Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@Ungry girl ευχομαι να ναι θετικο το τεστακι σου!!ξερω οτι κανουν λαθος στα αρνητικα...δεν εχω ακουσει λαθος για τα θετικα.

Ακομα,πως πας απο υγρα?εχεις καθολου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Οκκκκ

Χαχαχαχα!!! Γθ αυτο δεν εχω συνταγή τσαντιζεσαι με τον αντρουλη σου και μετα τσουπ έρχεται αχχαα τι να πω

Στο δρόμο που χάραξε η Άντα δηλαδή!! Χαχαχα!! Πολύ μας έχεις φτιάξει σήμερα!! Είμαστε σε ωραία διάθεσή δεν μπορείς να πεις! Πες μας τι είπε ο ungry boyyyy

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

@Ungry girl ευχομαι να ναι θετικο το τεστακι σου!!ξερω οτι κανουν λαθος στα αρνητικα...δεν εχω ακουσει λαθος για τα θετικα.

Ακομα,πως πας απο υγρα?εχεις καθολου?

Σε ευχαριστώ μακάρι!! Υγρα δεν εχω καθολου!! Νιωθω και υγρη και σαν να μου έρχεται περίοδο ομως

Link to comment
Share on other sites

Just now, Νορα Σ. είπε:

@Ungry girl διαβασα για θετικο τεστακι !!!! Mπράβο !!!συγχαρητηρια ....

Σε ευχαριστώ πολυ!!! Να νας πεις και εσυ σύστημα ευχάριστα

πρίν από 6 λεπτά , kido είπε:

Στο δρόμο που χάραξε η Άντα δηλαδή!! Χαχαχα!! Πολύ μας έχεις φτιάξει σήμερα!! Είμαστε σε ωραία διάθεσή δεν μπορείς να πεις! Πες μας τι είπε ο ungry boyyyy

Δεν.μπορεί επίσης να το πιστέψει χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Σε ευχαριστώ μακάρι!! Υγρα δεν εχω καθολου!! Νιωθω και υγρη και σαν να μου έρχεται περίοδο ομως

Καλεεεε εισαιιιι έγκυος φαίνεται η γραμμή πάρε τους δρόμους για χοριακη! Και το δικό μ έτσι ήταν!!!! Ιδιοοοο! Όλο να λες χαζομάρες τσουπ το θετικό τεστακιιιιιι! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα 

ΧαΧχα βλέπετε τιποτα τωρα οντως??

Just now, Μάντη είπε:

Καλεεεε εισαιιιι έγκυος φαίνεται η γραμμή πάρε τους δρόμους για χοριακη! Και το δικό μ έτσι ήταν!!!! Ιδιοοοο! Όλο να λες χαζομάρες τσουπ το θετικό τεστακιιιιιι! 

Αχαχα ε οχι και ιδιο!!

Just now, soth_26 είπε:

Με το καλο @Ungry girl

Ευχαριστώ ωω περιμενουμε και εσενα

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

@Ungry girl ανέβηκε... 

Το ειδααα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

ΧαΧχα βλέπετε τιποτα τωρα οντως??

Καλέ είσαι έγκυος!!! Φαινεται!!! Μου αρέσει που Δεν το πιστευεις κιόλας!! @alina80 περιμένουμε κ εσένα


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Καλεεεε εισαιιιι έγκυος φαίνεται η γραμμή πάρε τους δρόμους για χοριακη! Και το δικό μ έτσι ήταν!!!! Ιδιοοοο! Όλο να λες χαζομάρες τσουπ το θετικό τεστακιιιιιι! 

Αύριο το πρωί θα δεις αν ξανακάνεις ότι θα είναι ακόμα πιο έντονο. Το σημερινό είναι πράγματι αχνό @Ungry girl Αλλά αν της hometest ανιχνεύει ορμόνη πάνω από 25 μονάδες, άρα αν πας για χοριακή αύριο μπορεί να έχεις και 50! Νωρίς πρέπει να το έπιασες κι εσύ το σπόρι!! Πολύ ρομαντικό κορίτσι πάνω στο Βαλεντίνο το κανόνισες να το επιβεβαιώσεις!! Κορίτσια γούρικο το 2018!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

Καλέ είσαι έγκυος!!! Φαινεται!!! Μου αρέσει που Δεν το πιστευεις κιόλας!! @alina80 περιμένουμε κ εσένα

Χαχχα ελα παιδια δεν φενεται τοσο ξεκάθαρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...