Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, Smile89 είπε:

Αστα τώρα ξεκίνησαν κ οι κεραυνοί. Παει το ίντερνετ. Απο 3G Εχω μπει. 

Τετοια πες μας τωρα και δεν εχω και Mb.. 

Ειναι φυσιολογικο που το στηθος μου δε χωραει στο σουτιεν?δεν ξερω αν ειναι πρισμενο..δε με ποναει πολυ μονο στις ρωγες..αλλα το νιωθω τουμπανο..χαχα πως να το πω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 31 λεπτά , alina80 είπε:

Πολύ ησυχία! Ελυσάξαμε το πρωί και φαίνεται έμειναν οι δουλειές πίσω. Πώς είσαι εσύ Νάτι μου; Έκανες τεστακι ωορρηξιας;

 

Έκανα ναι ήταν ακόμα πιο έντονο το λες και θετικό αλλά επειδή συνήθως βγαινει η γραμμή πιο έντονη από την άλλη θα κανω και αύριο να είμαι σίγουρη.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κοριτσακια μου τι κάνετε??? Εδώ Τρίπολη ρίχνει πολύ βροχή και πολύ κεραυνούς.... Αντέ να περάσουν οι μέρες να έρθει η πέμπτη το βράδυ να πάω στον γιατρό να δούμε τι θα δούμε έχω πολύ αγωνία!!! 

Θες να μου πεις οδό? Χαχαχα Χαχαχα 

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Τετοια πες μας τωρα και δεν εχω και Mb.. 

Ειναι φυσιολογικο που το στηθος μου δε χωραει στο σουτιεν?δεν ξερω αν ειναι πρισμενο..δε με ποναει πολυ μονο στις ρωγες..αλλα το νιωθω τουμπανο..χαχα πως να το πω..

Πως γίνεται να μην ξέρεις αν είναι πρισμενο 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Θες να μου πεις οδό? Χαχαχα Χαχαχα 

Πως γίνεται να μην ξέρεις αν είναι πρισμενο 

Πιεζοντας το δεν νιωθω μαζα μεσα και να ποναει..πως να σου πω..δε νιωθω σαν να χω πορτοκαλι μεσα...αλλα ειναι ογκωδες..δε χωραει στο σουτιεν μου..

Φφ..σε μπερδεψα?μου περασε κι απ τον νου μηπως παχυνα....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Πιεζοντας το δεν νιωθω μαζα μεσα και να ποναει..πως να σου πω..δε νιωθω σαν να χω πορτοκαλι μεσα...αλλα ειναι ογκωδες..δε χωραει στο σουτιεν μου..

Φφ..σε μπερδεψα?μου περασε κι απ τον νου μηπως παχυνα....

Λογικα ειναι πρισμενο... 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Nati85 είπε:

Έκανα ναι ήταν ακόμα πιο έντονο το λες και θετικό αλλά επειδή συνήθως βγαινει η γραμμή πιο έντονη από την άλλη θα κανω και αύριο να είμαι σίγουρη.

Κι εγώ κορίτσια έκανα πάλι αργά το απόγευμα κ είναι πιο έντονο από χθες κ από το μεσημερι αλλά όχι ακόμα σαν τη γραμμή ελέγχου. Αύριο νόμιζα θα είχα οωρρηξια για να δούμε τα συνεχίζω. Καλό βράδυ σε όλες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Κι εγώ κορίτσια έκανα πάλι αργά το απόγευμα κ είναι πιο έντονο από χθες κ από το μεσημερι αλλά όχι ακόμα σαν τη γραμμή ελέγχου. Αύριο νόμιζα θα είχα οωρρηξια για να δούμε τα συνεχίζω. Καλό βράδυ σε όλες!

Καλό βράδυ κοριτσάκι!!μαζί στην αναμονή θα ειμαστε!πες μου και αύριο τι βγήκε να σου πω και εγώ!

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

Καλό βράδυ κοριτσάκι!!μαζί στην αναμονή θα ειμαστε!πες μου και αύριο τι βγήκε να σου πω και εγώ!

Καλό σου βραδυ αγαπημένο μου φρουτακι!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά εμένα με τσούζουν στο κέντρο ειδικά το αριστερό στήθος..από την ωορρηξία θα είναι λογικά.ειπα να σας ενημερώσω για την κατάσταση τους μιας και λέμε και γι'αυτό!:P

Just now, Smile89 είπε:

Καλό σου βραδυ αγαπημένο μου φρουτακι!!! 

Δεν κοιμάμαι ακόμα!!!είπα στην kido που πάει για νανάκια!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Nati85 είπε:

Άσχετο αλλά εμένα με τσούζουν στο κέντρο ειδικά το αριστερό στήθος..από την ωορρηξία θα είναι λογικά.ειπα να σας ενημερώσω για την κατάσταση τους μιας και λέμε και γι'αυτό!:P

Δεν κοιμάμαι ακόμα!!!είπα στην kido που πάει για νανάκια!!

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

Οκ κρατα το για μετα.. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

Οκ κρατα το για μετα.. 

Μην μου πεις καληνύχτα μετα θα κρατήσω το προηγούμενο και είμαστε οκ!!εδώ δεν βρέχει είναι μια χαρά ο καιρός ακόμα!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Μην μου πεις καληνύχτα μετα θα κρατήσω το προηγούμενο και είμαστε οκ!!εδώ δεν βρέχει είναι μια χαρά ο καιρός ακόμα!

Έχασα κ την @Μαρθα Κ είπε "εδώ στην Τρίπολη" και λέω λες να είναι γειτόνισσα;;;;; 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Μαρθα Κ Θα δείτε Μαρθουλα μου πολλά. Και σάκο και σποράκι, μπορεί και χτύπους! 

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Έχασα κ την @Μαρθα Κ είπε "εδώ στην Τρίπολη" και λέω λες να είναι γειτόνισσα;;;;; 

Τρίπολη είσαι; Πώς νόμιζα Αχαΐα; Το χάνω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...