Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Mary m είπε:

Καλημερα αφαντη η κυρια ακομα!!!!!κ αυτο που μ κανει εντυπωση ειναι οτι την ωορηξια την καταλαβα πολυ καλα αυτο τον μηνα...

Τι ένιωσες δλδ;Εγώ δεν είμαι σίγουρη για την ωορρηξία!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , andrianni είπε:

Καλημέρα! Τεστακι δεν εκανα γιατι εδειξε 36 το θερμομετρο. Θα περιμενω κ σημερα. Σιγουρα θα ερθει γιατι η θερμομετρηση ειναι αλάνθαστη. Εκτός αν χαλασε το θερμομετρο.χαχαχα! Η αληθεια ειναι οτι δε νιωθω κατι. Αλλά μιυ εχει ξανατύχει να πονεσω 3 ωρες πριν μόνο. Περιμένουμε τα ευχαριστα απο τη @Mary m που εχει κ συμπτωματα κ καθυστερηση!

Καλημερα κοριτσι μου! Εγω το εκανα χθες το τεστακι μου κ βγηκε αρνητικο.πιστευω σημερα αυριο να με επισκεφτει αλλιως την δευτερα το πρωι θα επαναλλαβω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!εμένα αυτή η περίοδος αυτή την φορά είναι πολύ διαφορετικη .εκτος ότι είχα κύκλο 25 μερών και χωρίς πόνους κ χάπια,πρώτη φορά!! Έχω απίστευτο αίμα.. Χθες το κάναμε βραδυ,((Δευτερη μερα ) κ πλυμμηρησαμε..:-(:-( . κ μιλάμε στα γρήγορα..(ούτε 5 λεπτά) εκτός ότι εγώ ήμουν λες κ με είχαν ρίξει  ένα κουβά αίμα Αλλά το ίδιο κ ο συζήγος. Κ βγαζω κ κομμάτια..σκέφτηκα Μήπως Ήταν παλι βιοχημική Γτ το στήθος μου με  ετσουζε όπως την άλλη φορά Αλλά με προλάβε η περιοδος.

Έχει καμία Καποια ανάλογη εμπειρια;να πάω σε γιατρό να ρωτήσω η όχι;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , andrianni είπε:

Καλημέρα! Τεστακι δεν εκανα γιατι εδειξε 36 το θερμομετρο. Θα περιμενω κ σημερα. Σιγουρα θα ερθει γιατι η θερμομετρηση ειναι αλάνθαστη. Εκτός αν χαλασε το θερμομετρο.χαχαχα! Η αληθεια ειναι οτι δε νιωθω κατι. Αλλά μιυ εχει ξανατύχει να πονεσω 3 ωρες πριν μόνο. Περιμένουμε τα ευχαριστα απο τη @Mary m που εχει κ συμπτωματα κ καθυστερηση!

Αφου βρε δεν έχεις αδιαθετησει ακόμα. Αρα περιμένουμε..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!εμένα αυτή η περίοδος αυτή την φορά είναι πολύ διαφορετικη .εκτος ότι είχα κύκλο 25 μερών και χωρίς πόνους κ χάπια,πρώτη φορά!! Έχω απίστευτο αίμα.. Χθες το κάναμε βραδυ,((Δευτερη μερα ) κ πλυμμηρησαμε..:-(:-( . κ μιλάμε στα γρήγορα..(ούτε 5 λεπτά) εκτός ότι εγώ ήμουν λες κ με είχαν ρίξει  ένα κουβά αίμα Αλλά το ίδιο κ ο συζήγος. Κ βγαζω κ κομμάτια..σκέφτηκα Μήπως Ήταν παλι βιοχημική Γτ το στήθος μου με  ετσουζε όπως την άλλη φορά Αλλά με προλάβε η περιοδος.

Έχει καμία Καποια ανάλογη εμπειρια;να πάω σε γιατρό να ρωτήσω η όχι;

Γλυκούλα και γω τον προηγούμενο μήνα είχα αρκετή ροή!!!Από την πρώτη μέρα κι όλας!!!Φαντάσου καθόμουν στον καναπέ και συνήθως κάθομαι πάνω στο πόδι μου και λέρωσα με αίμα την κάλτσα!!!Αλλες φορές είχατε επαφές 2 μέρα περιόδου?Κανονικά να αποφεύγεις τις επαφές αυτές τις μέρες!!!Μπορεί να είναι από αυτό!!Μου έχει τύχει τελευταία μέρα να έχουμε επαφή και μου κράτησαν μετά καφεκόκκινα ακόμα μια μέρα!!Δεν πιστεύω να είναι κάτι ανησυχητικό αλλά αν θες πάρε τον γιατρό σου ένα τηλ!!

Καλημέρα γλυκούλες!!!Εγώ πήγα χτες στη παθολόγο λόγω βήχα!!!Μου είπε ίωση και να κάτσω μέσα σουκου!!!Ευτυχώς και ο καιρός είναι για χουχουλιάσμα!!!Πήρα και την μεγάλη απόφαση να κόψω το τσιγάρο!!!Ελπίζω να το κρατήσω!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ada32 είπε:

Αφου βρε δεν έχεις αδιαθετησει ακόμα. Αρα περιμένουμε..

Εχουμε μια εμπειρία βρε Άντα μου! Ε καλά αμα δεν έρθει ας με πειραζετε. Καθόλου δε θα με πειράξει!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ada32 είπε:

Αφου βρε δεν έχεις αδιαθετησει ακόμα. Αρα περιμένουμε..

Κ εγώ πιστευω οτι η πολλή ροή ειναι αναμενόμενη συν το οτι με την επαφή πάντα γίνεται περισσότερο. Εδώ κ την 5η ή 6η μέρα ξαναρχίζει αν έχεις επαφή. Κ εγώ εχω κομμάτια κάποιες φορές. Είναι το ενδομήτριο που πέφτει κ τα ωοθηλάκια. Κ παρατήρησα οτι οταν έχω τα κομμάτια δεν ςχω κυστη μετα στον υπέρηχο. Επίσης το πολύ αίμα είναι κ οταν εχει μεγαλώσει αρκετα το ενδομήτριο.ρώτα κ το γιατρό σου απλά δεν πιστευω οτι ειναι κατι ανησυχητικό

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ada32 είπε:

Αφου βρε δεν έχεις αδιαθετησει ακόμα. Αρα περιμένουμε..

Περιμενουμε αλλα εγω να σ πω την αληθεια πιστευω θα εδειχνε το τεστ κ δεν εχω ελπιδες...τωρα θα δω μεχρι την δευτερα αν δεν ερθει μπορει να αποκτησω καινουριες ελπιδες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 41 λεπτά , Mary m είπε:

Καλημερα αφαντη η κυρια ακομα!!!!!κ αυτο που μ κανει εντυπωση ειναι οτι την ωορηξια την καταλαβα πολυ καλα αυτο τον μηνα...

Ααααχ έπρεπε να χεις ένα τεστακι ακόμη σήμερα το πρωί.... πόσο θα περιμένεις ακομη? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Ααααχ έπρεπε να χεις ένα τεστακι ακόμη σήμερα το πρωί.... πόσο θα περιμένεις ακομη? 

Θα περιμενω μεχρι την δευτερα.αν και δεν ξερω πιστευω θα εμφανιστει σημερα αυριο....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Mary m είπε:

Πονουσα χαμηλα εντονα δεξια κ αριστερα κ ειχα υγρα 

Κι εγώ το ίδιο @Mary m σουβλιες για την ακρίβεια και εξαψεις. 

πρίν από 1 λεπτό , Mary m είπε:

Θα περιμενω μεχρι την δευτερα.αν και δεν ξερω πιστευω θα εμφανιστει σημερα αυριο....

Έλα θα δούμε... δυο μέρες έμειναν.... παντως αν δεν έρθει κανε χοριακη. Κι αν δεν θες χοριακη τεστακι με πρωινα ούρα με το που ξυπνήσεις κι αν θες την γνώμη μου clear blue. Προσπαθείτε καιρό κοριτσι? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , marillia είπε:

Γλυκούλα και γω τον προηγούμενο μήνα είχα αρκετή ροή!!!Από την πρώτη μέρα κι όλας!!!Φαντάσου καθόμουν στον καναπέ και συνήθως κάθομαι πάνω στο πόδι μου και λέρωσα με αίμα την κάλτσα!!!Αλλες φορές είχατε επαφές 2 μέρα περιόδου?Κανονικά να αποφεύγεις τις επαφές αυτές τις μέρες!!!Μπορεί να είναι από αυτό!!Μου έχει τύχει τελευταία μέρα να έχουμε επαφή και μου κράτησαν μετά καφεκόκκινα ακόμα μια μέρα!!Δεν πιστεύω να είναι κάτι ανησυχητικό αλλά αν θες πάρε τον γιατρό σου ένα τηλ!!

Καλημέρα γλυκούλες!!!Εγώ πήγα χτες στη παθολόγο λόγω βήχα!!!Μου είπε ίωση και να κάτσω μέσα σουκου!!!Ευτυχώς και ο καιρός είναι για χουχουλιάσμα!!!Πήρα και την μεγάλη απόφαση να κόψω το τσιγάρο!!!Ελπίζω να το κρατήσω!!!

Ναι εχουμε κ Μέσα στη περιοδο Επαφες Αλλά τέτοια ροή έχω να δω από τα 15 !!!! Κ έτσι όπως συνεχίζει,θα παει ο αιματοκρίτης Στα τάρταρα... Περαστικά σου !! Κ ναι να κόψεις το τσιγάρο γτ γενικά δεν κάνει καλό. Εγω βέβαια δεν καπνιζω κ δεν το καταλαβαίνω..

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!εμένα αυτή η περίοδος αυτή την φορά είναι πολύ διαφορετικη .εκτος ότι είχα κύκλο 25 μερών και χωρίς πόνους κ χάπια,πρώτη φορά!! Έχω απίστευτο αίμα.. Χθες το κάναμε βραδυ,((Δευτερη μερα ) κ πλυμμηρησαμε..:-(:-( . κ μιλάμε στα γρήγορα..(ούτε 5 λεπτά) εκτός ότι εγώ ήμουν λες κ με είχαν ρίξει  ένα κουβά αίμα Αλλά το ίδιο κ ο συζήγος. Κ βγαζω κ κομμάτια..σκέφτηκα Μήπως Ήταν παλι βιοχημική Γτ το στήθος μου με  ετσουζε όπως την άλλη φορά Αλλά με προλάβε η περιοδος.

Έχει καμία Καποια ανάλογη εμπειρια;να πάω σε γιατρό να ρωτήσω η όχι;

Γειά σου κορίτσι, εγώ βγάζω κομμάτια σχεδόν κάθε φορά που έχω περίοδο οπότε δεν  νομίζω. Έχω διαβάσει αν τιμαμαι καλά ότι είναι υπολειματα από το ενδομητριο που γίνεται πιό παχύ μετά την ωορρηξία σε περίπτωση εγκυμοσυνης αλλά δεν είναι απαραίτητο να τα έχεις κάθε φορά 

πρίν από 34 λεπτά , marillia είπε:

Γλυκούλα και γω τον προηγούμενο μήνα είχα αρκετή ροή!!!Από την πρώτη μέρα κι όλας!!!Φαντάσου καθόμουν στον καναπέ και συνήθως κάθομαι πάνω στο πόδι μου και λέρωσα με αίμα την κάλτσα!!!Αλλες φορές είχατε επαφές 2 μέρα περιόδου?Κανονικά να αποφεύγεις τις επαφές αυτές τις μέρες!!!Μπορεί να είναι από αυτό!!Μου έχει τύχει τελευταία μέρα να έχουμε επαφή και μου κράτησαν μετά καφεκόκκινα ακόμα μια μέρα!!Δεν πιστεύω να είναι κάτι ανησυχητικό αλλά αν θες πάρε τον γιατρό σου ένα τηλ!!

Καλημέρα γλυκούλες!!!Εγώ πήγα χτες στη παθολόγο λόγω βήχα!!!Μου είπε ίωση και να κάτσω μέσα σουκου!!!Ευτυχώς και ο καιρός είναι για χουχουλιάσμα!!!Πήρα και την μεγάλη απόφαση να κόψω το τσιγάρο!!!Ελπίζω να το κρατήσω!!!

Καλημέρα γλυκουλα, μου θύμισες εμένα πού έκανα ένας  αιώνας μέχρι να πάρω την απόφαση να το κόψω. Τώρα το έχω κόψει καμία δεκαριά μέρες και πεινάω  όλη την ώρα αλλά ελπίζω να είναι έτσι μόνο στην αρχή 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...