Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Μια χαρά! Καλύτερα έτσι να μην το θέλεις!

Ο γιατρός τι σου είπε;

Ε προφανώς και είσαι καλέ χαχαχ!Να πας για χοριακη και μιλα μετά με το γιατρό σου να πας να σε δει!Ο.τι καλύτερο Εύχομαι!

Κι εμένα είχε πέσει η θερμοκρασία οπότε το είχα αποκλείσει, κούνια που με κουναγε χαχαχ

Σας θαυμάζω!

Δεν εχω μιλήσει με κανενα γιατρο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 hour ago, iwannar είπε:

Κοριτσια καλημερα κ καλη σαρακοστή.....  99% ειμαι εγκυος... Εχω κανει δυο τκαληχθες το μεσημέρι κ σημερα το πρωι... Ειναι κ τα 2 αχνα ροζ αλλα το πρωινο ειναι λιγο πιο εντονο ροζ απο το αλλο....περιμενω την τεταρτη περιοδο αλλα λογω του οτι πρωτη φορα αυτον τον μηνα ξεκινησαμε προσπαθειες κ επειδη εχω καποια συμπτώματα ειπα να τα κανω γιατι κ η ωορηξια ειναι στην 12η μερα... Μαλλον γι'αυτο εδειξε... Τωρα την τριτη λεω να παω για χοριακη εσεις τι γνωμη εχετε?

Καλημέρα . συγχαρητήρια. Σε ποια μέρα είσαι;;

17 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Μου ειπανε οχι αναψυκτικα.εσυ πινεις?ή εννοεις οτι δε μπορεις να ρευτεις γιατι δεν κανει να πιεις αναψυκτικα?

Πηρε ενα iq και της βγηκε αρνητικο Vila. Ισως νωρις ακομη ισως αραιωμενα ουρα...

Καλημέρα. Εγώ ξύπνησα 8 κ ήθελα να κάνω καμία δουλειά Αλλά δεν έχω κουράγιο. Νερό με ανθρακικό πινω κ νερο Φλωρίνης πηρα. Γενικά μου είναι πολύ δύσκολο να ρευτωκ νιώθω μια μπάλα στο λαιμό μου. Λένε δεν κάνουν τα αναψυκτικά Γτ σε παχαίνουν.. Αλλά είπαμε δεν θα Κατσω να κάνω υπομονή κ να ειμαι χάλια. Γτ δν μπορώ να κάνω τιποτα.. Ουτε δουλειά δεν θα μπορέσω να παω.. Δοκιμάζω τα πάντα κ κάποιο θα μου κάτσει.. Είμαι κ νωρίς .. 5 +3 Μόνο ..:-(  αν φάω είμαι καλά. Το θέμα Είναι να φάω .. Μου έχει κοπεί η όρεξη.. Εντωμεταξύ παίρνω κ αντιβίωση κ επιβαρυνει την κατάσταση.χτες κ σήμερα έφαγα γιαούρτι με Την πέτσα κ φρυγανιές(βάζω στόχο να τρώω 4 φρυ) . ααα αν πάω βόλτα πάντως είμαι μια χαρά!!Μόνο μέσα στο σπίτι είμαι χάλια.αυτά ,σας ζαλισα πρωί πρωί. Πάω να διαβάσω τις προηγ. Σελίδες

16 ώρες πρίν, ntemiiiiii είπε:

Ωχ βρε κορίτσι από νωρίς στα βάσανα χαχα έτσι ήμουνα στην πρώτη εγκυμοσύνη!

Μην τα σκέφτεσαι αυτά, καμιά δε σε κατηγόρησε.Ποσο Στενοχωρήθηκα,λες και γνωριζόμαστε... υπομονή...

Άσε ντεμι απο 5εβ ακριβως. Μονο οι βολτες με ηρεμούν..χαχαχα

17 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

@ada32 εγώ το πρωί λίγη ανακατωσουρα! Τώρα μια χαρά! Αλλά έχω ρεψίματα συχνά... Ανθρακικό ξέρω πως δεν κάνει!

Καλημέρα!αχ κορίτσι μου δεν πίνω μπουκάλι ,μη φανταστεις.. Γουλιές για να ρευτω. Δλδ ενα μπουκαλάκι 330 ml θα μου πάει 3 μέρες..κοιταξε Εγώ δεν θα κόψω τα πάντα γτ το ένα δεν κάνει κ το άλλο Όχι.Από το να είμαι καλά. Θα το πιω.κ να φανταστεις οτι δεν πίνω τέτοια ούτε Σουρωτή ούτε σοδα γτ τα σιχαίνομαι..

17 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Λοιπόν κορίτσια το παιδί το εχασα. Παλινδρομησε η καρδουλα του. Εχω ήδη κανει απόξεση ειμαι νοσοκομείο. Θα βρω όμως τη δύναμη να απαντήσω σε αυτό που καποιες με κατηγορησαν. Τωρα με το ζόρι γραφω.. σας ευχαριστώ όλες ❤️

Κορίτσι μου τι να Σου πω κ εγώ . λυπάμαι παρα πολύ γτ Εκανες τα πάντα για το κρατήσεις. Θα βρεις την δύναμη να συνέλθεις. Εμείς είμαστε έδω . οπότε νιώσεις έτοιμη να μας γράψεις .

11 ώρες πρίν, andrianni είπε:

δε νομίζω. πραγματικά δεν έχω άγχος. όπως και τις άλλες φορές αγωνία. Εδώ είχα βάλει σερβιέτα γιατί νόμιζα οτι είχε πέσει και η θερμοκρασία. Μακάρι να μην είναι τίποτα βέβαια!

Καλημέρα !τι έγινε τελικά; έκανες άλλο τεστακι;

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες!❤

Να περάσετε μια υπέροχη Κυριακή με κέφι!!

@ada32 πιστεύω πως παχαινουν τα αναψυκτικά με ζάχαρη.. όλα τα υπόλοιπα όχι. Φαντασου ότι κάποια στιγμή που έκανα διατροφή ο διαιτολόγος μου είχε πει να πίνω άφοβα ανθρακούχο νερό,πχ σουρωτη, ξινό νερό Φλώρινας κτλ και σόδα όπως επίσης και green που είναι με στέβια.

 @andrianni καθαρή ακόμα έτσι??? 

@iwannar είσαι πολύ τυχερή αν το πιάσατε με την πρώτη!! Συγχαρητήρια!!! Την τρίτη το πρωί χοριακή!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε?? Εμείς σήμερα εδώ έχουμε μεγάλη παρέλαση καρναβαλιού και θα πάμε βόλτα!


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Ungry girl είπε:

Δεν εχω μιλήσει με κανενα γιατρο!!!

Δεν θαπρεπε;χαχαχ

πρίν από 44 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα . συγχαρητήρια. Σε ποια μέρα είσαι;;

Καλημέρα. Εγώ ξύπνησα 8 κ ήθελα να κάνω καμία δουλειά Αλλά δεν έχω κουράγιο. Νερό με ανθρακικό πινω κ νερο Φλωρίνης πηρα. Γενικά μου είναι πολύ δύσκολο να ρευτωκ νιώθω μια μπάλα στο λαιμό μου. Λένε δεν κάνουν τα αναψυκτικά Γτ σε παχαίνουν.. Αλλά είπαμε δεν θα Κατσω να κάνω υπομονή κ να ειμαι χάλια. Γτ δν μπορώ να κάνω τιποτα.. Ουτε δουλειά δεν θα μπορέσω να παω.. Δοκιμάζω τα πάντα κ κάποιο θα μου κάτσει.. Είμαι κ νωρίς .. 5 +3 Μόνο ..:-(  αν φάω είμαι καλά. Το θέμα Είναι να φάω .. Μου έχει κοπεί η όρεξη.. Εντωμεταξύ παίρνω κ αντιβίωση κ επιβαρυνει την κατάσταση.χτες κ σήμερα έφαγα γιαούρτι με Την πέτσα κ φρυγανιές(βάζω στόχο να τρώω 4 φρυ) . ααα αν πάω βόλτα πάντως είμαι μια χαρά!!Μόνο μέσα στο σπίτι είμαι χάλια.αυτά ,σας ζαλισα πρωί πρωί. Πάω να διαβάσω τις προηγ. Σελίδες

Άσε ντεμι απο 5εβ ακριβως. Μονο οι βολτες με ηρεμούν..χαχαχα

Καλημέρα!αχ κορίτσι μου δεν πίνω μπουκάλι ,μη φανταστεις.. Γουλιές για να ρευτω. Δλδ ενα μπουκαλάκι 330 ml θα μου πάει 3 μέρες..κοιταξε Εγώ δεν θα κόψω τα πάντα γτ το ένα δεν κάνει κ το άλλο Όχι.Από το να είμαι καλά. Θα το πιω.κ να φανταστεις οτι δεν πίνω τέτοια ούτε Σουρωτή ούτε σοδα γτ τα σιχαίνομαι..

Κορίτσι μου τι να Σου πω κ εγώ . λυπάμαι παρα πολύ γτ Εκανες τα πάντα για το κρατήσεις. Θα βρεις την δύναμη να συνέλθεις. Εμείς είμαστε έδω . οπότε νιώσεις έτοιμη να μας γράψεις .

Καλημέρα !τι έγινε τελικά; έκανες άλλο τεστακι;

Έτσι ήμουνα κι εγώ! Τώρα,όπως λες εσύ για τις βόλτες,εγώ πιστεύω ότι ξεχνιέμαι με τη δουλειά το πρωί! Επίσης τότε δεν έπαιρνα χαπακι για θυρεοειδή, τώρα πιστεύω με βοηθάει κι αυτό! Τρώω και κανονικά και βλέπω τα κιλά ναρχονται χαχαχ

πρίν από 3 λεπτά , iwannar είπε:

@ntemiiiiii ευχαριστω πολυ.. Πολυ ζαλαδα εχω σαν ίλιγγος....κ ανακατεμα...

Μακάρι να είσαι κορίτσι μου!

πρίν από 4 λεπτά , Vila είπε:

Καλημέρα όμορφες!❤

Να περάσετε μια υπέροχη Κυριακή με κέφι!!

@ada32 πιστεύω πως παχαινουν τα αναψυκτικά με ζάχαρη.. όλα τα υπόλοιπα όχι. Φαντασου ότι κάποια στιγμή που έκανα διατροφή ο διαιτολόγος μου είχε πει να πίνω άφοβα ανθρακούχο νερό,πχ σουρωτη, ξινό νερό Φλώρινας κτλ και σόδα όπως επίσης και green που είναι με στέβια.

 @andrianni καθαρή ακόμα έτσι??? 

@iwannar είσαι πολύ τυχερή αν το πιάσατε με την πρώτη!! Συγχαρητήρια!!! Την τρίτη το πρωί χοριακή!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε?? Εμείς σήμερα εδώ έχουμε μεγάλη παρέλαση καρναβαλιού και θα πάμε βόλτα!

Καλά είμαστε! Σήμερα σε μας καίνε τον καρνάβαλο!Και θα πάει το σουβλάκι και το κρασί σύννεφο!Θα περιοριστω στα σουβλάκια!χαχαχα

  • Χαχα 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Δεν θαπρεπε;χαχαχ

Έτσι ήμουνα κι εγώ! Τώρα,όπως λες εσύ για τις βόλτες,εγώ πιστεύω ότι ξεχνιέμαι με τη δουλειά το πρωί! Επίσης τότε δεν έπαιρνα χαπακι για θυρεοειδή, τώρα πιστεύω με βοηθάει κι αυτό! Τρώω και κανονικά και βλέπω τα κιλά ναρχονται χαχαχ

Μακάρι να είσαι κορίτσι μου!

Καλά είμαστε! Σήμερα σε μας καίνε τον καρνάβαλο!Και θα πάει το σουβλάκι και το κρασί σύννεφο!Θα περιοριστω στα σουβλάκια!χαχαχα

Χαχαχαχαχα καλό!!! Εε ποτε βρε Πέμπτη εκανα την 1η χοριακη και μετα μεσολάβησε 3ημερο την Τρίτη ια παω για χοριακη Τετάρτη θα παρω να κλησω ραντεβού ισως θα επρεπε οπως το λες αλλα δεν εχω γιατρό και τωρα ψάχνοντας θα παω 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, iwannar είπε:

Κοριτσια καλημερα κ καλη σαρακοστή.....  99% ειμαι εγκυος... Εχω κανει δυο τκαληχθες το μεσημέρι κ σημερα το πρωι... Ειναι κ τα 2 αχνα ροζ αλλα το πρωινο ειναι λιγο πιο εντονο ροζ απο το αλλο....περιμενω την τεταρτη περιοδο αλλα λογω του οτι πρωτη φορα αυτον τον μηνα ξεκινησαμε προσπαθειες κ επειδη εχω καποια συμπτώματα ειπα να τα κανω γιατι κ η ωορηξια ειναι στην 12η μερα... Μαλλον γι'αυτο εδειξε... Τωρα την τριτη λεω να παω για χοριακη εσεις τι γνωμη εχετε?

Καλημέρα σε όλες Μπράβο @iwannar !!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχα καλό!!! Εε ποτε βρε Πέμπτη εκανα την 1η χοριακη και μετα μεσολάβησε 3ημερο την Τρίτη ια παω για χοριακη Τετάρτη θα παρω να κλησω ραντεβού ισως θα επρεπε οπως το λες αλλα δεν εχω γιατρό και τωρα ψάχνοντας θα παω 

Ρωτώντας θα μάθεις!Δε ξέρω αν έχετε καλές ιδιωτικές κλινικές! Ή νοσοκομεία!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ αρρωσταίνω... Είμαι χάλια με έπιασαν οι αμυγδαλές μου και δεν ξέρω τι να κάνω! Έκανα γαργαρες με λεμόνι και αλάτι θα πιω και κανένα ζεστό!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Αχ κορίτσια μου είμαι χάλια ξύπνησα και έχω πρηστεί από την μία μεριά η από δόντι η από ουλα και ευτυχώς που μπορώ να πάρω amoxil 

Μαρθουλα μου περαστικά. Μην πάρεις τίποτα πριν ρωτήσεις το γιατρό σου. 

Καλημέρα κορίτσια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αυτος που σκέφτομαι να παψ ειναι στο ρεα!!

Μια χαρά!

πρίν από 35 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ αρρωσταίνω... Είμαι χάλια με έπιασαν οι αμυγδαλές μου και δεν ξέρω τι να κάνω! Έκανα γαργαρες με λεμόνι και αλάτι θα πιω και κανένα ζεστό!

Ωχχχ περαστικά!

πρίν από 24 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Αχ κορίτσια μου είμαι χάλια ξύπνησα και έχω πρηστεί από την μία μεριά η από δόντι η από ουλα και ευτυχώς που μπορώ να πάρω amoxil 

Ωχχχ περαστικά κι εσύ!!!!

  • Ευχαριστώ 2

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...