Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 minutes ago, Blue Velvet said:

      Το στήθος τπτ το ιδιαίτερο,ίσως ελάχιστα πιο πρησμένο.Η κοιλιά μου πονούσε το βράδυ,ήθελα να πάρω παναντολ,αλλά έκανα υπομονή.Σημερα έχω πονακια στην κοιλιά,στους συνδέσμους της μήτρας κ λίγο στη μέση.Λογικο να αγχώνεσαι,απλά να ξέρεις ότι είναι φυσιολογικό να μην έχεις κανένα σύμπτωμα και να είσαι έγκυος. Σήμερα είμαι ακριβώς μια εβδομάδα μετά την εμβρυομεταφορά,εσύ σε ποια μερα είσαι?

      Κ εμένα μόνο η ουρα με ενοχλεί ελάχιστα … κοιλιά όχι ιδιαίτερα … είμαι 4η ημέρα σήμερα ….. δεν τολμάω καν να κάνω τεστ νωρίτερα δ ξέρω … βλέπω βίντεο που τους δείχνουν πολύ νωρίς τα τεστ δ ξέρω πως γίνεται αυτό … τι να πω καλή μας  επιτυχία ..να είναι ευλογημένο .

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , Ungry girl είπε:

Τα χρησιμοποιούσα τα τεστ ωορρηξίας μετα τη βιοχημική τα εκοψα τοβ αλλο μηνα θα τα ξανα παρω! Σε ευχαριστώ ελπιζω να ξεκαθαρίσει το τοποιο!

Μακάρι να Είσαι... Αλλά  συνήθως ότι μετά από την βιοχημικη χαλάει λίγο ο κύκλος.. Οπότε περιμένε Κάποιες μέρες Γτ έχω ακούσει κ κοπέλες που είχαν κύκλο 28 μερων κ επειτα απο βιοχ. Τους εγινε 35-40 κ .μρτα επανηλθε.

Σε μένα βέβαια ήρθε κανονικότητα στις 28 Αλλά είχε πέσει η χοριακη μεσα σε 5 μέρες..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 10 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

ναι ειχαμε θεμα με τον θυροειδη του αντρα μου.... πριν 2 χρονια ανεβασε πολυ πιεση και πηγαμε για εξετασεισ...ο θυροειδης τοτε 16...πηρε χαπια επεσε στο 4 μετα απο λιγο καιρο ειχε καποιεσ ζαλαδες καποιεσ κομαρες και ελεγε οτι τον πειραζει το χαπι και το εκοψε μονος του για μια εβδομαδα και κατι. πηγε παλι εκανε εξετασεις και ανεβηκε στο 26......(τραγικο) ξεκινησε αλλα χαπια και εκανε τωρα τις εξετασεισ και ειναι στο 8 και τωρα του αυξησε τη δοση και σε 2 μηνεσ θα ξαναπαει να δουμε

παρα πολυ υψηλα!!εμενα παιρνει tirosint...δεν τον εχει ενοχλησει ουτε χρειαζεται να μην εχει φαει πιο πριν,απλα δεν συνταγογραφειτε κ εχει 8ε...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σήμερα 20η μέρα και ένιωσα κάτι να τρέχει.. Και πήγα τουαλέτα και ήταν πάλι διαφανή βλέννα... Τι να ειναι αυτο τωρα; Μέρα πάρα μέρα έχω τετοια διαφανή βλέννα... Είχε καμία κάτι παρόμοιο; Απαντήστε μου κοριτσιαααα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα .περίμενε βρε βιαστική ,έχεις μέχρι την τριτη Εσύ!  Αφού έχεις δίαφορα συμπτώματα..

Έχω και όλα τα συμπτώματα της περιόδου όμως. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Έχω και όλα τα συμπτώματα της περιόδου όμως. 

Έχουμε πει ότι δεν έχουν μεγάλη διαφορά τα συμπτωματα περιοδου κ εγκυμοσ. Οπότε έχεις ελπιδες πολλες!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , melina92 είπε:

Κοριτσάκια μου σήμερα 20η μέρα και ένιωσα κάτι να τρέχει.. Και πήγα τουαλέτα και ήταν πάλι διαφανή βλέννα... Τι να ειναι αυτο τωρα; Μέρα πάρα μέρα έχω τετοια διαφανή βλέννα... Είχε καμία κάτι παρόμοιο; Απαντήστε μου κοριτσιαααα μου!!!

Μην τρελενεσαι με τις βλεννες καλέ. Υγρά στον κόλπο έχουμε συνέχεια. Πριν την ωορρηξία, μετά, πριν την περίοδο. Όταν έχουμε επαφή. Αν δεν έχεις φαγούρα ή περίεργες οσμές δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανησυχείς. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

Έχουμε πει ότι δεν έχουν μεγάλη διαφορά τα συμπτωματα περιοδου κ εγκυμοσ. Οπότε έχεις ελπιδες πολλες!!

Προσπαθώ να μην ξεσηκωνομαι. Είχα ήδη ένα ξέσπασμα προχτές που πονούσα πολύ και ήμουν σίγουρη ότι έρχεται. Νομίζω ένα κλάμα -απογοητευση σε κάθε κύκλο είναι αρκετό. Δεν θέλω να έχω ελπίδες και να απογοητευτεί πάλι. Δεν θα κλάψω δεύτερη φορά στον ίδιο κύκλο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Προσπαθώ να μην ξεσηκωνομαι. Είχα ήδη ένα ξέσπασμα προχτές που πονούσα πολύ και ήμουν σίγουρη ότι έρχεται. Νομίζω ένα κλάμα -απογοητευση σε κάθε κύκλο είναι αρκετό. Δεν θέλω να έχω ελπίδες και να απογοητευτεί πάλι. Δεν θα κλάψω δεύτερη φορά στον ίδιο κύκλο. 

Ναι να μην ξεσηκωνεσαι πολυ γτ δυστυχως αυτα τα συμπτωματα μοιάζουν πολύ... Να είσαι χαλαρή.. Εγω πλέον δεν θέλω να παρατηρήσω το νιώθω.. Μόνο με θετικό τεστ θα πω οτι είμαι εγκυος .


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μη γελάσετε. Τώρα ξεστολιζω το δεντρο!

Just now, ada32 είπε:

Ναι να μην ξεσηκωνεσαι πολυ γτ δυστυχως αυτα τα συμπτωματα μοιάζουν πολύ... Να είσαι χαλαρή.. Εγω πλέον δεν θέλω να παρατηρήσω το νιώθω.. Μόνο με θετικό τεστ θα πω οτι είμαι εγκυος .

Κι εγώ λέω κάθε φορά δεν θα παρατηρώ. Αλλά με το που νιώθω ή νομίζω ότι νιώθω κάτι διαφορετικό αμέσως εκεί πάει το άτιμο το μυαλό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , alina80 είπε:

Μην τρελενεσαι με τις βλεννες καλέ. Υγρά στον κόλπο έχουμε συνέχεια. Πριν την ωορρηξία, μετά, πριν την περίοδο. Όταν έχουμε επαφή. Αν δεν έχεις φαγούρα ή περίεργες οσμές δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανησυχείς. 

Έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου ότι μπορεί να είναι και μωράκι...!!! Λέτε;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , elenakii22 είπε:

παρα πολυ υψηλα!!εμενα παιρνει tirosint...δεν τον εχει ενοχλησει ουτε χρειαζεται να μην εχει φαει πιο πριν,απλα δεν συνταγογραφειτε κ εχει 8ε...

εμενα ξεκινησε με το ευθυροξ και τωρα παιρνει τα μεντιθυροξ.... να δουμε πωσ θα παει τι να πω??? απλα θελω να παρωτ ον γιατρο να μαθω αν επειρεαζει γτ πραγματικα τοσους μηνες τζαμπα προσπαθουμμε και τζαμπα αγχωνομαι καθε μηνα...και τζαμπα τα ινοφερτ και τζαμπα γενικοτερα ολα! χααχαχαχαχ  εμενα ο θυροειδης μου παιζει στο 2,6 με 3,1 και ο γιατροσ λεει δεν εχω κανενα απολυτσ προβλημα (παιρνω το ευθυροξ των 75)

για πες μου εσευ πωσ παει η εγκυμοσυνη σου?? φουσκωσεσ πολυ??? καιρο εχεισ να μασ δειξεοις την κοιλιτσα σου :oops:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...