Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@elenakii22 χρόνια πολλα κορίτσι μου! Να τα εκατοστήσεις! Οτι επιθυμείς με υγεία και την όμορφη μπεμπουλα σου αγκαλιά!!!! ❤️

@alina80 εύχομαι να ειναι σύμπτωμα!!!! Άντε περιμενουμεεεε!!!

@Ani ani γέλασα τόσο πολυ που είπες για το μπέμπη οτι θα βγει σοκολατένιο αυγό Χαχαχαχ Κι εγω χθες έφαγα τοοοοοσο πολυ που νόμιζα οτι εχω τετράδυμα και ήμουν έτοιμη να εκραγώ!!!

@anemoni1989 άντε με το καλό, θα περάσουν σιγα σιγα κι αυτα και θα εισαι μια χαρά μετα. Κατευθείαν θα αρχίσεις να φουσκώνεις!!!

@noni90 κορίτσι, ηρέμησε και απολαύσαμε τις ετοιμασίες του γαμου σου! Εγω στις ετοιμασίες ακριβώς το τσάκωσα γιατι ειχα στο μυαλό μου φορέματα, κοσμήματα κλπ και ζούσα τον ερωτα μου! Χεχε!!! Ξεχνά το εντελώς και θα γίνει αμεςως! ;) 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 15 λεπτά , Nenitaki88 είπε:

@elenakii22 χρόνια πολλα κορίτσι μου! Να τα εκατοστήσεις! Οτι επιθυμείς με υγεία και την όμορφη μπεμπουλα σου αγκαλιά!!!! ❤️

@alina80 εύχομαι να ειναι σύμπτωμα!!!! Άντε περιμενουμεεεε!!!

@Ani ani γέλασα τόσο πολυ που είπες για το μπέμπη οτι θα βγει σοκολατένιο αυγό Χαχαχαχ Κι εγω χθες έφαγα τοοοοοσο πολυ που νόμιζα οτι εχω τετράδυμα και ήμουν έτοιμη να εκραγώ!!!

@anemoni1989 άντε με το καλό, θα περάσουν σιγα σιγα κι αυτα και θα εισαι μια χαρά μετα. Κατευθείαν θα αρχίσεις να φουσκώνεις!!!

@noni90 κορίτσι, ηρέμησε και απολαύσαμε τις ετοιμασίες του γαμου σου! Εγω στις ετοιμασίες ακριβώς το τσάκωσα γιατι ειχα στο μυαλό μου φορέματα, κοσμήματα κλπ και ζούσα τον ερωτα μου! Χεχε!!! Ξεχνά το εντελώς και θα γίνει αμεςως! ;) 

Αυτες οι ετοιμασιες με κανουν να θελω να αυτοπυρποληθω να ξερεις! χαχαχαχα

Δεν εχω χειροτερο απο αυτο, πραγματικα βαριεμαι απιστευτα να το κανω κ δεν εχω κλεισει σχεδον τιποτα!!! Ευτυχως θα ειμαστε λιγα ατομα..... Πρεπει απο αυριο να στρωθω αυτο ειναι αληθεια!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , noni90 είπε:

Αυτες οι ετοιμασιες με κανουν να θελω να αυτοπυρποληθω να ξερεις! χαχαχαχα

Δεν εχω χειροτερο απο αυτο, πραγματικα βαριεμαι απιστευτα να το κανω κ δεν εχω κλεισει σχεδον τιποτα!!! Ευτυχως θα ειμαστε λιγα ατομα..... Πρεπει απο αυριο να στρωθω αυτο ειναι αληθεια!

Βρε μια φορά παντρεύεσαι! Κοιτά να το απολαύσεις, να το κανεις ξεχωριστό! Απόλαυσε γενικά τον ερωτα σου αυτο το διάστημα! Θα έχεις να το θυμάσαι μετα!!! Οοολα θα γίνουν στο ενδιάμεσο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nenitaki88 είπε:

Βρε μια φορά παντρεύεσαι! Κοιτά να το απολαύσεις, να το κανεις ξεχωριστό! Απόλαυσε γενικά τον ερωτα σου αυτο το διάστημα! Θα έχεις να το θυμάσαι μετα!!! Οοολα θα γίνουν στο ενδιάμεσο! 

Βρε τον χαιρομαι τον ερωτα μου το γαμο βαριεμαι να ετοιμασω.. Κακα τα ψεματα ομως πρεπει να ασχοληθω γτ ειναι σε μολις 2 μηνες και μεσολαβουν κ γιορτες! Προς το παρον περιμενω να ξυπνησει ο αντρας μου να στολισουμε το δεντρο μας! 3α Χριστουγενα μαζιιιιιι! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , noni90 είπε:

Βρε τον χαιρομαι τον ερωτα μου το γαμο βαριεμαι να ετοιμασω.. Κακα τα ψεματα ομως πρεπει να ασχοληθω γτ ειναι σε μολις 2 μηνες και μεσολαβουν κ γιορτες! Προς το παρον περιμενω να ξυπνησει ο αντρας μου να στολισουμε το δεντρο μας! 3α Χριστουγενα μαζιιιιιι! 

Με το καλό και για πάντα μαζι!!! 

Να στολίσετε το δεντράκι σας, να ετοιμάσετε το σπιτάκι σας και το γάμο σας και θα γεμίσει αυτο!!!! ;)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 53 λεπτά , Nenitaki88 είπε:

@elenakii22 χρόνια πολλα κορίτσι μου! Να τα εκατοστήσεις! Οτι επιθυμείς με υγεία και την όμορφη μπεμπουλα σου αγκαλιά!!!! ❤️

@alina80 εύχομαι να ειναι σύμπτωμα!!!! Άντε περιμενουμεεεε!!!

@Ani ani γέλασα τόσο πολυ που είπες για το μπέμπη οτι θα βγει σοκολατένιο αυγό Χαχαχαχ Κι εγω χθες έφαγα τοοοοοσο πολυ που νόμιζα οτι εχω τετράδυμα και ήμουν έτοιμη να εκραγώ!!!

@anemoni1989 άντε με το καλό, θα περάσουν σιγα σιγα κι αυτα και θα εισαι μια χαρά μετα. Κατευθείαν θα αρχίσεις να φουσκώνεις!!!

@noni90 κορίτσι, ηρέμησε και απολαύσαμε τις ετοιμασίες του γαμου σου! Εγω στις ετοιμασίες ακριβώς το τσάκωσα γιατι ειχα στο μυαλό μου φορέματα, κοσμήματα κλπ και ζούσα τον ερωτα μου! Χεχε!!! Ξεχνά το εντελώς και θα γίνει αμεςως! ;) 

:):-P:)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, noni90 είπε:

Βρε τον χαιρομαι τον ερωτα μου το γαμο βαριεμαι να ετοιμασω.. Κακα τα ψεματα ομως πρεπει να ασχοληθω γτ ειναι σε μολις 2 μηνες και μεσολαβουν κ γιορτες! Προς το παρον περιμενω να ξυπνησει ο αντρας μου να στολισουμε το δεντρο μας! 3α Χριστουγενα μαζιιιιιι! 

ασε κ εγω το βαριεμαι...εχουμε κανει πολιτικο κ δεν χρειαστήκαμε τπτ ομως μετα θα κανουμε γαμοβαφτιση κ το σκεφτομαι ηδη...αφου λεγαμε να το κανουμε σεπτεμβτη 2018 αλλα τελικα το παμε για μαιο-ιουνιο 2019...

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , elenakii22 είπε:

ασε κ εγω το βαριεμαι...εχουμε κανει πολιτικο κ δεν χρειαστήκαμε τπτ ομως μετα θα κανουμε γαμοβαφτιση κ το σκεφτομαι ηδη...αφου λεγαμε να το κανουμε σεπτεμβτη 2018 αλλα τελικα το παμε για μαιο-ιουνιο 2019...

εγω που δεν εχω κανει τιποτα σκομα τι να πω;;; :-P

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , elenakii22 είπε:

ασε κ εγω το βαριεμαι...εχουμε κανει πολιτικο κ δεν χρειαστήκαμε τπτ ομως μετα θα κανουμε γαμοβαφτιση κ το σκεφτομαι ηδη...αφου λεγαμε να το κανουμε σεπτεμβτη 2018 αλλα τελικα το παμε για μαιο-ιουνιο 2019...

Και εγω σιχαίνομαι και βαριέμαι απιστευτα τη φαση ετοιμασιες γαμου κλπ... Εμεις θα κανουμε πολιτικό καποια στιγμη πριν τη γεννηση του μωρου και ευελπιστω μεχρι τη βάπτιση να χει πιστει ο δικος μ και να γλιτωσω το θρησκευτικο και να τη "βγαλω καθαρη"  μονο με βαπτιση!!!! 

πρίν από 1 λεπτό , Ani ani είπε:

εγω που δεν εχω κανει τιποτα σκομα τι να πω;;; :-P

Εσυ σαν και μενα!!! Αχαχχαχααχαχαχχαχαχα

Εν τω μεταξυ,  αν εχει λίστα αναμονης το δημαρχείο, με βλεπω ανυπαντρη να γεννοβολαω και να με βριζει ο φιλος μου μιας και θα χει ντραβαλα για την αναγνώριση!!!!  Αχχαχαχαχαχχα 

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Ani ani είπε:

εγω που δεν εχω κανει τιποτα σκομα τι να πω;;; :-P

Ούτε εγώ και ούτε θα κάνω!

πρίν από 11 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Και εγω σιχαίνομαι και βαριέμαι απιστευτα τη φαση ετοιμασιες γαμου κλπ... Εμεις θα κανουμε πολιτικό καποια στιγμη πριν τη γεννηση του μωρου και ευελπιστω μεχρι τη βάπτιση να χει πιστει ο δικος μ και να γλιτωσω το θρησκευτικο και να τη "βγαλω καθαρη"  μονο με βαπτιση!!!! 

Εσυ σαν και μενα!!! Αχαχχαχααχαχαχχαχαχα

Εν τω μεταξυ,  αν εχει λίστα αναμονης το δημαρχείο, με βλεπω ανυπαντρη να γεννοβολαω και να με βριζει ο φιλος μου μιας και θα χει ντραβαλα για την αναγνώριση!!!!  Αχχαχαχαχαχχα 

Η διαδικασία αναγνώρισης είναι απλή πια. Επίσης και το σύμφωνο συμβιωσης, μια υπογραφή στο συμβολαιογράφο όπου δηλώνεται και το επίθετο των παιδιών που θα αποκτηθούν. Το ξερω γιατί το έχω κάνει. Όταν γεννήσω (αφού μείνω έγκυος) θα δηλώσουμε και το μικρό όνομα του μωρού απευθείας στο ληξιαρχείο. Απλά πράγματα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , alina80 είπε:

Ούτε εγώ και ούτε θα κάνω!

Η διαδικασία αναγνώρισης είναι απλή πια. Επίσης και το σύμφωνο συμβιωσης, μια υπογραφή στο συμβολαιογράφο όπου δηλώνεται και το επίθετο των παιδιών που θα αποκτηθούν. Το ξερω γιατί το έχω κάνει. Όταν γεννήσω (αφού μείνω έγκυος) θα δηλώσουμε και το μικρό όνομα του μωρού απευθείας στο ληξιαρχείο. Απλά πράγματα. 

Ιδανικα θα ηθελα να δηλωσω το παιδι να ξεμπερδευω και αργοτερα να καναμε ενα πολιτικο γαμο με τραπεζι απλο και φωτογραφιες με τον μπεμπη εννοειται..τιποτα περισσοτερο.. απλα θελω να ρωτησω αν γινεται αυτο..σε φιλη δικηγορο

πρίν από 53 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Και εγω σιχαίνομαι και βαριέμαι απιστευτα τη φαση ετοιμασιες γαμου κλπ... Εμεις θα κανουμε πολιτικό καποια στιγμη πριν τη γεννηση του μωρου και ευελπιστω μεχρι τη βάπτιση να χει πιστει ο δικος μ και να γλιτωσω το θρησκευτικο και να τη "βγαλω καθαρη"  μονο με βαπτιση!!!! 

Εσυ σαν και μενα!!! Αχαχχαχααχαχαχχαχαχα

Εν τω μεταξυ,  αν εχει λίστα αναμονης το δημαρχείο, με βλεπω ανυπαντρη να γεννοβολαω και να με βριζει ο φιλος μου μιας και θα χει ντραβαλα για την αναγνώριση!!!!  Αχχαχαχαχαχχα 

χαχχα και εσεις σαν εμας ειστε οντως..ασε ομως μεγαλο αγχος αυτο που λες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Ani ani είπε:

εγω που δεν εχω κανει τιποτα σκομα τι να πω;;; :-P

μια χαρα εισαι η καλυτερη!!!

πρίν από 53 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Και εγω σιχαίνομαι και βαριέμαι απιστευτα τη φαση ετοιμασιες γαμου κλπ... Εμεις θα κανουμε πολιτικό καποια στιγμη πριν τη γεννηση του μωρου και ευελπιστω μεχρι τη βάπτιση να χει πιστει ο δικος μ και να γλιτωσω το θρησκευτικο και να τη "βγαλω καθαρη"  μονο με βαπτιση!!!! 

Εσυ σαν και μενα!!! Αχαχχαχααχαχαχχαχαχα

Εν τω μεταξυ,  αν εχει λίστα αναμονης το δημαρχείο, με βλεπω ανυπαντρη να γεννοβολαω και να με βριζει ο φιλος μου μιας και θα χει ντραβαλα για την αναγνώριση!!!!  Αχχαχαχαχαχχα 

εσυ θες ο φιλος σ οχι ??χαχα!!κ εμεις λεγαμε να μην κανουμε θρησκευτικο γαμο αλλα αφου θα κανουμε βαφτιση κ θα καλεσουμε κοσμο ειπαμε ας κανουμε κ τον θρησκευτικό μαζι..

  • Χαχα 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , elenakii22 είπε:

μια χαρα εισαι η καλυτερη!!!

εσυ θες ο φιλος σ οχι ??χαχα!!κ εμεις λεγαμε να μην κανουμε θρησκευτικο γαμο αλλα αφου θα κανουμε βαφτιση κ θα καλεσουμε κοσμο ειπαμε ας κανουμε κ τον θρησκευτικό μαζι..

Οχι... Και ομως στην περιπτωση μας συμβαινει το αντίθετο!!!! Εγω ΔΕΝ ΘΕΛΩ εκκλησιες και νυφικα,  αλλα δυστυχώς ο φιλος μου θελει... Για μενα το ιδανικο θα ηταν ενα συμφωνο συμβιωσης και μετα ονοματοδοσια... Αλλα δυστυχώς δεν μπορουμε να τα έχουμε ολα... Οποτε παραχωρω την βαπτιση στον πατερα για να κερδισω και να γλιτωσω απο τον θρησκευτικο γαμο!!! Αχχαχαχαχαχαχαχχαχα

@alina80 ποσο σας κοστισε το συμφωνο??? Μου ειχαν πει πριν κανα χρονο που ρωτησα οτι ηταν λιγο τσιμπημενες οι τιμες...! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Οχι... Και ομως στην περιπτωση μας συμβαινει το αντίθετο!!!! Εγω ΔΕΝ ΘΕΛΩ εκκλησιες και νυφικα,  αλλα δυστυχώς ο φιλος μου θελει... Για μενα το ιδανικο θα ηταν ενα συμφωνο συμβιωσης και μετα ονοματοδοσια... Αλλα δυστυχώς δεν μπορουμε να τα έχουμε ολα... Οποτε παραχωρω την βαπτιση στον πατερα για να κερδισω και να γλιτωσω απο τον θρησκευτικο γαμο!!! Αχχαχαχαχαχαχαχχαχα

@alina80 ποσο σας κοστισε το συμφωνο??? Μου ειχαν πει πριν κανα χρονο που ρωτησα οτι ηταν λιγο τσιμπημενες οι τιμες...! 

κοιτα να δεις...ποσες διαφορετικες περιπτωσεις υπερχουν..εμεις δεν θα κανουμε βαφτιση οποτε θελουμε προς το παρων αναγνωριση του παιδιου με  με συμφωνο ή κατι αλλο εξισου απλο και μετα τη γεννα πολιτικο ετσι για να το χαρουμε..μονο εγω βεβαια ο αντρας δεν θελει τιποτα μονο συμφωνο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...