Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Katiamaxiking είπε:

      καλυτερα να μην μαθεις αλλες λεπτομερειες τησ ιστοριας μου γιατι θα παθεις τιποτα απο το αγχος!!

      ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις!!! μαλλον σου ειπε να περπατας λιγο για να κυκλοφορει το αιμα και γιατι η περιπτωση σου δεν ειναι να εισαι συνεχως κλινηρησ.

       

      οχι δεν διαβάζω άλλο! θα βρω άλλο λόγο να αγχωθώ τώρα ! 

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ναι μπορει να το εκανα πρωτον σε λαθος μερα κ ωρα...να κανω αυριο?η να περιμενω κ αλλο?

Εγώ λέω αν αντέχεις να περιμένεις μέχρι μεθαύριο. .. αν το κάνεις αύριο μπορείνα βγει αχνό κι άντε μετά να ψάχνεις άλλο τεστ και μικροβιολογικο. ..θα τρελαθείς! !

Just now, Dimitr@17 είπε:

Δεν.εχω ουσυλλεκτη...να βαλω σε ενα ποτηρακι πλαστικο μιας χρησης?

Όχι! !!! Καλύτερα αν έχεις κάποιο γυάλινο πυρίμαχο ή χοντρό πλαστικό βάλτο σε βραστό νερό για λίγο να αποστειρωθει


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 συμφωνω με την τονια αστο αυριο και κανε μεθαύριο το πρωι! Εμενα το στηθος μου δεν ποναει πια βεβαια αυτο δεν μου συμβαινει οταν περιμένω περιοδο στην περιοδο ποναει μέχρι 2η μερα περιοδου αλλα ουτε εντονες φλεβες διακρίνω πια πφφ αντε να μου έρθει κ εμενα να κανω νεα αρχη!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι μπορει να το εκανα πρωτον σε λαθος μερα κ ωρα...να κανω αυριο?η να περιμενω κ αλλο?

Γτ το εκανα στα γρηγορα κ απογευμα μπορει να ηταν αραιο το διαλυμα..να κανω αυριο η να περιμενω?

Αν ουρησες η βυθισες την ακρη στα ούρα για 5 δευτερόλεπτα το ελαχιστο και τέλος παντων αν βγήκε η γραμμή στο παραθυρο ελέγχου τοτε το έκανες Σωστα. Τα τεστ έχουν οδηγίες. Λοιπόν τα πρωινα ειναι καλύτερα όμως θα μπορούσε να έχει δείξει. Αν έχεις ξεπερασει τις μέρες του μεγαλύτερου σου κύκλου σου και μέχρι αύριο βραδυ δν σου έχει έρθει αίμα πήγαινε για χοριακη Δευτέρα πρωί. Έτσι θα ξέρεις. 

Και @Dimitr@17 απλα παρε ουροσυλλεκτη πεταξου μια. Αλλα η γραμμή στο παραθυρο ελέγχου δεν βγήκε δηλαδή? Δεν καταλαβαίνω γιατί εχεις αμφιβολία. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

@Dimitr@17 συμφωνω με την τονια αστο αυριο και κανε μεθαύριο το πρωι! Εμενα το στηθος μου δεν ποναει πια βεβαια αυτο δεν μου συμβαινει οταν περιμένω περιοδο στην περιοδο ποναει μέχρι 2η μερα περιοδου αλλα ουτε εντονες φλεβες διακρίνω πια πφφ αντε να μου έρθει κ εμενα να κανω νεα αρχη!!!

Τι μπέρδεμα κι εσύ βρε αγάπη μου? !?!!!!! Αντε να δούμε τι θα γίνει. ...


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , kido είπε:

Όσο δεν σου έρχεται κάνε αν θες το πρωί με ουροσυλλεκτη...πως νιώθεις? Τα συμπτώματα παραμενουν;

Ναι εχω πονο στο στηθος πολυ θα ελεγα..πονο δεξια..κ ασπρα υγρα κ καμια φορα κιτρινα..τυπικα σημερα ειναι πρωτη μερα καθυστερησης σεω30αρι κυκλο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Ναι εχω πονο στο στηθος πολυ θα ελεγα..πονο δεξια..κ ασπρα υγρα κ καμια φορα κιτρινα..τυπικα σημερα ειναι πρωτη μερα καθυστερησης σεω30αρι κυκλο

Άρα θα μπορούσαμε να πούμε ότι ίσως και να μην έχει ανέβει τόσο για να δείξει με απογευματινά. .. τα συμπτώματα σου είναι πολύ καλά πάντως. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

Αν ουρησες η βυθισες την ακρη στα ούρα για 5 δευτερόλεπτα το ελαχιστο και τέλος παντων αν βγήκε η γραμμή στο παραθυρο ελέγχου τοτε το έκανες Σωστα. Τα τεστ έχουν οδηγίες. Λοιπόν τα πρωινα ειναι καλύτερα όμως θα μπορούσε να έχει δείξει. Αν έχεις ξεπερασει τις μέρες του μεγαλύτερου σου κύκλου σου και μέχρι αύριο βραδυ δν σου έχει έρθει αίμα πήγαινε για χοριακη Δευτέρα πρωί. Έτσι θα ξέρεις. 

Και @Dimitr@17 απλα παρε ουροσυλλεκτη πεταξου μια. Αλλα η γραμμή στο παραθυρο ελέγχου δεν βγήκε δηλαδή? Δεν καταλαβαίνω γιατί εχεις αμφιβολία. 

Η γραμμη ελεγχου βγηκε...οποτε στην αναμονη κοριτσια

πρίν από 1 λεπτό , Τονι@ είπε:

Άρα θα μπορούσαμε να πούμε ότι ίσως και να μην έχει ανέβει τόσο για να δείξει με απογευματινά. .. τα συμπτώματα σου είναι πολύ καλά πάντως. .

Μαλλον εκτος αν ειναι απλα ανωμαλια...τι να πω...θα κανουμε υπομονη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Η γραμμη ελεγχου βγηκε...οποτε στην αναμονη κοριτσια

Αρα το έκανες ολοσωστα. Οπότε κανε αυτό που σου μείνε με Τα πρωινα η την Δευτέρα πας για χοριακη. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Τονι@ είπε:

Τι μπέρδεμα κι εσύ βρε αγάπη μου? !?!!!!! Αντε να δούμε τι θα γίνει. ...

Αστα ρε τονια μου δεν ξερω!! Πριν ειχα κατι ροζ σαν μιξα η υγρα καφεροζ και απο τοτε τιποτε πεντακάθαρη!! Εύχομαι αυριο να ειμαι αδιαθετη χαχαχα τσακ μπαμ δεν ειμαι να τελειωνω να.παω σε κενουριο κυκλο!! Τωρα βεβαια η κοιλια μου δεν ποναει καθολου οπότε δεν το κοβω ουτρ αυριο να μου έρθει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Αρα το έκανες ολοσωστα. Οπότε κανε αυτό που σου μείνε με Τα πρωινα η την Δευτέρα πας για χοριακη. 

Να κανω αυριο λες?την προηγ φιρα ειχα 2μερες καθυστερηση κ εδειξε

Οποτε σειρα εχει η @zina7777..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αστα ρε τονια μου δεν ξερω!! Πριν ειχα κατι ροζ σαν μιξα η υγρα καφεροζ και απο τοτε τιποτε πεντακάθαρη!! Εύχομαι αυριο να ειμαι αδιαθετη χαχαχα τσακ μπαμ δεν ειμαι να τελειωνω να.παω σε κενουριο κυκλο!! Τωρα βεβαια η κοιλια μου δεν ποναει καθολου οπότε δεν το κοβω ουτρ αυριο να μου έρθει!

Λες να ήταν τίποτα άλλο και όχι προεορτια? ? Το έχεις συχνά αυτό πριν την περίοδο? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω τωρα ειμαι διλημμα.αν υπαρχει εγκυμοσυνη και δεν εδειξε με τοσες μερες καθυστερηση.θα το φαω κι εγω το ακυρο μου.αυριο μηπως να το κανω μεθαυριο??

Εντωμεταξυ εχω υποχωρηση συμπτωματων σε πονους κοιλιας και πρηξιμο και χρωματος στις ρωγες.

Τι λετε?

Εχουμε καμια ηδη εγκυο να μας πει αν ενιωσε υποχωρηση συμπτωματων?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Λες να ήταν τίποτα άλλο και όχι προεορτια? ? Το έχεις συχνά αυτό πριν την περίοδο? 

Οχι συνήθος αν ειναι και εχω κατι τετοιο μετα απο καμια ωρα μου έρχεται τετοιο ειχα τον μηνα μετα τη βιοχημική που περιμενα περιοδο! Τι αλλο να ειναι!? Σημερα ειμαι 29η μερα εγω

Just now, zina7777 είπε:

Εγω τωρα ειμαι διλημμα.αν υπαρχει εγκυμοσυνη και δεν εδειξε με τοσες μερες καθυστερηση.θα το φαω κι εγω το ακυρο μου.αυριο μηπως να το κανω μεθαυριο??

Εντωμεταξυ εχω υποχωρηση συμπτωματων σε πονους κοιλιας και πρηξιμο και χρωματος στις ρωγες.

Τι λετε?

Εχουμε καμια ηδη εγκυο να μας πει αν ενιωσε υποχωρηση συμπτωματων?

Εγω λεω να περιμενεις μεχρι τη Δευτέρα μη στεναχωριέσαι και τσαμπα δηλαδη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...