Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημέρα μονο ε???

 Στολίσες?

Μόνο. Όχι ακόμα. Λέω να περιμένω μέχρι αρχές Δεκεμβρίου. Εκτός αν κάναμε τίποτα αυτές τις ημέρες - θα το μάθουμε γύρω στις 27 Νοέμβρη. Αν δω καμία γραμμούλα δευτερη εννοείται θα στολίσω την ίδια μέρα! 

Και εσύ μικρή να στολίσεις και να βάλεις φωτάκια. Φτιάχνουν τη διάθεση. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 13 λεπτά , alina80 είπε:

Μόνο. Όχι ακόμα. Λέω να περιμένω μέχρι αρχές Δεκεμβρίου. Εκτός αν κάναμε τίποτα αυτές τις ημέρες - θα το μάθουμε γύρω στις 27 Νοέμβρη. Αν δω καμία γραμμούλα δευτερη εννοείται θα στολίσω την ίδια μέρα! 

Και εσύ μικρή να στολίσεις και να βάλεις φωτάκια. Φτιάχνουν τη διάθεση. 

καλημερα σε ολες σας!!! ελατε να στολισουμε ολες πιο νωρις!!! εγω λεω για την Κυριακηβπου εχω ρεπο αν βρω το κουραγιο βεβαιως!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Ungry girl said:

Ααα να σου πω πως ζηλευω δσν ζηλεω!!! Μου αρέσει ο χειμωνας!!! Τον λατρευωωω! Αδιαθετησες!

 πεθυμησα τον χειμωνα η αληθεια !! ακομη δεν αδιαθετησα .. σημερα ποναω την μεση μου παρα πολυ ! και οι πονοι περιοδου ακομη εδω! και υγρα ακομη..

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , alina80 είπε:

Μόνο. Όχι ακόμα. Λέω να περιμένω μέχρι αρχές Δεκεμβρίου. Εκτός αν κάναμε τίποτα αυτές τις ημέρες - θα το μάθουμε γύρω στις 27 Νοέμβρη. Αν δω καμία γραμμούλα δευτερη εννοείται θα στολίσω την ίδια μέρα! 

Και εσύ μικρή να στολίσεις και να βάλεις φωτάκια. Φτιάχνουν τη διάθεση. 

Χαχαχα καλα και εγω αν δω δεύτερη γραμμη θα γινει χαμος επι τοπου θα στοισω δεν το συζητάω!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , ellilaw είπε:

εγω πεθυμησα τον χειμωνα η αληθεια !! ακομη δεν αδιαθετησα .. σημερα ποναω την μεση μου παρα πολυ ! και οι πονοι περιοδου ακομη εδω! και υγρα ακομη..

Α ναι ειναι ωραιος μια χαρα!

Σημερα και εγω ειχα το πρωι παρα πολλα υγρα! Δεν.ξερω αν ειναι καλο αυτο!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ungry girl said:

Α ναι ειναι ωραιος μια χαρα!

Σημερα και εγω ειχα το πρωι παρα πολλα υγρα! Δεν.ξερω αν ειναι καλο αυτο!

ουτε εγω ξερω .. ελπιζω να  εινΙ για καλο..ξεχασα να σας πω οτι τα 2 τεστ που εκανα προχτες και αντιπροχθες εχουν και τα 2 γραμμουλα 2η.. αλλα δεν νομιζω να σημαιναι κατι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , ellilaw είπε:

ουτε εγω ξερω .. ελπιζω να  εινΙ για καλο..ξεχασα να σας πω οτι τα 2 τεστ που εκανα προχτες και αντιπροχθες εχουν και τα 2 γραμμουλα 2η.. αλλα δεν νομιζω να σημαιναι κατι

μαλλον εξατμησης αμα εχει περασει ωρα δεν πρεπει να το κοιτας μετα απο ωρα! νομιζω κι ολας

Link to comment
Share on other sites

Just now, ellilaw είπε:

ναι και εγω ετσι πιστευω..ποτε θα κανεις τεστ;;

πρωτα ο Θεος  την παρασκευη λεω αν δεν εχει ερθει..παρασκευη περιμενω αλλα και παλι δεν θα ειμαι σε καθηστεριση την παρασκευη αλλα βλεπουμε δεν με κοβω να κρατιεμαι αν δεν ερεθει..σημερα ειμαι 12η μερα μετα το θετικο ωορριξιας αρα ειναοι πιθανο να μου ερθει σημερα αυριο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!!!!!  βλεπω αρχιζουμε το στολισματα???? τελεια!!! ετσι μπραβο να ανεβαινει και η ψυχολογια μας!!!! :-D:-D

και εγω περιμενω να δω γραμμουλα να στολισω μεχρι αρχες δεκεμβρη...αν οχι και παλι θα στολισω για να ξεχαστω! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ungry girl said:

πρωτα ο Θεος  την παρασκευη λεω αν δεν εχει ερθει..παρασκευη περιμενω αλλα και παλι δεν θα ειμαι σε καθηστεριση την παρασκευη αλλα βλεπουμε δεν με κοβω να κρατιεμαι αν δεν ερεθει..σημερα ειμαι 12η μερα μετα το θετικο ωορριξιας αρα ειναοι πιθανο να μου ερθει σημερα αυριο!

μακαρι να μην ερθει κοριτσι μου!!  σου το ευχομαι!!  

το στηθος μου ειναι αρκετα φουσκωμενο αλλα δεν πονω καθολου..αυτο τωρα ειναι φυσιολογικο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, ellilaw είπε:

μακαρι να μην ερθει κοριτσι μου!!  σου το ευχομαι!!  

το στηθος μου ειναι αρκετα φουσκωμενο αλλα δεν πονω καθολου..αυτο τωρα ειναι φυσιολογικο;

αναλογος δεν ξερω οταν περιμενεις να αδιαθετισεις πριζεται και ποναει?

εμενα και πριζεται και ποναει οπωτε τωρα το ιδιο ειναι!

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Ungry girl said:

αναλογος δεν ξερω οταν περιμενεις να αδιαθετισεις πριζεται και ποναει?

εμενα και πριζεται και ποναει οπωτε τωρα το ιδιο ειναι!

ναι οταν περιμενω περιοδο ποναω πολυ.. τωρα τιποτα απλα ειναι ερκετα φουσκωμενο .. 

νομιζω δεν πρεπει να πολυψαχνουμε τα συπτωματα .καποιες φορες ειναι και της φαντασιας μας 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Κορίτσι πως είσαι εσύ;

Τα ίδια χάλια.  Μόλις σηκωθώ κάνω εμετούς.  Είμαι όλο ξάπλα και φοβάμαι πως η εξάντληση οφείλεται και στην πολύ ξάπλα. (Συνηθίζει το σώμα σε μηδαμινους ρυθμούς ζωής...) 

Χθες πήγα στο γιατρό πάντως και όλα καλά.  Σε 2 βδομάδες,  αυχενικη!

  • Μου αρέσει 3

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...