Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

@zina7777 στα έγραψα τα συμπτώματα τα διαβασες? 

Ναι κοριτσι μου και σ ευχαριστω.αισιοδοξω πως το τεστ θα βγει θετικομδεν ξερω ποτε να το κανω ομως..εχω συμπτωματα αρκετα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Ναι κοριτσι μου και σ ευχαριστω.αισιοδοξω πως το τεστ θα βγει θετικομδεν ξερω ποτε να το κανω ομως..εχω συμπτωματα αρκετα.

Εχεις καθυστέρηση ειπαμε? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Smile89 είπε:

Μην ξεσηκωνεσαι αγαπη.... βλέπεις απο αύριο.... 

Φυσικα και δεν ξεσηκώνομαι!! Θα εχω αιμα συντομα! Εύχομαι να έρθει λιγοι μηνες ακομα μου έμειναν μετα θα παρω αλλο δρομο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γμτ το αγχος μας μεσα...

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Eγω λεω να περιμενεις τουλαχιστον 4μερες δεν ειδες εγω τι επαθα?

Εσυ το κανες απογευμα..εγω σου τα ειπα..πρωι θελει..να ναι πολυ κιτρινο το ουρο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , zina7777 είπε:

Γμτ το αγχος μας μεσα...

Εσυ το κανες απογευμα..εγω σου τα ειπα..πρωι θελει..να ναι πολυ κιτρινο το ουρο

Ε μαααα δεν κρατιοντουσαν τα κοριτσια....χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Eγω λεω να περιμενεις τουλαχιστον 4μερες δεν ειδες εγω τι επαθα?

Τι έπαθες εσυ κορίτσι μου; Έχω χάσει λίγα επεισόδια γιατί δεν έχω πολύ χρόνο με την δουλειά.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, melina92 είπε:

Τι έπαθες εσυ κορίτσι μου; Έχω χάσει λίγα επεισόδια γιατί δεν έχω πολύ χρόνο με την δουλειά.. 

Εκανα ενα τεστ το απογευμα κ βγηκε αρνητικο...σημερα ειναι 1ημερα καθθστερησης σε 30αρι κυκλο..δεν ξερω τι να υποθεσω...δεν ειμαι???το εκανα νωρις το τεστ???τι να πω..

  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 καλυτερα ξανακανε από Δευτερα πρωι ένα τεστ και βυθισε το σε ένα πλαστικο κυπελακι για σιγουρα.

@zina7777 μην κανεις τωρα, κανε την μερα που περιμενεις. Αν διαβασεις τις οδηγιες της εταιρειας θα δεις ότι δινει  μικρη ακριβεια τοσο νωρις. Τα <βαρβατα> συμπτώματα αρχιζουν μετα την 6-7η εβδομαδα κυησης.

 

 

  • Ευχαριστώ 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , iouliana είπε:

@Dimitr@17 καλυτερα ξανακανε από Δευτερα πρωι ένα τεστ και βυθισε το σε ένα πλαστικο κυπελακι για σιγουρα.

@zina7777 μην κανεις τωρα, κανε την μερα που περιμενεις. Αν διαβασεις τις οδηγιες της εταιρειας θα δεις ότι δινει  μικρη ακριβεια τοσο νωρις. Τα <βαρβατα> συμπτώματα αρχιζουν μετα την 6-7η εβδομαδα κυησης.

 

 

Ναι θα περιμενω γτ με επιασαν πονοι σαν να ερχεται περιοδος...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Ναι θα περιμενω γτ με επιασαν πονοι σαν να ερχεται περιοδος...

Δημητρούλα ήταν περιέργος μήνας και από συμπτώματα και από καθυστέρηση!!Περιμένεις και αν δεν έρθεί από βδομάδα ξανακάνεις!!!

@zina7777Zίνα μου εγώ θυμάμαι είχα αρκετά πονάκια πριν να περιμένω περίοδο και την αναμενόμενη μέρα και μετά μειωνόταν τα πονάκια αντί να αυξάνονται!!!Χάπι είχα πάρει πριν και μετά δεν ένιωθα ότι χρειαζόμουν παυσίπονο!!Σου εύχομαι να βγεί θετικό το τεστάκι!!Για την θερμοκρασία που ρώτησες μου φαίνεται λογικό που έχεις δέκατα!!!Μακάρι να συνεχίσουν!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...