Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , ellilaw είπε:

ναι οταν περιμενω περιοδο ποναω πολυ.. τωρα τιποτα απλα ειναι ερκετα φουσκωμενο .. 

νομιζω δεν πρεπει να πολυψαχνουμε τα συπτωματα .καποιες φορες ειναι και της φαντασιας μας 

αυτη η αλαγη ειναι καλη! οντως εγω το κανω καθε μηνα γι αυτο και τωρα λεω τα τσιμπιματα που νιωθω παλι φανταστια θα ειναι ψχααχαχαα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

10 ώρες πρίν, KalStyl είπε:

Ευχαριστωωωω παρα πολυ!!!!!!!! θα το ψαξω αυτο με τις βιταμινες!!! σου ευχομαι συντομα τα ευχαριστα νεα!!! σε φιλω!!

Καλημερα! εγω απο το skroutz τις πηρα!

πρίν από 20 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Τα ίδια χάλια.  Μόλις σηκωθώ κάνω εμετούς.  Είμαι όλο ξάπλα και φοβάμαι πως η εξάντληση οφείλεται και στην πολύ ξάπλα. (Συνηθίζει το σώμα σε μηδαμινους ρυθμούς ζωής...) 

Χθες πήγα στο γιατρό πάντως και όλα καλά.  Σε 2 βδομάδες,  αυχενικη!

Αντε ωραια! υπομονη αλλες 2 βδομαδες κ μετα θα εισαι καλυτερα

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Ungry girl said:

αυτη η αλαγη ειναι καλη! οντως εγω το κανω καθε μηνα γι αυτο και τωρα λεω τα τσιμπιματα που νιωθω παλι φανταστια θα ειναι ψχααχαχαα

και εγω οτι διαβασω νομιζω τα εχω.. ειναι απο την επιθυμια μας να ειναστε εγκυουλες!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , ellilaw είπε:

ναι οταν περιμενω περιοδο ποναω πολυ.. τωρα τιποτα απλα ειναι ερκετα φουσκωμενο .. 

νομιζω δεν πρεπει να πολυψαχνουμε τα συπτωματα .καποιες φορες ειναι και της φαντασιας μας 

Καλημερα!  μια απο τα ιδια ειμαι κ εγω , εχει πρηστει αλλα δεν με ποναει καθολου . μονο νιωθω βαρος στην κοιλια κ σημερα εiχα αρκετα υγρα το πρωι  κ εχω εξαψεις .. ειδικα στο προσωπο νιωθω οτι καιω ... το νιωθει καμια σας πριν την περιοδο?

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ellilaw είπε:

και εγω οτι διαβασω νομιζω τα εχω.. ειναι απο την επιθυμια μας να ειναστε εγκυουλες!!

αχχαχα αστα να πανε αυτο δεν ειναι καλο θα τρελαθουμε στο τελος! απλα και εγω απο τοτε που αρχισα να ψαχνω τα συμπτωματα εβλεπα στο σωμα μου διαφορα που πιθανοτατα καθε φορα τα ειχα αλλα δεν τα ειχα παρατηρισει!

πρίν από 8 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα!  μια απο τα ιδια ειμαι κ εγω , εχει πρηστει αλλα δεν με ποναει καθολου . μονο νιωθω βαρος στην κοιλια κ σημερα εiχα αρκετα υγρα το πρωι  κ εχω εξαψεις .. ειδικα στο προσωπο νιωθω οτι καιω ... το νιωθει καμια σας πριν την περιοδο?

εγω οχι οι εξαψεις νομιζω ειναι καλο..19 δεν περιμενεις εσυ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

αχχαχα αστα να πανε αυτο δεν ειναι καλο θα τρελαθουμε στο τελος! απλα και εγω απο τοτε που αρχισα να ψαχνω τα συμπτωματα εβλεπα στο σωμα μου διαφορα που πιθανοτατα καθε φορα τα ειχα αλλα δεν τα ειχα παρατηρισει!

εγω οχι οι εξαψεις νομιζω ειναι καλο..19 δεν περιμενεις εσυ?

Ναι ! 18-19. σημερα ειμαι 26ημερα  . Δεν νομιζω οτι ειναι απο εγκυμοσυνη αυτο .. γτ συνηθως μετα απο την ωορηξια ανεβαινει η θερμοκρασια  κ πεφτει πριν την περιοδο  αλλα εχω εντονες εξαψεις σαν την μαμα μου οταν εμπαινε στην κλιμακτηριο :confused::confused: . Τελος παντων , θα φανει ..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ada32 είπε:

Ναι ! 18-19. σημερα ειμαι 26ημερα  . Δεν νομιζω οτι ειναι απο εγκυμοσυνη αυτο .. γτ συνηθως μετα απο την ωορηξια ανεβαινει η θερμοκρασια  κ πεφτει πριν την περιοδο  αλλα εχω εντονες εξαψεις σαν την μαμα μου οταν εμπαινε στην κλιμακτηριο :confused::confused: . Τελος παντων , θα φανει ..

αλλο η θερμοκρασια για τη θερμοκρασια δεν ξερω να σου πω δεν μετριεμαι αλλα για της εξαψεις παντος εχω ακουσει πως το παθενουν στην αρχη τι να πω οντως θα φανει αντε  λιγες μερες εμειναν θα μαθουμε που θα παει υπομονη μεγαλη λεξη αλλα δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα αλλο:shock:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ungry girl said:

αχχαχα αστα να πανε αυτο δεν ειναι καλο θα τρελαθουμε στο τελος! απλα και εγω απο τοτε που αρχισα να ψαχνω τα συμπτωματα εβλεπα στο σωμα μου διαφορα που πιθανοτατα καθε φορα τα ειχα αλλα δεν τα ειχα παρατηρισει!

εγω οχι οι εξαψεις νομιζω ειναι καλο..19 δεν περιμενεις εσυ?

κοριτσια στο τελος θα τρελαθουμε..ειναι ψυχολογικο νομιζω ..:confused:

οι εξαψεις ειναι καλο..γενικα νομιζω η καθε μια εχει διαφορετικα συπτωματα ..

εγω σημερα νιωθω οτι θα μου ερθει απο στιγμη σε στιγμη.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Εγώ ξύπνησα το πρωί με πόνους περιόδου και είπα ήρθε πήγα τουαλέτα τίποτα τώρα είμαι μια χαρά!χαχαχα πρωτη μέρα καιυστερ

Άντε να κρατήσει περισσότερο από εννιά μήνες!

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Τα ίδια χάλια.  Μόλις σηκωθώ κάνω εμετούς.  Είμαι όλο ξάπλα και φοβάμαι πως η εξάντληση οφείλεται και στην πολύ ξάπλα. (Συνηθίζει το σώμα σε μηδαμινους ρυθμούς ζωής...) 

Χθες πήγα στο γιατρό πάντως και όλα καλά.  Σε 2 βδομάδες,  αυχενικη!

Το σημαντικότερο είναι πως όλα πάνε καλά. Πιστεύω σε λίγο καιρό θα υποχωρήσουν και τα συμπτώματα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα παρεουλα, τι κανετε? 

@Nati85 κοριτσι μου λυπαμαι, πιστευα πως ησουν εγκυουλα.... αντε να σου τελειωσει να ξεκινησεις παλι τα τεστακια που τοσο αγαπας :P 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Εγώ ξύπνησα το πρωί με πόνους περιόδου και είπα ήρθε πήγα τουαλέτα τίποτα τώρα είμαι μια χαρά!χαχαχα πρωτη μέρα καθυστέρησης

 αντε ωραια!!!! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , ellilaw είπε:

κοριτσια στο τελος θα τρελαθουμε..ειναι ψυχολογικο νομιζω ..:confused:

οι εξαψεις ειναι καλο..γενικα νομιζω η καθε μια εχει διαφορετικα συπτωματα ..

εγω σημερα νιωθω οτι θα μου ερθει απο στιγμη σε στιγμη.. 

οι πονοι περιοδου αν δεν συνοδευωνται με αιμα δεν μας πειραζει!!!!!

πρίν από 24 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Εγώ ξύπνησα το πρωί με πόνους περιόδου και είπα ήρθε πήγα τουαλέτα τίποτα τώρα είμαι μια χαρά!χαχαχα πρωτη μέρα καθυστέρησης

μπραβο αντεεεε!!!! παμε για τεστακια τωρα πονας???

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Πως είστε όλα καλά? Εγω απο αυριο βγαινω σε αδεια ως την τριτη και ειμαι ενθουσιασμένη!!! Εχουμε κανενα καλο νεο?

αντε να ξεκουραστεις!!!! μπα πολυ αναμονη ρε παιδι μου χαχαχχα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, KalStyl είπε:

 

Γεια σου @noni90 μια χαρα σε βρισκω!!!! 2 φορες τη μερα εε???  Νομιζω εχω μια συζητηση με τον αντρα μου συντομα, γιατι εμενα μου κανει νερα καμια φορα!!! χαχαχαχαχα

Εγω με τις βιταμινες δεν εχω καποιο προβλημα δηλ θεμα λίμπιντο. ισως αυτο που εχω προσεξει εχω καμια φορα πονοκεφαλο το οποιο δεν ειμαι 100% σιγουρη οτι ευθυνονται οι βιταμινες, αλλα ισως και ναι.

Τωρα να σε ρωτησω, άλλες βιταμινες παιρνει ο συζηγος και άλλες εσυ? γιατι και ο δικος μου θελει να παιρνει απο τις βιταμινες μου και εχω ξεχασει να ρωτησω τον γιατρο μου. ξερεις αν μπορει να παιρνει απο τις δικες μας ή οι αντρες εχουν αλλες!!!???

Τα 2 φορες τη μερα ξεχαστηκανε απο τοτε που ξεκινησαμε προσπαθεια..... Κριμα κ ηταν ωραια! Τωρα λιγο με τα ραντεβου με τους επαγγελματιες για το γαμο, λιγο που εχω στο μυαλο μου οτι προσπαθουμε δεν εχω κ τοσο ορεξη... Αυτος δεν εχει προβλημα παντως θελει! Εγω παιρνω τις pregnacare conception κ εκεινος τις pregnacare wellman. Ειναι ενα πακετακι που ειναι για το ζευγαρι κ εχει απο 30 για τον καθε ενα. Εμεις ειμαστε στο δευτερο μηνα αλλα λενε θελει ληψη 3 μηνων για να εχει αποτελεσματα. Βεβαια πολλες κοπελες εμειναν κ στους 2 μηνες που τις επαιρναν. Οι βιταμινες των ανδρων εχουν καποια εξτρα στοιχεια μεσα ιδανικα για τη σπερματογεννεση κτλ οπως καρνιτινη, αργινινη κ ψευδαργυρο! Εμας εχουν  πιο πολυ φυλλικο οξυ ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...