Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 35 λεπτά , noni90 είπε:

Κοριτσια κοριτσια ειμαι περηφανη!! Εχασα 5 κιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημερα τι κανετε? Με εφαγε ο ενθουσιασμος!!!!

Μπράβο ρε θηρίο!!! Σε πόσο διαστημα?? 

Καλημέρα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Μπράβο ρε θηρίο!!! Σε πόσο διαστημα?? 

Καλημέρα!!

Σε 3 βδομαδες!! Λογω θυρεοειδους δε χανω ευκολα αλλα μου ειπε ο ενδοκρινολογος στο πρωτο ραντεβου να χασω κιλα κ πεισμωσα.... Ετσι αρχισα να προσεχω λιγο κ μετα ξεκινησα κ το glucophage που ετσι κ αλλιως κοβει την ορεξη... Βγαζω εβδομαδιαιο προγραμμα τι θα μαγειρευω κ τι θα τρωω κ ετσι μου ειναι πιο ευκολο.... κ εχασα 5 κιλακια!! Θελω αλλα 5 κ θα ειμαι ικανοποιημενη.... Επομενος στοχος να κοψω το τσιγαρο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , noni90 είπε:

Σε 3 βδομαδες!! Λογω θυρεοειδους δε χανω ευκολα αλλα μου ειπε ο ενδοκρινολογος στο πρωτο ραντεβου να χασω κιλα κ πεισμωσα.... Ετσι αρχισα να προσεχω λιγο κ μετα ξεκινησα κ το glucophage που ετσι κ αλλιως κοβει την ορεξη... Βγαζω εβδομαδιαιο προγραμμα τι θα μαγειρευω κ τι θα τρωω κ ετσι μου ειναι πιο ευκολο.... κ εχασα 5 κιλακια!! Θελω αλλα 5 κ θα ειμαι ικανοποιημενη.... Επομενος στοχος να κοψω το τσιγαρο!

Πάρα πολυ γρήγορα τα εχασες!!μπράβο να το κοψεις και το τσιγάρο!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kido είπε:

Πάρα πολυ γρήγορα τα εχασες!!μπράβο να το κοψεις και το τσιγάρο!!!

ναι βοηθησε κ το glucophage που μου εκοψε αρκετα την ορεξη, προσπαθησα λιγακι κ εγω παραπανω.. ελπιζω να συνεχισω να χανω... Αν κοψω τωρα το τσιγαρο θα τα ξαναβαλω αμεσως. Την προηγουμενη φορα ετσι εγινε. οποτε ας χασω μπολικα να εχω περιθωριο χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 26/2/2018 at 12:09 ΜΜ, Ασία είπε:

Καλημέρα κορίτσια, Τι κάνετε?? Νομίζω έχουμε πολλές εγκυούλες, περισσότερες από κάθε άλλη περίοδο!!!μπήκε πολύ ευχάριστα αυτή η χρονιά, σιγά σιγά να παίρνουμε και οι υπόλοιπες σειρά. @Ungry girl τι έγινε με την χοριακή σου σήμερα? Ελπίζω να μην χαθείς εντελώς μετά τα τελευταία γεγονότα. Πότε είχες κάνει ακριβώς σαλπιγγογραφια?από τότε έμεινες έγκυος δύο φορές, σωστά? Ενώ νωρίτερα δεν τα είχες καταφέρει.. σε είχε πονέσει??? @andrianni χάθηκες κι εσύ, σαν εμένα.. τι κάνεις?έκανες τρίτο κύκλο πρόκλησης? Αν κατάλαβα Καλά δεν έχουμε κάποιο ευχάριστο...

Γεια σου Μελίνα, επιτρέπεται γάμος και βάφτιση την ίδια μέρα?Νομίζω παλιά το έκαναν και τώρα το έκοψαν

Κορίτσια εσείς που είστε έγκυος το ανακοινώσατε στους κοντινούς σας από τώρα? Πότε υπολογίζετε να το πείτε όσες δεν το είπατε?

@Nati85 πιστεύω κι εγώ πως είναι εμφύτευση!!!!μακάρι να είναι στον δρόμο το αδερφάκι του γιου σου!!!ωορρηξίας αίμα αποκλείεται.. Από το σκ περιμένεις καθυστέρηση?

@elenakii22 τι κάνεις Εσύ? Πως είσαι?φτάνουν οι μέρες ε? 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Δεν προλαβαίνω καθόλου να μπω γιατί λείπω πολλές ώρες απ το σπίτι και όταν γυρίζω είμαι κουρασμένη και τρέχω να ετοιμάσω τα πάντα για την επόμενη μέρα. Σήμερα φεύγω λίγο αργότερα και είπα επιτέλους να μπω.

@Ασία Συγχαρητήρια και καλή εγκυμοσύνη! Τι έκπληξη! Μακάρι να συμβούν για όλες τέτοιες εκπλήξεις! Εγώ τίποτα ακόμα. Τώρα είμαι στον 4ο κύκλο!

On 23/2/2018 at 9:16 ΠΜ, kido είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Δεν κατάλαβα τι παίχτηκε! Χάρηκα που διάβασα πάλι από τις @Smile89 και @Ungry girl και θέλω και τηνα @andrianni στην παρέα!! Όσες περισσότερες τόσο το καλύτερο!! Καλή παρασκευή να έχουμε!! Φιλιά πολλά 

Σ ευχαριστώ!  Καλή συνέχεια και καλά αποτελέσματα! κοντά είμαστε(διαβάζω τα νέα αν και αραιά). για να δούμε! 

On 23/2/2018 at 9:12 ΠΜ, marillia είπε:

Καλημέρες φίλες μου!!!!!Και μενα με έχετε βοηθήσει πάρα πολυ εδώ μέσα!!!Και με τα καλά σας λόγια και με τις γνώσεις σας!!!!

@Ungry girlΑννούλα μου ελπίζω να μην σε πλήγωσα!!!Εδώ στο φόρουμ υπάρχουν κοπέλες που ταιριάζουν πιο πολύ και άλλες λιγότερο!!!Εχω βρεί κορίτσια που τα πάω πολύ και ελπίζω κάμποια μέρα να συναντηθούμε!!!Προσωπικά δεν με ενοχλεί καθόλου κορίτσια να μιλάνε για τη εγκυμοσύνη τους!!!Χαίρομαι και όλο και κάτι μαθαίνω!!!Πιο πολύ με ενοχλεί αν μια κοπέλα προσπαθούσε πριν,έμπαινε εδώ μοιραζόταν τις ανησυχίες και ξαναφνικά χάνετε,μπαίνει σε άλλο θέμα και δεν περνάει και από εδώ να πει ένα γειά σας!!!!!Εγώ πρώτα σε σας λέω τις εξετάσεις και μετά στον άντρα μου!!!!Νιώθω ότι με καταλαβαίνεται!!Υπάρχουν φίλες μου που δεν ξέρουν όσα εσείς!!!Δεν θέλω να χαθείς λόγω του χθεσινού!!!Θα μας δώσεις κουράγιο να συνεχίσουμε και εμείς να σου δώσουμε κουράγιο ότι όλα θα πάνε καλά!!!Μάλλον κατάλαβα σε πείραξε ίσως κάποια ειρωνία και όχι ότι σου λέμε μην αγχώνεσαι!!!

@andrianniKoριτσάκι μου είσαι απ τα κορίτσια που συμπαθώ ιδιαιτέρως!!Αν νιώθεις ότι θες να απέχεις λίγο να το κάνεις!!!Να περνάς όμορφα και σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα!!!

@Nati85Γλυκιά μου ελπίζω να είναι εμφύτευσης και το πιστεύω κι όλας χαχχαχαχχα!!!!Να σε ρωτήσω πόσες μονάδες είναι η βιταμίνη D που πίνεις?

@ada32Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!Ολα τέλειααααα!!!!Σου εύχομαι να είναι και διδυμάκια!!!

Σ ευχαριστώ για το γλυκό σου σχόλιο. Και εσύ είσαι μια γλύκα. Τώρα απέχω αναγκαστικά λόγω υποχρεώσεων! Να δω πότε θα έρθουν τα ευχάριστα και από εμάς! Εσύ τέλος με τις εξετάσεις; Τώρα σε παρακολουθεί ο νέος γιατρός;

On 23/2/2018 at 8:41 ΠΜ, alina80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Στεναχωρήθηκα και μπερδεύτηκα με αυτά που διάβασα. 

@andrianni μου δεν κατάλαβα ακριβώς τι είναι αυτό που σε βαραινει. Να κάνεις -οπως και κάθε κοπέλα- αυτό που τη βοηθάει. Εύχομαι ολόψυχα πολύ σύντομα να έχεις τα ευχάριστα που όλες περιμένουμε. 

@Ungry girl λυπάμαι πολύ αν ο τρόπος μου να "βοηθήσω" δεν ήταν αυτός που είχες ανάγκη. Νομίζω ότι όλων η πρόθεση ήταν η καλύτερη. Και για να μην μιλάω για άλλες, δεν έχω πει ποτέ κάτι εδώ μέσα που δεν το πιστεύω. Εξακολουθώ να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά για εσενα! Γενικά σαν άνθρωπο δεν μου πάει η απαισιοδοξία και εσύ τόσο καιρό εδώ μέσα το ξέρεις καλά. Σου εύχομαι τα καλύτερα και να ξέρεις θα μου λείψεις. 

Η αλήθεια είναι όταν θέλουμε τόσο ένα μωρό και αυτό δεν έρχεται επηρεάζεται όλη σου η ζωή. Προσωπικά, παρόλο που έχω φίλες πρόθυμες να ακούσουν και να με στηρίξουν, τη στήριξη που βρήκα εδώ μέσα δεν θα μπορούσα να την έχω. Γιατί ισχύει οποίος περνάει το ίδιο μόνο μπορεί να καταλάβει. Και ακριβώς επειδή έχω πάρει πολύ στήριξη και βοήθεια, προσπαθώ και εγώ να βοηθήσω και να στηρίξω οποία κοπέλα νομίζω το χρειάζεται με τον μοναδικό τρόπο που ξέρω. Και αυτός είναι η αισιοδοξία και η επιμονή. Και ξέρω καλά ότι γίνομαι αυστηρή μερικές φορές, η πρόθεση μου όμως είναι πάντα καλοπροαίρετη επειδή νομίζω ότι μερικές φορές όλοι χρειαζόμαστε ένα "ταρακούνημα". 

Αν αυτός ο τρόπος ενοχλεί ή δεν ταιριάζει σε κάποια κοπέλα, είναι πολύ απλό να το πει "Αλίνα δεν με βοηθάς έτσι". Δεν υπάρχει λόγος να στεναχωριόμαστε ή να δημιουργούνται παρεξηγήσεις. 

Φιλιά πολλά και καλό σαββατοκύριακο να έχετε! 

 

Δεν πειράζει που δεν κατάλαβες. όπως είπαμε η κάθε μία είναι διαφορετική. Αν και βλέπω ότι πολλές κατάλαβαν και η παρέα έσπασε λίγο. Δεν πειράζει όμως. Λέμε τα πιο ουσιαστικά τώρα. Και επειδή διάβασα και τα δικά σου νέα το πιο δύσκολο δεν είναι η ηλικία σου αλλά το οικονομικό πιστεύω. Έχεις χρόνο αν και σε έχουν απογοητεύσει οι εξετάσεις σου να σκέφτεσαι ότι γίνονται θαύματα. Πιστεύω οτι επειδή το θες πολύ θα το παλέψεις και θα βρεις τη δύναμη. Μεθόδευσέ το και εύχομαι να έχεις αποτέλεσμα θετικό μέσα σε αυτή τη χρονιά. Συνεχίζεις με τον καινούργιο γιατρό; Δεν μπήκε και το @Papaki@ να μας πει νέα!

On 23/2/2018 at 1:56 ΠΜ, Smile89 είπε:

Δεν ξέρω ακριβώς την ιστορία σου, εννοώ τι δυσκολίες εχεις πέρασει κ ειναι ωραία που διαβαζω οτι είχες πραγματική στήριξη εδώ. Καταρχήν να χαίρεσαι το παιδακισου  και Εύχομαι σύντομα να αποκτήσεις κι αλλο. Πανω απο όλα υγεία όπως είπες κι εσύ, το βασικοτερο ειναι αυτό κι όλα έρχονται κ γίνονται, εγώ αυτό καταλαβαίνω πλέον απο την εμπειρία που είχα. Ελπίζω σύντομα να είσαι παλι εδώ. Φιλακια. 

Σ ευχαριστώ! Μακάρι να γινόταν για όλους! Αλλά εδώ βλέπεις πόσο δύσκολα και άδικα είναι κάποια πράγματα. και αυτό με στεναχωρεί κάποιες φορές. Ωστόσο ας έρθει σύντομα το θετικό σε όλες!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Κοριτσια κοριτσια ειμαι περηφανη!! Εχασα 5 κιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημερα τι κανετε? Με εφαγε ο ενθουσιασμος!!!!

Καλημερα....μπραβο....σε ποσο καιρο τα εχασεσ?γτ εγω κανω διαδρομο αλλα προκοπη δεν βλεπω..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Δεν προλαβαίνω καθόλου να μπω γιατί λείπω πολλές ώρες απ το σπίτι και όταν γυρίζω είμαι κουρασμένη και τρέχω να ετοιμάσω τα πάντα για την επόμενη μέρα. Σήμερα φεύγω λίγο αργότερα και είπα επιτέλους να μπω.

@Ασία Συγχαρητήρια και καλή εγκυμοσύνη! Τι έκπληξη! Μακάρι να συμβούν για όλες τέτοιες εκπλήξεις! Εγώ τίποτα ακόμα. Τώρα είμαι στον 4ο κύκλο!

Σ ευχαριστώ!  Καλή συνέχεια και καλά αποτελέσματα! κοντά είμαστε(διαβάζω τα νέα αν και αραιά). για να δούμε! 

Σ ευχαριστώ για το γλυκό σου σχόλιο. Και εσύ είσαι μια γλύκα. Τώρα απέχω αναγκαστικά λόγω υποχρεώσεων! Να δω πότε θα έρθουν τα ευχάριστα και από εμάς! Εσύ τέλος με τις εξετάσεις; Τώρα σε παρακολουθεί ο νέος γιατρός;

Δεν πειράζει που δεν κατάλαβες. όπως είπαμε η κάθε μία είναι διαφορετική. Αν και βλέπω ότι πολλές κατάλαβαν και η παρέα έσπασε λίγο. Δεν πειράζει όμως. Λέμε τα πιο ουσιαστικά τώρα. Και επειδή διάβασα και τα δικά σου νέα το πιο δύσκολο δεν είναι η ηλικία σου αλλά το οικονομικό πιστεύω. Έχεις χρόνο αν και σε έχουν απογοητεύσει οι εξετάσεις σου να σκέφτεσαι ότι γίνονται θαύματα. Πιστεύω οτι επειδή το θες πολύ θα το παλέψεις και θα βρεις τη δύναμη. Μεθόδευσέ το και εύχομαι να έχεις αποτέλεσμα θετικό μέσα σε αυτή τη χρονιά. Συνεχίζεις με τον καινούργιο γιατρό; Δεν μπήκε και το @Papaki@ να μας πει νέα!

Σ ευχαριστώ! Μακάρι να γινόταν για όλους! Αλλά εδώ βλέπεις πόσο δύσκολα και άδικα είναι κάποια πράγματα. και αυτό με στεναχωρεί κάποιες φορές. Ωστόσο ας έρθει σύντομα το θετικό σε όλες!

Ευχαριστώ πολύ!!!Και σε σένα περιμένουμε να συμβεί μια τέτοια μεγάλη έκπληξη!μακάρι σε αυτόν τον κύκλο και τέλος του χρόνου να έχει αδερφάκι ο γιος σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, noni90 είπε:

Σε 3 βδομαδες!! Λογω θυρεοειδους δε χανω ευκολα αλλα μου ειπε ο ενδοκρινολογος στο πρωτο ραντεβου να χασω κιλα κ πεισμωσα.... Ετσι αρχισα να προσεχω λιγο κ μετα ξεκινησα κ το glucophage που ετσι κ αλλιως κοβει την ορεξη... Βγαζω εβδομαδιαιο προγραμμα τι θα μαγειρευω κ τι θα τρωω κ ετσι μου ειναι πιο ευκολο.... κ εχασα 5 κιλακια!! Θελω αλλα 5 κ θα ειμαι ικανοποιημενη.... Επομενος στοχος να κοψω το τσιγαρο!

Σε 3βδομαδες 5κιλα????μπραβο...και εγω τοσα θελω να χασω και θα ειμαι ικανοποιημενη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Σε 3βδομαδες 5κιλα????μπραβο...και εγω τοσα θελω να χασω και θα ειμαι ικανοποιημενη

με βοηθησε πολυ το glucophage που μου εκοψε την ορεξη... αλλα επισης αλλαξα κ τη διατροφη μου, τρωω περισσοτερο σαλατες κ τα σνακ μου ειναι πιο προσεγμενα, εχω μειωσει ζαχαρη κ υδατανθρακες.... κ πινω κ 2 λιτρα νερο τη μερα (και μετα σηκωνομαι ολο το βραδυ για πιπι αλλα χαλαλι)!

απο ασκηση ελαχιστα, δε προλαβαινω κιολας, περπαταω 3 φορες τη βδομαδα 4 χλμ περιπου τη φορα.... Κυριως η διατροφη με βοηθησε.,..

και σκεψου στο glucophage ειμαι ακομα στη μιση δοση δεν εχω ξεκινησει το βραδυνο ακομα, σε μια βδομαδα το ξεκιναω κ αυτο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

με βοηθησε πολυ το glucophage που μου εκοψε την ορεξη... αλλα επισης αλλαξα κ τη διατροφη μου, τρωω περισσοτερο σαλατες κ τα σνακ μου ειναι πιο προσεγμενα, εχω μειωσει ζαχαρη κ υδατανθρακες.... κ πινω κ 2 λιτρα νερο τη μερα (και μετα σηκωνομαι ολο το βραδυ για πιπι αλλα χαλαλι)!

απο ασκηση ελαχιστα, δε προλαβαινω κιολας, περπαταω 3 φορες τη βδομαδα 4 χλμ περιπου τη φορα.... Κυριως η διατροφη με βοηθησε.,..

και σκεψου στο glucophage ειμαι ακομα στη μιση δοση δεν εχω ξεκινησει το βραδυνο ακομα, σε μια βδομαδα το ξεκιναω κ αυτο

Που το βρισκω αυτο το glucophase?στο φαρμακειο?και εγω λεω απο αυριο να ξεκινησω πιο εντατικα διατροφη...γτ εχουμε κ καλοκαιρακι μπροστα μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Που το βρισκω αυτο το glucophase?στο φαρμακειο?και εγω λεω απο αυριο να ξεκινησω πιο εντατικα διατροφη...γτ εχουμε κ καλοκαιρακι μπροστα μας

Εγω το παιρνω γιατι εχω πολυ υψηλα ανδρογονα, πιθανως αντισταση στην ινσουλινη. μου το εδωσε ο ενδοκρινολογος... και μου ειχε πει οτι θα με βοηθησει κ στην απωλεια κιλων αν προσεξω κ λιγο. Βεβαια μη το παρεις αν δεν εχεις θεμα..... 

Εγω στο μονο που δυσκολευομαι ειναι τα σνακ.... δε μπορω καθολου να μη τσιμπολογαω.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , noni90 είπε:

Εγω το παιρνω γιατι εχω πολυ υψηλα ανδρογονα, πιθανως αντισταση στην ινσουλινη. μου το εδωσε ο ενδοκρινολογος... και μου ειχε πει οτι θα με βοηθησει κ στην απωλεια κιλων αν προσεξω κ λιγο. Βεβαια μη το παρεις αν δεν εχεις θεμα..... 

Εγω στο μονο που δυσκολευομαι ειναι τα σνακ.... δε μπορω καθολου να μη τσιμπολογαω.....

Α οχι θυρεοειδή δεν εχω...αλλα 3βδομαδες μπορω να κανω υπομονη...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια . ειμαι νεα στην παρεα σας και θελω την βοηθεια σας !!!! Τελευταια περιοδος 17/02.

  Κυκλος 28 με 31 μερες .Εκανα θεραπεια με clomifene και ενεση ovitrelle την 13η μερα του κυκλου μου .Σημερα βρισκομαι στην 25η μερα . εχθες 24η ειχα ολη μερα πονακια σαν να ερχεται περιοδος αλλα τιποτα ...σημερα κατι σαν μικρα σφαχτακια και σαν να νυσταζω...εκανα τεστ τα hometest σημερα το ρπωι και βγηκε αρνητικο....θελω την γνωμη σας !!!! οτι καλυτερο σε ολες ευχομαι !!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Α οχι θυρεοειδή δεν εχω...αλλα 3βδομαδες μπορω να κανω υπομονη...

εχω κ απο αυτο... αλλα αυτο που σου λεω ειναι αλλο...

χαχαχαΕχω κ χασιμοτο (παιρνω τ4) και αυτο που σου λεω με τα ανδρογονα (κ παιρνω το glucophage) συν οτι παιρνω κ ινοφερτ..... Λενε οτι πολλες κοπελες εχουν πετυχει με αυτη την αγωγη..... ελπιζω να ειμαι μια απο αυτες! Γιατι την τρέεεεεεμω τη σαλπιγγογραφια που ειναι το επομενο βημα....

πρίν από 2 λεπτά , μπιλακι είπε:

Καλησπερα κοριτσια . ειμαι νεα στην παρεα σας και θελω την βοηθεια σας !!!! Τελευταια περιοδος 17/02.

  Κυκλος 28 με 31 μερες .Εκανα θεραπεια με clomifene και ενεση ovitrelle την 13η μερα του κυκλου μου .Σημερα βρισκομαι στην 25η μερα . εχθες 24η ειχα ολη μερα πονακια σαν να ερχεται περιοδος αλλα τιποτα ...σημερα κατι σαν μικρα σφαχτακια και σαν να νυσταζω...εκανα τεστ τα hometest σημερα το ρπωι και βγηκε αρνητικο....θελω την γνωμη σας !!!! οτι καλυτερο σε ολες ευχομαι !!!!

μηπως εχεις μεγαλη ωχρινικη φαση? 16 μερες ας πουμε? λογικα εκανες ωορρηξια 14η - 15η, αρα ειναι λιγο νωρις ακομα, μολις 10 μερες μετα....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , noni90 είπε:

εχω κ απο αυτο... αλλα αυτο που σου λεω ειναι αλλο...

χαχαχαΕχω κ χασιμοτο (παιρνω τ4) και αυτο που σου λεω με τα ανδρογονα (κ παιρνω το glucophage) συν οτι παιρνω κ ινοφερτ..... Λενε οτι πολλες κοπελες εχουν πετυχει με αυτη την αγωγη..... ελπιζω να ειμαι μια απο αυτες! Γιατι την τρέεεεεεμω τη σαλπιγγογραφια που ειναι το επομενο βημα....

μηπως εχεις μεγαλη ωχρινικη φαση? 16 μερες ας πουμε? λογικα εκανες ωορρηξια 14η - 15η, αρα ειναι λιγο νωρις ακομα, μολις 10 μερες μετα....

@noni90 εσυ το εχεις ψαξει πολυ το θεμα...εγω μονο φιλισιν παιρνω που κα αυτι το ξεχναω μερικες φορες..οποτε λες να μην παρω αυτο επειδη δεν εχω θεμα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...