Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, Ungry girl είπε:

Κοριτσια Δυστυχώς εγινε αυτο που δεν θελαμε χιλια συγνώμη για την ταλαιπωρία αδιαθετησα!

αχ βρε κοριτσι ποσο λυπαμαι...δε ξερω μηπως τα τεστ ηταν οντως θετικα κ απλα δε προχωρησε..εσυ δες το ετσι κ να σκέφτεσαι οτι μπορεις να τα καταφερεις!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , elenakii22 είπε:

αχ βρε κοριτσι ποσο λυπαμαι...δε ξερω μηπως τα τεστ ηταν οντως θετικα κ απλα δε προχωρησε..εσυ δες το ετσι κ να σκέφτεσαι οτι μπορεις να τα καταφερεις!

Για εμενα ηταν θετικα δεν εχει σημασία δεν αλλαζει τιποτα εχει ο Θεος!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Είχα καιρό να μπω κ δεν πρόλαβα να σας διαβάσω όλες!!! @Ungry girl λυπάμαι ήμουν σίγουρη πως ήσουν!!! Μήπως όντως έμεινες και δεν προχώρησε? Είδες θετικά τεστ κ αυτό έχει σημασία... Μην εγκαταλείψετε τις προσπάθειες πάμε δυναμικά στον επόμενο μήνα! Τι πιο καλό απ'το να ΜΗΝ έρθει η ακατανόμαστη μέσα στις γιορτές? 

Εγώ έχω την εξής απορία!!!! Έκανα ενδοκολπικο υπερηχο την περασμένη δευτέρα και είδαμε ότι θα γίνει ωορρηξία από στιγμή σε στιγμή και μου είπε η γιατρός να έχω οπωσδήποτε επαφή!!! Δεν είχα κανένα σύμπτωμα τοτε αλλά την Παρασκευή και το Σάββατο είχα τα υγρά που μοιάζουν με ασπράδι αυγού! Τελικά πότε λέτε να έγινε η ωορρηξία? Έχω μπερδευτεί και αναρωτιέμαι αν πετυχα τις σωστές μέρες!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ungry girl είπε:

Κοριτσια Δυστυχώς εγινε αυτο που δεν θελαμε χιλια συγνώμη για την ταλαιπωρία αδιαθετησα!

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! οχιιιιιιιιιιιιιιιι!!! ειναι σιχαμένη τελικά!!!!..... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! οχιιιιιιιιιιιιιιιι!!! ειναι σιχαμένη τελικά!!!!..... 

Αστα.μπουμπουμου τωρα κατεβαζω και εγω το διακόπτη και βλεπουμε!!!

πρίν από 12 λεπτά , WannaBeMother είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Είχα καιρό να μπω κ δεν πρόλαβα να σας διαβάσω όλες!!! @Ungry girl λυπάμαι ήμουν σίγουρη πως ήσουν!!! Μήπως όντως έμεινες και δεν προχώρησε? Είδες θετικά τεστ κ αυτό έχει σημασία... Μην εγκαταλείψετε τις προσπάθειες πάμε δυναμικά στον επόμενο μήνα! Τι πιο καλό απ'το να ΜΗΝ έρθει η ακατανόμαστη μέσα στις γιορτές? 

Εγώ έχω την εξής απορία!!!! Έκανα ενδοκολπικο υπερηχο την περασμένη δευτέρα και είδαμε ότι θα γίνει ωορρηξία από στιγμή σε στιγμή και μου είπε η γιατρός να έχω οπωσδήποτε επαφή!!! Δεν είχα κανένα σύμπτωμα τοτε αλλά την Παρασκευή και το Σάββατο είχα τα υγρά που μοιάζουν με ασπράδι αυγού! Τελικά πότε λέτε να έγινε η ωορρηξία? Έχω μπερδευτεί και αναρωτιέμαι αν πετυχα τις σωστές μέρες!!

Δυστυχώς εκανε εμφάνιση πιο μεγαλη απογοητευση στα δυο χρονια προσπαθειων δεν ειχα ποτέ αλλα δεν θα.πεθάνουμε κι ολας!

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Αστα.μπουμπουμου τωρα κατεβαζω και εγω το διακόπτη και βλεπουμε!!!

Προσπάθησέ το!!! αυθυποβολή κάθε μέρα, κάθε λεπτό!!! θα χαλαρώσεις και θα είναι πιο εύκολο να μείνεις!! τώρα σε πιέζεις και καταφέρνεις το αντίθετο αποτέλεσμα! Ξέρω ότι είναι δυσκολο αυτο που λεω, αλλα θα δεις ότι θα το πετύχεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν τα παραταμε όλα καλά θα πάνε καλή συνέχεια σε όλες μας.... Θέλω κι εγώ να πω ότι προσπαθώ για παιδάκι αλλά όχι εντατικά.... Απλά ως πρωταρα έχω απορίες και δεν ξέρω πως πρέπει να ξεχωρίσω τα σημάδια... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , μπουμπού92 είπε:

Προσπάθησέ το!!! αυθυποβολή κάθε μέρα, κάθε λεπτό!!! θα χαλαρώσεις και θα είναι πιο εύκολο να μείνεις!! τώρα σε πιέζεις και καταφέρνεις το αντίθετο αποτέλεσμα! Ξέρω ότι είναι δυσκολο αυτο που λεω, αλλα θα δεις ότι θα το πετύχεις!!!

Θα χαλαρώσω για.κανα χρονο και μετα θα έρθω δυναμικά!

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Εκανα και αλλο τεστ αρνητικο οποτε δεν...

Βρε ειναι.ννωρίς όσο για τα τεστ ειδαμε και τα δικα μου θετικα αχαχαχχαα! Ποτε να μην είμαστε σιγουρες τελεικα! Ισως δεν θελει τοσο ψάξιμο τουλάχιστον εγω απο μεριας μου τελειωσα τα ψαξιματα γονιμες τεστ ωορριξιες δεν ξανα ασχολουμε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Κυκλαμινο είπε:

Κορίτσια δεν τα παραταμε όλα καλά θα πάνε καλή συνέχεια σε όλες μας.... Θέλω κι εγώ να πω ότι προσπαθώ για παιδάκι αλλά όχι εντατικά.... Απλά ως πρωταρα έχω απορίες και δεν ξέρω πως πρέπει να ξεχωρίσω τα σημάδια... 

Καλωσήρθες κυκλάμινο. Πες μας ό,τι απορία έχεις και εδώ είμαστε εμείς!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Ungry girl είπε:

Θα χαλαρώσω για.κανα χρονο και μετα θα έρθω δυναμικά!

Βρε ειναι.ννωρίς όσο για τα τεστ ειδαμε και τα δικα μου θετικα αχαχαχχαα! Ποτε να μην είμαστε σιγουρες τελεικα! Ισως δεν θελει τοσο ψάξιμο τουλάχιστον εγω απο μεριας μου τελειωσα τα ψαξιματα γονιμες τεστ ωορριξιες δεν ξανα ασχολουμε!

Καινεγω σκεφτομαι να το αφησω στην τυχη του γτ θα τρελαθω στο τελος... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , kido είπε:

Καλωσήρθες κυκλάμινο. Πες μας ό,τι απορία έχεις και εδώ είμαστε εμείς!

Έκανα χωριακη την Πέμπτη και έδειξε 2.80(θεωρητικά αρνητικο)  οστοσο  έχω μια μικρή ζαλαδα  και εντονους πόνους χαμηλά στην κοιλιά.... Σαν να έχω περίοδο.... Τι είναι όλα αυτά??? Μπορεί να προμηνιουν κάτι??? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κυκλαμινο είπε:

Έκανα χωριακη την Πέμπτη και έδειξε 2.80(θεωρητικά αρνητικο)  οστοσο  έχω μια μικρή ζαλαδα  και εντονους πόνους χαμηλά στην κοιλιά.... Σαν να έχω περίοδο.... Τι είναι όλα αυτά??? Μπορεί να προμηνιουν κάτι??? 

Αν δεν αδιαθετήσεις αύριο κάνε πάλι. Είχες επαφές στις γόνιμες σου; Μπορεί να είσαι έγκυος και να έχει ανεβεί οπότε να δείξει θετικό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...