Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

      Καλέ πιο χρόνο στους 6 μήνες  άντε 7 το πολύ αν είναι μικροκαμωμένο το μωρό δεν χωράει στο λίκνο Κ εκεί αρχίζει να γίνετε Κ επικίνδυνο γιατί ξεκινάει το παιδί να σηκώνετε μόνο του στον κωλο του κ να καθετε οπότε θέλει ψηλά κάγκελα . 

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, noni90 said:

ειναι λογικο να εχεις 2 μερες θετικο τεστ.Εχει πεσει η ορμονη αφου σου βγαζει αχνη. Εσενα η εντονη σε νοιαζει για να υπολογισεις ωορρηξια...

ναι  στην εντονη ειχαμε επαφες .. ελπιζω να πετυχαμε κατι!! τωρα ποσες μερες χρειαζεται για να γινει συλληψη και σε περιπτωση που ειμαι εγκυος να βγει θετικο το τεστ εγκυμοσυνης ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , ellilaw είπε:

ναι  στην εντονη ειχαμε επαφες .. ελπιζω να πετυχαμε κατι!! τωρα ποσες μερες χρειαζεται για να γινει συλληψη και σε περιπτωση που ειμαι εγκυος να βγει θετικο το τεστ εγκυμοσυνης ;

ως 2 μερες μετα την εντονη ειναι η ωορρηξια. Θα πρεπει να εχεις επαφες τη μερα της εντονης και σιγουρα τις 2 επομενες. Εγω εχω κ πιο μετα για σιγουρια.. Η συλληψη γινεται 6-12 μερες μετα, οποτε σιγουρα θελει 12 με 13 μερες για να κανεις τεστ. Θα σου προτεινα μετα την καθυστερηση να κανεις τεστ για πιο σιγουρα αποτελεσματα. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου...τι κανετε?εγω μολις γυρισα απο την.δουλεια... @kido τι λενε τα αστρα σημερα για σενα? @Farmakotriftena χθες σε σκεφτομουν τι κανεις?πως ειναι το μπεμπε σ?μεγαλωνει?χαχα

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, noni90 said:

ως 2 μερες μετα την εντονη ειναι η ωορρηξια. Θα πρεπει να εχεις επαφες τη μερα της εντονης και σιγουρα τις 2 επομενες. Εγω εχω κ πιο μετα για σιγουρια.. Η συλληψη γινεται 6-12 μερες μετα, οποτε σιγουρα θελει 12 με 13 μερες για να κανεις τεστ. Θα σου προτεινα μετα την καθυστερηση να κανεις τεστ για πιο σιγουρα αποτελεσματα. 

βασικα ειχαμε την μερα της εντονης καο μετα απο 2 μερες ξανα.. για να δουμε.. αρα δεν θα σκεφτομαι τιποτα μεχρι να εχω καθυστερηση αν εχω!!! ελπιζω !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

Καλημερα κορίτσια !χαθηκα λογο αγχους! Τι κάνετε ; εχουμε κανενα καλο νεακι;; εμεις καναμε σπερμοδιαγραμμα το απογευμα θα παρω τα αποτελεσματα απο το τηλ μου ειπαν οτι δεν ειναι χαλια αλλα δεν ειναι και καλο.... 

τι τιμες εχει το σπερμοδιαγραμμα σας?


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , ellilaw είπε:

βασικα ειχαμε την μερα της εντονης καο μετα απο 2 μερες ξανα.. για να δουμε.. αρα δεν θα σκεφτομαι τιποτα μεχρι να εχω καθυστερηση αν εχω!!! ελπιζω !

Νομιζω σε καλυπτουν οι επαφες σου αν ειναι κ το σπερμα σε καλη κατασταση.. Λογικα μαζι θα περιμενουμε! Σου ευχομαι ενα θετικο τεστακι!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , ellilaw είπε:

δεν ξερω ο προηγουμνος κυκλος ηταν λιγο πιο μεγαλος 33 μερες.. αλλά τι γινεται με τα τεστ ωορβξιας θελω να ρωτησω. μολις γινει ωορηξια μετα αν ξανακανεις ειναι αρνητικα η βγαζουν αχνη γραμμουλα;

αν ηταν ο πρηγουμενος 33 , μπορει να ειναι κ αυτος τοσο με βαση την ωορηξια σου .. ναι μετα τν ωορηξια βγαινουν αχνα κ μετα απο 3-4 μερες  ουτε γραμμουλα αχνη δεν βγαζει συνηθως


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, noni90 said:

Νομιζω σε καλυπτουν οι επαφες σου αν ειναι κ το σπερμα σε καλη κατασταση.. Λογικα μαζι θα περιμενουμε! Σου ευχομαι ενα θετικο τεστακι!

και εγω ετσι πιστευω!και σε σενα κοριτσι μου ! μακαρι ολες μας οσες περιμενουν :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

τι τιμες εχει το σπερμοδιαγραμμα σας?

Δεν το εχω παρει τα χερια μ ακομα... Πηρα τηλ ν ρωτήσω ομως και μου ειπε δεν ειναι τέλειο αλλα και ουτε χαλια... Μου ειπε οτι θα τα πουμε απο κοντα... Οποτε καταλαβαίνω οτι εχουμε θεματακι...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, KalStyl είπε:

 

@Χαρά Τριανταφυλλακι. κοριτσι να σε καλοσωρισω και εγω και να σου ευχηθω συντομα να εχεις ευχαριστα αποτελεσματα. επισης να σου πω οτι ειμαι και εγω στην ιδια φαση με σενα,  δεν ηξερα και πολλα πραγματα και εδω τα κοριτσια με βοηθησαν πολυ σε καθε απορια που ειχα μεχρι τωρα. υπολογιζα και εγω λαθος τις γονιμες μερες. οπως ειχα και εγω την εντυπωση οτι οταν ποναγα στην ωορρηξια νομιζα οτι εβγαινε το αυγο αλλα αυτο γινεται αν δεν κανω λαθος μεσα σε 24 με 48 ωρες. Αρα τωρα θα εχουμε σωστες μερες επαφων και φυσικα χωρις αγχος και συντομα θα ειμαστε εγκυουλες!!! τα φιλια μου!!

Για σου κοπελα μου. Ευχαριστώ πολυ και εύχομαι και για σενα ότι καλύτερο. Έχεις ξεκινήσει καιρό τις προσπάθειες?  Αχ αυτό το άγχος. Μόνο όταν κοιμάσαι δεν έχεις αγχος σ'αυτήν την ζωή. :)  τι να κάνουμε θα το παλέψουμε όσο μπορούμε... 

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, ada32 said:

αν ηταν ο πρηγουμενος 33 , μπορει να ειναι κ αυτος τοσο με βαση την ωορηξια σου .. ναι μετα τν ωορηξια βγαινουν αχνα κ μετα απο 3-4 μερες  ουτε γραμμουλα αχνη δεν βγαζει συνηθως

δεν ηταν ομως ποτε πολυ πολυ εντονη!!! ειναι φυσιολογικο;τα τεστακια ηταν one step

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου ,καλη επιτυχια για σημερα να πανε ολα καλα και εχει γινει τεραστιο το σπορι !!!Γραψε μας μολις εχεις νεα να μας πεις τα ευχαριστα!!

@ntemiiiiii @noni90 @Dimitr@17@Nati85  κουραγιο βρε κοριτσια μου ,θα περασουν οι μερες και ευχομαι να ανεβειτε στο πινακακι ολες σας και να συζηταμε μετα για τα επομενα σταδια  <3  

Καλημερα ,σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου και εσυ ευχομαι να τα καταφερεις αμεσα και να μιλαμε μετα ολες μαζι για τις κοιλιες μας!!

@ΓΙΩΤΑ78 οι μερες θα περασουν αυτο ειναι το μονο σιγουρο αλλα να δουμε υι αποτελεσμα θα εχειω αυτη η αναμονη..πηγες στον γιατρο?τι σ ειπε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ellilaw είπε:

δεν ηταν ομως ποτε πολυ πολυ εντονη!!! ειναι φυσιολογικο;τα τεστακια ηταν one step

Εμενα το one step ειναι το μοναδικο που μου εβγαλε καραμπαμ θετικο με γραμμη πιο εντονη απ τη γραμμη ελεγχου. Ειχες πιει πολλα νερα? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Δεν το εχω παρει τα χερια μ ακομα... Πηρα τηλ ν ρωτήσω ομως και μου ειπε δεν ειναι τέλειο αλλα και ουτε χαλια... Μου ειπε οτι θα τα πουμε απο κοντα... Οποτε καταλαβαίνω οτι εχουμε θεματακι...

μακαρι να ειναι καλα τα νεα .. γτ καμια φορα υπερβαλουν κιολας οι γιατροι κ οι μικροβιολογοι..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, noni90 said:

Εμενα το one step ειναι το μοναδικο που μου εβγαλε καραμπαμ θετικο με γραμμη πιο εντονη απ τη γραμμη ελεγχου. Ειχες πιει πολλα νερα? 

δεν θυμαμαι παρα πολυ αν ειχα πιει πολλα.. αλλα ηταν εντονες αλλα οχι παρα πολυ ..μπορει να μην ειχα ωορηξια; η δεν θα εβγαζε καθολου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...