Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 30 λεπτά , noni90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι! Ενα μηνα τις παιρνουμε.... εσυ τις επαιρνες καιρο?

 

 

Οχι δεν τις πηραμε καιρο τις πέταξα... Δεν θελω να σε επηρεάσω αλλα νομιζω οτι εκαναν κακο στο σύζυγο... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@noni90 τι να πω με τα τεστ δεν ξερω τα ωορρηξίας καλητερα να τα κανουμε μονο για την ωορρηξία οσο οτι κουραστικές ελα δεν θελω χαζομαρες εχω 2 ζευγαρια γνωστα μου απόλυτα υγείες και οι 2 το ενα ζευγαρι επιασε στον 1 μισι χρονι περιπου και το αλλο στους 9 μηνες..ουτε καπνιζουν ουτε τίποτα! Μην αγχώνεσαι θα έρθει μεχρι το γαμο σου εκει κοντα θα εχεις και το μωρακι! @Nati85 μετα απο τοτο μικρο σου έχετε κανει ξανα εξετασεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Οχι δεν τις πηραμε καιρο τις πέταξα... Δεν θελω να σε επηρεάσω αλλα νομιζω οτι εκαναν κακο στο σύζυγο... 

δεν ξερω αν εκαναν κακο , απλα κ ο δικος μου δεν τις ηθελε .. ελεγε οτι εκτος απο το χρωμα το κιτρινο στα ουρα , οτι ενιωθε περιεργα οταν κατουρουσε.. σαν να τον ετσουζε . εμενα ο δικος τις πηρε για 10 μερες  μονο. Τζαμπα τα λεφτα που τα αγορασα ( ειναι κ κατα των χαπιων ο δικος μου)


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω χάσει κανένα νέο σημαντικό?μάθαμε για καμία εγκυμοσύνη τις τελευταίες μέρες?Γιατί δεν είχα πολύ χρόνο να σας διαβάσω όλες..

Μόνο για την @Antila ξέρω,πώς πάει?προχωράμε τέλεια?έκανες χοριακή?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

δεν ξερω αν εκαναν κακο , απλα κ ο δικος μου δεν τις ηθελε .. ελεγε οτι εκτος απο το χρωμα το κιτρινο στα ουρα , οτι ενιωθε περιεργα οταν κατουρουσε.. σαν να τον ετσουζε . εμενα ο δικος τις πηρε για 10 μερες  μονο. Τζαμπα τα λεφτα που τα αγορασα ( ειναι κ κατα των χαπιων ο δικος μου)

Ο δικος μου μετα απο 15 μερες που της έπαιρνε κάναμε σεξ και δεν μπορούσε να τελειώσει με τιποτα.. Ενω δεν ειχαμε κανένα πρόβλημα και γενικα παίρνει βιταμίνες ανα διαστήματα... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Μάντη είπε:

Ο δικος μου μετα απο 15 μερες που της έπαιρνε κάναμε σεξ και δεν μπορούσε να τελειώσει με τιποτα.. Ενω δεν ειχαμε κανένα πρόβλημα και γενικα παίρνει βιταμίνες ανα διαστήματα... 

λενε οτι σε καποια ατομα προκαλουν καποιες παρενεργειες αλλα οχι σε ολους . κ εγω τα σταμτησα γτ εκεινο τον μηνα ειχα κυκλο 31 κ νομιζα οτι ηταν απο αυτα .. τωρ α τι να πω.. ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος!

 

πρίν από 3 λεπτά , Ασία είπε:

Κορίτσια έχω χάσει κανένα νέο σημαντικό?μάθαμε για καμία εγκυμοσύνη τις τελευταίες μέρες?Γιατί δεν είχα πολύ χρόνο να σας διαβάσω όλες..

Μόνο για την @Antila ξέρω,πώς πάει?προχωράμε τέλεια?έκανες χοριακή?

προς το παρον οχι .. περιμενουμε την @noni90 @Ungry girl @ntemiiiiii 

  • Μου αρέσει 4

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nati85 μου αντε μπραβο ηρθε!!! τελικα ειδες εκανες ωορηξια δυο μερες μετα το τεστ οποτε που να προλαβεις με μια επαφη την μερα του θετικου αντε ακυρη προσπαθεια τον επομενο μηνα σε θελω πιο οργανωμενη δεν θελω τεμπελιες!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μάντη είπε:

Ο δικος μου μετα απο 15 μερες που της έπαιρνε κάναμε σεξ και δεν μπορούσε να τελειώσει με τιποτα.. Ενω δεν ειχαμε κανένα πρόβλημα και γενικα παίρνει βιταμίνες ανα διαστήματα... 

Σορυ για πιες βιταμίνες λετε?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

@noni90 τι να πω με τα τεστ δεν ξερω τα ωορρηξίας καλητερα να τα κανουμε μονο για την ωορρηξία οσο οτι κουραστικές ελα δεν θελω χαζομαρες εχω 2 ζευγαρια γνωστα μου απόλυτα υγείες και οι 2 το ενα ζευγαρι επιασε στον 1 μισι χρονι περιπου και το αλλο στους 9 μηνες..ουτε καπνιζουν ουτε τίποτα! Μην αγχώνεσαι θα έρθει μεχρι το γαμο σου εκει κοντα θα εχεις και το μωρακι! @Nati85 μετα απο τοτο μικρο σου έχετε κανει ξανα εξετασεις?

Εγω έχω κάνει πολλές.εχω πολυκιστικες ωοθήκες και εκανα πολύ μεγάλους κύκλους παίρνω βιταμίνες γκλουκοφαζ και για τον θυροειδη κατά τ αλλά μου είπαν ότι είμαι μια χαρά απλώς μου είπε η ενδοκρινολόγος πρέπει να ρυθμίσω την tsh κάτω του 2.5 και να μην αγχώνομαι ο γυναικολόγος. Μου είπε να προσπαθήσουμε λίγο ακόμα πριν κάνουμε σπερματοδιαγραμμα γιατί μπορεί να μας αγχώσει περισσότερο αλλά θα το κάνουμε και αυτό με τον καινούργιο χρόνο.αυτος ήταν ο 8ος κύκλος που κάναμε προσπάθεια  αν και είχαμε μιαεπαφη μόνο.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

λενε οτι σε καποια ατομα προκαλουν καποιες παρενεργειες αλλα οχι σε ολους . κ εγω τα σταμτησα γτ εκεινο τον μηνα ειχα κυκλο 31 κ νομιζα οτι ηταν απο αυτα .. τωρ α τι να πω.. ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος!

 

προς το παρον οχι .. περιμενουμε την @noni90 @Ungry girl @ntemiiiiii 

ειναι κ αλλες  κοπελες @t1t1n4k1 @ellilaw @caramel83 kai alles .. ante na doume .. olo k kapoia alli tha einai egkyos!!

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Σορυ για πιες βιταμίνες λετε?

pregnacare


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

@Nati85 μου αντε μπραβο ηρθε!!! τελικα ειδες εκανες ωορηξια δυο μερες μετα το τεστ οποτε που να προλαβεις με μια επαφη την μερα του θετικου αντε ακυρη προσπαθεια τον επομενο μηνα σε θελω πιο οργανωμενη δεν θελω τεμπελιες!!!!

Λένε όμως ζει λίγες μερουλες..αλλά εντάξει μην έχουμε μεγάλες απαιτήσεις την επόμενη φορά καλύτερη προσπάθεια όπως λες!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nati85 είπε:

Εγω έχω κάνει πολλές.εχω πολυκιστικες ωοθήκες και εκανα πολύ μεγάλους κύκλους παίρνω βιταμίνες γκλουκοφαζ και για τον θυροειδη κατά τ αλλά μου είπαν ότι είμαι μια χαρά απλώς μου είπε η ενδοκρινολόγος πρέπει να ρυθμίσω την tsh κάτω του 2.5 και να μην αγχώνομαι ο γυναικολόγος. Μου είπε να προσπαθήσουμε λίγο ακόμα πριν κάνουμε σπερματοδιαγραμμα γιατί μπορεί να μας αγχώσει περισσότερο αλλά θα το κάνουμε και αυτό με τον καινούργιο χρόνο.αυτος ήταν ο 8ος κύκλος που κάναμε προσπάθεια  αν και είχαμε μιαεπαφη μόνο.

Αρα θέλετε περισσότερες επαφες γιατι δεν υπάρχει προβλημα ελπιζω και πιστεύω μεχρι τον καινουριο χρονο να εχει ερθει!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Λένε όμως ζει λίγες μερουλες..αλλά εντάξει μην έχουμε μεγάλες απαιτήσεις την επόμενη φορά καλύτερη προσπάθεια όπως λες!!

εγ πιστευω πως να αφησουνε τα πειραματα κ να παμε μερα παρα μερα! με αυτο ειμαστε κ καλυμενες κ δεν το κανεις γιατι "πρεπει ". γτ κ εγ με αυτα τα τεστακια , εχω βαρεθει .. 

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...