Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Κοριτσια απο το φορουμ  του parents και οχι μονο ;)  ανοιχτηκε εδω το θεμα για να τα λεμε πιο ανετα χωρις να παραβιαζουμε τους κανονισμους,

 θα φτιαξω και την λιστα μας εδω, αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα να λεμε τις ανησυχιες μας και τα νεα μας :-D

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

κοριτσακιαααααα....ειχα συμμετασχει σε μια συζητηση αλλα ειναι δυσκολο να ξεκινάς παλι απο την αρχη κ δεν ειχα ιδιαιτερη ανταποκριση!πολυ χαρηκα που φτιαξαμε το θεματακι μας εδω!!!

κοριτσια δεν γινεται απο οσο ξερω να βγουν τα καινουργια πρωτα!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Zouzoumama είπε:

Aχ κορίτσια μου πολύ μπερδεύονται εδώ πέρα....Πάντως χαίρομαι απίστευτα που δε θα χαθούμε.....

είναι λιγο πιο περιεργο..ενταξει εγω ημουν κ σε ενα αλλο σιτε και ειναι ολοιδια οποτε δεν δυσκολευτηκα ιδιαίτερα...απλα ειναι τελείως διαφορετικό απι αυτο που ειχαμε συνηθισει!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καινούρια κι εγώ, κι εδώ..... σίγουρα θα την βρούμε την άκρη....εδώ την βρίσκουμε αλλού κι αλλού :)

5 hours ago, caramel_83 είπε:

Κοριτσια απο το φορουμ  του parents και οχι μονο ;)  ανοιχτηκε εδω το θεμα για να τα λεμε πιο ανετα χωρις να παραβιαζουμε τους κανονισμους,

 θα φτιαξω και την λιστα μας εδω, αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα να λεμε τις ανησυχιες μας και τα νεα μας :-D

Θέλω να μπω κι εγώ στη λίστα.....αύριο πάω για χοριακή.... άρα είδομεν... σας διαβάζω πολύ καιρό τώρα και τουλάχιστον -με αυτά που διαβάζω- νιώθω πως δεν είμαι τρελή (με αυτά που νιώθω και σκέφτομαι κατά καιρούς)...είμαστε ΠΟΛΛΕΣ!!!!!

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 minutes ago, meli melo είπε:

Καινούρια κι εγώ, κι εδώ..... σίγουρα θα την βρούμε την άκρη....εδώ την βρίσκουμε αλλού κι αλλού :)

Θέλω να μπω κι εγώ στη λίστα.....αύριο πάω για χοριακή.... άρα είδομεν... σας διαβάζω πολύ καιρό τώρα και τουλάχιστον -με αυτά που διαβάζω- νιώθω πως δεν είμαι τρελή (με αυτά που νιώθω και σκέφτομαι κατά καιρούς)...είμαστε ΠΟΛΛΕΣ!!!!!

 δεν ησουν στο forum ετσι?εισαι καινουργια καινούργια?αν ναι πες μας λιγα πραγματα για σενα γτ με τα κορίτσια ήμασταν μαζι στο forum!

@meli melo ευχομαι ενα τεραστιο νουμερο για αυριο!!!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πλεον οτι πρεπει να αρχισω να το λεω οτι ειμαι έγκυος!  Σημερα ειδαμε το σπορακι και μια τοση δα καρδούλα να αναβοσβήνει αλλα δεν μας εκανε τη χαρη να την ακουσουμε....  Τωρα εξετάσεις πολλες ρευματολογο για το αυτοανοσο,  ενδοκρινολογο για το θυροειδη και σε δυο βδομαδες παλι ραντεβού με το σπορι μου! 

Ελενάκι μου ειναι το τεστ μου αυτο!!!! Δε θα μπορουσε να μην ηταν η πιο ωραια φωτο αφου μου εδωσε τοση χαρα! 

  • Μου αρέσει 8

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alekagala είπε:

Νομιζω πλεον οτι πρεπει να αρχισω να το λεω οτι ειμαι έγκυος!  Σημερα ειδαμε το σπορακι και μια τοση δα καρδούλα να αναβοσβήνει αλλα δεν μας εκανε τη χαρη να την ακουσουμε....  Τωρα εξετάσεις πολλες ρευματολογο για το αυτοανοσο,  ενδοκρινολογο για το θυροειδη και σε δυο βδομαδες παλι ραντεβού με το σπορι μου! 

Ελενάκι μου ειναι το τεστ μου αυτο!!!! Δε θα μπορουσε να μην ηταν η πιο ωραια φωτο αφου μου εδωσε τοση χαρα! 

εννοειται κοπελα μου οτι ειναι η πιο ωραια φωτο αυτο!!!φυσικα κ εισαι εγκυουλα!!!σε λιγο θα μαθεις κ το φυλλο!!χιχι!!!εχεις θεμα τον θυροειδη?κ εμενα μου ειπε ο ενδοκρινολογος οτι για τωρα ειμαι οκ αλλα αν πιασω παιδι θα πρεπει να το ξεκινησω!! παρακαλω την @caramel_83 να ανεβασει το πινακακι!!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...