Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

11 minutes ago, Ungry girl said:

Όντος είναι λιγο κ έχεις κ ενα αχνο τεστακι τι γίνεται με αυτα τα τεστ???!!!!

θα μας τρελανουν!! το τεστ το εχω ακομη και υπαρχει η αχνη γραμμουλα.. λοιπον δευτερα θα κανω και εγω ενα τεστ!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου τελικα τα καταφερα και στολισα!! παρολο που δουλευα σημερα!! αντε καιντου χρονου ολες με μωρακια στην αγκαλια μας!!! (το ξερω οτι στολισα πολυ νωρις χαχα)

21v2iq.jpg

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!

@ellilaw μηπως υπηρξε εγκυμοσυνη βρε συ; Δυο μερες μονο ροη, και θετικο τεστ με εστω αχνη γραμμη, ισως ειναι πιο αξιοπιστο για λογους υγειας να κανεις μια χοριακη αντι τεστ. Ωστε να εισαι σιγουρη τι συνεβη! Γιατι να εισαι μες στην αγωνια αφου υπαρχει τροπος να εισαι σιγουρη;

@Ungry girl διαβάζω με αγωνία τις εξελίξεις! Στη θέση σου θα έπαιρνα το predictor early που θα δειξει σιγουρα και εντονα αν ειναι θετικο, ειδικα εφοσον εχεις ηδη καθυστερηση! Αυτό πηρα την 2η-3η μερα καθυστερησης μου. Επισης ειχα κι εγω βαρος κατω στην κοιλια, και παρα πολυ εντονο πονο στη μεση, ακριβως σαν να ερχοταν περιοδος που τελικα δεν ηρθε. Το στηθος μολις σημερα αρχισε να με ποναει τοπικα, μονο στις ρωγες, και εχουν περασει σχεδον 2 εβδομαδες καθυστερησης. Τι θερμοκρασια εχεις; Τα υγρα που λες δεν προμηνυουν απαραιτητα περιοδο.. Μακαρι να εχουμε καλα νεαααα!

  • Μου αρέσει 1

Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Antila είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

@ellilaw μηπως υπηρξε εγκυμοσυνη βρε συ; Δυο μερες μονο ροη, και θετικο τεστ με εστω αχνη γραμμη, ισως ειναι πιο αξιοπιστο για λογους υγειας να κανεις μια χοριακη αντι τεστ. Ωστε να εισαι σιγουρη τι συνεβη! Γιατι να εισαι μες στην αγωνια αφου υπαρχει τροπος να εισαι σιγουρη;

@Ungry girl διαβάζω με αγωνία τις εξελίξεις! Στη θέση σου θα έπαιρνα το predictor early που θα δειξει σιγουρα και εντονα αν ειναι θετικο, ειδικα εφοσον εχεις ηδη καθυστερηση! Αυτό πηρα την 2η-3η μερα καθυστερησης μου. Επισης ειχα κι εγω βαρος κατω στην κοιλια, και παρα πολυ εντονο πονο στη μεση, ακριβως σαν να ερχοταν περιοδος που τελικα δεν ηρθε. Το στηθος μολις σημερα αρχισε να με ποναει τοπικα, μονο στις ρωγες, και εχουν περασει σχεδον 2 εβδομαδες καθυστερησης. Τι θερμοκρασια εχεις; Τα υγρα που λες δεν προμηνυουν απαραιτητα περιοδο.. Μακαρι να εχουμε καλα νεαααα!

Θερμοκρασία δεν μετραω ποτέ οπωτε ακρι δεν θα βγαλω θα δουμε εχω αρχισει και αμφιβάλλω κ καταλιγω σιγά σιγα πως μαλλον καποια ανωμαλία του κυκλου θα ειναι γτ τα τεστ που κανω τις home test δεν δινουν σαφη Απάντηση..θα δω το πιο πιθανό ειναι να παρω ενα ακομη predictor θα δούμε κανονικα σημερα 3 μεραα καθυστέρησης οτι τεστ κ να κάνω αν ημουν θα έδειχνε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες μου καλη Κυριακή!!!!

Εγω δυστυχώς δπυλευω και σήμερα και δεν εχω καμια όρεξη!!!

Τεστ εκανα στις 3:35 εμφανιστικε παλυ μια παρα παρα παρα.πολύ αχνη περιπου.κατα τις 4:00 τωρα 6:30 η γραμμη ειναι πιο εντονη αλλα και παλυ αχνη πολυ! Λοιπών μου φενετε πως κατι αλλο εχω πάθει δεν ξερω τι μγπως δεν θα.μου ερθει περιοδος μηοως μαζεύεται το αιμα στην κυστη και δεν κατεβαίνει!!!?? Δεν ξέρω αλλα με απογοιτευσαν τα τεστ σημερα παλυ μεχρι στιγμης αιμα δεν εχω αυριο θα παω να κανω.μια χοριακη να τελειωνει φοβαμαι.να παω γιατι αν ειναι αρνητιξη θα τρελαθω! Θα σκασω τουλάχιστον θα ξερω και εγ. Και εσεις ,αχαχαχαχα Φιλάκια!!,!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημερα κοριτσαρες μου καλη Κυριακή!!!!

Εγω δυστυχώς δπυλευω και σήμερα και δεν εχω καμια όρεξη!!!

Τεστ εκανα στις 3:35 εμφανιστικε παλυ μια παρα παρα παρα.πολύ αχνη περιπου.κατα τις 4:00 τωρα 6:30 η γραμμη ειναι πιο εντονη αλλα και παλυ αχνη πολυ! Λοιπών μου φενετε πως κατι αλλο εχω πάθει δεν ξερω τι μγπως δεν θα.μου ερθει περιοδος μηοως μαζεύεται το αιμα στην κυστη και δεν κατεβαίνει!!!?? Δεν ξέρω αλλα με απογοιτευσαν τα τεστ σημερα παλυ μεχρι στιγμης αιμα δεν εχω αυριο θα παω να κανω.μια χοριακη να τελειωνει φοβαμαι.να παω γιατι αν ειναι αρνητιξη θα τρελαθω! Θα σκασω τουλάχιστον θα ξερω και εγ. Και εσεις ,αχαχαχαχα Φιλάκια!!,!

Κοριτσι αν εμφανιστηκε γραμμη εισαι εγκυος τελειωσε αν την βλεπεις χωρις φωτα κτλ δεν υπαρχει αμφιβολια. στελε φωτο θα σου πω τις οδηγιες αναλυτικα βημα βημα. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ungry girl said:

Καλημερα κοριτσαρες μου καλη Κυριακή!!!!

Εγω δυστυχώς δπυλευω και σήμερα και δεν εχω καμια όρεξη!!!

Τεστ εκανα στις 3:35 εμφανιστικε παλυ μια παρα παρα παρα.πολύ αχνη περιπου.κατα τις 4:00 τωρα 6:30 η γραμμη ειναι πιο εντονη αλλα και παλυ αχνη πολυ! Λοιπών μου φενετε πως κατι αλλο εχω πάθει δεν ξερω τι μγπως δεν θα.μου ερθει περιοδος μηοως μαζεύεται το αιμα στην κυστη και δεν κατεβαίνει!!!?? Δεν ξέρω αλλα με απογοιτευσαν τα τεστ σημερα παλυ μεχρι στιγμης αιμα δεν εχω αυριο θα παω να κανω.μια χοριακη να τελειωνει φοβαμαι.να παω γιατι αν ειναι αρνητιξη θα τρελαθω! Θα σκασω τουλάχιστον θα ξερω και εγ. Και εσεις ,αχαχαχαχα Φιλάκια!!,!

κοριτσι μου στειλε μας φωτο να δουμε το τεστ

κοριτσια η θερμοκρασια μου 37,6 την μετρησα μομις τωρα !!!λογικο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , ellilaw είπε:

κοριτσι μου στειλε μας φωτο να δουμε το τεστ

κοριτσια η θερμοκρασια μου 37,6 την μετρησα μομις τωρα !!!λογικο;

Πρίν σηκωθείς από το κρεβάτι είναι αυτή; Πρώτη φορά μετρας; Είναι λίγο παραπάνω για ωχρινικης φάση αλλά ποτέ δεν ξέρεις. Αν η βασική σου είναι υψηλή τότε μπορεί να είναι φυσιολογικό αλλιώς μήπως σε τριγυρίζει κάποια ιωση;


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημερα κοριτσαρες μου καλη Κυριακή!!!!

Εγω δυστυχώς δπυλευω και σήμερα και δεν εχω καμια όρεξη!!!

Τεστ εκανα στις 3:35 εμφανιστικε παλυ μια παρα παρα παρα.πολύ αχνη περιπου.κατα τις 4:00 τωρα 6:30 η γραμμη ειναι πιο εντονη αλλα και παλυ αχνη πολυ! Λοιπών μου φενετε πως κατι αλλο εχω πάθει δεν ξερω τι μγπως δεν θα.μου ερθει περιοδος μηοως μαζεύεται το αιμα στην κυστη και δεν κατεβαίνει!!!?? Δεν ξέρω αλλα με απογοιτευσαν τα τεστ σημερα παλυ μεχρι στιγμης αιμα δεν εχω αυριο θα παω να κανω.μια χοριακη να τελειωνει φοβαμαι.να παω γιατι αν ειναι αρνητιξη θα τρελαθω! Θα σκασω τουλάχιστον θα ξερω και εγ. Και εσεις ,αχαχαχαχα Φιλάκια!!,!

μπαινεις tinypic . εκει που γραφει choose file με γκρι γραματακια πατας κ επιλεγεις απτο αρχειο σου την φωτο. μετα πατας upload το πρασινο κουμπακι. σου βγαζει μια μαυρη οθονιτσα κ μεσα στην οθονη γραφει please enter: πχ crazy islant . αυτο το crazy island για παραδειγμα ειναι η φραση που θα βαλεις εσυ απο κατω ακριβως σε ενα πλαισιο που γραφει awnser . μολις γραψεις την φραση πατας παλι upload k σου βγαζει διαφορους συνδεσμους σε πλαισια εσυ επιλεγεις τον τελευταιο τον αντιγραφεις ολοκληρο με copy Κ τον κολας εκει που γραφει στο φορουμ προσθηκη επιπροσθετου υλικου ulr. αυτο ηταν

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

μπαινεις tinypic . εκει που γραφει choose file με γκρι γραματακια πατας κ επιλεγεις απτο αρχειο σου την φωτο. μετα πατας upload το πρασινο κουμπακι. σου βγαζει μια μαυρη οθονιτσα κ μεσα στην οθονη γραφει please enter: πχ crazy islant . αυτο το crazy island για παραδειγμα ειναι η φραση που θα βαλεις εσυ απο κατω ακριβως σε ενα πλαισιο που γραφει awnser . μολις γραψεις την φραση πατας παλι upload k σου βγαζει διαφορους συνδεσμους σε πλαισια εσυ επιλεγεις τον τελευταιο τον αντιγραφεις ολοκληρο με copy Κ τον κολας εκει που γραφει στο φορουμ προσθηκη επιπροσθετου υλικου ulr. αυτο ηταν

δεν μπορω με τιποτα..προσπαθησα λοιπων εκανα παλυ αλλο ενα το οποιο βγικε μια γραμμη δευτεη μεσα σε 15 λεπτα αλλα ειναι παρα παρα παρα πολυ αχνη..νταξη θα σκασω απο την αγωνεια μου! αυριο παω για χοριακη το πηρα αποφαση αλλη μια φορα ειχα κανει χωρις να εχω κανει τεστ πριν και βγηκε αρνητικη και μετα απο 2 ωρες αδιαθετησα..ευχομαι τωρα να μη γινει αυτο! αλλα ασε που δεν νομιζω πως θα φενωταν στη φωτο ειναι πολυ αχνη με δυσκολεια τη βλεπεις απο τη φωτογραφια σιγουρα αλλιωνετααι...τωρα τι να κανω να χαρω που βγικε πιο νορις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

δεν μπορω με τιποτα..προσπαθησα λοιπων εκανα παλυ αλλο ενα το οποιο βγικε μια γραμμη δευτεη μεσα σε 15 λεπτα αλλα ειναι παρα παρα παρα πολυ αχνη..νταξη θα σκασω απο την αγωνεια μου! αυριο παω για χοριακη το πηρα αποφαση αλλη μια φορα ειχα κανει χωρις να εχω κανει τεστ πριν και βγηκε αρνητικη και μετα απο 2 ωρες αδιαθετησα..ευχομαι τωρα να μη γινει αυτο! αλλα ασε που δεν νομιζω πως θα φενωταν στη φωτο ειναι πολυ αχνη με δυσκολεια τη βλεπεις απο τη φωτογραφια σιγουρα αλλιωνετααι...τωρα τι να κανω να χαρω που βγικε πιο νορις?

αν βγηκε γραμμη εισαι εγκυος τελειωσε δεν υπαρχει περιπτωση εξαλλου ειδες οτι με το νερο δεν βγαινει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

αν βγηκε γραμμη εισαι εγκυος τελειωσε δεν υπαρχει περιπτωση εξαλλου ειδες οτι με το νερο δεν βγαινει τιποτα.

ρε λινα λες????? τωρα ασπουμε εχουν περασει 20 λεπτα εκανα τωρα ενα ακομη 9.30 και τωρα φενεται αχνη γραμμη απλα σε φωτεινο δωματιο αλλα αχνη αρκετα! να ρωτησω και μια βλακεια παιζει να ειναι εξωμητριο η κατι τετοιο??? γι αυτο να μη φενεται?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...