Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Κορίτσια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τι κάνετε!!!! απομακρύνθηκα γιατι δεν άντεχα άλλο....ειχα πιεσει πολυ τον εαυτο μου με την επιθυμία μου για μπεμπε και θα τρελαινόμουν.... τώρα είμαι πολύ καλά!!! Το ξεπέρασα και με έπεισα ότι όλα θα έρθουν στην ώρα τους. Ας τελειώσουμε το σπιτικό μας και να παντρευτούμε και μετά!... Έχω διαβάσει πολλεεεες πολλέεεεες σελιδες και χαίρομαι πολύ με τα ευχάριστα νέα!!! @Ungry girl εύχομαι ολόψυχα να είσαι!!! Έχεις περάσει από σαραντα κυματα...  @caramel_83 καραμελίτσα μου πάντα με τις συμβουλές σου και τη δύναμη θάρρους που μας οπλίζεις!!!! Μου έχετε λείψει πολύ όλες σας!!! :):) 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Κορίτσια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τι κάνετε!!!! απομακρύνθηκα γιατι δεν άντεχα άλλο....ειχα πιεσει πολυ τον εαυτο μου με την επιθυμία μου για μπεμπε και θα τρελαινόμουν.... τώρα είμαι πολύ καλά!!! Το ξεπέρασα και με έπεισα ότι όλα θα έρθουν στην ώρα τους. Ας τελειώσουμε το σπιτικό μας και να παντρευτούμε και μετά!... Έχω διαβάσει πολλεεεες πολλέεεεες σελιδες και χαίρομαι πολύ με τα ευχάριστα νέα!!! @Ungry girl εύχομαι ολόψυχα να είσαι!!! Έχεις περάσει από σαραντα κυματα...  @caramel_83 καραμελίτσα μου πάντα με τις συμβουλές σου και τη δύναμη θάρρους που μας οπλίζεις!!!! Μου έχετε λείψει πολύ όλες σας!!! :):) 

Μπουμπου τι κανεις???????

Σε ευχαριστώ πολυ!

Χάθηκες αν σου έκανε καλο αυτο ειναι τέλειο ετσι στην ωρα τους θα φτασουν τα μπεμπακια.μας!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Μπουμπου τι κανεις???????

Σε ευχαριστώ πολυ!

Χάθηκες αν σου έκανε καλο αυτο ειναι τέλειο ετσι στην ωρα τους θα φτασουν τα μπεμπακια.μας!!

καλά είμαι!!! Τρέχουμε με τις δουλειες και εχω βγάλει κατα ενα μεγαλο μερος το θεμα παιδιου. γι αυτο δεν εμπαινα, γιατι θα ξεσηκωνομουν... περιμενω πως και πως τα αυριανα νεα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

καλά είμαι!!! Τρέχουμε με τις δουλειες και εχω βγάλει κατα ενα μεγαλο μερος το θεμα παιδιου. γι αυτο δεν εμπαινα, γιατι θα ξεσηκωνομουν... περιμενω πως και πως τα αυριανα νεα σου!!!

Αφού μπορεσεςκαι απενεργοποίησες το κουμπι μπραβο σου..εγω απο τι βλεπεις προχωρημένη πρως δαφνη η κατασταση μου..αν αδιαθετησω θα κλησω και εγω τον διακόπτη και δεν θα ασχοληθώ ξανα!!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αφού μπορεσεςκαι απενεργοποίησες το κουμπι μπραβο σου..εγω απο τι βλεπεις προχωρημένη πρως δαφνη η κατασταση μου..αν αδιαθετησω θα κλησω και εγω τον διακόπτη και δεν θα ασχοληθώ ξανα!!

 

χαχαχαχα!!! είναι δύσκολο, αλλά θέλει πείσμα!!! Εύχομαι ολοψυχα να εισαι!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

χαχαχαχα!!! είναι δύσκολο, αλλά θέλει πείσμα!!! Εύχομαι ολοψυχα να εισαι!!! 

Σε ευχαριστώ!!!:) και εσυ συντομα μια και εκανες delete να σου ρθει εκει που δεν το περιμένεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

κοριτσι μου να μας πεις τι ειπε ο γιατρος

Ναι σιγουρα Μόλις μάθω.. Βάλε σε παρακαλώ για 16/12

πρίν από 24 λεπτά , Μάντη είπε:

Δεν αντεξα μόλις πηρα στα χερια μου τα τεστ εκανα το πρωτο... και φυσικα αρνητικό! Δεν δινω και πολυ σημασία ξερω οτι ειναι νωρις... αν και δε νομιζω να ειμαι... 

Ειναι νωρις ακομα ... Κ αγχωνεσαι περισσοτερο.. 

πρίν από 38 λεπτά , Ungry girl είπε:

Σε ευχαριστώ!!!:) και εσυ συντομα μια και εκανες delete να σου ρθει εκει που δεν το περιμένεις!

Αντε περιμένουμε το άυριανο σου τεστακι που ειμαι σιγουρη οτι θα είναι πιο έντονο!

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Οι γονιμες σου ποτε ειναι?γτ νομοζω οτι αυτες τις μερες που ερχονται θα εισαι σε γονιμες αν τα υπολογισα καλα

Οι γόνιμές μου έιναι από 14/11 εώς και 20/11.. Έτσι μου το βγάζει ένα πρόγραμμα που έχω κατεβάσει!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , ada32 είπε:

Ναι σιγουρα Μόλις μάθω.. Βάλε σε παρακαλώ για 16/12

Ειναι νωρις ακομα ... Κ αγχωνεσαι περισσοτερο.. 

Αντε περιμένουμε το άυριανο σου τεστακι που ειμαι σιγουρη οτι θα είναι πιο έντονο!

Απο τι στομα σου και στου Θεου τ αυτι πραγματικα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , ada32 είπε:

 

Ειναι νωρις ακομα ... Κ αγχωνεσαι περισσοτερο.. 

Εγραφε πο την 7η μερα απο την επαφη λεω αντε ας κανω ενα τοσα πηρα! 

Ρε κοριτσια μ τωρα που εβλεπα τα τεστ στο hometest ειδα ενα τεστ που εγραφε για την ανδρικη γονιμότητα για να δεις την κινητικότητα. . εχει παρει ποτε καμια;;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοπελες μου σας χαιρετωω!! η περιοδος μου τελειωσε απο εχτες το βραδυ!! παραξενα πραγματ !!!!

25 minutes ago, Μάντη said:

Εγραφε πο την 7η μερα απο την επαφη λεω αντε ας κανω ενα τοσα πηρα! 

Ρε κοριτσια μ τωρα που εβλεπα τα τεστ στο hometest ειδα ενα τεστ που εγραφε για την ανδρικη γονιμότητα για να δεις την κινητικότητα. . εχει παρει ποτε καμια;;;;

κοριτσι μου ειναι νωρις ακομα .. κανε οταν εχεις καποιες μερες καθυστερηση!!

31 minutes ago, Ungry girl said:

Απο τι στομα σου και στου Θεου τ αυτι πραγματικα!

καθ εγω πιστευω οτι εισαι!!! αυριο θα ειναι εντονη ροζ γραμμουλα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ellilaw είπε:

κοπελες μου σας χαιρετωω!! η περιοδος μου τελειωσε απο εχτες το βραδυ!! παραξενα πραγματ !!!!

κοριτσι μου ειναι νωρις ακομα .. κανε οταν εχεις καποιες μερες καθυστερηση!!

καθ εγω πιστευω οτι εισαι!!! αυριο θα ειναι εντονη ροζ γραμμουλα!!!

Αχ ρε κοριτσακι μου σε ευχαριστώ ολες σας ευχαριστώ μακαρι να ειμαι..εσενα καλα τοσο λιγο σου κραταει η περιοδος?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Ungry girl said:

Αχ ρε κοριτσακι μου σε ευχαριστώ ολες σας ευχαριστώ μακαρι να ειμαι..εσενα καλα τοσο λιγο σου κραταει η περιοδος?

οχι 4 μερες με 5 .. τωρα 2 μερες δεν καταλαβαινω τι γινεται η αληθεια!!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ani ani είπε:

υπεροχο δωρο και ακομα πιο υπεροχη κινηση των γονιων σου! καλα στεγνωματα!!! χιχι!!

ευχαριστω!!!

7 ώρες πρίν, Δήμητρα1988 είπε:

και εμεις περιμενουμε την μαυρη παρασκευη μηπως βρουμε κατι πιο οικονομικο γιατι απο οτι κοιταξα δεν ειναι και πολυ φθηνα.....

6 χρονια το εχεισ ε?? τι μαρκα εχεις? πρεπει να προσεξω να εχει κατι παραπανω συμβουλεψε με να μη με πιασουν κοροιδο

εμας μας πηρα τις whirlpool AZAHP 8401 A+...βλεπω στο ιντερνετ το εχει 450...εμενα το πηραν απο το νησι 600..μεγαλη διαφορα αλλα αν παθει κατι εδω ξερουμε οτι εχουμε ανθρωπους που θα το επισπευασουν...ειναι πολυ ωραιο μπες να το δεις...εχει κ πολλες επιλογες!

7 ώρες πρίν, ElektraGr είπε:

@caramel_83 βάλε με για 1-2/12 επόμενη περίοδο κοπέλα μου :)

@elenakii22 το στεγνωτήριο θα το έπαιρνες ούτως ή άλλως και για το μωρό που έτσι προσέχουμε λίγο παραπάνω τα ρουχαλάκια του .... Μπράβο στους γονείς !! Και μεις θα πάρουμε στεγνωτήριο γτ κορίτσια μπορεί μεν να έχουμε χώρο για το άπλωμα ... τώρα το χειμώνα με τις σόμπες εεεεεεεεεεεεε δεν λέει ... Άσε δε που τελευταία πολύμαγειρεύουν ψάρια κ μυρίζει όλη η γειτονιά ...

ευχαριστω!!!φαντασου εμεις που δεν εχουμε χωρο...ειναι περιεργη η διαρρύθμιση στο σπιτι κ φαντασου ειναι το ενα δωματιο διπλα στο αλλο κ του μωρου ειναι διπλα απο εκει που τα απλώνεις...το χρειαζομασταν οπωσδήποτε!ενταξρι το καλοκαιρι εχουμε μεγαλα συρματα στον κηπο,φαντασου σε 30'max στεγνωναν τα ρουχα μας!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...