Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Μάντη είπε:

Wellman

Ρε κορίτσια και εμενα μου τις έδωσε και μου ειπαι ενα πρωι ενα βραδυ με τα στανια τα πίνει δεν μπορω να πω γκρινιαζει πως δεν εχουν καλη γεύση αλλα τον χαπακονω εμενα μιυ φενεται πως του έχει ερθει όρεξη περισσότερο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ρε κορίτσια και εμενα μου τις έδωσε και μου ειπαι ενα πρωι ενα βραδυ με τα στανια τα πίνει δεν μπορω να πω γκρινιαζει πως δεν εχουν καλη γεύση αλλα τον χαπακονω εμενα μιυ φενεται πως του έχει ερθει όρεξη περισσότερο!

Και του δικού μου περισσότερη όρεξη του φαιρνουν παντως.απλως κιτρινίζουν τα ουρα

@ada32 δεν μπορω μάνα μου κάθε μήνα μέρα παρά μέρα πέρασαν και τα χρόνια δεν μου κάνει όρεξη πάντα το εκανα και αυτό αλλά με το ζόρι μου βγήκε.ειμαι και πτώμα κάποιες φορές ξενύχτια αρρώστιες διαφορά τέτοια και δεν μπορω εγω συγκεκριμένα γιατι άλλες κοπέλες τις ζηλεύω που μπορούν.

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Και του δικού μου περισσότερη όρεξη του φαιρνουν παντως.απλως κιτρινίζουν τα ουρα

@ada32 δεν μπορω μάνα μου κάθε μήνα μέρα παρά μέρα πέρασαν και τα χρόνια δεν μου κάνει όρεξη πάντα το εκανα και αυτό αλλά με το ζόρι μου βγήκε.ειμαι και πτώμα κάποιες φορές ξενύχτια αρρώστιες διαφορά τέτοια και δεν μπορω εγω συγκεκριμένα γιατι άλλες κοπέλες τις ζηλεύω που μπορούν.

Δεν μου εχει πει κατι για τα ουρα! Τι αλλο κανουν υπάρχει περίπτωση να δουμε καμια διαφορα στο σπερμοδιαγραμμα??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ρε κορίτσια και εμενα μου τις έδωσε και μου ειπαι ενα πρωι ενα βραδυ με τα στανια τα πίνει δεν μπορω να πω γκρινιαζει πως δεν εχουν καλη γεύση αλλα τον χαπακονω εμενα μιυ φενεται πως του έχει ερθει όρεξη περισσότερο!

Όρεξη ειχε και ο δικος μ παρα πολυ! Αλλα εκει που του ερχόταν να τελειώσει του κοβόταν... καθε οργανισμος ειναι αλλιως...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Αυτο εχει σημασία...εγω κουραστικααααα! Αχχααχαχα λεω να καταθεσω τα οπλα για λιγο καιρο καο μετα βλέπουμε! Καποια στιγμη εγω το ειπα θα ειμαστε καο θα λεμε μπα θα μας έρθει περίοδο χααχαχαχ!

χαχαχαχαχ να δω ποτε θα ερθει αυτη η στιγμη....!!!

οπως και να χεις μην τα παρατας...παρε λιγο αποστασεις απο το θεμα  αν νιωθεις οτι σε εχει κουρασει καπως ψυχολογικα και ειναι λογικο, ασχολεισου με κατι που θα σου τραβηξει πολυ την προσοχη, ....γεμισε μπαταριες και ξαναμπες αργοτερα πιο δυναμικα..!!! 

μια μερα ολες θα ειμαστε μανουλες, και ολες αυτες τις προσπαθειες ξαφνικα θα φαινονται πολυ μικρες μπροστα σε ολο αυτο που θα εχουμε καταφερει!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Όρεξη ειχε και ο δικος μ παρα πολυ! Αλλα εκει που του ερχόταν να τελειώσει του κοβόταν... καθε οργανισμος ειναι αλλιως...

α μαλλιστα ναι μπορει ειδατε διαφορα στο σπερμα η δεν το εχετε ψαξει!?

πρίν από 1 λεπτό , KalStyl είπε:

χαχαχαχαχ να δω ποτε θα ερθει αυτη η στιγμη....!!!

οπως και να χεις μην τα παρατας...παρε λιγο αποστασεις απο το θεμα  αν νιωθεις οτι σε εχει κουρασει καπως ψυχολογικα και ειναι λογικο, ασχολεισου με κατι που θα σου τραβηξει πολυ την προσοχη, ....γεμισε μπαταριες και ξαναμπες αργοτερα πιο δυναμικα..!!! 

μια μερα ολες θα ειμαστε μανουλες, και ολες αυτες τις προσπαθειες ξαφνικα θα φαινονται πολυ μικρες μπροστα σε ολο αυτο που θα εχουμε καταφερει!!! 

μακαριιιι γι αυτη τη στιγμη ζω ευχωμαι να ερθει σηντομα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να σας ρωτησω κατι...πριν λιγο ειχα αφορητους πονους περιουδου ειμαι 99,9 σιγουρη θα αδιαθετησω μεχρι αυριο, απλα το θεμα ειναι οτι εγω πηρα ενα παυσιπονο depon να μην ποναω ημουν ετοιμη να βαλω τα κλαμματα, ο πονος, η απογοητευση ,ξερετε!!  Απλα σκεφτομουν αν και μηδαμινη πιθανοτητα να ειμαι εγκυος, μηπως εκανα βλακεια που πηρα παυσιπονο??  εχω τυψεις!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , KalStyl είπε:

κοριτσια να σας ρωτησω κατι...πριν λιγο ειχα αφορητους πονους περιουδου ειμαι 99,9 σιγουρη θα αδιαθετησω μεχρι αυριο, απλα το θεμα ειναι οτι εγω πηρα ενα παυσιπονο depon να μην ποναω ημουν ετοιμη να βαλω τα κλαμματα, ο πονος, η απογοητευση ,ξερετε!!  Απλα σκεφτομουν αν και μηδαμινη πιθανοτητα να ειμαι εγκυος, μηπως εκανα βλακεια που πηρα παυσιπονο??  εχω τυψεις!!

οχι δεν πειραζει ειναι πολυ νωρις να επηρρεασει αν με το καλο εισαι..κ εγω ειχα παρει τοτε στις αρχες..

Link to comment
Share on other sites

καλα ε εριξα εναν υπνο αλλο πραγμα και γυρισα ανανεωμενη! Τι κανετε κορίτσια? Αναφορικα με τις βιταμινες εκτος απο το χρωμα των ουρων κ των 2 μας δεν εχει υπαρξει καποιο προβλημα αλλο η καποια παρενεργεια, και ο γλυκουλης μου θελει να τις παιρνει γτ του αρεσει η γευση... Οποτε παιρνω κ εγω τις δικες μου και παμε πακετο! Τωρα σχετικα με την κουραση θα σας πω κ εγω οτι δεν εχω θεμα να εχω συχνες επαφες, πριν ξεκινησουμε προσπαθεια ειχαμε καθε μερα και 2 φορες τη μερα πολλες φορες. Απλα με το που βαλαμε τη λεξη προσπαθεια εγω κυριως ειχα μια πτωση στη λιμπιντο, εχω ψιλοβαρεθει κ με τα τεστακια........ Ενταξει θα συνεχισω να προσπαθω εννοειται απλα νιωθω οτι σε ολες γυρω μου ερχεται αμεσως η καταλαθος κ εμεις παλευουμε 4 μηνες, και μαλιστα δε το λεμε κ σε κανεναν.  Να μου πεις αν παλευες 24 μηνες? Ε ειπαμε ειμαι στο δρομο της αναισθητοποιησης, όσο περνάει ο καιρός τόσο λιγότερο θα με πειράζει λογικά. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κόρες. Τι φλυαρία είναι αυτή που σας έπιασε; Θα προσπαθήσω να διαβάσω όλες τις σελίδες αργότερα. Τώρα θα πω γενικά μην απογοητευεστε. Είναι δύσκολο αλλά έτσι κι αλλιώς δεν βγαίνει κάτι. Η απογοήτευση δεν μας οδηγεί στο επιθυμητό αποτέλεσμα. Πρέπει να υποστηριζουμε τον στόχο μας 100 τοις 100. Οτιδήποτε λιγότερο είναι σαμποτάζ. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ada32 είπε:

λενε οτι σε καποια ατομα προκαλουν καποιες παρενεργειες αλλα οχι σε ολους . κ εγω τα σταμτησα γτ εκεινο τον μηνα ειχα κυκλο 31 κ νομιζα οτι ηταν απο αυτα .. τωρ α τι να πω.. ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος!

 

προς το παρον οχι .. περιμενουμε την @noni90 @Ungry girl @ntemiiiiii 

Δεν μου έχει έρθει ακόμη περίοδος...

  • Μου αρέσει 2

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nati85 το γεγονός ότι κιτρινιζουν τα ουρα του άντρα μου με τη λήψη του σκευάσματος,  σημαίνει πως υπάρχει περίσσεια βιταμίνη.  Πες του να πίνει ένα λίτρο νερό επιπλέον την ημέρα και θα λυθεί το θέμα. 

  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ellilaw είπε:

ουτε και εμενα εχει ερθει .. οι πονοι χειροτερευουν..νομιζω κατεβαινει η περιοδος :-(

ποιο ειναι το πιο καλο τεστ;

Το clear bleu!?  Ποτε σκέφτεσαι να κανεις???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...