τελικα την Παρασκευη θα παω στην γιατρο.. ελπιζω να δουμε αυτο το κατι! 

Alekagala που βρηκες τετοια διαθεση γι ολα αυτα? Εγω σημερα ηθελα να ειμαι στο κρεβατι.. κοιμηθηκα 3 ωρεσ το απογευμα κ το καταευχαριστηθηκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!  Ειδαμε σάκο ειδαμε σπορι,  ειδαμε τη καρδια να αναβοσβήνει αλλα δυστυχως δε μπορούσαμε να την ακουσουμε γιατι ειναι λιγο νωρις....  Με εβαλε να παω ρευματολογο για το αυτοανοσο μου και ενδοκρινολογο για να αλλαξω τα χάπια του θυροειδη....  Απο φαρμακα μονο φυλλικό οξύ και σε δυο βδομαδες θα με ξαναδει!  Αν και δεν ακουσα αυτο το γλυκο ηχο ολα καλα πανε μεχρι στιγμης

  • Μου αρέσει 2

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας χαιρετώ. Κ εγώ αύριο το απόγευμα εχω γιατρο κ ανυπομονώ για την πρώτη συνάντηση με το σποράκι μου. 

Alekagala σε δυο βδομάδες πιθανόν να ακούσετε κ την καρδούλα. 

Linaev κ εγω εχω απίστευτη υπνηλία. Θελω συνέχεια να κοιμάμαι. Δυσκολεύομαι στο γραφειο.  

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ειναι πολυ ωραιο συναισθημα τη πρωτη συναντηση.... Μολις με ειδε ο γιατρός οτι αγχώθηκα που δε ακουγα τη καρδια μου την έδειχνε που αναβοσβήνει για να μου φυγει το αγχος.... Ευτυχως πρόλαβα και εκλεισα ολα τα ραντεβου και εκανα ολες τις εξετάσεις με τους εξωτερικούς γιατρούς για να μου φύγει και το επιπλέον αγχος....  Πονακια δυστυχως επέστρεψαν και σημερα πιο δυνατα..... Η υπνηλία σταθερή κοιμάμαι παντου αν με αφησεις στην ησυχια μου

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα, κάναμε την πρώτη να χοριακη 517,3 μονάδες ο γιατρός μας είπε την Παρασκευή (δηλαδή αυριο να επαναλάβουμε) υπάρχει περίπτωση να παει κάτι στραβά εχω πολύ άγχος 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Alexander82 είπε:

Καλησπέρα, κάναμε την πρώτη να χοριακη 517,3 μονάδες ο γιατρός μας είπε την Παρασκευή (δηλαδή αυριο να επαναλάβουμε) υπάρχει περίπτωση να παει κάτι στραβά εχω πολύ άγχος 

Τιποτα δε θα παει στραβά μην αγχωνεσαι....  Απλως αυριο θα ειναι 4τετραψήφιο το νουμερο της χοριακης!  Εγω ξεκίνησα με 64μονάδες χοριακη... Καλωσορισες στην παρεα μας!!!!! 


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alekagala είπε:

Τιποτα δε θα παει στραβά μην αγχωνεσαι....  Απλως αυριο θα ειναι 4τετραψήφιο το νουμερο της χοριακης!  Εγω ξεκίνησα με 64μονάδες χοριακη... Καλωσορισες στην παρεα μας!!!!! 

Καλώς σας ήρθα κορίτσια , σε πια εβδομάδα εισαι εσυ alekagala? Εγω ειμαι από εξωσωματική η Τρίτη φορά με τρεις βλαστό κύστες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6βδομαδων μεχρι στιγμής!  Αχ ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι και μακαρι να ειναι και τριδυμα!!!! Φανταζομαι οτι εκανες την μερα της υποτιθέμενης περιόδου χοριακη

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα:)!!! 6 εβδομάδων τι καλα!!! Ολα καλα σου εύχομαι κοριτσι μου γερό και δυνατο το μωράκι σου. Έκανα την εξέταση 12 μέρες μετά την εξωσωματική , μου φάνηκε περίεργο που ειναι τόσο υψηλή. Μακάρι να πάνε καλα και ότι θέλει ο θεός ας μας το στείλει , έχουμε ταλαιπωρηθεί τόσο πολύ μέχρι σήμερα με τις αποτυχίες που ειλικρινά και 5 να μου έλεγαν ότι ειχα δεν θα λέγαμε όχι! 

Δεν ξέρω πως πρεπει καθε φορά να γράφω μπερδεύομαι λίγο όποτε ζήτω συγνώμη αν εχω κανει καμία γκάφα !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...