Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Μολις μαζευτηκα σπιτι απο 3ωρο ποδαροδρομο,στο εθιμο της πολης τζαμαλες(φωτιες μεγαλες σε γειτονιες με σουβλακια και χορο).

Εφαγα ενα σουβλακι και μισο λουκανικο...πφφφ..τα ζηλεψα και τωρα μολις ηπια λεμονονερο μπας και ισιωσω να κοιμηθω.

Πως ειναι τα κοριτσια με πυρετο και πονοδοντο?

@Μάντη υποφερω συχνα απο αμυγδαλες.με βοηθαει πολυ ζεσταμενη λεμοναδα(βεβαια εσυ τωρα δε πρεπει με ανθρακικο να πιεις,δεν ξερω ν υπαρχει χωρις ανθρακικο η fanta) αλλιως στυψε αρκετο λεμονι με ζεστο νερο.και πιες το..κρατησε το αρκετα στο λαιμο.κατι κανει σαν πως να το πω κοβει το πυον..

Επεξεργάστηκαν by zina7777
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 14 λεπτά , MelinaFo είπε:

Εσπασε λιγο η ομαδα απο χθες...

Μπραβο χρυσοχερα! Ποτε πας για την εξεταση?

Το Σάββατο πάω. 

@Nati85 απαγορεύονται οι ελεύθερες επαφές μέχρι την εξέταση ακριβώς για να μην προκύψει εγκυμοσύνη. Το καλό μου κατάλαβε το σεξ γενικώς! 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, MelinaFo είπε:

Επισης ηταν τελειως ξαφνικο γτ εκει που μας ελεγες οτι δεν μιλουσες στο boy μετα ειπες τα βρηκαμε και μετα εκανες το τεστ! Για πες μας τι ηταν αυτο που σε εκανε να κανεις το τεστ τοσο νωρις? Ονειρο, καποια αισθηση ???

Χαχαχα δε ξερω ειχα δει ενα κουλο όνειρο πως ο αντρας μου ηταν τυφλος λεει και μπηκα στον ονειροκρητη και ελεγε θα μαθω ευχαριστα και λεω δεν κανεις ενα τεστ. Αχααχχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχαχα δε ξερω ειχα δει ενα κουλο όνειρο πως ο αντρας μου ηταν τυφλος λεει και μπηκα στον ονειροκρητη και ελεγε θα μαθω ευχαριστα και λεω δεν κανεις ενα τεστ. Αχααχχα

Αρα πρεπει να θυμαμαι τι βλεπω αυτες τις μερες! Μην μ πει τπτ το ονειρο και γω περα βρεχει...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μάντη είπε:

Μακάρι να είμαι καλύτερα και να μην χρειαστεί να πάρω έστω αλλά ντεπον!  Και εγώ πριν μείνω έγκυος έπαιρνα εναλλάξ ντεπον πονσταν! Τώρα έχω 38 μόλις έβαλα θερμόμετρο! Άρχισε να πέφτει!!!

Άντε ωραία..θα περάσει...

1 hour ago, Nati85 είπε:

Κορίτσια ξέχασα να σας πω πριν φύγουμε τσακώθηκαμε και εμεις.αλλα εντάξει μετά ήμασταν μια χαρά μας έφυγε λίγο η ένταση που είχαμε και λύσαμε κάποια θεματακια!

Καλό είναι να λύνονται τα θέματα...μια χαρά!

  • Μου αρέσει 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , MelinaFo είπε:

Αρα πρεπει να θυμαμαι τι βλεπω αυτες τις μερες! Μην μ πει τπτ το ονειρο και γω περα βρεχει...

Χαχαχαχαχα φυσικά και να εχεις το νου σου!!! Περα απο την πλακα πίστευα πως αυτο το μηνα δεν έπαιζε να είχαμε κατι με τίποτα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Χαχαχαχαχα φυσικά και να εχεις το νου σου!!! Περα απο την πλακα πίστευα πως αυτο το μηνα δεν έπαιζε να είχαμε κατι με τίποτα!!

Το ξερω καλε αφου θυμαμαι που του κρατουσες μουτρα. Εγω ειχα πολυ καλες επαφες αλλα δεν εχω καλο προαισθημα. Θα φανει σε λιγες μερες


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MelinaFo είπε:

Το ξερω καλε αφου θυμαμαι που του κρατουσες μουτρα. Εγω ειχα πολυ καλες επαφες αλλα δεν εχω καλο προαισθημα. Θα φανει σε λιγες μερες

Έλα βρε πολλες φορες ειδες το προαίσθημα δεν πιάνει!!! Το σημαντικό ειναι πως υπήρχαν επαφές οποτε αναμένουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Έλα βρε πολλες φορες ειδες το προαίσθημα δεν πιάνει!!! Το σημαντικό ειναι πως υπήρχαν επαφές οποτε αναμένουμε!!!

Θα δειξει μικρακι τι ειναι να λιγες μερες. Εσυ θα πας ξανα για χοριακη την τριτη? Κανεις τεστακια ενδιαμεσα? 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , MelinaFo είπε:

Θα δειξει μικρακι τι ειναι να λιγες μερες. Εσυ θα πας ξανα για χοριακη την τριτη? Κανεις τεστακια ενδιαμεσα? 

Οντος!!!!! Η αγωνία μου εχει πιάσει κοκκινο ναι Τρίτη θα παω... τεστακι έκανα σημερα απόγευμα και η γραμμή ειναι σχεδον ιδια με τη γραμμη ελέγχου!!! Αυτο με κανει να εχω πιο πολυ αγωνια ακόμα αν και ποναει η κοιλια μου!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 49 λεπτά , alina80 είπε:

Το Σάββατο πάω. 

@Nati85 απαγορεύονται οι ελεύθερες επαφές μέχρι την εξέταση ακριβώς για να μην προκύψει εγκυμοσύνη. Το καλό μου κατάλαβε το σεξ γενικώς! 

Μην ξεχάσεις να του πεις  μετα ότι επιτρέπετε το νου σου!!

Πάω για ύπνο κοριτσάκια!!η τελευταία να κλείσει την πόρτα...

  • Χαχα 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Οντος!!!!! Η αγωνία μου εχει πιάσει κοκκινο ναι Τρίτη θα παω... τεστακι έκανα σημερα απόγευμα και η γραμμή ειναι σχεδον ιδια με τη γραμμη ελέγχου!!! Αυτο με κανει να εχω πιο πολυ αγωνια ακόμα αν και ποναει η κοιλια μου!!

 

Μην εχεις αγωνια ρε. Αυξανεται η χοριακη σου αφου η γραμμη γινεται τοσο εντονη. Ολα θα πανε καλα εξαλλου να σου πω και κατι που γενικα το σκεφτομαι οσο καιρο ειμαι εδω... Δεν μπορεις να κανεις κατι εκτος απο το να προσεχεις την υγεια σου την διατροφη σου  και να επισκεπτεσαι τον γιατρο σου! 


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , MelinaFo είπε:

Μην εχεις αγωνια ρε. Αυξανεται η χοριακη σου αφου η γραμμη γινεται τοσο εντονη. Ολα θα πανε καλα εξαλλου να σου πω και κατι που γενικα το σκεφτομαι οσο καιρο ειμαι εδω... Δεν μπορεις να κανεις κατι εκτος απο το να προσεχεις την υγεια σου την διατροφη σου  και να επισκεπτεσαι τον γιατρο σου! 

Καλα εννοείτε εμεις κανουμε οτι περναει απο το χέρι μας σεξ κ υπομονη χαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Άντε ωραία..θα περάσει...

Καλό είναι να λύνονται τα θέματα...μια χαρά!

τα λύνουμε για να μην μας πνιγουν! Προσπαθούμε για το καλύτερο άλλες φορές τα καταφέρνουμε άλλες όχι!! φιλιααααααα και καληνύχτα!!


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Καλα εννοείτε εμεις κανουμε οτι περναει απο το χέρι μας σεξ κ υπομονη χαχαχα!!

 

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

Ναι αγάπη!τα λύνουμε για να μην μας πνιγουν! Προσπαθούμε για το καλύτερο άλλες φορές τα καταφέρνουμε άλλες όχι!! φιλιααααααα και καληνύχτα!!

Αυτη ειναι η ζωη μια προσπαθεια αλεες φορες πετυχαινει αλλες οχι...

  • Μου αρέσει 2

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...