Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Μια χαρα ...μονο το στηθος μου με ποναει πολυ...

Πωπω αν κανω πριν την δουλεια κ βγει κανα θετικο δεν θα μπορω μα δουλεψω μετα...η και αρνητικο δεν θα εχω καθολου διαθεση..

τελειαα!! αντε παμε για θετικο αυριο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλησπέρα. Περιμένω περίοδο σε τέσσερις μέρες και χθες στο σκούπισμα είδα ελάχιστο καφέ μαζί με λίγα υγρά. Έχω 27 μέρες κύκλο. Προσπαθούμε πολυυυυ καιρό για παιδί... Επαφές μόνο δύο άλλα με θετικό τεστ ωορρηξίας την 11η μέρα του κύκλου κ επαφές 10η κ 11η. Πρώτη φορά έχω μου συμβαίνει αυτό. Παλιότερα είχα μια φορά λίγο αίμα κατά την ωορρηξία. Πάω να χαρώ αλλά από την άλλη έχω πόνο χαμηλά στην κοιλιά κ στη μέση κ νιώθω ότι θα αδιαθετησω. Επίσης από χθες δεν ξαναείδα καφέ υγρά.. προσγειώστε με λίγο γιατί δεν αντέχω κι άλλη απογοήτευση

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ritastam είπε:

Καλησπέρα. Περιμένω περίοδο σε τέσσερις μέρες και χθες στο σκούπισμα είδα ελάχιστο καφέ μαζί με λίγα υγρά. Έχω 27 μέρες κύκλο. Προσπαθούμε πολυυυυ καιρό για παιδί... Επαφές μόνο δύο άλλα με θετικό τεστ ωορρηξίας την 11η μέρα του κύκλου κ επαφές 10η κ 11η. Πρώτη φορά έχω μου συμβαίνει αυτό. Παλιότερα είχα μια φορά λίγο αίμα κατά την ωορρηξία. Πάω να χαρώ αλλά από την άλλη έχω πόνο χαμηλά στην κοιλιά κ στη μέση κ νιώθω ότι θα αδιαθετησω. Επίσης από χθες δεν ξαναείδα καφέ υγρά.. προσγειώστε με λίγο γιατί δεν αντέχω κι άλλη απογοήτευση

Καλησπέρα κορίτσι μου θα μπορούσε να είναι και εμφυτευση. Θα δείξει.. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου θα μπορούσε να είναι και εμφυτευση. Θα δείξει.. 

Αχχχ κ γω αυτό σκέφτομαι όλη την ώρα!!!! Λίγο οι πόνοι που έχω με προβληματίζουν.. είναι ίδιοι με αυτούς που έχω κάθε μήνα. Κάθε δέκα λεπτά τρέχω τουαλέτα να τσεκαρω.. Σαν πρωτάρα, μυαλό δε βάζω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , Ritastam είπε:

Αχχχ κ γω αυτό σκέφτομαι όλη την ώρα!!!! Λίγο οι πόνοι που έχω με προβληματίζουν.. είναι ίδιοι με αυτούς που έχω κάθε μήνα. Κάθε δέκα λεπτά τρέχω τουαλέτα να τσεκαρω.. Σαν πρωτάρα, μυαλό δε βάζω!!!

Υπομονή και σε λίγες μέρες θα ξέρεις! Συμπτώματα περιοδου η εγκυμοσύνης ειναι παρεμφερη...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , BettySt είπε:

@Smile89 help ποιο κωδικό να κάνω αντιγραφή για να φανεί το τικερακι μου 

Κανε αντιγραφή το image url

πρίν από 25 λεπτά , Ritastam είπε:

Αχχχ κ γω αυτό σκέφτομαι όλη την ώρα!!!! Λίγο οι πόνοι που έχω με προβληματίζουν.. είναι ίδιοι με αυτούς που έχω κάθε μήνα. Κάθε δέκα λεπτά τρέχω τουαλέτα να τσεκαρω.. Σαν πρωτάρα, μυαλό δε βάζω!!!

Πόνοι εγκυμοσύνης κ περιόδου μοιαζουν 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , kido είπε:

Υπομονή και σε λίγες μέρες θα ξέρεις! Συμπτώματα περιοδου η εγκυμοσύνης ειναι παρεμφερη...

Είναι τα ατιμα κ τόσο καιρό έχω δει μια μεγάλη γκάμα αυτών των συμπτωμάτων που δυστυχώς πάντα κατέληγαν σε περίοδο. Ελπίζω κ αυτό με τα καφέ υγρά να μην αποδειχθεί φιάσκο

πρίν από 36 λεπτά , Smile89 είπε:

Κανε αντιγραφή το image url

Πόνοι εγκυμοσύνης κ περιόδου μοιαζουν 

Μοιάζουν όλα δυστυχως... Γι αυτό προσπαθώ να μείνω ψύχραιμη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. .χάθηκα σήμερα. .είχαμε πάει στους δικούς μου πάλι.  Σας διάβασα στα γρήγορα. ..περιμένουμε λοιπόν. .. 

Θέλω να ρωτήσω κάτι αλλά  είναι εντελώς off topic. Αν είναι πείτε μου να το σβήσω.  Ξέρει καμιά κοπέλα αν τα ρούχα μπαίνουν στο στεγνωτήριο διπλωμένα?  Όλα τα λέει το εγχειρίδιο αλλά αυτό όχι. .

  • Χαχα 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. .χάθηκα σήμερα. .είχαμε πάει στους δικούς μου πάλι.  Σας διάβασα στα γρήγορα. ..περιμένουμε λοιπόν. .. 

Θέλω να ρωτήσω κάτι αλλά  είναι εντελώς off topic. Αν είναι πείτε μου να το σβήσω.  Ξέρει καμιά κοπέλα αν τα ρούχα μπαίνουν στο στεγνωτήριο διπλωμένα?  Όλα τα λέει το εγχειρίδιο αλλά αυτό όχι. .

Οχι δεν χρειαζεται να τα βαλεις διπλωμενα απλα μην βαζεις πολλα μαζι γτ αργει να τα στεγνωσει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Dimitr@17 είπε:

Μια χαρα ...μονο το στηθος μου με ποναει πολυ...

Πωπω αν κανω πριν την δουλεια κ βγει κανα θετικο δεν θα μπορω μα δουλεψω μετα...η και αρνητικο δεν θα εχω καθολου διαθεση..

Εγώ το ειχα κανει ξημερώματα και δεν κοιμήθηκα μέχρι να πάω στην δουλειά αλλά πετούσα από την χαρά μου!αλλιώς περίμενε στο ρεπό σου.ποτε έχεις ρεπό?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Οχι δεν χρειαζεται να τα βαλεις διπλωμενα απλα μην βαζεις πολλα μαζι γτ αργει να τα στεγνωσει

Σε ευχαριστώ Δημητρουλα μου. Ναι αυτό το λέει αναλυτικά σε πίνακα.  Για να δούμε. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Ritastam said:

Είναι τα ατιμα κ τόσο καιρό έχω δει μια μεγάλη γκάμα αυτών των συμπτωμάτων που δυστυχώς πάντα κατέληγαν σε περίοδο. Ελπίζω κ αυτό με τα καφέ υγρά να μην αποδειχθεί φιάσκο

Μοιάζουν όλα δυστυχως... Γι αυτό προσπαθώ να μείνω ψύχραιμη

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι φρέσκια φρέσκια στο forum διαβαζα πολύ καιρό αλλά σήμερα πήρα την απόφαση να κάνω εγγραφή. @Ritastam είμαστε στη ίδια φάση. Και μεις προσπαθούμε πολλούς μήνες χωρίς θετική ανταπόκριση. Μακάρι να μην σου έρθει περίοδος και να σου έρθει το μεγαλύτερο δώρο. Εγώ πάλι περιμένω σε μια βδομάδα περίοδο αλλά από χτες έχω και γω καφέ υγρά και ελάχιστο ροζ στο σκούπισμα. Αφού σκέφτομαι πουλάκια τα μάτια μου γιατί κάθε φορά προσπαθώ να ελπίζω σε κάτι... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Efouko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι φρέσκια φρέσκια στο forum διαβαζα πολύ καιρό αλλά σήμερα πήρα την απόφαση να κάνω εγγραφή. @Ritastam είμαστε στη ίδια φάση. Και μεις προσπαθούμε πολλούς μήνες χωρίς θετική ανταπόκριση. Μακάρι να μην σου έρθει περίοδος και να σου έρθει το μεγαλύτερο δώρο. Εγώ πάλι περιμένω σε μια βδομάδα περίοδο αλλά από χτες έχω και γω καφέ υγρά και ελάχιστο ροζ στο σκούπισμα. Αφού σκέφτομαι πουλάκια τα μάτια μου γιατί κάθε φορά προσπαθώ να ελπίζω σε κάτι... 

Καλως ηρθες στην παρεα μας...αφου περιμενεις σε μια βδομαδα να σου ερθει κ ειδες λιγο ροζ αυτο ειναι καλο γτ μπορει να ειναι λογω εμφθτευσης...σου ευχομαι να περασουν.γρηγορα οι μερες κ να εχεις θετικο αποτελεσμα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Efouko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, είμαι φρέσκια φρέσκια στο forum διαβαζα πολύ καιρό αλλά σήμερα πήρα την απόφαση να κάνω εγγραφή. @Ritastam είμαστε στη ίδια φάση. Και μεις προσπαθούμε πολλούς μήνες χωρίς θετική ανταπόκριση. Μακάρι να μην σου έρθει περίοδος και να σου έρθει το μεγαλύτερο δώρο. Εγώ πάλι περιμένω σε μια βδομάδα περίοδο αλλά από χτες έχω και γω καφέ υγρά και ελάχιστο ροζ στο σκούπισμα. Αφού σκέφτομαι πουλάκια τα μάτια μου γιατί κάθε φορά προσπαθώ να ελπίζω σε κάτι... 

Πρώτη φορά σου τυχαίνει κ σένα;; Εύχομαι να είναι αυτό που ευχόμαστε! Έχεις κ σημερα; Εγώ μόνο χθες τα είδα μια φορά στο σκούπισμα κ ήταν ελάχιστα αλλά εμφανή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...