Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

και εγω αυτες θ απαραγγειλω τωρα ! 

Μπράβο παρθενάκι!! Τον κατάφερες... όλα θέλουν τρόπο και λίγη μαεστρία! Δεν είναι καν φάρμακο αυτό, είναι βιταμίνες που θα τον κάνουν ντούρασελ και θα πιάσετε!!!! Σου εύχομαι να έχεις νέα σύντομα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 10 λεπτά , kido είπε:

Μπράβο παρθενάκι!! Τον κατάφερες... όλα θέλουν τρόπο και λίγη μαεστρία! Δεν είναι καν φάρμακο αυτό, είναι βιταμίνες που θα τον κάνουν ντούρασελ και θα πιάσετε!!!! Σου εύχομαι να έχεις νέα σύντομα!

χαχαχα για να γλιτωσει την σπερματεγχυση , δεχτηκε ..

πρίν από 9 λεπτά , Μάντη είπε:

Και καλα θα κανεις! Για μηνα θα παρεις ; η για 3μηνο;

ποσο τις πηρες εσυ? τις βρηκα απο το ebay γερμανιας 180 καψουλες με 120 ευρω με μεταφορικα . λεω να τις παρω απο κει. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

χαχαχα για να γλιτωσει την σπερματεγχυση , δεχτηκε ..

ποσο τις πηρες εσυ? τις βρηκα απο το ebay γερμανιας 180 καψουλες με 120 ευρω με μεταφορικα . λεω να τις παρω απο κει. 

Πολυ καλα τις βρήκες.. Εγω τις παίρνω με τα μεταφορικά 72 ευρο τις 60... Δεν ξερω να παραγγείλω απο ξενα site...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Μάντη είπε:

Πολυ καλα τις βρήκες.. Εγω τις παίρνω με τα μεταφορικά 72 ευρο τις 60... Δεν ξερω να παραγγείλω απο ξενα site...

σου εστειλα σε προσ . μηνυμα το link.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! !! Επιτέλους Παρασκευή  !!!!  

@Ungry girl με έβαλες σε περιέργεια μεγάλη! !! Τι κουλά εννοείς? ?

Χαχαχα! Μαλλον τις φαντασίας μου ειναι αυτη τη φορα το στομαχι μου τωρα 2 μέρες τα πρωινα ειναι μαντάρα!! Το στηθος μου εχει πάλι φλεβες και νιώθω κατι τσιμπήματα χαμηλά σα να μου έρχεται περιοδος αλλα είναι νωρίς εκτός εαν έρθει νωρίτερα!!

5 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

@alina80 άντε να δούμε τι έγινε και αυτή την φορά. Παντως πάλι διάφανα  υγρά πολλά είχα  το πρωί  τι να πω μάλλον τυχαίο θα ήταν ίσως από το σεξ.χωρις να θελω να μας απελπισω οι εβδομάδες θα περάσουν αργααααα και βασανιστικά πιστεύω 

@marillia μάλλον έβαλες πολύ και σε έκαιγε τόσο!!χαχαχχαχα θα άναψες το βράδυ φαντάζομαι!!

@Ungry girl για πες μας τι νιώθεις?

@Mary m πολύ καλό σύμπτωμα  εχεις είναι τόσες μέρες πρησμένο το στήθος!!πιστεύω θα δεις θετικό τεστακι

 

Κοριτσι τα εγραψα Πιο κατω αλλα θα ειναι φανταστικά είμαι σίγουρη!!

2 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

καλημερα κοριτσακια μου, τι κανετε?

@andrianni πως πας απο συμπτωματα??

@Ungry girl βρε λες???

Ελα ντε αν ειμαι τοσο τυχερή θα παιξω τζόκερ σας το λεω!!

@andrianni γιατι δεν κανεις ενα τεστακι αυριο????

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Καλημέρα!!! 

@caramel_83 πες κ για τις εξετασεις. Όλα καλά; σου ειπε γιατι δεν εχει φτιαξει ο κυκλος;

Εγω τίποτα ιδιαίτερο. Να φανταστείς πρωτη φορά που δεν εκανα τεστ. Αναισθησία γιατί αλλιως θα τρελαθω. Οχι οτι θα το γλιτωσω. Αυριο πρωι θα βαλω θερμόμετρο κ τότε θα ξέρω!

@ada32 νομίζω οτι η βιοχημική συμβαίνει γιατί καποιος παραγοντας είτε της γυναικας είτε του αντρα είναι λάθος. Μπορεις να του το πεις για να καταλάβει οτι αν δεν βελτιωθει το σπέρμα του, ο οργανισμός σου  θα το απορρίπτει. Δηλ. Το οτι ειχες βιοχημική δεν είναι να χαιρεται... δεν ξερω αν οντως ισχυει αλλα μήπως προβληματιστει. 

 

αχ του το εχω πει ... εσενα σε περιμενουμε αυριο .. μη ξεχασεις να μας πεις τα νεα σου!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

@Mary m θα κανεις τεστακι σημερα?αντε να μου πεις κ εμενα τι σημαινουν.αυτα τα υγρα που ειναι σαν κρεμα(μπλιαχ) γτ εγω περιμενω στις 17

Δεν θα κανω ακομα θα περιμενω κ αυριο χαχαχα υπομονη θα μαθουμε σε λιγες ωρες χαχαχα

Κοριτσια πηγε ο αντρας μου κ πηρε τεστ τρελαμενος το εκανα κ βγηκε αρνητικό δυστυχώς δεν μπορει να ειναι λαθος......σημερα περιμενω κανονικα οποτε εδειξε οτι επρεπς να δειξει η απογοητευαη που σας έλεγα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mary m είπε:

Δεν θα κανω ακομα θα περιμενω κ αυριο χαχαχα υπομονη θα μαθουμε σε λιγες ωρες χαχαχα

Aντε κανε να δω αν εχω κ εγω να περιμενω κατι αυτον τον μηνα......καλα αποτελεσματα σ ευχομαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Aντε κανε να δω αν εχω κ εγω να περιμενω κατι αυτον τον μηνα......καλα αποτελεσματα σ ευχομαι

Εκανα κοριτσι μου μολις και βγηκε αρνητικο μια γραμμουλα ουτε καν δευτερη !!!

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Λάθος η προηγούμενη παράθεση!!

Εγώ κορίτσια πρέπει ναχω κάποιο θέμα με τον έντερο! Θυμάστε Πρωτοχρονιά που ήμουνα με διάρροια για 7 μέρες μέχρι που επενεβην με χάπια

Μόλις αισθάνθηκα έναν έντονο πόνο ήρθα τουαλέτα και πάλι διάρροια συσπάσεις δε εντέρου τι να σας πω

Τι εξετάσεις να κάνω;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πηγε ο αντρας μου κ πηρε τεστ τρελαμενος το εκανα κ βγηκε αρνητικό δυστυχώς δεν μπορει να ειναι λαθος......σημερα περιμενω κανονικα οποτε εδειξε οτι επρεπς να δειξει η απογοητευαη που σας έλεγα!!!!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γλυκουλες! είχα πολύ δουλιτσα αυτή τη βδομάδα και δε σας πραλαβαινα καλέ με τόσες σελίδες κάθε μέρα!! 

@caramel_83 μου η γιατρός τι σου είπε για τα αποτελέσματα? Θα σου δώσει κάποια άλλη θεραπεία? Μιλάς συγχρόνως και με γυναικολόγο ή μόνο με την ενδοκρινολόγο?

@ada32 την καλύτερη απόφαση πήρατε! πολύ χάρηκα! Φαντασου ότι εμείς κλείσαμε χρόνο προσπαθειών και πάλι λέμε να περιμένουμε άλλο ένα τρίμηνο μέχρι το Πάσχα περίπου μήπως τελικά έρθει χωρίς παρεμβάσεις..

@Ungry girl όλα είναι πιθανά... Πότε δεν περιμένεις?

@Μάντη και @Dimitr@17 θετικά τα βλέπω τα συμπτωματακια

@Nati85 του δώσατε και κατάλαβε έτσι???? Πολλές οι πιθανότητες!

@andrianni και @alina80 εσείς πώς είστε??

Οι υπόλοιπες εύχομαι να είστε όλες καλά!

εμένα με έχει πιάσει κάτι σαν ιωσουλα.. νιώθω κουρασμένη και έχω πονοκέφαλο και καταρροή.. :?

  • Μου αρέσει 3

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Λάθος η προηγούμενη παράθεση!!

Εγώ κορίτσια πρέπει ναχω κάποιο θέμα με τον έντερο! Θυμάστε Πρωτοχρονιά που ήμουνα με διάρροια για 7 μέρες μέχρι που επενεβην με χάπια

Μόλις αισθάνθηκα έναν έντονο πόνο ήρθα τουαλέτα και πάλι διάρροια συσπάσεις δε εντέρου τι να σας πω

Τι εξετάσεις να κάνω;

Γειά σου ντέμι μου!!!Να πας σε γαστρεντερολόγο!!Υπάρχουν χάπάκια να σου δώσει για να στρώσει το έντερο και θέλει καλή διατροφή να στρώσει!!Μπορώ να σου πω η διατροφή είναι πάνω από το 50% σαν θεραπεία!!Το παθαίνα και γω παλιά από άγχος!!Εκτός αν είναι ίωση γιατί έχει τώρα και ο άντρας μου!!Αλλά στην ίωση μπορεί να έχεις δέκατα,πόνους στο κορμί,ρίγη!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...