Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχα μακαρι βασικα δεν κρατιέμαι αλλα λεω να κρατηθώ θα διξει μαλλον για πεμπτη λεω!!! Να δούμε!! Οπως και να έχει παντός ειναι πολυ νωρις οντος!!

Δεν το πιστεύει χααχα λογικο!! Εδω δεν το πιστεύω εγω πως να το πιστέψει αυτος!!:-P

Θα κανεις το πρωί τεστακι ε? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 5 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Χαχαχαχ

Συμφωνώ...

Συγχαρητήρια!!! Κάνε μια χοριακη αύριο! Ερωτική μέρα αύριο!Για πάμε κι οι υπόλοιπες!

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωω

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Θα κανεις το πρωί τεστακι ε? 

ναι πρωι πρωι να δουμε τι θα βγει!

Link to comment
Share on other sites

Πω πω λίγες ώρες έλειψα και κοίτα πάλι τι γράψατε!! Είδα το τεστ @Ungry girl φαίνεται η γραμμή εγώ την βλέπω καθαρά και ας είναι αχνή!το πέτυχες κοριτσάκι!!εύχομαι όλα να πάνε όλα τέλεια και θα πάνε δηλαδή!!!

 

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Χαχαχαχ

Συμφωνώ...

Συγχαρητήρια!!! Κάνε μια χοριακη αύριο! Ερωτική μέρα αύριο!Για πάμε κι οι υπόλοιπες!

Εγω εχω μερες ακομα μεχρι τις 22 που περιμενω να ερθει.βεβαια κοιτουσα το ημερολογιο μου κ την 14η μερα ειχα σημειωσει οτι ειχα πολλους πονους κ 2μερες πριν επισης ..οποτε μπορει να εκανα ωορηξια τοτε...ειδωμεν

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Πω πω λίγες ώρες έλειψα και κοίτα πάλι τι γράψατε!! Είδα το τεστ @Ungry girl φαίνεται η γραμμή εγώ την βλέπω καθαρά και ας είναι αχνή!το πέτυχες κοριτσάκι!!εύχομαι όλα να πάνε όλα τέλεια και θα πάνε δηλαδή!!!

 

αρα τουλαχιστον δεν ειμαι τρελη χαχχααχα κατι ειναι και αυτο μακαρι να πανε ολα καλα!!!! μαζευτειτε σιγα σιγα μεχρι το πασχα παρακαλω να μην ειναι καμια στο κατω πινακακι!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, marillia είπε:

Μπράβο κορίτσια το 2018 μπήκε τέλειααααααααα!!!!!

@Nati85Νάτι μου θέλουμε επόμενες προβλέψεις!!!!Κασσάνδρα θα σε λέω από δω και πέρα!!!!!

Βασικά είχα πει ότι η αλινα θα μείνει μαζί με το αγριοροκοριτσο άρα περιμένουμε και το άλλο θετικό!

Χαχαχαχαχα καλό Κασσάνδρα!

Με έχετε καταστρέψει πάντως είμαι με ένα κινητό στο χέρι και περιφέρομαι μην χάσω τα νέα!!δεν προλαβαίνω να κάνω τις δουλειές μου 

  • Χαχα 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Βασικά είχα πει ότι η αλινα θα μείνει μαζί με το αγριοροκοριτσο άρα περιμένουμε και το άλλο θετικό!

Χαχαχαχαχα καλό Κασσάνδρα!

Με έχετε καταστρέψει πάντως είμαι με ένα κινητό στο χέρι και περιφέρομαι μην χάσω τα νέα!!δεν προλαβαίνω να κάνω τις δουλειές μου 

Χαχα...και εγω μια απο τα ιδια...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Βασικά είχα πει ότι η αλινα θα μείνει μαζί με το αγριοροκοριτσο άρα περιμένουμε και το άλλο θετικό!

Χαχαχαχαχα καλό Κασσάνδρα!

Με έχετε καταστρέψει πάντως είμαι με ένα κινητό στο χέρι και περιφέρομαι μην χάσω τα νέα!!δεν προλαβαίνω να κάνω τις δουλειές μου 

Ευτυχώς δεν χρειάζεται να περιφέρομαι.... θα ειχα γεμίσει καρουμπαλα..... Χαχαχα Χαχαχα 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

αρα τουλαχιστον δεν ειμαι τρελη χαχχααχα κατι ειναι και αυτο μακαρι να πανε ολα καλα!!!! μαζευτειτε σιγα σιγα μεχρι το πασχα παρακαλω να μην ειναι καμια στο κατω πινακακι!!!!!!!!!

@Ungry girl μου σίγουρα δεν είσαι τρελή φαίνεται η γραμμή άχνη αλλά ξεκάθαρη στο λέω με σιγουριά γιατί και εγώ κάνω τα ίδια τεστακια και έχω εντρυφήσει στην ερμηνεία τους 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kouzouni15 είπε:

@Ungry girl μου σίγουρα δεν είσαι τρελή φαίνεται η γραμμή άχνη αλλά ξεκάθαρη στο λέω με σιγουριά γιατί και εγώ κάνω τα ίδια τεστακια και έχω εντρυφήσει στην ερμηνεία τους 

χαχαχαχα! καταλαβα! και εγω αλλη μια φορα μου ειχαν βγει ετσι και ημουν τι να πω λιγα 24ωρα μενουν να κανω τη χοριακη να δουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

αρα τουλαχιστον δεν ειμαι τρελη χαχχααχα κατι ειναι και αυτο μακαρι να πανε ολα καλα!!!! μαζευτειτε σιγα σιγα μεχρι το πασχα παρακαλω να μην ειναι καμια στο κατω πινακακι!!!!!!!!!

Όχι φαίνεται μια χαρά αλλά είσαι και λίγο μουρλο μην περνεις φορά δεν είμαι τρελή χαχαχαχα!!!εγώ βγήκα από το πινακιον δεν με βλέπω να ανεβαίνω στα πάνω πατώματα!

Κάτσε να ειδοποιήσουμε το αφεντικό @caramel_83 έλα σου έχουμε θετικό τεστακι!!!βάλε την ungrygirl πανωωωωω 


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Βασικά είχα πει ότι η αλινα θα μείνει μαζί με το αγριοροκοριτσο άρα περιμένουμε και το άλλο θετικό!

Χαχαχαχαχα καλό Κασσάνδρα!

Με έχετε καταστρέψει πάντως είμαι με ένα κινητό στο χέρι και περιφέρομαι μην χάσω τα νέα!!δεν προλαβαίνω να κάνω τις δουλειές μου 

χαχαχαχ και γω για φαγητό πήγα και όταν ξαναμπήκα είδα για την Αννούλα!!!Πάω και γω να βάλω πλυντήριο και να συμμαζέψω και θα ξαναμπώωωω!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγω εχω μερες ακομα μεχρι τις 22 που περιμενω να ερθει.βεβαια κοιτουσα το ημερολογιο μου κ την 14η μερα ειχα σημειωσει οτι ειχα πολλους πονους κ 2μερες πριν επισης ..οποτε μπορει να εκανα ωορηξια τοτε...ειδωμεν

Άντε ωραία! Περιμένουμε κι εσένα τώρα!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

χαχαχαχ και γω για φαγητό πήγα και όταν ξαναμπήκα είδα για την Αννούλα!!!Πάω και γω να βάλω πλυντήριο και να συμμαζέψω και θα ξαναμπώωωω!!!!

Ε μα ναι τι είναι αυτο το πράγμα!!φιλακιαααα

@Smile89 καταστροφηηηη!!!έτσι εσύ χαλαρά εγώ έχω κοπανησει παντού!

  • Χαχα 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Όχι φαίνεται μια χαρά αλλά είσαι και λίγο μουρλο μην περνεις φορά δεν είμαι τρελή χαχαχαχα!!!εγώ βγήκα από το πινακιον δεν με βλέπω να ανεβαίνω στα πάνω πατώματα!

Κάτσε να ειδοποιήσουμε το αφεντικό @caramel_83 έλα σου έχουμε θετικό τεστακι!!!βάλε την ungrygirl πανωωωωω 

χαχαχχαα ευχαριστω λιγο μουρλο ειμαι οσο για το κινητο αστα ο αντρας μου μου λεει θα το αφησεις να φαμε χαχαχχα! τι να καταλαβουν αντρς παιδι μου αχχααχα! εσυ ξερεις τι κανεις βγηκες απο κατω για να μπεις κατευθειαν επανωωω! ερχεταιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...