Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 28 minutes ago, Blue Velvet said:

      Λογικη τη βρίσκω την αντίδραση σου,δεν περνάμε και λίγα για να κάνουμε ένα παιδάκι.Δεν ξέρω που οφείλονται οι πόνοι σου,πάντως υπάρχει περίπτωση να είναι εμφύτευσης ☺️

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      9 minutes ago, Katiamaxiking said:

      Κορίτσια βρήκαμε μάλλον τον λόγο του κακού σπέρματος. το 2021 είχε κάνει καλλιέργεια σπέρματος και είχε βγει στείρα από μικρόβια και τώρα που την επανέλαβε βγήκαν 2 μικρόβια. οπότε ξεκίνησε αντιβίωση και θα πάμε λίγο παραπίσω την εξωσωματική.  μας ειπε ο μικροβιολόγος οτι αυτα τα μικρόβια δεν εντοπίζοται-εμφανίζονται πάντα. 

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Σήμερα όλοι μέρα είμαι χάλια και τώρα έχει αρχίσει να με πονάει η κοιλιά Μ σαν να μου έρχεται η ακατοναμαστη.. αλλά ακόμα έχω μια εβδομάδα μπροστά μου...

Μαίρη μου δεν θέλω να σου δίνω ελπίδες άδικα αλλά το predictor express είναι από την 1η μέρα καθυστέρησης με πρωινό ουρα τι γράφει και επάνω...

Εννοεις οτι το απογευμα που το εκανα εγω δεν ειναι αξιοπιστο;

4 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ααααα οχι βρε εσυ κριμα...κανενα αλλο συμπτωμα ειχες?

Πρησμενο στηθος πανω απο 10 μερες κ το νιωθω στρογγυλο κ ζεστο πονο στην μεση κ αυτο πανω απο 10 μερες καποιες φορες αποστροφη απο το τσιγαρο αυτα τα υγρα που σου ειπα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ένα τεστ είχε μέσα το κουτί μονο? Αισθανεσαι οτι θα σου ερθει? 

Ενα τεστ ειχε ναι. Δεν αισθανομαι κοριτσι μου τπτ.το στηθος πρησμενο μπομπα θα σκασει!!! Τπτ αλλο δεν αισθανομαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Mary m είπε:

Ενα τεστ ειχε ναι. Δεν αισθανομαι κοριτσι μου τπτ.το στηθος πρησμενο μπομπα θα σκασει!!! Τπτ αλλο δεν αισθανομαι

Αυτό είναι το συμπτωμα σου πριν την περίοδο? Μόνο το στήθος? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Mary m είπε:

Εννοεις οτι το απογευμα που το εκανα εγω δεν ειναι αξιοπιστο;

Πρησμενο στηθος πανω απο 10 μερες κ το νιωθω στρογγυλο κ ζεστο πονο στην μεση κ αυτο πανω απο 10 μερες καποιες φορες αποστροφη απο το τσιγαρο αυτα τα υγρα που σου ειπα 

Μαίρη μου το απόγευμα τα ούρα είναι ποιο αραιά λόγο των υγρών που πίνουμε και λόγο ότι πάμε τουαλέτα ποιο συχνά άλλο είναι όταν τα ούρα έχουν μείνει στον οργανισμό ένα 8 ωρο.. ακόμα δεν έχεις καθυστέρηση σωστά;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

@alina80 κορίτσι μου η ταχυκαρδία είναι χαρακτηριστικο σύμπτωμα αρυθμιστου θυρεοειδους.  Κοίταξε το λίγο.  Ίσως και να μην είναι αλλά ίσως και να είναι.  

 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

@alina80 κορίτσι μου η ταχυκαρδία είναι χαρακτηριστικο σύμπτωμα αρυθμιστου θυρεοειδους.  Κοίταξε το λίγο.  Ίσως και να μην είναι αλλά ίσως και να είναι.  

 

Υποτίθεται παίρνω χάπι για να ρυθμιστεί κάτω από τα επίπεδα που είναι τώρα. Θα μιλήσω από Δευτέρα με ενδοκρινολόγο, γιατί όσο πάει και το νιώθω πιο συχνά. 

Αύριο να το πάρω το χάπι μου; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , alina80 είπε:

Υποτίθεται παίρνω χάπι για να ρυθμιστεί κάτω από τα επίπεδα που είναι τώρα. Θα μιλήσω από Δευτέρα με ενδοκρινολόγο, γιατί όσο πάει και το νιώθω πιο συχνά. 

Αύριο να το πάρω το χάπι μου; 

Ναι γενικά το χάπι δεν το σταματάς αν δεν στο πει ο γιατρός σου. Και δεν πρέπει να  ξεχνάς και να το παίρνεις. .των πόσο παίρνεις? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 36 λεπτά , Mary m είπε:

Ενα τεστ ειχε ναι. Δεν αισθανομαι κοριτσι μου τπτ.το στηθος πρησμενο μπομπα θα σκασει!!! Τπτ αλλο δεν αισθανομαι

Θύμισε μου σε πια μέρα βρίσκεσαι κορίτσι? Σημερα περιμένεις?Μήπως να περιμένεις δύο μερούλες ακόμα? Μήπως έκανες καθυστερημένη και σε συνδυασμό με τα απογευματινά δεν έδειξε.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Smile89 είπε:

Αυτό είναι το συμπτωμα σου πριν την περίοδο? Μόνο το στήθος? 

Πονο στο στηθος κ πρηξιμο πανω απο δεκα μερες πονος στην μεση. Τσιμπιματα κατα διαστηματα ολο το μηνα. Πιο στρογγυλο το στηθος κ ζεστο κ επισης αποστροφη απο το τσιγαρο.υγρα πηχτα λευκα αυτα

πρίν από 12 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Θύμισε μου σε πια μέρα βρίσκεσαι κορίτσι? Σημερα περιμένεις?Μήπως να περιμένεις δύο μερούλες ακόμα? Μήπως έκανες καθυστερημένη και σε συνδυασμό με τα απογευματινά δεν έδειξε.

Σημερα περιμενα κανονικα θα περιμενω αλλες δυο μερες οπως λες κ δευτερα πρωι καινουριο τεστ

πρίν από 43 λεπτά , Μάντη είπε:

Μαίρη μου το απόγευμα τα ούρα είναι ποιο αραιά λόγο των υγρών που πίνουμε και λόγο ότι πάμε τουαλέτα ποιο συχνά άλλο είναι όταν τα ούρα έχουν μείνει στον οργανισμό ένα 8 ωρο.. ακόμα δεν έχεις καθυστέρηση σωστά;;;

Κανονικα σημερα παρασκευη επρεπε να μου ερθει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Mary m είπε:

Πονο στο στηθος κ πρηξιμο πανω απο δεκα μερες πονος στην μεση. Τσιμπιματα κατα διαστηματα ολο το μηνα. Πιο στρογγυλο το στηθος κ ζεστο κ επισης αποστροφη απο το τσιγαρο.υγρα πηχτα λευκα αυτα

Σημερα περιμενα κανονικα θα περιμενω αλλες δυο μερες οπως λες κ δευτερα πρωι καινουριο τεστ

Κανονικα σημερα παρασκευη επρεπε να μου ερθει

@Mary m θα το ξανα πω ειχα αποστροφή για το τσιγαρο και Τελικα ειμαι έγκυος. Ήταν το καμπανακι. Κανε κι αλλο τεστακι. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Λάθος η προηγούμενη παράθεση!!

Εγώ κορίτσια πρέπει ναχω κάποιο θέμα με τον έντερο! Θυμάστε Πρωτοχρονιά που ήμουνα με διάρροια για 7 μέρες μέχρι που επενεβην με χάπια

Μόλις αισθάνθηκα έναν έντονο πόνο ήρθα τουαλέτα και πάλι διάρροια συσπάσεις δε εντέρου τι να σας πω

Τι εξετάσεις να κάνω;

Το έπαθα κ εγώ τον Δεκέμβριο .. Μέσα σε 2 βδομάδες 3  φορές Διαροια. Έπαιρνα imodium . σταματούσε κ μετά από 4 μέρες ξανα.. Στο φαρμακείο μου είπαν ότι τα φάρμακα για την διάρροια  συγκρατουν τον ιο μέσα μας κ για αυτο μπορεί να ξανα εμφανίσουμε.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξυ διαβαζω οτι δεν πρεπει να πιουμε υγρα πολλα πριν απο το τεστ κ εμενα με εβαλε ο αντρας μου με το ζορι να πιω μισο μπουκαλι νερο!!!!σταματαω να ψαχνω αλλο οτι γινει εγινε θα δω απο δευτερα αν δεν μ εχει ερθει θα ξανακανω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...