Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, kido είπε:

Βρε μήπως να αραιώσετε λίγο τις επαφές σας;;;; Χαχα σε πειράζω! Συμφωνώ με όσα λες, ρύθμισε ότι μπορείτε και άσε τα υπόλοιπα στη φύση...!

Πλακα κανείς;;;;; Η καλύτερη μου είναι!!!!! Μη λες τέτοια κ μπει κ σε διαβάσει κ μου το κόψει..... χαχαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , noni90 είπε:

Έχω ορμονικά προβλήματα βασικά τα οποία προσπαθώ να ρυθμίσω... άγχος δεν έχω, δε μπορώ να πω ψέμματα... στην αρχή είχα τώρα όχι.... τεστακια κάνω κατόπιν σύμφωνης γνώμης του ενδοκρινολόγου για να δούμε αν κάνω ωορρηξία κάθε μήνα η όχι. Ελεύθερες επαφές έχουμε σχεδόν καθημερινά τους τελευταίους 7 μήνες,  το ζήτημα μας δεν είναι αυτό ευτυχώς, όμως όσες επαφές κ να έχεις όταν έχεις ορμονικά ζητήματα τι να το κανείς;;;; 

παρόλα αυτά προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη, ασχολούμαι κ με αλλά πράγματα όποτε δεν έχω το μυαλό κολλημένο εκεί κ αυτό με βοηθάει. 

Μακαρι να ήταν όλα τόσο απλά για όλους.... δεν είναι όμως.... απλά να ξέρεις ότι είσαι πολύ τυχερή που δε πέρασες από αυτή τη φάση, γιατί πολλές φορές το πρόβλημα δεν είναι το άγχος... 

Σχεδον καθημερινα εχετε επαφες...εσεις μας εχετε περασει εμας..χαχαχ

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

Πλακα κανείς;;;;; Η καλύτερη μου είναι!!!!! Μη λες τέτοια κ μπει κ σε διαβάσει κ μου το κόψει..... χαχαχαχα

Εμενα με ρωταει συνεχεια εμεις ποτε θα κανουμε εναν μπεμπη?και του λεω κανε την προσπαθεια σου εσυ και θα ερθει οταν πρεπει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Σχεδον καθημερινα εχετε επαφες...εσεις μας εχετε περασει εμας..χαχαχ

Εμενα με ρωταει συνεχεια εμεις ποτε θα κανουμε εναν μπεμπη?και του λεω κανε την προσπαθεια σου εσυ και θα ερθει οταν πρεπει

Νονη @noni90 και Δήμητρα είστε οι πιο μικρές και πιο παθιάρες! Εγω με 40αρη άντρα που δουλεύει όλη μέρα, να δείτε τη γλυκαααα!!! Αχ!!! Κάντε σεξ 5ωρα που μπορείτε!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , kido είπε:

Νονη @noni90 και Δήμητρα είστε οι πιο μικρές και πιο παθιάρες! Εγω με 40αρη άντρα που δουλεύει όλη μέρα, να δείτε τη γλυκαααα!!! Αχ!!! Κάντε σεξ 5ωρα που μπορείτε!!!

Χαχαχ εγω εχω κ μικρο αντρα....ο οποιος δουλετει κ αυτος ολη μερα...κανουμε κανουμε αλλα φως στο τουνελ δεν βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 minutes ago, Dimitr@17 said:

Ωχ το εντερο ειναι θεμα...

Ναι Δήμητρα και είχε καιρό να με πιάσει .. με διέλυσε.. αλλά με το κόλλημα που έχω σκέφτομαι μην είναι σύμπτωμα χαχαχα η πεθερά μου λέει ότι πριν μάθει ότι είναι έγκυος είχε τις ίδιες ενοχλήσεις. Ότι παθολογικό και να χω λίγες μέρες πριν εκεί το μυαλό μου συνεχεια.. Τι θα γίνει με τη περίπτωση μου δε ξέρω

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ungry girl είπε:

Μια χαρα δε.νιώθω εγκυος αν.εξαιρέσεις το λαχανιασμα.και τα νευρα

ΧαΧχαχ από λαχάνιασμα άλλο τίποτα!Από νεύρα μπαααα στην κοσμαρα μου!χαχαχα

  • Χαχα 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, iwannar είπε:

Εγω θεωρω οτι ειναι λιγο λαθος ολο αυτο... Γιατι το εχεις συνεχεια στο μυαλο σου κ ετσι δεν πιανεις... Αν το αφησεις στην μοιρα του που λεει να δεις οτι θα γινει... Διαβαζω κ απο αλλες κοπελες για τα τεστ που κανουν κ μου φαινεται λιγο οξυμωρο ολο αυτο... πιεζουν τοσο πολυ τους συζηγους τους αλλα κ τον ιδιο τους τον εαυτο.... Γιατι??? Αν δεν υπαρχει προβλημα???? 

κανειϛ λαθοϛ....αρκετεϛ οπωϛ κ εγω εμεινα με τα τεστ. καταρχην δν τα χρησιμοποιειϛ απο την αρχη αλλα μετα 2η3 μηνεϛ γτ υπαρχουν πολλεϛ που δν κταλαβαινουν την ωορηξια τουϛ.κ δν φερνουν πιεση...


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , ada32 είπε:

κανειϛ λαθοϛ....αρκετεϛ οπωϛ κ εγω εμεινα με τα τεστ. καταρχην δν τα χρησιμοποιειϛ απο την αρχη αλλα μετα 2η3 μηνεϛ γτ υπαρχουν πολλεϛ που δν κταλαβαινουν την ωορηξια τουϛ.κ δν φερνουν πιεση...

Συμφωνω απόλυτα με την αντα...δεν φερνουν πιεση...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ε και χωρις τα τεστ μπορει να ειχαμε επαφη στην.ωορηξια αλλα αποτελεσμα.δεν ειδα...ενταξει δεν ειναι πολλες οι μερες..ευχτυχως θα ερθει κ η κολλητη μου απο ροδο το σαββατο...εχει ετοιμασιες για τον γαμο της..θα ξεχαστω...

Μπράβο καλό αυτό να ξεχαστείς..Και που ξερεις μπορεί τις αλλες φορες να μην την πετυχαινες σωστά..Υπομονή και ότι καλύτερο!!! Να ζήσουν τα παιδιά! 

3 ώρες πρίν, kido είπε:

Ελα κι εσυ μια χαρά τα πηγές @ noni90! Μην πέφτεις στην παγιδα, μια επαφή αρκεί!! Κορίτσια η γνώμη μου είναι ό,τι μπορουμε να κάνουμε, το κάνουμε χαλαρά, από πλευράς προγραμματισμού και timing. Τα υπόλοιπα είναι και λίγο τύχη και θέλημα Θεού! Μακάρι να έρθει σε όσες το επιθυμούμε γρήγορα, γιατί όσο περνάει ο καιρός και δεν συμβαίνει εκεί αγχωνόμαστε και είναι λογικό! Το θέμα είναι να το κοντρολαρουμε και να μη μας μπλοκάρει. Ποτε πιάνει, ποτε όχι. Ανθρώπινο είναι! Όσο για τους άντρες μας, η κάθε μια μας ξέρει τα κουμπιά τους πιστεύω! Εμείς κάνουμε και λίγο πλάκα με το θέμα πλεον, μετά από 9 κύκλους που πας χαλαρά και δεν έρχεται, ε και τεστ ωορρηξίας δοκιμάσαμε και εξετάσεις κάναμε και πιο συχνές και στοχευμένες επαφές είχαμε αυτή τη φορά και θα δούμε τι έγινε. Αν δεν μας κάτσει τώρα θα συνεχίσουμε, δεν τρέχει τιποτα!

Σωστή!!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, kido είπε:

Μπράβο σας! Σε ποιες ημέρες ήταν οι επαφές σας και πως ξέρεις ποια ηταν η τυχερή σας, το ένιωσες η μόνο αυτή ήταν στις γόνιμες; Έτσι και η ξαδέρφη μου, πρόβα κανανε με 1 επαφή που τυχαία είχανε στην 15η μέρα χωρίς καν να ψάχνει γόνιμες και τώρα περιμένει το μπέμπη της! Επηρεάζει το άγχος και καλό είναι να το περιορίσουμε! 

Πρεπει να εγινε με την τριτη γιατι η τεταρτη ηταν λιγες μερες πριν την περιοδο αλλα εγω ειχα ηδη συμπτωματα κ γι'αυτο εκανα τεστ πριν να εχω καθυστέρηση... Οι μερες που ειχαμε επαφες ηταν 2 μερες μετα αφου τελειωσε η περιοδος κ μετα ξανα σε 2 η 3 μερες κ μετα οι αλλες 2 επαφες ειχαν αποσταση 4-5 μερες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...