Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , noni90 είπε:

εμεις ξεκινησαμε πολυ δυναμικα, εξ αρχης στις γονιμες κανουμε σχεδον καθε μερα, και 2 κυκλους χρησιμοποιησα κ τεστ ωορρηξιας. αυτον τον κυκλο δε χρησιμοποιησα τιποτα γιατι βαρεθηκα ειναι η αληθεια, απλα εκανα ενα τεστ ωορρηξιας τη 16η μερα που ξερω οτι ειναι συνηθως το θετικο μου τεστ κ ηταν οντως θετικο... Και επειδη παντα πετυχαινουμε γονιμες για αυτο σκεφτομαι οτι ισως κατι να παιζει. Ευτυχως που εχουμε πιεσμενο προγραμμα γιατι νομιζω θα τον εβαζα στις γονιμες να κανουμε σεξ καθε 8 ωρες σαν αντιβιωση χαχαχαχα

εμενα μου ειπε ο γιατρος μου οτι να κανω μερα παρα μερα παντως. οχι καθε μερα  τωρα το γιατι δεν το ξερω και ξεχασα να ρωτησω.

πρίν από 6 λεπτά , Μάντη είπε:

Θα παω να παρω τα αποτελέσματα κατα τις 7 και θα ρωτήσω!!!!

Βασιλειάδης λέγεται και ειναι στους αγιους Αναργύρους... δεν ξερω το ονομα του απλα επειδή εχω πολυ καλη σχεση με το γυναικολογο μ καποια στιγμη που αλλαξε Γραφείο μου ειπε.οτι διπλα ειναι ο αδερφος του που ειναθ ανδρολογος ουρολογος

ευχαριστω πολύ!!

πρίν από 4 λεπτά , Nati85 είπε:

Αχ Αγίους Αναργύρους εμενα πολλά χρονια!!Μένεις εκεί?

Έχετε ακόμα χρόνο αλλά αν σε αγχώνει να πας και πάλι για εξετάσεις θυρεοειδή και ορμόνες

εκανα γενικες γιατι εναν μηνα δεν ενιωθα καλα κ ειδα οτι ηταν ο θυροειδης 4,5 ενω πριν εναμιση χρονο ηταν 2. δε ξερω γιατι ανεβηκε τοσο.πηρα σε ενδοκρινολογο και ξεκινησα εδω και 2 μηνες το Τ4. ελπιζω να εχει πεσει η τιμη. 

ορμονες δε μου ειπε ο γυναικολογος να κανω, μηπως να τον ξαναρωτησω? ποιες εξετασεις ειναι αυτες δλδ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 25 λεπτά , Μάντη είπε:

Θα παω να παρω τα αποτελέσματα κατα τις 7 και θα ρωτήσω!!!!

Βασιλειάδης λέγεται και ειναι στους αγιους Αναργύρους... δεν ξερω το ονομα του απλα επειδή εχω πολυ καλη σχεση με το γυναικολογο μ καποια στιγμη που αλλαξε Γραφείο μου ειπε.οτι διπλα ειναι ο αδερφος του που ειναθ ανδρολογος ουρολογος

Εχω παει σε αυτον..τοτε που ημουν εγκυος κ φοβομουν οτι κατι δεν παει καλα,για να παρω μια δευτερη γνωμη..καλος γιατρος προθυμος να.σου λυσει ολες τις αποριες χωρις μισολογα για το πως ειναι η κατασταση...το γραφειο του ομορφο αλλα το μηχανημα που ειχε δεν ηταν κ πολυ εξελιγμενο...παντως δεν θα ξαναπηγαινα...ειδικα που εγιναν ακτιβως οπως τα ειπε ο δικος μου γιατρος και ετσι εγιναν...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εχω παει σε αυτον..τοτε που ημουν εγκυος κ φοβομουν οτι κατι δεν παει καλα,για να παρω μια δευτερη γνωμη..καλος γιατρος προθυμος να.σου λυσει ολες τις αποριες χωρις μισολογα για το πως ειναι η κατασταση...το γραφειο του ομορφο αλλα το μηχανημα που ειχε δεν ηταν κ πολυ εξελιγμενο...παντως δεν θα ξαναπηγαινα...ειδικα που εγιναν ακτιβως οπως τα ειπε ο δικος μου γιατρος και ετσι εγιναν...

μπορεις να μου πεις κ το ονομα του δικου σου γιατρου εφοσον τον προτεινεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ritaki13 είπε:

μπορεις να μου πεις κ το ονομα του δικου σου γιατρου εφοσον τον προτεινεις?

Εμενα ειναι στα σεπολια...λεγεται σταματοπουλος...τωρα το θεμα γιατρου ειναι καπως περιεργο γτ ειναι αυτο που λεμε οτι σου κανει κλικ ο γιατρος κ τον εμπιστευεσαι με κλειστα ματια οτι αυτο π σου λεει ειναι το καλυτερο..και εγω ειχα παει σε αλλους δυο οταν ημουν εγκυος γτ ειχα την αμφιβολια μεσα μου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εμενα ειναι στα σεπολια...λεγεται σταματοπουλος...τωρα το θεμα γιατρου ειναι καπως περιεργο γτ ειναι αυτο που λεμε οτι σου κανει κλικ ο γιατρος κ τον εμπιστευεσαι με κλειστα ματια οτι αυτο π σου λεει ειναι το καλυτερο..και εγω ειχα παει σε αλλους δυο οταν ημουν εγκυος γτ ειχα την αμφιβολια μεσα μου

ευχαριστω!ναι εννοειται ειναι πως θα δεσει η χημεια, δεν ψαχνω για μενα, για ανδρολογο ψαχνω για τον ξαδερφο μου που εχει ενα θεμα ασχετο με εγκυμοσυνη δλδ 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , ritaki13 είπε:

ευχαριστω!ναι εννοειται ειναι πως θα δεσει η χημεια, δεν ψαχνω για μενα, για ανδρολογο ψαχνω για τον ξαδερφο μου που εχει ενα θεμα ασχετο με εγκυμοσυνη δλδ 

 

 

Στον ανδρολογο εκει ειχε παει το αφεντικο του συντροφου μου που δεν μπορουσε για καποιο λογο να κανει παιδι κ το ελυσε...εχει ενα γιο 7χρονων τωρα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Στον ανδρολογο εκει ειχε παει το αφεντικο του συντροφου μου που δεν μπορουσε για καποιο λογο να κανει παιδι κ το ελυσε...εχει ενα γιο 7χρονων τωρα...

ναι εμεις δε ψαχνουμε για υπογονιμοτητα και αυτο με προβληματιζει. εχει αλλα θεματα κ ειναι κ νεο παιδι κ δε βρισκω κανεναν να μου συστησει καποιον, απο γυναικολογους χαμος απο ανδρολογους πολυ δυσκολα να μου προτεινουν 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!! παλι δε μπηκα μια μερα και εκανα ποση ωρα να διαβασω τα νεακια σας....δεν ειναι να σας αφησω καθολου!!! 

@alina80 αδικαιολόγητη να μη μπει μια μερα εστω να μασ υπενθυμιζεις τις μερες για τα χριστουγεννα!!! χαχαχα

εμενα κοριτσια ξεκινησαν σημερα οι γονιμες μου με υγρα και λιιιιιιγα πονακια αλλα μου κανει εντυπωση γτ ειμαι 11 μερα....( πολυ νωρις για μενα) αλλα οπ οτι φαινεται τα inofert κανουν καλα τη δουλεια τουσ!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

@ntemiiiiii όχι τίποτα δεν νιώθω μόνο εχθές το βράδυ κάτι πονάκια είχα τίποτα αξιόλογο.περιμενω μηπως πρηστεί το στήθος μου άλαλα τζίφος!!εσυ??

@Ungry girl πήγες  Για την χοριακη?

Εγώ αισθάνομαι σαν συσπάσεις εντέρου είχα και αέρια χτες! Άσχετα προφανώς αλλά τα λέω!χαχαχα

Έκανα yoga χτες και σήμερα μασάζ!Η απόλυτη χαλάρωση κορίτσια!Και η κοπέλα αυτή κάνει και σε εγκύους!χαχαχα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ritaki13 δεν θα έχεις πρόβλημα έχεις και σταθερό κύκλο αν θυμάμαι καλά αλλά για να σου φύγει η ιδέα καλό είναι να κανεις lh fsh e2 εγω κάνω και ανδρογόνα για τις πολυκυστικες που έχω.και η Tsh λένε ότι για ευκολη σύλληψη πρέπει να είναι κάτω από 2.5 ήδη παίρνεις χαπι οποτε μια χαρά!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου.  Προσπαθώ να διαβάζω τα νέα σας αλλά δεν σας προλαβαίνω.  @ntemiiiiii δεν είναι εντελώς άσχετο το φούσκωμα.  Κρατά το στο πίσω μέρος του μυαλού σου.


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Εγώ αισθάνομαι σαν συσπάσεις εντέρου είχα και αέρια χτες! Άσχετα προφανώς αλλά τα λέω!χαχαχα

Έκανα yoga χτες και σήμερα μασάζ!Η απόλυτη χαλάρωση κορίτσια!Και η κοπέλα αυτή κάνει και σε εγκύους!χαχαχα

Αυτά είναι ένα μασάζ θα ήταν τέλειο!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

καλησπερα κοριτσια!!!! παλι δε μπηκα μια μερα και εκανα ποση ωρα να διαβασω τα νεακια σας....δεν ειναι να σας αφησω καθολου!!! 

@alina80 αδικαιολόγητη να μη μπει μια μερα εστω να μασ υπενθυμιζεις τις μερες για τα χριστουγεννα!!! χαχαχα

εμενα κοριτσια ξεκινησαν σημερα οι γονιμες μου με υγρα και λιιιιιιγα πονακια αλλα μου κανει εντυπωση γτ ειμαι 11 μερα....( πολυ νωρις για μενα) αλλα οπ οτι φαινεται τα inofert κανουν καλα τη δουλεια τουσ!!

Με αδικείτε κυρία μου...μπήκα το πρωί και ενημέρωσα. 18 μέρες!

Είμαστε ακριβώς και στην ίδια μέρα κύκλου. 11η και εγώ. 

Κορίτσια, έκανα τεστ ωορρηξίας χτες και η δεύτερη γραμμή ήταν αρκετά έντονη αλλά όχι ίδια. Σκέφτηκα σήμερα θα δω έντονο θετικό. Αλλά σήμερα μου βγήκε αρνητικό!

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Με αδικείτε κυρία μου...μπήκα το πρωί και ενημέρωσα. 18 μέρες!

ναι βεβαιως εχεισ δικιο ενημερωσες αλλα διαβασα οτι χθες νομιζω δε μπηκες...θα αρχισω να μετραω παρουσιες !!  αστειακι...... 

πως εισαι εσυ??? ξεκινησες επαφουλες??? μπηκες στις γονιμες? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Nati85 είπε:

Αυτά είναι ένα μασάζ θα ήταν τέλειο!!

Εγω εχω κλεισει να παω για μασαζ μετα τις γιορτες ...ειναι τελειο σου διωχνει ολη την κουραση ..εγω που ειμαι φουρναρισα ςχω τρελη κουραση πανω μου...καταλαβαινετε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...