Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Μαζι κι εσύ!Τι εννοείς δεν είχατε καλές επαφές;

Όλα καλά θα πάνε!!!! Είναι βέβαιο!!!Να κάνεις θετικές σκέψεις!

Εμ.. Κανω ωορρηξια τη 17η και την 16η μερα δεν ειχα επαφη.... ΕΙχα κ πριν κ μετα βεβαια....Εκανα σκεψου απο το τελος της περιοδου ως τις γονιμες καθε 2 3 μερες.. κ μετα απο 14η μερα καθε μερα εκτος 16η ως σημερα που ειμαι 18η μερα... και λεω να κανω κ αυριο...αλλα τη σημαντικη μερα δεν εκανα για να υπαρχει σπερμα..... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Αχ και δε μπορω να σας πατησω χαμογελακια!! :) Ευχαριστω κοριτσια μου γλυκα για την ενθαρρυνση! Πραγματικα με βοηθατε πολυ! Ναι, κανω θετικες σκεψεις, εχουμε ηδη ακουσει την καρδουλα αρα ειμαι λιγοτερο αγχωμενη απ την προηγουμενη φορα, απλως αυτο το πραγμα λες και πας να δωσεις εξετασεις ρε παιδι μου με τους υπερηχους... :-P ! Θα κανω υπομονη, λιγες ωρες μεινανε, και ευχομαι να εχω ευχαριστα να μοιραστω! Να ειστε καλαααα <3 <3

  • Μου αρέσει 2

Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antila είπε:

Αχ και δε μπορω να σας πατησω χαμογελακια!! :) Ευχαριστω κοριτσια μου γλυκα για την ενθαρρυνση! Πραγματικα με βοηθατε πολυ! Ναι, κανω θετικες σκεψεις, εχουμε ηδη ακουσει την καρδουλα αρα ειμαι λιγοτερο αγχωμενη απ την προηγουμενη φορα, απλως αυτο το πραγμα λες και πας να δωσεις εξετασεις ρε παιδι μου με τους υπερηχους... :-P ! Θα κανω υπομονη, λιγες ωρες μεινανε, και ευχομαι να εχω ευχαριστα να μοιραστω! Να ειστε καλαααα <3 <3

ε στην αρχη εισαι με το φοβο βρε πουλακι μου... Οσο προχωραει η εγκυμοσυνη θα σου φυγει,.. Να μπεις να μας πεις νεακια :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Κάτι κάναμε!Αχαχαχαα πριν την ωορρηξία!

Πολύ ωραία!!! Εύχομαι λοιπόν να μη μας έρθει!!!!!

K εμεις κατι εχουμε κανει καθως δεν ξερω ποτε εκανα ωορηξια...αλλα κ σημερα ειχαμε...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Ani ani είπε:

μια απο τα ιδια!!! οποτε ας το απολαυσουμε..θα τα ξαναλεμε μετα στην αντιστροφη μετρηση μεχρι να χασουμε τα 15 κιλα μας..αλλα με μπεμπακια στην αγκαλια μας!!

να σταματησουμε στα 15 ε?μη το παρακανουμε!!!ελπιζω να τα χασουμε συντομα!!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 57 λεπτά , Antila είπε:

Μεινανε 2 βδομαδες! :) Περνανε γρηγορα, θα δεις! Εχεις αγωνια;

Εγω εχω πολυ αγχος για αυριο που παω γιατρο βρε Δημητρουλα.. Θα ηθελα οσο τιποτα αλλο να ακουσω "Τι ωραια, παμε πολυ καλα, ποσο μεγαλωσε απο την τελευταια φορα και τι δυνατοι παλμοι ειναι αυτοι!" :-P . Υποβοσκει ενας φοβος αλλα γενικα ειμαι αισιοδοξη.. Λεω, "γιατι να μην παει καλα;". Ευχηθειτεεε! Θα βαλω και τη γιαγιουλα σου να ευχεται, χαχα! Σε καθε ραντεβου ετσι θα ειμαι να ξερετε!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. τωρα λοιπον θα ξερεις και θα πηγαινεις πιο στοχευμενα, θα δεις που δε θα δυσκολευτειτε! Ολα καλα θα πανε! Τωρα εχουν περασει οι γονιμες ή εχετε συνεχεια ακομη;

Ολα καλα θα πανε...αν κ σε καταλαβαινω γτκ εγω εχω περασα παλινδρομη κ ξερω οτι αν μεινω εγκυος παλι θα εχω αμφιβολια αλλα αφου ακουσες καρδουλα ολα θα πανε τελεια..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Antila είπε:

Αχ και δε μπορω να σας πατησω χαμογελακια!! :) Ευχαριστω κοριτσια μου γλυκα για την ενθαρρυνση! Πραγματικα με βοηθατε πολυ! Ναι, κανω θετικες σκεψεις, εχουμε ηδη ακουσει την καρδουλα αρα ειμαι λιγοτερο αγχωμενη απ την προηγουμενη φορα, απλως αυτο το πραγμα λες και πας να δωσεις εξετασεις ρε παιδι μου με τους υπερηχους... :-P ! Θα κανω υπομονη, λιγες ωρες μεινανε, και ευχομαι να εχω ευχαριστα να μοιραστω! Να ειστε καλαααα <3 <3

Όλα καλά να σου πάνε κορίτσι μου.... :mad:

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε όμορφα κορίτσια???

γυρισα από το τζυμ φάγαμε και τωρα σας διαβάζω.αντε να περάσουν οι μέρες γρήγορα να δούμε τι κάναμε.

1 hour ago, Antila είπε:

Αχ και δε μπορω να σας πατησω χαμογελακια!! :) Ευχαριστω κοριτσια μου γλυκα για την ενθαρρυνση! Πραγματικα με βοηθατε πολυ! Ναι, κανω θετικες σκεψεις, εχουμε ηδη ακουσει την καρδουλα αρα ειμαι λιγοτερο αγχωμενη απ την προηγουμενη φορα, απλως αυτο το πραγμα λες και πας να δωσεις εξετασεις ρε παιδι μου με τους υπερηχους... :-P ! Θα κανω υπομονη, λιγες ωρες μεινανε, και ευχομαι να εχω ευχαριστα να μοιραστω! Να ειστε καλαααα <3 <3

Όλα θα είναι μια χαρά θα μας πεις αύριο τα ευχάριστα νέα από το σποράκι σου!!οντως αυτό που λες με τους υπερήχους έτσι είναι!!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, noni90 είπε:

Εμ.. Κανω ωορρηξια τη 17η και την 16η μερα δεν ειχα επαφη.... ΕΙχα κ πριν κ μετα βεβαια....Εκανα σκεψου απο το τελος της περιοδου ως τις γονιμες καθε 2 3 μερες.. κ μετα απο 14η μερα καθε μερα εκτος 16η ως σημερα που ειμαι 18η μερα... και λεω να κανω κ αυριο...αλλα τη σημαντικη μερα δεν εκανα για να υπαρχει σπερμα..... 

Μια χαρά είναι!!!

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

K εμεις κατι εχουμε κανει καθως δεν ξερω ποτε εκανα ωορηξια...αλλα κ σημερα ειχαμε...

Τέλεια!!!

πρίν από 20 λεπτά , Nati85 είπε:

Τι κάνετε όμορφα κορίτσια???

γυρισα από το τζυμ φάγαμε και τωρα σας διαβάζω.αντε να περάσουν οι μέρες γρήγορα να δούμε τι κάναμε.

Όλα θα είναι μια χαρά θα μας πεις αύριο τα ευχάριστα νέα από το σποράκι σου!!οντως αυτό που λες με τους υπερήχους έτσι είναι!!

Αισθάνεσαι τίποτα διαφορετικό;

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 4/12/2017 at 11:40 ΜΜ, Ungry girl είπε:

Καλημερα και σου ευχομαι το 7& σημερα να γινει9 μηνο!!

Δεν ειναι θεμα επιτήδειων μονο ειναι πως δεν τους νοιάζει αν σε λειτουργήσουν οτι πρέπει να το κανω ειναι γεγονός απλα αυτος που δινει παράταση αυτος μου ειπαι ειναι ότι πιο ευκολο να σε βαλω για χειρουργείο αλλα γιατι να κανεις ενα χειρουργείο αν μπορεις να.μηνεις ετσι βεβαια δεν νομιζω πως θα.μηνω αφου δεν εμεινα.μεχρι τωρα η τωρα μπορει κ να.έμεινα θα δείξουν τα αποτελέσματα!

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! ελπιζω και εγω!!

πολυ ωραια αφου σου ειπε ο γιατρος οτι εχεις πολλες πιθανοτητες, τοτε να ηρεμησεις να κανεις ομορφα και σωστα τις επαφουλες σου χωρις αγχος και ολα θα πανε καλα!! ειμαι σιγουρη οτι πολυ συντομα θα εισαι στο πινακακι και ολα θα ειναι παρελθον!! τα φιλια μου !! <3 <3

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Καλημερααααααααααααα κοριτσια ,καλημερα μανουλες  και μελλοντικες μανουλες!!!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας ,ρωτηστε με οτι θελετε ,ειμαι τοσο πολυ χαρουμενη με τα χθεσινα που δεν περιγραφετε!!

Μπραβο σας!! Συγχαρητηρια και απο μενα να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη...!!! ολα να σου πανε καλα!!! <3 :) 

@Ungry girl επισης χαιρομαι για σενα......σιγουρα εσενα το αποτελεσμα μπορει να σε απογοητευσε αλλα πηρες το οτι εισαι ενα γονιμο κορτσακι και δεν εχεις προβλημα συλληψης...τωρα επισης θα εισαι και πιο γονιμη.  το σωμα σου ειναι ετοιμο να υποδεχτει το σπορακι του!! κοριτσι μου ανυπομονω να ακουσω τα ευχαριστα πολυ συντομα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Antila μας!!! να μην ανχωνεσε κοριτσι μου!! όλα θα πανε καλα...νομιζωκαταλαβαινω το αγχος σου, αλλα θα δεις και αυτην τη φορα θα εχεις να μας πεις ευχαριστα!!! Ανυπομονουμε να μας πεις αποτελεσματα απο τον γιατρο σου!! τα φιλια μου!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. κοριτσι να σε καλοσωρισω και εγω και να σου ευχηθω συντομα να εχεις ευχαριστα αποτελεσματα. επισης να σου πω οτι ειμαι και εγω στην ιδια φαση με σενα,  δεν ηξερα και πολλα πραγματα και εδω τα κοριτσια με βοηθησαν πολυ σε καθε απορια που ειχα μεχρι τωρα. υπολογιζα και εγω λαθος τις γονιμες μερες. οπως ειχα και εγω την εντυπωση οτι οταν ποναγα στην ωορρηξια νομιζα οτι εβγαινε το αυγο αλλα αυτο γινεται αν δεν κανω λαθος μεσα σε 24 με 48 ωρες. Αρα τωρα θα εχουμε σωστες μερες επαφων και φυσικα χωρις αγχος και συντομα θα ειμαστε εγκυουλες!!! τα φιλια μου!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, KalStyl είπε:

Μπραβο σας!! Συγχαρητηρια και απο μενα να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη...!!! ολα να σου πανε καλα!!! <3 :) 

@Ungry girl επισης χαιρομαι για σενα......σιγουρα εσενα το αποτελεσμα μπορει να σε απογοητευσε αλλα πηρες το οτι εισαι ενα γονιμο κορτσακι και δεν εχεις προβλημα συλληψης...τωρα επισης θα εισαι και πιο γονιμη.  το σωμα σου ειναι ετοιμο να υποδεχτει το σπορακι του!! κοριτσι μου ανυπομονω να ακουσω τα ευχαριστα πολυ συντομα!!!

Σε ευχαριστώ πολυ κοριτσι.μου...ενταξη μετα απο ενα.άσχημο αποτέλεσμα ευχομαι να.έρθει κατι πολυ καλο! Είστε πολλα κοριτσια μέχρι τα Χριστούγεννα στην αναμονή και θελω να.πιστεύω πως με την πολυ δουλεια θα ανταμειφθούν πολλες πεειμενω τουλάχιστον 5 6 κοριτσια  με.κοπελίτσες κανονιστε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...