Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Εχεις παρα πολλες ελπιδες παρε τεστακι γυρνώντας ε!!! Εγω δεν.με.βλεπω να.αδιαιετω ακομα δηλαδή ποναει το στηθος μου η κοιλια μου οχι πια και δεν.λεω οπως χθες θα.μ.έρθει τι στο καλο δεν.ξέρω δε πειράζει περιμένω νεα γυρνωντας!! Φιλακια

Καλημέρα κοριτσάκι μου πότε το έκανες το τεστ?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Καλημερα στις 4 τα ξημερώματα χααχχαα

Τι έπαθες ρε γλυκούλι και ξύπνησες τόσο πρωί? Όσο δεν έρχεται είναι καλό.  Μην στεναχωριέσαι γιατί πρώτον μπορεί να είσαι. Και αν δεν είσαι θα καθυστερήσεις την περίοδο από το ψυχολογικό.

8 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Αχ με παρασερνετε και μου μπαίνουν ιδέες...

Από αύριο μέχρι την Τρίτη!

Ωραία κορίτσι μου προσπάθησε να κρατηθεις μέχρι την Τρίτη. Να μην κάνεις τεστακι νωρίτερα από την Τρίτη γιατί μπορεί να μην σου δείξει.

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βλέπω όλες πρωινές σήμερα! !

@Ungry girlΑννουλα μου αφού δεν έχει έρθει κι έχεις ακόμα πρήξιμο ίσως και να έκανε λάθος το τεστ. ..Μην βιάζεσαι να απογοητευτεις! ! Αλλά κι αν δεν είναι τώρα θα είναι σύντομα. .♡♡♡

@Dimitr@17 πολύ καλά το πας!!!♡♡♡♡

 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Τι έπαθες ρε γλυκούλι και ξύπνησες τόσο πρωί? Όσο δεν έρχεται είναι καλό.  Μην στεναχωριέσαι γιατί πρώτον μπορεί να είσαι. Και αν δεν είσαι θα καθυστερήσεις την περίοδο από το ψυχολογικό.

Ωραία κορίτσι μου προσπάθησε να κρατηθεις μέχρι την Τρίτη. Να μην κάνεις τεστακι νωρίτερα από την Τρίτη γιατί μπορεί να μην σου δείξει.

Με επιασε κατουριμα ψαααχα ενα ποτήρι στα αυτια γέμισα!! Ξέρεις με πολυ φαντασια μπορει και να αχνοφαίνεται κατι και μετα απο το φακο του κιν αλλα δεν νομιζω και δεν με νιαζει με 3 μερες καθυστέρησης αν ημουν έπρεπε να ειναι καραμπαμ!

πρίν από 7 λεπτά , Τονι@ είπε:

Κορίτσια βλέπω όλες πρωινές σήμερα! !

@Ungry girlΑννουλα μου αφού δεν έχει έρθει κι έχεις ακόμα πρήξιμο ίσως και να έκανε λάθος το τεστ. ..Μην βιάζεσαι να απογοητευτεις! ! Αλλά κι αν δεν είναι τώρα θα είναι σύντομα. .♡♡♡

@Dimitr@17 πολύ καλά το πας!!!♡♡♡♡

 

Σε ευχαριστώ τονακι μου ρεν δείχνει πως θα αδιαθετησω γενικά ειμαι καλα και απο το πρωι εχω ανακατοσουρα τι στο καλο ψυχολογικα συμπτωματα ολα!??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το τεστ δεν ειν αξιοπιστο.η χοριακη δειχνει.απλα ειν ωραια εικονα το ΝΑΙ πριν στο ανακοινωσει ενας γιατρος.

Πριν αποβαλλω εκανα τεστ με  3 μερες καθυστερηση.ημουν....αλλα ηταν αρνητικο.βεβαια δεν κατεληξε καλα.

Εχει ο Θεος για ολες.

Την καλημερα μου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Ungry girl είπε:

Με επιασε κατουριμα ψαααχα ενα ποτήρι στα αυτια γέμισα!! Ξέρεις με πολυ φαντασια μπορει και να αχνοφαίνεται κατι και μετα απο το φακο του κιν αλλα δεν νομιζω και δεν με νιαζει με 3 μερες καθυστέρησης αν ημουν έπρεπε να ειναι καραμπαμ!

Σε ευχαριστώ τονακι μου ρεν δείχνει πως θα αδιαθετησω γενικά ειμαι καλα και απο το πρωι εχω ανακατοσουρα τι στο καλο ψυχολογικα συμπτωματα ολα!??

Είδες τι λέει η @zina7777 ?όσο δεν έρχεται ελπίζουμε αγάπη μου. .Έτσι όπως το είπες το πρωί νόμιζα ότι σου ήρθε. ..


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Εγω μις εκανα το τεστ τη χλωρινης.

Μη γελατε!!!:cool:

Συλλεγετε ουρα και ριχνετε λιγο χλωρινη μεσα αν αλλαξουν χρωμα...ειστε!

Και τι έγινε? ? Άλλαξε το χρώμα? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Εγω μις εκανα το τεστ τη χλωρινης.

Μη γελατε!!!:cool:

Συλλεγετε ουρα και ριχνετε λιγο χλωρινη μεσα αν αλλαξουν χρωμα...ειστε!

αληθεια?? πρωτη φορα το ακουω.... ειναι δοκιμασμενο οτι πιανει??

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ungry girl είπε:

Μπα δεν βλεπω να.κάνει τιποτα κουραστικα να.περιμένω για άλλη μια φορα!!

Κοριτσάκι μου, πρώτον μην ακούω τέτοια. Είπαμε την παλιά απαισιόδοξη Άννα την εξαφανίσες... Δεύτερον, όσο δεν έρχεται περίοδος τίποτα δεν έχει τελειώσει. Τρίτον, δεν μπορείς να είσαι σίγουρη ότι έχεις τρεις μέρες καθυστέρηση, αφού δεν έκανες τεστακια. Τι είναι αυτή η γραμμή που λες με το φακό ότι βλέπεις;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Τονι@ είπε:

Είδες τι λέει η @zina7777 ?όσο δεν έρχεται ελπίζουμε αγάπη μου. .Έτσι όπως το είπες το πρωί νόμιζα ότι σου ήρθε. ..

Τι να πω εγω τα τεστ τα εμπιστεύομαι και πιο πολυ τα επώνυμα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

αληθεια?? πρωτη φορα το ακουω.... ειναι δοκιμασμενο οτι πιανει??

Κορίτσια...οι πιο παλιές εδώ έχουμε κάνει διεξοδικά πειράματα με τη χλωρίνη (απλή και συμπυκνωμένη). Γελάσαμε πάρα πολύ. Όσο για το αν πιάνει, να σας πω ότι να σας πω ότι η χλωρίνη έδειξε έγκυο τον άντρα μιας κοπέλας...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Τι να πω εγω τα τεστ τα εμπιστεύομαι και πιο πολυ τα επώνυμα!!

Κι εγώ τα εμπιστεύομαι σε μεγάλο βαθμό. Αλλά είναι αυτό που λέει κι η @alina80. Αν έκανες ωορρηξια πιο μετά από όταν νομίζεις ίσως δεν είσαι στην τρίτη μέρα .  Εγώ λέω δώσε 2 μέρες περιθώριο ακόμα 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...