Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μανούλες Οκτωβρίου 2017!


TatKono

Recommended Posts

Καλημερα σας!Και εμένα ευτυχώς κοιμάται σερί όλη τη νύχτα  (συνήθως 10-7.30)και μέσα στην ημέρα παίρνει μικρούς μισαωρους υπνακους με εξαιρεση το μεσημερι που θα κοιμξθει συνήθως 2-4.

Ξεκινήσαμε και τα φρούτα  (μηλο,αχλάδι)και έχει ξετρελαθει.Ακομα δεν προλαβαίνει να κατεβάσει καλά καλά την κουταλιά κλαίει για να του δώσω την επόμενη με ρυθμό αστραπής .Ηδη σκεφτομαι συνδυασμούς φρούτων που θα δοκιμάσει καθώς ο γιατρός είπε μέσα σε 1 μήνα να δοκιμάσει όλα τα φρουτα και τα λαχανικά εποχης.Οταν τυχαίνει να είμαστε έξω και προφανώς να μην έχω μπλέντερ σκέφτηκα να έχω στην τσάντα μια μπανάνα και ένα αβοκάντο που λιώνουν εύκολα καθώς δε θέλω να δίνω ετοιματζιδικα και επίσης δεν είναι καλό να προετοιμαζω τα φρούτα ώρες πριν καθώς χαλάνε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 634
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια! 

Εμείς ξεκινήσαμε χθες κρέμα ρυζάλευρο (μόνο απογευμα)και μετά από λίγες ημέρες ξεκινάμε και φρουτοκρέμα το πρωί. της αρέσει πολύ η κρεμουλα ...Για  να δούμε και τα φρούτακια. ..

angela123 οσο και να λιώσει η μπανάνα χώρις μπλεντερ δεν θα είναι σκληρή για να την καταπιείτο μωρό? 

Υπάρχουν νομίζω φορητά μπλεντερακια αν δεν κάνω λαθος..

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

κορίτσια που έχετε χαθεί καλέ τόσους μήνες? ????Τι κάνετε? Τα μωρακια σας????βάπτισε καμιά σας το μπουμπουκακι της?εμείς βαπτιζομαστε την Κυριακή! !πΩς περνάτε με τα μωρακια σας?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 6/6/2018 at 11:55 ΠΜ, iolh34 είπε:

κορίτσια που έχετε χαθεί καλέ τόσους μήνες? ????Τι κάνετε? Τα μωρακια σας????βάπτισε καμιά σας το μπουμπουκακι της?εμείς βαπτιζομαστε την Κυριακή! !πΩς περνάτε με τα μωρακια σας?

Γεια σας κοριτσια! Εμεις ειμαστε μια χαρα, μπουσουλαει σε ολο το σπιτι και τρεχω συνεχεια απο πισω της γιατι τραβαει στα αυτια του σκυλου και βαζει οτι βρει στο στομα! Χαχα. Ειμαστε σε φαση τωρα που προσπαθει και καποιες φορες σηκωνεται ορθια αν κρατιεται καπου.. ειναι πολυ ωραια, αλλα τα χω παιξει! Ξυπναει και 2 φορες μεσα στη νυχτα τωρα τελευταια.. πολυ κουραση! Εμεις σεπτεμβρη θα την βαπτισουμε.. εσεις πως περνατε? 


nqrDp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Και πέρασαν τα χρόνια, και γίναμε 2 χρόνων... Πότε ήταν που είχαμε τεστ θετικό..; πότε γεννήσαμε...; πότε μεγάλωσαν...;

Πώς είστε μανουλες του 17; πώς είναι η ζωή σας με τα 2χρονα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...