Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , iouliana είπε:

Μου εχει βγει και στα δυο!!!βεβαια κάθε φορα οι πιθανότητες να πεσει μεσα είναι 50% οποτε τυχαιο είναι μαλλον.

Τωρα καποιοι λενε ότι στα αγορια εχεις πιο πολλες ναυτιες και ανακατωσουρες. Ισως σου δωσει προβλεψη στην αυχενικη!! 

 

 

Εγώ για τα κορίτσια ξέρω για ναυτιες με αποδείξεις. Σε τρείς εβδομάδες οπότε κάτι μπορεί να μας πει.. Εγώ ευτυχώς δεν έχω τίποτα. Καμία φορά νιώθω αλλαγές στην γεύση μου. Και κάποιες φορές νιώθω πιο έντονες διάφορες μυρωδιές.. το μαλλί μου έχει αγριέψει. Ευτυχώς δεν έχω σπυράκια. Το στήθος μου έχει βαρύνει. Αλλά το δεξί μου έχει γίνει διπλάσιο το αριστερό έχει βαρύνει και αυτό αλλά οχι σαν το δεξί.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Nαι αυριο ειναι 30η μερα...απλα επειδη δεν εχω τρανταχτα συμπτωματα για αυτο δεντο το πολυ πιστευω...χαχα φανατικη??απλα κανουμε γτ μας αρεσει οχι μονο για μωρο...

Και πολύ καλά κάνετε! Άρα ουσιαστικά αύριο αν δεν έρθει θα πούμε ότι έχεις καθυστέρηση!

Έχεις συμπτώματα;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , alina80 είπε:

Ναι. Μόλις κουνηθεί με τον τρόπο του ναι το σταματας. Βλέπεις και την κίνηση του όχι και μετά ρωτάς. Για πλάκα το λέω έτσι; 

Χα κοριτσάκι...... :cool:


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Και πολύ καλά κάνετε! Άρα ουσιαστικά αύριο αν δεν έρθει θα πούμε ότι έχεις καθυστέρηση!

Έχεις συμπτώματα;

Συμπτωματα δεν μπορω να πω οτι εχω το στηθος μου πρηστηκε επιτελους...εχω την μεση μου εδω κ μερες...σημερα ενιωθα ενα γοργουρητο...θα δειξει..απο επαφες νομιζω τα πηγα καλα..το προσπαθησαμε...αυριο θα σας εχω νεοτερα κ ελπιζω να ειναι ευχαριστα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Εγώ για τα κορίτσια ξέρω για ναυτιες με αποδείξεις. Σε τρείς εβδομάδες οπότε κάτι μπορεί να μας πει.. Εγώ ευτυχώς δεν έχω τίποτα. Καμία φορά νιώθω αλλαγές στην γεύση μου. Και κάποιες φορές νιώθω πιο έντονες διάφορες μυρωδιές.. το μαλλί μου έχει αγριέψει. Ευτυχώς δεν έχω σπυράκια. Το στήθος μου έχει βαρύνει. Αλλά το δεξί μου έχει γίνει διπλάσιο το αριστερό έχει βαρύνει και αυτό αλλά οχι σαν το δεξί.

Πολύ καλο που δεν εχεις τιποτε!!οποτε αναμενουμε....


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Κορίτσι μου μην το κάνετε με το ζόρι.  Καλύτερα να χάσετε ένα μήνα παρά να το κάνετε μηχανικά . Επίσης είσαι κατά πολύ καλυμμένη με τη χθεσινή επαφή 

Κορίτσι μου σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!! Τωρα πριν λίγο ήρθε μόνος του και μου είπε απ έξω απ έξω ότι θέλει!!! Λέτε να δω θετικό τεστάκι εγκυμοσύνης στις 29/1 που περιμένω περίοδο;; 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Λοιπόν έχει πολύ γέλιο. Γιατί ο πίνακας μου βγάζει κορίτσι και η σόδα που έκανα χθες υποτίθεται είναι αγόρι.... χαχαχαχαχα 

ποιος πινακας ειναι αυτος να δω αν επεσε μεσα σε μενα???


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ntemiiiiii είπε:

Όχι δεν χρειάζεται κάτι άλλο!Αν εγώ θέλω να το ψάξω μου είπε σε 15 μέρες να κάνω κωλονοσκοπηση. Θεωρώ όμως ότι δεν χρειάζεται μόνο σε περίπτωση που επαναληφθεί καθώς εγώ δεν είχα ποτέ θέμα με το έντερο μου! Απλά έπρεπε να προσέξω τη διατροφή μου!Τώρα θα περάσει!Στις 24 θα πάω και στην ενδοκρινολόγο και σκέφτομαι να πάω και στη γυναικολόγο σε περίπτωση που κι αυτό το μήνα δεν μείνω έγκυος να δούμε μήπως δημιούργησε κανένα θέμα η βιοχημική!Μου έχει κολλήσει!

Εμένα ο άντρας μου ξαναέκανε διάρροια!!Αρα αύριο ξεκινά τα χάπια!Οπως λες μάλλον έχεις κολλήσει!!!Είμαι σίγουρη ότι όλα καλά αλλά ναι να πας στον γιατρό για να χαλαρώσεις!!!!Δεν είναι κακό!!!Και γω έκανα πάλι εξετάσεις ορμονολογικές και σπερμοδιάγραμμα 8 μήνες μετά την παλίνδρομη!!!

3 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Δε λέω αυτό με το σταυρό. Κρέμας από μια κλωστή ή μια λεπτή αλυσίδα κάτι που έχει μύτη (π.χ. ένα μονόπετρο). Το κρατάς πάνω από την κοιλιά σου και ζητάς ένα σημάδι για το ναι και μετά για το όχι. (Ανάλογα πώς θα κουνηθεί δηλαδή). Και μετά ρωτάς π.χ. έχω κορίτσι; Αν κουνηθεί όπως το ναι, σημαίνει κορίτσι. Αλλιώς ρωτάς: έχω αγόρι; 

Αααα ωραίο και αυτό!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , marillia είπε:

Εμένα ο άντρας μου ξαναέκανε διάρροια!!Αρα αύριο ξεκινά τα χάπια!Οπως λες μάλλον έχεις κολλήσει!!!Είμαι σίγουρη ότι όλα καλά αλλά ναι να πας στον γιατρό για να χαλαρώσεις!!!!Δεν είναι κακό!!!Και γω έκανα πάλι εξετάσεις ορμονολογικές και σπερμοδιάγραμμα 8 μήνες μετά την παλίνδρομη!!!

Εγώ να σου πω την αλήθεια αν δω Ότι έχω 1 Μερα διάρροια?παιρνω κατευθείαν το imodium Γτ δεν την αντέχω καθόλου την διάρροια.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , elenakii22 είπε:

ποιος πινακας ειναι αυτος να δω αν επεσε μεσα σε μενα???

Κινεζικος πίνακας. Μπες στο Google και πάτα φύλο αγόρι η κορίτσι κινεζικος πίνακας. Θα υπολογίσεις την ηλικία σου και τον μήνα σύλληψης.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

Εγώ να σου πω την αλήθεια αν δω Ότι έχω 1 Μερα διάρροια?παιρνω κατευθείαν το imodium Γτ δεν την αντέχω καθόλου την διάρροια.

Ναι του έδωσα την Πέμπτη και την Κυριακή και τίποτα!!Εγώ όσες φορές έχω πιει μετά στουμπώνω!!!Ο γιατρός με μάλωσ για το immodium!!Μου λέει πρέπει να αφήνουμε το μικρόβιο να φεύγει!!Αλλά ο δικός μου δεν πτοήθηκε από τα immodium!!!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Και πολύ καλά κάνετε! Άρα ουσιαστικά αύριο αν δεν έρθει θα πούμε ότι έχεις καθυστέρηση!

 

Καλημερα κοριτσια μου...αλλη μια μερα που παω στην δουλεια...σας ευχομαι να εχετε μια υπεροχη μερα...σας φιλω...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...