Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 41 λεπτά , WannaBeMother είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Είχα καιρό να μπω κ δεν πρόλαβα να σας διαβάσω όλες!!! @Ungry girl λυπάμαι ήμουν σίγουρη πως ήσουν!!! Μήπως όντως έμεινες και δεν προχώρησε? Είδες θετικά τεστ κ αυτό έχει σημασία... Μην εγκαταλείψετε τις προσπάθειες πάμε δυναμικά στον επόμενο μήνα! Τι πιο καλό απ'το να ΜΗΝ έρθει η ακατανόμαστη μέσα στις γιορτές? 

Εγώ έχω την εξής απορία!!!! Έκανα ενδοκολπικο υπερηχο την περασμένη δευτέρα και είδαμε ότι θα γίνει ωορρηξία από στιγμή σε στιγμή και μου είπε η γιατρός να έχω οπωσδήποτε επαφή!!! Δεν είχα κανένα σύμπτωμα τοτε αλλά την Παρασκευή και το Σάββατο είχα τα υγρά που μοιάζουν με ασπράδι αυγού! Τελικά πότε λέτε να έγινε η ωορρηξία? Έχω μπερδευτεί και αναρωτιέμαι αν πετυχα τις σωστές μέρες!!

αααα με τα υγρα μπερδευεσε βρε παιδι μου. για ποσες μερες ειχατε επαφες απο την δευτερα κ μετα? κανονικα για να το δει ο γιατρος λογικα σε δυο τρεις μερες το πολυ θα εχει γινει η ωορηξια μετρανε το μεγεθος οι γιατροι κ αν ειναι γυρω στα 20-22 σε μεγεθος δεν παει παραπανω οποτε μεσα καποιες ωρες γινετε η ωορηξια. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , kido είπε:

Αν δεν αδιαθετήσεις αύριο κάνε πάλι. Είχες επαφές στις γόνιμες σου; Μπορεί να είσαι έγκυος και να έχει ανεβεί οπότε να δείξει θετικό.

Ναι θα πάω.... Αν τις έχω  μετρήσει σωστά ναι είχα επαφές... Δεν έχω σταθερό κύκλο... Αλλά δε περιμένω τώρα να αδιαθετησω μου τελείωσε  στις13/11 ενώ αυτή ήταν η κανονική ημερομηνία με ήρθαν πιο μπροστά 8/11...και ήρθαν και τα συμπτώματα.... Και τρώω φρίκη  θέλω σαν τρελή να κάνω παιδακιααααα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

αααα με τα υγρα μπερδευεσε βρε παιδι μου. για ποσες μερες ειχατε επαφες απο την δευτερα κ μετα? κανονικα για να το δει ο γιατρος λογικα σε δυο τρεις μερες το πολυ θα εχει γινει η ωορηξια μετρανε το μεγεθος οι γιατροι κ αν ειναι γυρω στα 20-22 σε μεγεθος δεν παει παραπανω οποτε μεσα καποιες ωρες γινετε η ωορηξια. 

Είχαμε μέρα παρά μέρα! Απλά μπερδεύτηκα γιατί η γιατρός μου είπε ότι ήταν θέμα ωρών και όχι ημερών αλλά εγώ είχα τα υγρά 4-5 μέρες μετά!! Τι να πω τώρα είμαι πάλι στην αναμονή... Μακάρι να μην έρθει στις 3/12

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Κυκλαμινο είπε:

Ναι θα πάω.... Αν τις έχω  μετρήσει σωστά ναι είχα επαφές... Δεν έχω σταθερό κύκλο... Αλλά δε περιμένω τώρα να αδιαθετησω μου τελείωσε  στις13/11 ενώ αυτή ήταν η κανονική ημερομηνία με ήρθαν πιο μπροστά 8/11...και ήρθαν και τα συμπτώματα.... Και τρώω φρίκη  θέλω σαν τρελή να κάνω παιδακιααααα

συγνωμη σου τελειωσε η περιοδος στις 13 και εκανες χοριακη μετα απο 3 μερες?γιατι?


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

@Ungry girl αμαν πια ουτε να το πιστεψεις δεν σε αφησε δεν πειραζει ομως η επομενη θα ειναι τυχερη!

αχαχαχ αστα να πανε λινακι μου δεν πιραζει αλλη φορα θα ειναι πιο τυχερη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , WannaBeMother είπε:

Είχαμε μέρα παρά μέρα! Απλά μπερδεύτηκα γιατί η γιατρός μου είπε ότι ήταν θέμα ωρών και όχι ημερών αλλά εγώ είχα τα υγρά 4-5 μέρες μετά!! Τι να πω τώρα είμαι πάλι στην αναμονή... Μακάρι να μην έρθει στις 3/12

μην σε μπερδευουν τα υγρα δεν βγαζεις ακρη με τα υγρα μπορει να κατεβουν πιο μετα γενικα δεν ειναι ασφαλης μεθοδος γιατι μεσα στον κυκλο εχεις διαφορες μερες υγρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κυκλαμινο είπε:
πρίν από 4 λεπτά , orianna είπε:

Γτ είχα μια αίσθηση ότι είμαι έγκυος.... 

μαναρακι ειναι παρααα πολυ νωρις μπορει να εχει δικο η διααισθηση σου αλλα ειναι νωρις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Κυκλαμινο είπε:
πρίν από 14 λεπτά , orianna είπε:

Γτ είχα μια αίσθηση ότι είμαι έγκυος.... 

ειχες αισθση οτι εμεινες εγκυος πριν αδιαθετησεις η οτι εμεινες εγκυος αφου σου τελειωσε η περιοδος?

  • Μπερδεμένη/-ος 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κυκλαμινο είπε:

Πρίν καλέ αδιαθετήσω..... 

ειχες κανονικη περιοδο με ροη κτλ για μερες? . γιατι αν ειχες κανονικη περιοδο ειναι δυσκολο να εισαι εγκυος δηλαδη ειναι κατι πολυ σπανιο. 

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν 6μερες πιο μπροστά και δεν ήταν όπως άλλες φορές πιο λίγο σε ροή ποσότητα κτλ. Γιαυτό σκέφτηκα μήπως.... Και ήρθε και η χωριακη με αυτό το λίγο ποσοστό και σκαλωσα.... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κυκλαμινο είπε:

Μου ήρθαν 6μερες πιο μπροστά και δεν ήταν όπως άλλες φορές πιο λίγο σε ροή ποσότητα κτλ. Γιαυτό σκέφτηκα μήπως.... Και ήρθε και η χωριακη με αυτό το λίγο ποσοστό και σκαλωσα.... 

Μα δεν έπρεπε να έχεις 0 χοριακή, εφόσον είχες αδιαθετήσει; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...