Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Mary m είπε:

Εν τω μεταξυ διαβαζω οτι δεν πρεπει να πιουμε υγρα πολλα πριν απο το τεστ κ εμενα με εβαλε ο αντρας μου με το ζορι να πιω μισο μπουκαλι νερο!!!!σταματαω να ψαχνω αλλο οτι γινει εγινε θα δω απο δευτερα αν δεν μ εχει ερθει θα ξανακανω.

Ε τότε βρε κορίτσι μου υπάρχουν πολλεεες πιθανότητες να μην έδειξε σωστά το τέστ!! Εγώ θα πρότεινα να πας τη δευτέρα το πρωί για χοριακή!! Και εύχομαι να δεις ένα μεγάλο νουμερακι!


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

@Mary mκαλό μου κορίτσι το έκανες λάθος το τεστακι. Για μένα εξακολουθείς να έχεις πιθανότητες. . Μην το δέσεις ότι δεν είσαι μέχρι να ξεκαθαρίσει το τοπίο.  Σου εύχομαι πραγματικά να είναι λάθος! !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα!!!!

Τι κανουμε????? Χειμωνιάτικο τοπίο σήμερα θα αναψω τη σομπιτσα να φτιάξω και καφεδάκι να χαζεύω εξω!!! Ψαρακια με χορτα εχει το μενου σήμερα!!! Να εχουμε ενα καλο σκ με ευχάριστα νεακια οπως περιμένουμε απ την @andrianni!??? Ti εγινε??

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Ναι γενικά το χάπι δεν το σταματάς αν δεν στο πει ο γιατρός σου. Και δεν πρέπει να  ξεχνάς και να το παίρνεις. .των πόσο παίρνεις? 

Των 25 παίρνω, έξι φορές την εβδομάδα, όχι όλες τις μέρες. 

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημεραααα!!!!

Τι κανουμε????? Χειμωνιάτικο τοπίο σήμερα θα αναψω τη σομπιτσα να φτιάξω και καφεδάκι να χαζεύω εξω!!! Ψαρακια με χορτα εχει το μενου σήμερα!!! Να εχουμε ενα καλο σκ με ευχάριστα νεακια οπως περιμένουμε απ την @andrianni!??? Ti εγινε??

Καλημέρα Άννα! Εδώ βρέχει συνέχεια από χτες το βράδυ. Εμείς έχουμε σπανακοπληγουρο από τη μαμά μου. Αύριο σκέφτομαι να φτιάξω πρώτη φορά ραγου. Ελπίζω να πετύχει. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , alina80 είπε:

Των 25 παίρνω, έξι φορές την εβδομάδα, όχι όλες τις μέρες. 

Καλημέρα Άννα! Εδώ βρέχει συνέχεια από χτες το βράδυ. Εμείς έχουμε σπανακοπληγουρο από τη μαμά μου. Αύριο σκέφτομαι να φτιάξω πρώτη φορά ραγου. Ελπίζω να πετύχει. 

Τέλεια υπέροχος καιρός!! Και αφου υπάρχει και έτοιμο φαι απο τη μαμα τελεια!!! Τι ειναι το ραγου???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Το έπαθα κ εγώ τον Δεκέμβριο .. Μέσα σε 2 βδομάδες 3  φορές Διαροια. Έπαιρνα imodium . σταματούσε κ μετά από 4 μέρες ξανα.. Στο φαρμακείο μου είπαν ότι τα φάρμακα για την διάρροια  συγκρατουν τον ιο μέσα μας κ για αυτο μπορεί να ξανα εμφανίσουμε.

Εγώ είχα κάθε μέρα για 7 μέρες πήρα rifacol μια μέρα και τέλος τώρα χτες έκανα διάρροια σήμερα το πρωί δεν ενεργηθηκα ως συνήθως...

πρίν από 25 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημεραααα!!!!

Τι κανουμε????? Χειμωνιάτικο τοπίο σήμερα θα αναψω τη σομπιτσα να φτιάξω και καφεδάκι να χαζεύω εξω!!! Ψαρακια με χορτα εχει το μενου σήμερα!!! Να εχουμε ενα καλο σκ με ευχάριστα νεακια οπως περιμένουμε απ την @andrianni!??? Ti εγινε??

Κι εδώ πολύς αέρας!Χτες έβρεχε!

πρίν από 23 λεπτά , alina80 είπε:

Των 25 παίρνω, έξι φορές την εβδομάδα, όχι όλες τις μέρες. 

Καλημέρα Άννα! Εδώ βρέχει συνέχεια από χτες το βράδυ. Εμείς έχουμε σπανακοπληγουρο από τη μαμά μου. Αύριο σκέφτομαι να φτιάξω πρώτη φορά ραγου. Ελπίζω να πετύχει. 

Και τα δύο φαγητά άγνωστα μου είναι για πες συνταγή!

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι ο λόγος που οι γιατροί λένε να έχεις επαφές σε όλο τον κύκλο ποιος είναι; Μήπως αλλαγή κύκλου ώστε νασαι μέσα ή πρέπει να υπάρχει συνέχεια καινούργιο σπέρμα φρέσκο πράμα μου λέμε;Χαχα για ποιο λόγο όμως; μπορεί να αλλάξει κάτι;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Εγώ είχα κάθε μέρα για 7 μέρες πήρα rifacol μια μέρα και τέλος τώρα χτες έκανα διάρροια σήμερα το πρωί δεν ενεργηθηκα ως συνήθως...

Κι εδώ πολύς αέρας!Χτες έβρεχε!

Και τα δύο φαγητά άγνωστα μου είναι για πες συνταγή!

Βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι ο λόγος που οι γιατροί λένε να έχεις επαφές σε όλο τον κύκλο ποιος είναι; Μήπως αλλαγή κύκλου ώστε νασαι μέσα ή πρέπει να υπάρχει συνέχεια καινούργιο σπέρμα φρέσκο πράμα μου λέμε;Χαχα για ποιο λόγο όμως; μπορεί να αλλάξει κάτι;

Καλημερα κοριτσι φανταζομαι πως ο λογος που λενε καθε 2η είναι πως δεν υπάρχει περίπτωση να μην πετύχεις ωορρηξία!! Και σιγουρα και για το σπερμα γι αυτο λενε καο καθε 2 φανταζομαι και οχι καθε μέρα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημερα κοριτσι φανταζομαι πως ο λογος που λενε καθε 2η είναι πως δεν υπάρχει περίπτωση να μην πετύχεις ωορρηξία!! Και σιγουρα και για το σπερμα γι αυτο λενε καο καθε 2 φανταζομαι και οχι καθε μέρα! 

Εμείς δεν μπορούμε ούτε έχουμε όρεξη κάθε δύο μέρες αλλά δεν κοιτάω ναναι μόνο γόνιμες, έχουμε και επαφές εκτός από τις θεωρητικά γόνιμες μέρες ανάλογα και ποιες μέρες πέφτουν υποτίθεται οι γόνιμες!Σκ λειτουργούμε καλύτερα και με άνεση!Χαχα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Εμείς δεν μπορούμε ούτε έχουμε όρεξη κάθε δύο μέρες αλλά δεν κοιτάω ναναι μόνο γόνιμες, έχουμε και επαφές εκτός από τις θεωρητικά γόνιμες μέρες ανάλογα και ποιες μέρες πέφτουν υποτίθεται οι γόνιμες!Σκ λειτουργούμε καλύτερα και με άνεση!Χαχα

Χαχαχαχα λογικο το σκ ειμαστε ολοι ποιο χαλαροι!!! Καλα καο.εμεις δεν μπορουμε ολο το μηνα καθε δεύτερη μην τρελαθούμε δεν είμαστε ρομποτακια χααχαχα!! Εγω γι αυτο ειχα ξεκινησει τα τεστακια ωορρηξίας για να πηγενω στο περίπου και βλέπεις πανω κατω τι και ποτε να το κανεις χααχχα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 34 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Εμείς δεν μπορούμε ούτε έχουμε όρεξη κάθε δύο μέρες αλλά δεν κοιτάω ναναι μόνο γόνιμες, έχουμε και επαφές εκτός από τις θεωρητικά γόνιμες μέρες ανάλογα και ποιες μέρες πέφτουν υποτίθεται οι γόνιμες!Σκ λειτουργούμε καλύτερα και με άνεση!Χαχα

Καλημέρα !ε  καλά μη φανταστείς κ Εμείς δν κάνουμε Μέρα παρά μέρα όλο ν τον μήνα..Έχουμε κ διαλείμματα!!3-4μερών

Καλημέρα από Θεσσαλονίκη!! Κ εδω είναι συνεφφιασμενος ο ουρανός!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλημέρα @Mary m τι γίνεται?ηρθε? 

Καλημερα αφαντη η κυρια ακομα!!!!!κ αυτο που μ κανει εντυπωση ειναι οτι την ωορηξια την καταλαβα πολυ καλα αυτο τον μηνα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mary m είπε:

Καλημερα αφαντη η κυρια ακομα!!!!!κ αυτο που μ κανει εντυπωση ειναι οτι την ωορηξια την καταλαβα πολυ καλα αυτο τον μηνα...

Καλημέρα!μπορεί να είσαι όντως εγκυος#!γτ άυτα τα τεστ συνήθως θέλουν με πρωινά ουρα.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημεραααα!!!!

Τι κανουμε????? Χειμωνιάτικο τοπίο σήμερα θα αναψω τη σομπιτσα να φτιάξω και καφεδάκι να χαζεύω εξω!!! Ψαρακια με χορτα εχει το μενου σήμερα!!! Να εχουμε ενα καλο σκ με ευχάριστα νεακια οπως περιμένουμε απ την @andrianni!??? Ti εγινε??

Καλημέρα! Τεστακι δεν εκανα γιατι εδειξε 36 το θερμομετρο. Θα περιμενω κ σημερα. Σιγουρα θα ερθει γιατι η θερμομετρηση ειναι αλάνθαστη. Εκτός αν χαλασε το θερμομετρο.χαχαχα! Η αληθεια ειναι οτι δε νιωθω κατι. Αλλά μιυ εχει ξανατύχει να πονεσω 3 ωρες πριν μόνο. Περιμένουμε τα ευχαριστα απο τη @Mary m που εχει κ συμπτωματα κ καθυστερηση!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

Καλημέρα!μπορεί να είσαι όντως εγκυος#!γτ άυτα τα τεστ συνήθως θέλουν με πρωινά ουρα.

Δεν ξερω δεν θελω να εχω ελπιδες γτ χθες φαγαμε απογοητευση κ οι δυο θα περιμενω σημερα κ αυριο κ απο δευτερα θα επαναλλαβω ενα τεστ η μια εξεταση αιματος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...