Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, caramel_83 είπε:

εγω εχω siemens, βασικα να εχει αρκετα προγραμματα για να μπορεις να βαζεις και ευαισθητα και να ειναι ενεργειακης κλασης ;) 

το πληντυριο μου ειναι siemens και κοιτουσα μονο για siemens παλι Α+++ αλλα εχει 600 ευρω :eek: οποτε η θα πεσω ενα + που εχει γυρω στα 450 η σε αλλη μαρκα που ειναι ακομη πιο οικονομικο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 6 λεπτά , Μάντη είπε:

Χαχααχχαχα σε καταλαβαίνω!!!Σημερα δεν θα κανω θα τι παλέψω... λογικα και αυριο δεν θα κανω γτ θα ειναι σπιτι και ο αντρουλης μου και δεν θελω να τον αγχωνω... οποτε ισως κρατηθώ μεχρι Δευτέρα... εσυ δεν νιωθεις τιποτα συμπτώματα;;;

ε ωραια και εγω στον δικο μου δεν εχω πει τιποτα ουτε για τα τεστ ουτε για την καθυστερηση!

νιωθω καποια αλλα δεν μπορω να τα ερμηνευσω νιωθω στην κοιλια μια ενωχληση οτι θα μου ερεθει σαν βαρος ελαχιστες φορες μεσα στη μερα νιωθω πονο! το στηθος μου ποναει λιγοτερο απο προχθες και ειναι πρισμενο και καποιες φορες μεσα στη μερα νιωθω το στομαχι μου καπως αλλα δεν ξερω αν φτενε τιποτα κατι χαπια που ξεκινησα με βιταμηνη d και ασβεστιο!

αλλα και τωρα δεν πηστευω πως θα μου ερεθι αμεσα δεν ξερω πως θα ειμαι το βραδυ η αυριο αλλα απο το πως νιωθω δεν πιστευω πως θα μου ερεθι ασπυμε σε 2 ωρες..εσυ νιωθεις τιποτα?\ εμενα η κοιλια μου ποναει 5 6 μερες τωρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

ε ωραια και εγω στον δικο μου δεν εχω πει τιποτα ουτε για τα τεστ ουτε για την καθυστερηση!

νιωθω καποια αλλα δεν μπορω να τα ερμηνευσω νιωθω στην κοιλια μια ενωχληση οτι θα μου ερεθει σαν βαρος ελαχιστες φορες μεσα στη μερα νιωθω πονο! το στηθος μου ποναει λιγοτερο απο προχθες και ειναι πρισμενο και καποιες φορες μεσα στη μερα νιωθω το στομαχι μου καπως αλλα δεν ξερω αν φτενε τιποτα κατι χαπια που ξεκινησα με βιταμηνη d και ασβεστιο!

αλλα και τωρα δεν πηστευω πως θα μου ερεθι αμεσα δεν ξερω πως θα ειμαι το βραδυ η αυριο αλλα απο το πως νιωθω δεν πιστευω πως θα μου ερεθι ασπυμε σε 2 ωρες..εσυ νιωθεις τιποτα?\ εμενα η κοιλια μου ποναει 5 6 μερες τωρα!

Ναι δεν χρειάζεται να τους αγχωνουμε και αυτους!!! Εγω πρωτη φορα που δεν εχω τιποτα ουτε πονο στο στηθος ουτε στη κοιλία πριν λιγες μερες μονο ειχα εντονες κραμπες... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Ναι δεν χρειάζεται να τους αγχωνουμε και αυτους!!! Εγω πρωτη φορα που δεν εχω τιποτα ουτε πονο στο στηθος ουτε στη κοιλία πριν λιγες μερες μονο ειχα εντονες κραμπες... 

αυτο ειναι καλο αλλες πονανε πολυ σαν να τους ερχετε περιοδος και αλλες οχι! εγω ποναω καποιες ωρες της μερας και μετα μονο αυτο που νωθω σαν μουδιασμα ας πουμε α και η μεση μου ποναει φουλ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

αυτο ειναι καλο αλλες πονανε πολυ σαν να τους ερχετε περιοδος και αλλες οχι! εγω ποναω καποιες ωρες της μερας και μετα μονο αυτο που νωθω σαν μουδιασμα ας πουμε α και η μεση μου ποναει φουλ!

Εμενα με πονάει πολυ το στηθος μου περιπου μια βδομαδα πριν την.περιοδο με πιάνει και η κοιλια μου.. γενικα εχω πολυ πονο μεχρι να αδιαθετησω τωρα τιποτα.... εκτος και αν αλλάξει ο κυκλος μου τι να πω... παντως απο αρχες του χρονου εχω κύκλο 26 με 27 ημερων...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Εμενα με πονάει πολυ το στηθος μου περιπου μια βδομαδα πριν την.περιοδο με πιάνει και η κοιλια μου.. γενικα εχω πολυ πονο μεχρι να αδιαθετησω τωρα τιποτα.... εκτος και αν αλλάξει ο κυκλος μου τι να πω... παντως απο αρχες του χρονου εχω κύκλο 26 με 27 ημερων...

δεν ξερω δεν αποκλειετε να αλλαξε ο κυκλος σου ο δικος μου κανει τρελες αλλα απο τη στιγμη που δεν πονας περνει παραταση το θεμα και σκευτωμαστε θετικα!!!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, orianna είπε:

Μάλλον Είσαι εγκυος. Έχεις σημειωσει τις επαφες που είχατε;πότε ήταν; Δεν υπάρχουν ανωμαλίες τέτοιες. Κ μένα τον πρώτο καιρό η γραμμή έκανε 7 λεπτά να εμφανιστεί.

Συγχαρητηρια στην @Ungry girl ευχομαι ολα να πανε καλα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

δεν ξερω δεν αποκλειετε να αλλαξε ο κυκλος σου ο δικος μου κανει τρελες αλλα απο τη στιγμη που δεν πονας περνει παραταση το θεμα και σκευτωμαστε θετικα!!!

Δεν ειχα ποτε μεγαλυτερο κυκλο στα τοσα χρονια αντε να δουμε! Ελπιζω να κρατήσει ο κυκλος ενα 9μηνο χαχαχαχαχαχα


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μάντη είπε:

Δεν ειχα ποτε μεγαλυτερο κυκλο στα τοσα χρονια αντε να δουμε! Ελπιζω να κρατήσει ο κυκλος ενα 9μηνο χαχαχαχαχαχα

χαχαχαχα μακαρι το καλυτερο ειναι αυτο μετα απο 9 μηνες ας ξανα ερεθει! εμενα μικρινε τους τελευταιους 3 4 μηνες εκτος και αν τωρα εχω καθηστερηση γιατι ξανα μεγαλωσε τι να πω ! χαχχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, caramel_83 είπε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Alekagala 7/10/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

oneira_glyka 11/11/2017 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!!

 

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ 

1. Angie trg  ΠΗΤ  9/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

2. dimitroula30  ΠΗΤ  17/1/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

3. Kalfeli   ΠΗΤ  2-3/2/2018!!!

4. Ani ani   ΠΗΤ  21/3/2018!!! ΑΓΟΡΑΚΙ !!!!!! 

5. elenakii22 ΠΗΤ  22/3/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

6. maria1988  ΠΗΤ  2/4/2018!!!

7. stalitsa82  ΠΗΤ  25/4/2018!!!

8. Vana87 ΠΗΤ  27/5/2018!!!  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !!!

9. Farmakotriftena ΠΗΤ  8/6/2018!!!

10. orianna  ΠΗΤ  21/6/2018!!!

11. anemoni1989  ΠΗΤ  1/7/2018!!!

12. Antila  ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 2311!!!

 

ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ

1. andrianni  31/10/2017!!!

2. Papaki@  8-10/11/2017!!!

3. Ασία  12/11/2017!!!

4. t1t1n4k1  14-15/11/2017!!!

5. KalStyl  15/11/2017!!!

6. Ungry girl 17/11/2017!!!

7. ada32 19/11/2017!!!

8. noni90 19/11/2017!!!

9. caramel_83  19-22/11/2017!!!

10. Dimitr@17 20/11/2017!!!

11. Μάντη  21/11/2017!!!

12. alina80 24-26/11/2017!!!

13. Δήμητρα1988 29/11-1/12/2017!!!

14. Elma86  30/11/2017!!!

15. Vila  2/12/2017!!!

16. WannaBeMothe  3/12/2017!!!

17. ritaki13  4/12/2017!!!

18. vvrd  5/12/2017!!!

19. kido  10/12/2017!!!

20. Μαρθα Κ 14-17/12/2017!!!

21. MelinaFo  15/12/2017!!!

22. ntemiiiiii  19/12/2017!!!

23. Nati85 20/12/2017!!!

 

Κορίτσια να δινετε πληροφοριες για να ανανεωνεται το πινακακι μας;)

Με το καλο ολες με ενα μωρακι στην αγκαλια μας!!!:wub:

@caramel_83 βάλε με για 1-2/12 επόμενη περίοδο κοπέλα μου :)

1 ώρα πρίν, elenakii22 είπε:

καλημερα σε ολες!!!κοριτσια πολυ συγκινήθηκα πρωινιατικα!μας πηραν οι γονεις μου δωρο στεγνωτηριο!μενουμε σε χωριο σε διώροφη κατοικια,εμεις κατω οι γονεις μ πανω,κ δεν εχουμε το χειμωνα που να απλωνουμε ρουχα γτ ειναι ανοιχτα μπροστα και εχουμε 3σκυλια 3 γατια που μας επισκεφτονται!οποτε λεγαμε η να το κλείσουμε η να παρουμε στεγνωτηριο κ τελικα καταληξαμε με τον ανδρα μου οτι θα περιμέναμε την γέννα για να δουμε τι θα μας κοστισει κ μετα θα περναμε!απλα απλωνουμε μεσα κ μαζευει πολυ υγρασια κ θα περναμε σιγουρα για να μην ερχεται το μωρο σε επαφη με τοση υγρασια!

καλα της hometest θελουν ωρα για να φανει!!!γτ δεν κανεις σμρ μια χοριακη?

@elenakii22 το στεγνωτήριο θα το έπαιρνες ούτως ή άλλως και για το μωρό που έτσι προσέχουμε λίγο παραπάνω τα ρουχαλάκια του .... Μπράβο στους γονείς !! Και μεις θα πάρουμε στεγνωτήριο γτ κορίτσια μπορεί μεν να έχουμε χώρο για το άπλωμα ... τώρα το χειμώνα με τις σόμπες εεεεεεεεεεεεε δεν λέει ... Άσε δε που τελευταία πολύμαγειρεύουν ψάρια κ μυρίζει όλη η γειτονιά ...

  • Μου αρέσει 1

ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

χαχαχαχα μακαρι το καλυτερο ειναι αυτο μετα απο 9 μηνες ας ξανα ερεθει! εμενα μικρινε τους τελευταιους 3 4 μηνες εκτος και αν τωρα εχω καθηστερηση γιατι ξανα μεγαλωσε τι να πω ! χαχχαχαχα!

Να δεις που θα κανεις Δευτέρα χοριακη και θα ειναι φουλ!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Να δεις που θα κανεις Δευτέρα χοριακη και θα ειναι φουλ!

μακαρι αυτο θα ειναι οτι καλυτερο θα μου εχει συμβει αλλα χερωμαι επιφυλακτικα και οσο δεν βλεπω αιμα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...