Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 58 λεπτά , Efouko είπε:

Κοιμόμουν κ άλλο αν με ρωτάς χαχαχαχα. Εγώ Σάββατο περίμενα αλλά τίποτα ακόμα. Έχω κάποιες ενοχλησεις στη κοιλιά αλλά όχι τόσο έντονα όπως όταν περιμένω τις αλλες φορές είναι σαν τραβήγματα στη μήτρα

Σ ευχαριστώ πολυυυυυυυ αλλά επειδή εχω φάει τα μούτρα μου προσπαθώ να μην ενθουσιάζομαι :) ευτυχώς έχει εφημερεύον φαρμακείο κοντά στη γειτονιά μας και δε θα τρέχω

Τι?????????  Απαπα και τι περιμένεις αντε παρε τεστ παιδι μου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλη σαρακοστη!!!εγω μαγειρευω μαλλον τηγανιζω γαριδουλες και καλαμαρακια!ηθελα χταποδι αλλα μου λενε δεν κανει γαμωτο.πφφφ δεν πειραζει.γενικα μου εχει κοπει η ορεξη γενικα παλι.οπως στο πρωτο μου.ειχα παρει μονο 4 κιλα.μακαρι να παει και σε αυτο ετσι!:)@Efouko αντε παρε τεστακι!!

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Ungry girl said:

Τι?????????  Απαπα και τι περιμένεις αντε παρε τεστ παιδι μου!!!

44 minutes ago, Ungry girl said:

Τι?????????  Απαπα και τι περιμένεις αντε παρε τεστ παιδι μου!!!

Χαχαχαχααχα!!! Πήρα διπλό της clearblue λέει ανιχνευει 25mlU/ml περιμένω να περασει κανα 2ωρακι να μαζευτούν λίγα και θα το κανω!!! @depyfr έχει δρομολογηθεί το λεμεεεε χαχαχα περιττό να σας πω ότι βγήκα να πάρω τσιγάρα και κατέληξα στο φαρμακείο. Γύρισα σπιτι δείχνω το τεστ στον άντρα μου και μόνο που δεν κατουρηθηκε πάνω του. Μου λέει καλά για τσιγάρα σε στειλα και γύρισες με τεστ. Χαχαχα

2 minutes ago, Efouko said:

 

Χαχαχαχαχα πήρα το διπλό της clearblue με 25mlU/ml. Περιμένω να μαζευτούν λίγα για να το κανω γιατί δε μου έρχεται να παωωωω. @depyfr λίγες γαριδουλες θα της ηθελα παρακαλωωω :) καλή σας όρεξη κορίτσια μου. Εμείς θα πάρουμε τις σουπιες μας και θα πάμε στον αδερφό μου να φάμε πιο μετά. Ακόμα καφέ πίνουμε την ειδαμε φοιτητές απ' τη τεμπελιά σήμερα :-D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εντάξει 2 post με κάτι διαφορετικό το καθένα χαχαχαχα νομιζα ότι δεν είχε αποθηκευτεί το πρώτο :oops: πήρατε όμως extra info χαχαχαχαχααχ

1 minute ago, depyfr said:

χαχαχαχαχα αυτα ειναι!!!αντε ενας μεγαλος σταυρος ευχομαι!!!

Μακααααρι :)

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Παψε βρε που δε νομίζεις και που το ξερεις δηλαδή!!!!

Καλημέρα κορίτσι πολυ πιθανο να είναι απο την εγκυμοσύνη αλλα δε κατάλαβα ήπιες την α αντιβίωση και εισαι ετσι ακομα η δεν την έχεις πιει.??

Ε το λεω γτ με ποναει η κοιλια μου σαν να ειναι να αδιαθετησω..στο κεντρο ουτε δεξια ουτε αριστερα κ εχω κ.πρηξιμο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ε το λεω γτ με ποναει η κοιλια μου σαν να ειναι να αδιαθετησω..στο κεντρο ουτε δεξια ουτε αριστερα κ εχω κ.πρηξιμο...

Καλημέρα Δήμητρα κι εμένα με πονάει κοριτσι αλλά πιο πολύ αριστερα θα έλεγα. Εύχομαι να είσαι σε καλό δρόμο εσυ! Εγώ έχω μια βδομάδα αναμονή ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ε το λεω γτ με ποναει η κοιλια μου σαν να ειναι να αδιαθετησω..στο κεντρο ουτε δεξια ουτε αριστερα κ εχω κ.πρηξιμο...

Δημητρούλα είναι πολύ καλό αυτο...θα περιμένεις ευχαριστα

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Καλημέρα Δήμητρα κι εμένα με πονάει κοριτσι αλλά πιο πολύ αριστερα θα έλεγα. Εύχομαι να είσαι σε καλό δρόμο εσυ! Εγώ έχω μια βδομάδα αναμονή ακόμα...

Αχ κ εσυ !!τι καλά. Περαστικά για τον πονοκοιλο. Μακαρι να είστε


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 23 λεπτά , Efouko είπε:

Χαχαχαχαχα πήρα το διπλό της clearblue με 25mlU/ml. Περιμένω να μαζευτούν λίγα για να το κανω γιατί δε μου έρχεται να παωωωω. @depyfr λίγες γαριδουλες θα της ηθελα παρακαλωωω :) καλή σας όρεξη κορίτσια μου. Εμείς θα πάρουμε τις σουπιες μας και θα πάμε στον αδερφό μου να φάμε πιο μετά. Ακόμα καφέ πίνουμε την ειδαμε φοιτητές απ' τη τεμπελιά σήμερα :-D

Χαχαχαχα αντε μη πας για φαι αν δεν κανεις το τεστ!!!

πρίν από 17 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ε το λεω γτ με ποναει η κοιλια μου σαν να ειναι να αδιαθετησω..στο κεντρο ουτε δεξια ουτε αριστερα κ εχω κ.πρηξιμο...

Πολυ καλα ειναι και περιμένεις σε 3 μέρες μια χαρα!!! Άντε να πέφτουν τα τεστακια σιγα σιγα

Link to comment
Share on other sites

Καλη σαρακοστη κοριτσια!! Να περασετε καλα σημερα! Περιμενα χθες να αδιαθετησω...και ακομα τιποτα..Ειχα κανει ενα τεστ predictor early προχθες και ειχε βγει αρνητικο...Λετε να ειμαι απο τις περιπτωσεις που εκανε λαθος? Τι λετε βρε παιδια? Συμπτωματα περιοδου μεχρι χθες ειχα πολλα...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ungry girl said:

Χαχαχαχα αντε μη πας για φαι αν δεν κανεις το τεστ!!!

Πολυ καλα ειναι και περιμένεις σε 3 μέρες μια χαρα!!! Άντε να πέφτουν τα τεστακια σιγα σιγα

Το έκανα αλλά τζιφος αρνητικό βγήκε :-( είχα και λίγα καφε που σκουπιστηκα οπότε πάμε για τον άλλο μήνα.  Κρίμα..

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , kido είπε:

Καλημέρα Δήμητρα κι εμένα με πονάει κοριτσι αλλά πιο πολύ αριστερα θα έλεγα. Εύχομαι να είσαι σε καλό δρόμο εσυ! Εγώ έχω μια βδομάδα αναμονή ακόμα...

Καλη σαρακοστη σε ολες μας κ καλα να περασουμε σημερα...εγω περιμενω την τεταρτη...ναι κ εγω εχω κατι πονακια απο δω κ απο εκει αλλα δεν δινω σημασια...μονο αν εχω καθυστερηση θα δωσω...αλλωστε απο επαφες ελανα οτι καλυτερο μπορουσα

πρίν από 10 λεπτά , Ungry girl είπε:

Χαχαχαχα αντε μη πας για φαι αν δεν κανεις το τεστ!!!

Πολυ καλα ειναι και περιμένεις σε 3 μέρες μια χαρα!!! Άντε να πέφτουν τα τεστακια σιγα σιγα

Τωρα που θα τα εχω πολλα θα με καλουν...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Efouko είπε:

Το έκανα αλλά τζιφος αρνητικό βγήκε :-( είχα και λίγα καφε που σκουπιστηκα οπότε πάμε για τον άλλο μήνα.  Κρίμα..

δεν πειραζει κοριτσακι μου.ο αλλος μηνας θα ειναι ο τυχερος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...