Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καλα θα τρελαθω...μολις μιλησα με την αδ μου κ εχει κ αυτη μια νερα καθυστερηση..ν

Αυτο ειναι υπεροχοοο!!! Αχαχαχχααχχα

Φανταζεσαι????  Το εκανες τελικα?? Χαθηκα!!! Εγω ευελπιστώ την Τριτη που θα παω σ γιατρο να μ δωσει το ελεύθερο και να ηταν αυτη που μόλις τελειωσε η τελευταία περιοδος για το 2018!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Εχσι πιασει τη κουβεντα με την αδερφη τωρα και εμεις τρωμε το ημιμονιμο μας

χαχαχαχα αστα να πανε!!! εγω τρωω το χτυσημο τι να πωω χχαχαααχχα

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Γειά σας κορίτσια! !! Στο τσακ σας πρόλαβα! !!!!  Αντε  @Dimitr@17!!!!!!♡♡♡♡♡

γεια σου τονακι πεσ της κ εσυυυυυ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@alina80 κοριτσάκι μου όχι άλλο κλάμα! !!!! Είναι η αρχή του επόμενου κύκλου! !! Μια νέα ελπίδα!!!♡♡♡

@elenakii22 η αδερφή μου ακόμα έχει καθυστέρηση αλλά επειδή δυστυχώς διαπίστωσε και υγρό από το στήθος μάλλον κάτι άλλο παίζει.  Εγώ της  πήγα ένα τεστ αλλά με τη γυναικολόγο που μίλησα μου είπε ότι μάλλον είναι η προλακτινη της. Θα πάει την Τετάρτη να την δει. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

@alina80 κοριτσάκι μου όχι άλλο κλάμα! !!!! Είναι η αρχή του επόμενου κύκλου! !! Μια νέα ελπίδα!!!♡♡♡

@elenakii22 η αδερφή μου ακόμα έχει καθυστέρηση αλλά επειδή δυστυχώς διαπίστωσε και υγρό από το στήθος μάλλον κάτι άλλο παίζει.  Εγώ της  πήγα ένα τεστ αλλά με τη γυναικολόγο που μίλησα μου είπε ότι μάλλον είναι η προλακτινη της. Θα πάει την Τετάρτη να την δει. 

ααα κριμα...να το κοιταξει ομως να το διορθωσουν,αν υπαρχει καποιο προβλημα!!!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenakii22 είπε:

ααα κριμα...να το κοιταξει ομως να το διορθωσουν,αν υπαρχει καποιο προβλημα!!!

Ναι εννοείται. ..δεν ξέρω τι θα κάνει εκείνος αλλά την αδερφή μου θα την πιάσω από το μαλλί αν δεν το κοιτάξει! !!:)


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

Ναι εννοείται. ..δεν ξέρω τι θα κάνει εκείνος αλλά την αδερφή μου θα την πιάσω από το μαλλί αν δεν το κοιτάξει! !!:)

χαχα!!!καλα θα κανεις!!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...