Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , kido είπε:

Κορίτσια εγώ περιμένω σε 3 μέρες να μην έρθει! Έχει πριστεί το στήθος μου εδώ και 2 μέρες πολύ και από χθες έχω πολλά νεύρα!!! Μακάρι να μην έρθει και να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης αυτά :)

Μακαρι ,στο ευχομαι!!! :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Κορίτσια εγώ περιμένω σε 3 μέρες να μην έρθει! Έχει πριστεί το στήθος μου εδώ και 2 μέρες πολύ και από χθες έχω πολλά νεύρα!!! Μακάρι να μην έρθει και να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης αυτά :)

Α πουλάκι μου περιμενεις εσυυυυυ αυτές τις μερες!μπορει να είναι εγκυμοσύνης είναι καλό σύμπτωμα το πρησμένο στήθος

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Α πουλάκι μου περιμενεις εσυυυυυ αυτές τις μερες!μπορει να είναι εγκυμοσύνης είναι καλό σύμπτωμα το πρησμένο στήθος

Δεν ξέρω, δεν θέλω να ξεμυαλίζομαι ακόμα, γιατί εμένα πάντα πρήζεται! Μόνο μετά το ΣΚ αν δεν έχει έρθει θα αρχίσω να ψάχνομαι! Εντάξει εννοείται ότι μακάρι να είμαι έγκυος, θα χαρώ πάρα πολύ!

πρίν από 7 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Μακαρι ,στο ευχομαι!!! :)

Πες μας εσύ Γιωτάκι μιας και είχες πει να σε ρωτήσουμε. Σε ποια μέρα του κύκλου σου το έπιασες ξέρεις; Αν έχεις σημειωμένες επαφές. Παρακολούθαγες ωορρηξία να δεις πότε ακριβώς έγινε ή όχι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Periergi είπε:

Κορίτσια σας Ξαναλέω!! Περίμενα περίοδο στις 4 του μηνα!! Και εγώ ήρθα σε ελεύθερη επαφή στις 30... και στις 2-3 του μήνα είχα καφέ υγρά χωρίς να είναι πολλά ! Από τότε τίποτα ! Τόσες μέρες τίποτα και κανένα απολύτως σημάδι περιόδου! Βέβαια είμαι ήδη στη τεταρτη μερα  καθυστέρησης. Αλλά πως είναι δυνατόν να έμεινα έγκυος ενώ υποθετικά δεν είμαι σε γόνιμες ; 

Μπορεί να ειναι τοτε καποια ανωμαλία του κυκλου σου

πρίν από 23 λεπτά , Nati85 είπε:

@ntemiiiiii όχι τίποτα δεν νιώθω μόνο εχθές το βράδυ κάτι πονάκια είχα τίποτα αξιόλογο.περιμενω μηπως πρηστεί το στήθος μου άλαλα τζίφος!!εσυ??

@Ungry girl πήγες  Για την χοριακη?

Μαναρακι δεν πηγα δούλευα πολυ πρωι σημερα και θα αργησω και να σχολασω θα παω στην πρωτη ευκαιρία

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια !χαθηκα λογο αγχους! Τι κάνετε ; εχουμε κανενα καλο νεακι;; εμεις καναμε σπερμοδιαγραμμα το απογευμα θα παρω τα αποτελεσματα απο το τηλ μου ειπαν οτι δεν ειναι χαλια αλλα δεν ειναι και καλο.... 

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , ellilaw είπε:

κοριτσια σας χεραιτω και εγω ! εγω αυτο τον μηνα ειχαμε επαφες συμφωνα με τα τεστ ωορηξιας..η ωορηξια μου εγινε στην 19-20 μερα γινεται αυτο το πραγμα;

τι κυκλο εχεις κοριτσι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημερα κορίτσια !χαθηκα λογο αγχους! Τι κάνετε ; εχουμε κανενα καλο νεακι;; εμεις καναμε σπερμοδιαγραμμα το απογευμα θα παρω τα αποτελεσματα απο το τηλ μου ειπαν οτι δεν ειναι χαλια αλλα δεν ειναι και καλο.... 

Καλημερα τι κανεις???

Σου ευχομαι καλα αποτελέσματα απο καρδιας!

Και να σε ενημερώσω πως και με.ενδομητρίωση μενεις εγκυος!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Καλημερα τι κανεις???

Σου ευχομαι καλα αποτελέσματα απο καρδιας!

Και να σε ενημερώσω πως και με.ενδομητρίωση μενεις εγκυος!!!!

Καλημερα κουκλα μ! Πολυ καλο νεο αυτο! Διαβασα τα νεα σου! Μακαρι να πετυχεις ξανα ! Δυστυχώς δεν ειναι καλα τα αποτελεσματα ελπιζω να μην ειναι πολυ χαλια... Σκεφτομαι να παρω το γιατρο μηπως μας προτείνει καμια βιταμίνη να βελτιώσουμε λιγο τα πράγματα... Σκέφτομαι τις profertil...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , ellilaw είπε:

30 ημερων περιπου

Ειναι λιγο αργα, αλλα μηπως αυτος ο κυκλος σου θα ειναι ανω των 30 ημερων? Παντ ως κ εγω με κυκλο 29αρι κανω 17η η 18η ωορρηξια... Εχω απλα μικρη ωχρινικη φαση. Σε σενα αν ειναι ετσι κ σου ερθει στις 30 μερες καλυτερα να πας γιατρο γιατι παραειναι μικρη η ωχρινικη.... Περιμενε να δεις ποτε θα σου ερθει αλλα υποπτευομαι απλα μεγαλο κυκλο!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, noni90 said:

Ειναι λιγο αργα, αλλα μηπως αυτος ο κυκλος σου θα ειναι ανω των 30 ημερων? Παντ ως κ εγω με κυκλο 29αρι κανω 17η η 18η ωορρηξια... Εχω απλα μικρη ωχρινικη φαση. Σε σενα αν ειναι ετσι κ σου ερθει στις 30 μερες καλυτερα να πας γιατρο γιατι παραειναι μικρη η ωχρινικη.... Περιμενε να δεις ποτε θα σου ερθει αλλα υποπτευομαι απλα μεγαλο κυκλο!

δεν ξερω ο προηγουμνος κυκλος ηταν λιγο πιο μεγαλος 33 μερες.. αλλά τι γινεται με τα τεστ ωορβξιας θελω να ρωτησω. μολις γινει ωορηξια μετα αν ξανακανεις ειναι αρνητικα η βγαζουν αχνη γραμμουλα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ellilaw είπε:

δεν ξερω ο προηγουμνος κυκλος ηταν λιγο πιο μεγαλος 33 μερες.. αλλά τι γινεται με τα τεστ ωορβξιας θελω να ρωτησω. μολις γινει ωορηξια μετα αν ξανακανεις ειναι αρνητικα η βγαζουν αχνη γραμμουλα;

Μπορει να ειναι κ αχνη η γραμμη εμενα μου βγαζει αχνη συνηθως. 33 μερες με ωορρηξια 19η 20η μερα ειναι μια χαρα! Μολις δεις θετικο τεστ ωορρηξιας μετα απο 24-48 ωρες κανεις ωορρηξια. κ μερα μπορει να βγαινουν κ αχνες οι γραμμουλες δε πειραζει. 

Link to comment
Share on other sites

ξεκινησα να κανω εχει μια εβδομαδα. που ημουν συην 14 μερα περιπου.. υην πρωτη μερα ηταν πολυ αχνες οι γραμμες την δευτερη αρχισαν και σκουρεναν και την τριτη μερα ηταν αρκετα σκουρη αλλα οχι παρα πολυ..και ειχαμε επαφες την κυριακη και πρωι και βραδυ και χθες.. η γραμμουλα η σκουρα ηταν για 2 -3 μερες περιπου .. χθες  αχνη και σημερα πολυ αχνη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ellilaw είπε:

ξεκινησα να κανω εχει μια εβδομαδα. που ημουν συην 14 μερα περιπου.. υην πρωτη μερα ηταν πολυ αχνες οι γραμμες την δευτερη αρχισαν και σκουρεναν και την τριτη μερα ηταν αρκετα σκουρη αλλα οχι παρα πολυ..και ειχαμε επαφες την κυριακη και πρωι και βραδυ και χθες.. η γραμμουλα η σκουρα ηταν για 2 -3 μερες περιπου .. χθες  αχνη και σημερα πολυ αχνη!

ειναι λογικο να εχεις 2 μερες θετικο τεστ.Εχει πεσει η ορμονη αφου σου βγαζει αχνη. Εσενα η εντονη σε νοιαζει για να υπολογισεις ωορρηξια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...