Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@Vila περαστικά σου!! Εντάξει μην νομίζεις οτι είχαμε και παρα πολλές  επαφές  δευτέρα Τρίτη Πέμπτη είχαμε αυτή την εβδομάδα! την προηγουμενη Δευτέρα Τρίτη Παρασκευή  Σάββατο.για εμάς βέβαια είναι πολλές πλέον χαχα!!

@ada32 μπράβο που κατάφερες να πάρει τις βιταμίνες!!μην μπαίνεις και εσύ σε διαδικασία ενώ δεν έχεις κάποιο θέμα!τώρα που θα φτιάξετε και το σπέρμα θα έχετε περισσότερες πιθανότητες!

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, Vila είπε:

Γεια σας γλυκουλες! είχα πολύ δουλιτσα αυτή τη βδομάδα και δε σας πραλαβαινα καλέ με τόσες σελίδες κάθε μέρα!! 

@caramel_83 μου η γιατρός τι σου είπε για τα αποτελέσματα? Θα σου δώσει κάποια άλλη θεραπεία? Μιλάς συγχρόνως και με γυναικολόγο ή μόνο με την ενδοκρινολόγο?

@ada32 την καλύτερη απόφαση πήρατε! πολύ χάρηκα! Φαντασου ότι εμείς κλείσαμε χρόνο προσπαθειών και πάλι λέμε να περιμένουμε άλλο ένα τρίμηνο μέχρι το Πάσχα περίπου μήπως τελικά έρθει χωρίς παρεμβάσεις..

@Ungry girl όλα είναι πιθανά... Πότε δεν περιμένεις?

@Μάντη και @Dimitr@17 θετικά τα βλέπω τα συμπτωματακια

@Nati85 του δώσατε και κατάλαβε έτσι???? Πολλές οι πιθανότητες!

@andrianni και @alina80 εσείς πώς είστε??

Οι υπόλοιπες εύχομαι να είστε όλες καλά!

εμένα με έχει πιάσει κάτι σαν ιωσουλα.. νιώθω κουρασμένη και έχω πονοκέφαλο και καταρροή.. :?

@Vila μου δεν εχω και τιποτα τρανταχτα συμπτωματα...μονο η μεση μου με εχει πεθανει εδω κ μερες...και εχω αυτα τα περιεργα υγρα..μεχρι τις 17 βλεπουμε..αν κ δεν νομιζω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@Vila μου δεν εχω και τιποτα τρανταχτα συμπτωματα...μονο η μεση μου με εχει πεθανει εδω κ μερες...και εχω αυτα τα περιεργα υγρα..μεχρι τις 17 βλεπουμε..αν κ δεν νομιζω...

Τι υγρά έχεις εσύ;;; Εγώ δεν έχω σχεδόν καθόλου υγρά...

@Ungry girl τι αλλά συμπτώματα έχεις εσύ;;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , Μάντη είπε:

Τι υγρά έχεις εσύ;;; Εγώ δεν έχω σχεδόν καθόλου υγρά...

@Ungry girl τι αλλά συμπτώματα έχεις εσύ;;;;

Μακαρι μακαρι!!! Εχω διαφορα χαχαχα εγώ εχω υγρα βασικα δεν τα βλεπω αλλα νιώθω υγρη!! Πονος σαν κραμπα χαμηλα ποναει η μεση μου ανακατοσουρα τα πρωινα αυτα τα λιγα χαχααχαχα εσυ???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Είμαι να σκάσω με τη δουλειά. Μόλις έμαθα ότι έχασα μια θέση στη δουλειά που με ενδιέφερε πολύ και ο μάνατζερ με ήθελε πολύ γιατί ο διευθύνων ενώ πίστευε ότι μπορώ, δεν ήθελε να αφήσω αυτά που κάνω τώρα. Έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ. Τουλάχιστον να έρθει το μωρό σύντομα να έχει νόημα (γιατί αν μου έδιναν τη θέση δεν θα μπορούσα να δουλεύω από το σπίτι). 

Επίσης νομίζω ότι έχω πολύ συχνά ταχυπαλμιες και θυμήθηκα ότι η ενδοκρινολογος μου είχε πει να την πάρω τηλ αν μου συμβεί. Το έχει πάθει καμία; 

@ada32 μου πολύ χαίρομαι. Βιταμίνες το κουτί τριμήνου να παραγγείλεις, και οικονομικά συμφέρει και να τις πάρει λιγότερο καιρό δεν έχει νόημα. Τελικά τον αδικήσαμε τον άντρα σου. Απλώς ο άνθρωπος έχει άλλους ρυθμούς από εσένα. Τώρα και μόνο που ψυχολογικά θα ανέβετε θα βοηθήσει. Σας βλέπω για πολλά σύντομα. 

@Ungry girl και @Μάντη μήπως είναι συμπτώματα εμφύτευσης; Δεν αποκλείεται. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , alina80 είπε:

Γεια σας κορίτσια. Είμαι να σκάσω με τη δουλειά. Μόλις έμαθα ότι έχασα μια θέση στη δουλειά που με ενδιέφερε πολύ και ο μάνατζερ με ήθελε πολύ γιατί ο διευθύνων ενώ πίστευε ότι μπορώ, δεν ήθελε να αφήσω αυτά που κάνω τώρα. Έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ. Τουλάχιστον να έρθει το μωρό σύντομα να έχει νόημα (γιατί αν μου έδιναν τη θέση δεν θα μπορούσα να δουλεύω από το σπίτι). 

Επίσης νομίζω ότι έχω πολύ συχνά ταχυπαλμιες και θυμήθηκα ότι η ενδοκρινολογος μου είχε πει να την πάρω τηλ αν μου συμβεί. Το έχει πάθει καμία; 

@ada32 μου πολύ χαίρομαι. Βιταμίνες το κουτί τριμήνου να παραγγείλεις, και οικονομικά συμφέρει και να τις πάρει λιγότερο καιρό δεν έχει νόημα. Τελικά τον αδικήσαμε τον άντρα σου. Απλώς ο άνθρωπος έχει άλλους ρυθμούς από εσένα. Τώρα και μόνο που ψυχολογικά θα ανέβετε θα βοηθήσει. Σας βλέπω για πολλά σύντομα. 

@Ungry girl και @Μάντη μήπως είναι συμπτώματα εμφύτευσης; Δεν αποκλείεται. 

 

 

κριμα αλλα καθε εμποδιο για καλο..το οτι δεν ηθελαν να σε αλλαξουν γιατι εισαι πολυ καλη σε αυτο που κανεις ειναι καλο!!! οσο για τις ταχυπαλμιες εγω το παθενα πιο παλια που περναγα καπιες κρισεις πανικου εντονα και καθημερινα μηπως αγχωθικες πιεστικες? δεν νομιζω να ειναι εμφητευση μακαρι παρολα αυτα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Μάντη είπε:

Τι υγρά έχεις εσύ;;; Εγώ δεν έχω σχεδόν καθόλου υγρά...

@Ungry girl τι αλλά συμπτώματα έχεις εσύ;;;;

2μερες ειχα κατι πολυ πηχτα υγρα ασπρα σαν κρεμα...σημερα ειναι μεν ασπρα πηχτα αλλα οχι κρεμωδη...εσυ ποτε περιμενεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Ungry girl είπε:

κριμα αλλα καθε εμποδιο για καλο..το οτι δεν ηθελαν να σε αλλαξουν γιατι εισαι πολυ καλη σε αυτο που κανεις ειναι καλο!!! οσο για τις ταχυπαλμιες εγω το παθενα πιο παλια που περναγα καπιες κρισεις πανικου εντονα και καθημερινα μηπως αγχωθικες πιεστικες? δεν νομιζω να ειναι εμφητευση μακαρι παρολα αυτα!

Νομίζω ότι συνδέεται με το Τ4. Γιατί μου το είπε και ενδοκρινολόγος. Στην αρχή δεν έδωσα σημασία αλλά τώρα είναι πιο συχνές και αγχώθηκα λίγο. Θα μιλήσω από βδομάδα με τη γιατρό. 

Και στην καινούργια καλή θα ήμουν. Απλώς τον έχει βολεψει και για άλλους λόγους. Τέλος πάντων, να μην το σκέφτομαι γιατί βουρλιζομαι. 

Τι δεν νομίζεις καλε; Αφού δεν υπάρχει στάνταρ. Μπορεί και να είναι και να μην είναι... Αμέσως εσύ, "δε νομίζω". 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Νομίζω ότι συνδέεται με το Τ4. Γιατί μου το είπε και ενδοκρινολόγος. Στην αρχή δεν έδωσα σημασία αλλά τώρα είναι πιο συχνές και αγχώθηκα λίγο. Θα μιλήσω από βδομάδα με τη γιατρό. 

Και στην καινούργια καλή θα ήμουν. Απλώς τον έχει βολεψει και για άλλους λόγους. Τέλος πάντων, να μην το σκέφτομαι γιατί βουρλιζομαι. 

Τι δεν νομίζεις καλε; Αφού δεν υπάρχει στάνταρ. Μπορεί και να είναι και να μην είναι... Αμέσως εσύ, "δε νομίζω". 

 

Κι εγώ νομίζω ότι είναι του Τ4  ίσως θέλει αλλαγή η δόση. Όσο για τη θέση διεκδικησε κάποια επόμενη ευκαιρία αν αυτή χάθηκε.. ο καλός υπάλληλος ποτε δεν χάνεται!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Betty μου καλημέρα τι τιμες βγήκαν στο σπερμοδιαγραμμα ; εμεις εχουμε θεμα στην ποσότητα σπερματοζωαρίων..

Εμεις έχουμε θέμα με την κινητικότητα. Ποσότητα είναι 236 εκ συνολικός αριθμός και 52εκ ανά μλ. Συνολική κινητικότητα 51% και ταχεία προωθητικη κινητικότητα 28%

8 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Εμείς ξεκινήσαμε από τον Μάρτιο 2016. Από αυτούς τους 6 πρώτους μήνες,σε κάποιους  Δεν το κάναμε σ τις γονιμες ,ήταν η πολυ πριν η πολυ Μετα. Αλλά τον Σεπτέμβριο έμεινα εγκυος ακριβώς μετά την σαλπιγγογραφια. Μέτα αφήσαμε ένα κύκλο  κ έχουν περάσει 3 μήνες που δεν έχου με καταφερει κάτι.. 

Ε και εμείς το πρώτο χρόνο κάναμε έτσι χωρίς να ξέρω γονιμες και χωρίς να έχουμε κάνει εξετσσεις . Από το Δεκέμβριο του 2015 προσπαθούμε 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , alina80 είπε:

Νομίζω ότι συνδέεται με το Τ4. Γιατί μου το είπε και ενδοκρινολόγος. Στην αρχή δεν έδωσα σημασία αλλά τώρα είναι πιο συχνές και αγχώθηκα λίγο. Θα μιλήσω από βδομάδα με τη γιατρό. 

Και στην καινούργια καλή θα ήμουν. Απλώς τον έχει βολεψει και για άλλους λόγους. Τέλος πάντων, να μην το σκέφτομαι γιατί βουρλιζομαι. 

Τι δεν νομίζεις καλε; Αφού δεν υπάρχει στάνταρ. Μπορεί και να είναι και να μην είναι... Αμέσως εσύ, "δε νομίζω". 

 

Αχαχχαχα!!! Μη το σκέφτεσαι για αυτο σε επιασε ταχυκαρδία παντος δεν.ειναι κατι αντισημιτικό! Μίλα με τη γιατρο σου να σου πει τι να κανεις! Μη μου συγχιζεσαι!!! Δεν νομίζω τι να πω!! Ας κανω υπομονη καμια βδομαδουλα ακομα χιχιχιχι!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ungry girl είπε:

Μακαρι μακαρι!!! Εχω διαφορα χαχαχα εγώ εχω υγρα βασικα δεν τα βλεπω αλλα νιώθω υγρη!! Πονος σαν κραμπα χαμηλα ποναει η μεση μου ανακατοσουρα τα πρωινα αυτα τα λιγα χαχααχαχα εσυ???

Ακριβώς τα ίδια εχωωωω!!!

1 hour ago, alina80 είπε:

 

@ada32

@Ungry girl και @Μάντη μήπως είναι συμπτώματα εμφύτευσης; Δεν αποκλείεται

 

 

Δεν έχω καθόλου αίμα για να πω ότι μπορεί να είναι αυτό... Δε ξέρω μακάρι ρε κορίτσια... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Μάντη είπε:

Ακριβώς τα ίδια εχωωωω!!!

Δεν έχω καθόλου αίμα για να πω ότι μπορεί να είναι αυτό... Δε ξέρω μακάρι ρε κορίτσια... 

Απαπααααα αντε να δούμε υπομονηηηη!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...