Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , ada32 είπε:

Κοίταξε αυτά  τα τεστ ανιχνεύουν την ορμόνη... Όποτε κατι ήδη έχει  γίνει κ βγάζουν κατι Αλλιώς θα έβγαζαν λευκο ... Όσο για την κύστη δεν Υπάρχει περίπτωση να έχεις κ να σου βγάλει ανεβασμένη χοριακη... Μακάρι να σου πάνε όλα καλά..

καλημέρα @ada32 ! κ εσύ τελικά αδιαθέτησες χωρίς καθυστέρηση παρά τις κύστες ετσι; κ εγώ το ίδιο και μάλιστα ο υπέρηχος εδειξε οτι εξαφανίστηκε η κύστη. εσυ πότε πας γιατρό;

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , andrianni είπε:

μια μέρα έμεινε όντως! να είσαι προετοιμασμένη για όλα. ας πούμε 50-50 κ μακάρι να είναι αυτό που θέλουμε! 

Ετσι και για μενα 50/50 ειναι αυριο θα.μαθουμε και η αγωνία κορυφώνεται!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

@Ungry girl όλα δείχνουν πως είσαι! Να ξέρεις πως κ εμεις το ζούμε σαν όνειρο, όπως κ εσυ! Αν οι γραμμές είναι ροζ τότε είναι θετικό. Το γκρι είναι εξατμισης.Επίσης πιστεύω οτι θα σου είχε ερθει αν ήταν να έρθει. Ομως υπομονή μέχρι αυριο να δεις κ τη χοριακή και να χαρούμε και επίσημα. Και εννοείται πως ολα θα τα περνάμε μαζί!!!Γι αυτο ειμαστε εδω

@Ani ani πανέμορφο το δέντρο σου! ζήλεψα λίγο αν και δεν τρελαίνομαι για τα χριστούγεννα (μη με ακούσει η @alina80!)αλλά είναι νωρίς για μένα λόγω άλλων εκκρεμοτήτων.

@Vila τι κανεις;

 

ειναι πολυ νωρις εχω επιγνωση απλα ετσι μου ηρθε φετος!! σε ευχαριστωωω

πρίν από 16 λεπτά , kido είπε:

Σοβαρά τώρα? Έλα κρίμα! 

κριμα πολυ κριμα... :-(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ani ani είπε:

ειναι πολυ νωρις εχω επιγνωση απλα ετσι μου ηρθε φετος!! σε ευχαριστωωω

κριμα πολυ κριμα... :-(

Κ εννοείται οτι έκανες κ πολύ καλά! Θα είναι τέλειο που θα είναι κ στολισμένο στη γιορτή σου!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Δεν πειραζει...μην σε παιρνει απο κατω....τον αλλο μηνα παμε δυναμικα...

Νταξη θα μου περασει τωρα δεν εχει τον αλλο μηνα βλεπουμε ποτέ ξανά!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

σε νιωθω ουτε εγω θελωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!  να μην ερεθι να μην ερει να ερθει δηλαδη σε κανα 9 μηνο χααχχαχχα:)

 

σιγουρα το καπνισμα μιωνει τη γονιμοτιτα αλλα ολλα την εμποδιζουν το τσιγαρο το ποτο το φαι γι αυτο λεω δεν μπορουμε να ζουμε κι ετσι εγω ειχα διαβασει πως δεν κανει και η ζεστη και επιδη εμεις εχουμε και λιγο σπερμα και εχουμε υποστρωμα μου το αναβει καθε βραδυ στο 3 και τον παρακαλαω να το κληνει!

και τελεικα το εκοψε?

Ναι το εκοψε...

πρίν από 52 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσια Δυστυχώς εγινε αυτο που δεν θελαμε χιλια συγνώμη για την ταλαιπωρία αδιαθετησα!

Κοριτσακι μου μολις διαβασα τα νεα σου.. Πως εισαι;; μην σε παιρνει απο κατω παμε δυναμικα και θα τα καταφέρουμε!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Ναι το εκοψε...

Κοριτσακι μου μολις διαβασα τα νεα σου.. Πως εισαι;; μην σε παιρνει απο κατω παμε δυναμικα και θα τα καταφέρουμε!

Ελα σειρα σου τωρα ευχωμαι.να.εισαι εσυ η τυχερή!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

Νταξη θα μου περασει τωρα δεν εχει τον αλλο μηνα βλεπουμε ποτέ ξανά!

Κανε εσυ τις επαφουλες σου χωρις.να το σκεφτεσαι κ.πολυ...εγω αυριο περιμενω...για να δουμε θα ερθει?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Κανε εσυ τις επαφουλες σου χωρις.να το σκεφτεσαι κ.πολυ...εγω αυριο περιμενω...για να δουμε θα ερθει?

Μπα δεν εχει άλλες επαφες δημητρα μου τελος! Ασε να περασει ο καιρός και βλεπουμε! Να.μην ερθει μωρέ!! Πως νιωθεις εσυ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...