Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Αννούλα, γιατί χαρακτηρίζεις έτσι ασχημα δεν το κατάλαβα. Και δίκιο να έχεις το χάνεις με τον τρόπο αυτό. Συγγνώμη αν σε στεναχωρώ ή αν σου είναι αδιάφορο αυτό που σου λέω αλλά θεωρώ ότι μπορούμε να εκφραζόμαστε με ευγένεια χωρίς να προσβάλλουμε. Για όλες μας το γράφω γιατί δεν μου αρέσει να χαλάσει το κλίμα πάλι με παρεξηγήσεις. Αχ ρε Ζίνα φωτιές μας άναψες!! Ο λόγος του φόρουμ είναι να αλληλοστηρίζουμε η μία την άλλη, κάπου το χάνουμε με αυτές τις συζητήσεις αν η καθεμία υποστηρίζει φανατικά τη γνώμη δεν θα βγάλουμε ακρη. Και δεν είναι σκοπός μας αυτό. Έτσι  νομίζω και το λέω ειλικρινά.

αυτο ακριβως Κικη! οταν δεν μπορεις να υποστηριξεις την αποψη σου  ειτε δεν μπορεις ειτε γτ δεν ξερεις να εκφραστεις σωστα , με το να βριζεις , χανεις ολο το δικιο σου οπως κ φανηκε!  ειναι η 2η φορα που η συγκεκριμενη κοπελα απανταει ετσι επιθετικα  , μαλλον δεν μπορει να χρησιμοποιησει σωστα τον γραπτο λογο ... 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 7 λεπτά , ada32 είπε:

αυτο ακριβως Κικη! οταν δεν μπορεις να υποστηριξεις την αποψη σου  ειτε δεν μπορεις ειτε γτ δεν ξερεις να εκφραστεις σωστα , με το να βριζεις , χανεις ολο το δικιο σου οπως κ φανηκε!  ειναι η 2η φορα που η συγκεκριμενη κοπελα απανταει ετσι επιθετικα  , μαλλον δεν μπορει να χρησιμοποιησει σωστα τον γραπτο λογο ... 

Και εσενα που ειναι τα @€@::@%@???? Ελα κλωσα πεστα σε.εμένα 

Link to comment
Share on other sites

Σίριαλ έγινε το θέμα!! Δεν έχετε τίποτα να χωρίσετε! Είστε δύο άγνωστες σε ένα φόρουμ, συνέλθετε!!! Έχετε και μωρά στην κοιλιά, κρίμα να τα γεμίζετε αρνητική ενέργεια! Μην ταράζεστε τόσο! Έπρεπε να πετάτε στα ουράνια και όχι να δίνετε συνέχεια σε όλο αυτό... Ελπίζω να το κλείσαμε τώρα πια και καλή καρδιά!! Πείτε τίποτα άλλο βρε κορίτσια, δεν κάνω άλλη προσπάθεια συμβιβασμού!

Link to comment
Share on other sites

Ωχ η μαυρη.Μη ξαναρωτησετε που χαθηκα γιατι θα ψαχνω κανα δυο μερες τι πρεπει να πω.Πως καταφερνω με μια φραση ή μ ενα θεμα που αναφερω να ξεσπαει εμφυλιος.Δεν ξερω.

Οι ορμονες κανουν πανηγυρι κοριτσια.Μη πτοείστε,τα νευρα μας ειναι τεντωμενα.Ηρεμηστε,εχουμε ωραιο επικοινωνιακο κλιμα.Οι διαφορετικες αποψεις ειναι αποδεκτες.Μη δενεστε απο τιποτα.

Λεω να ψησω ενα κοτοπουλακι με ρυζι γι αυριο καιτο απογευμα ναπαω στο Ικεα να χαζεψω.(ξερω ολες σκεφτεστε τωρα "μας αναψες φωτιες κι εσυ πας βολτα") τι να κανωωωωωωωωωωω..?

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Θα πεταχτώ και γω στο θέμα χαχχαχχ!!!!Η Αννα το έθεσε όπως το θέτει η θρησκεία!!Λέξη φόνος!!!Συμφωνώ εν μέρη γιατί κόβεις το νήμα της ζωής !!Μάλλον δν εννοούσε σε περίπτωση αρρωστιας του εμβρύου αλλά κάποιου γερού!!!Νομίζω παίζουμε με τις λέξεις!!!Το αν νιώθει φόνο κάποια ή όχι έχει να κάνει μόνο με την ίδια!!!Σεβαστές κατ έμενα όλες οι γνωμές!!!Οπως και να το βλέπει κάποια!!!Την απόξεση που έκανα η θρησκεία την θεωρεί άμβλωση και ο παππάς μου έδωσε ευχή για συγχώρεση!!!Οποια και να μου πει έκανες άμβλωση αυτό δν θα με επηρεάσει!!!Αυτα η κάθε γυναίκα τα ξεκαθαρίζει μέσα της και τα λύνει!!

Η μητέρα μου έκανε στο τρίτο της παιδί έκτρωση!!!Λόγω ηλικίας και γυναικολογικών προβλημάτων δν πίστευε ότι θα ξαναμείνει έγκυος!!!Πολλές φορές σκέφτομαι πως θα ήταν να είχα και άλλο αδερφάκι!!!Αλλα δν την έχω κρίνει ούτε μια στιγμή!!!Είναι πολυ ιδιαίτερη περίπτωση της κοπέλας!!!Ας αποφασίσουν το καλύτερο που πιστεύουν για αυτούς!!!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλέ τι γίνεται εδώ; Γιατί τόσος τσακωμός;

Τη γνώμη μου στη @zina7777 την έχω πει,το έχουμε συζητήσει!

Το θέμα της θρησκείας έχει ξαναμπεί σε αυτή την κουβέντα και είχαμε συμφωνήσει οι περισσότερες αν θυμάμαι καλά ότι δεν υπάρχει ωραιότερο πράγμα από την ερωτική επαφή με τον σύντροφό σου πόσο δε μάλλον όταν είναι για τεκνοποίηση!

Τώρα, νομίζω πάλι συμφωνούμε οι περισσότερες πως αν τίθεται θέμα υγείας σαφώς και πρέπει να διακόπτεται η κύηση ή ακόμη ακόμη και σε περιπτώσεις που δεν ήταν επιθυμητή!

Νομίζω και θέλω να ελπίζω @Ungry girl ότι έχεις νεύρα όπως είπες κι εσύ λόγω της κύησης! Θέλω να σε ρωτήσω κάτι όμως, επειδή ακόμη δεν είμαστε σίγουρες ότι βαίνουν όλα καλώς,αν υποτεθεί ότι σου ανακοινώνει ο γιατρός στην αυχενική ότι το παιδί θα γεννηθεί με κάποιο σύνδρομο,τι θα κάνεις;

 


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vila είπε:

Είσαι τραγική... Κρίμα... Όπως είπε και η @ada32 έχει πάρει πολύ μεγάλη συμπαράσταση από όλες εδώ μέσα. Δε συνεχίζω γιατί δεν μπορώ να ρίξω το επίπεδο όπως με ευκολία το κάνεις εσύ. Κρίμα πραγματικά.. 

 

@Vila μου γτ λες συνεχεια τι πεφτει το επιπεδο και αλλιως ξεκινησε το φορουμ κ.αλλιως εγινε??ναι ειναι για συμπτωματα εγκυμοσυνης οκ αλλα δεν θα πορωθουμε με αυτο το θεμα...εχουμε κ αλλα θεματα προς συζητηση ειτε ειναι κοινωνικα ειτε θρησκευτικα...

@Ungry girl @ada32. @ntemiiiiii @zina7777 και οι υπολοιπες κοπελες που ειπαν την αποψη τους στο θεμα στο να κρατησει καποια το τριτο της παιδι η οχι γτ αυτη ειναι η ουσια θα σας το πω το εξης:μαθετε να σεβεστε την διαφορετικη αποψη του αλλου απο εσας και μην ξεκινατε να ριχνετε πυρα...ολες θιχτηκατε η καθε μια για τον δικο της λογο...ηρεμια...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Σας αρεσαι το θατακι μου αποτι φενεται!! Καποιες οπως η @beboula kai η  @andrianni παρεξιηηθικατε!!!!

Μπεμπουλα δεν κατεκρινα καμια που εκανε  ρκτρωση χωρις αυτο να σημενει πως δεν ειμαι αντυθετη!!! Ειμαι Χριστιαννη Ορθόδοξη και η εκτρωση θεωρειτε φονος πιο ευκολα συγχωρείτε ενας που σκωτοσε καποιον παν. Σε.καβγα παρα μια μανα που σκωτοσε ενα παιδι χωρις λογο!!!! Τελος παντος δε με νιαζει η καθε μια τη κανει στο μ@@@@νι τις αλλα την αποψη μου και την αποψη της θρησκείας μου!!!! Καλη σας μερα

Δεν κατάλαβα καλα το ύφος σου δεν ξέρω και δεν με απασχολεί το τι πιστεύει ο κάθε ενας! Με απασχολεί αυτό που πιστεύει να μην μας το περνάει σονι και ντε για σωστο.Καλο θα ήταν καλό μου κορίτσι να προσεχεις τι λες όταν μιλάς για τέτοια θέματα και όταν λες είναι φονος ξανά σκέψου το καλύτερα αν θέλεις αν όχι μην πας να το περασεις ως ντεφάκτο γιατί είναι απλά η δικη σου άποψη που στέκεται και φτάνει μέχρι εκεί. Και σου απαντώ για άλλη μια φορά γτ όπως βλέπω δεν έχεις καταλάβει τι λέμε πως δεν μπορείς να ξεστομίζεις κάτι τέτοιο και να τα βάζεις όλα στο ίδιο σακί!Και κανεις μας εδώ δεν είπε πως χαίρεται για τις εκτρωσεις.Γιατί δέχεσαι μια κοπέλα να ρίξει ένα μωρό με σύνδρομο και της χαϊδεύεις τα αυτιά λέγοντας δεν πειράζει θα κανεις άλλο; Ή μήπως της λες εκανες φόνο αλλα δεν πειράζει γιατί ήταν ιδιαίτερο μωρό; Και πες μου τώρα γιατί όλες μας κάνουμε εξετάσεις για να δούμε αν έχει χέρι αν έχει πόδι αν έχει νταουν αν αν αν..ψυχή δεν έχουν και αυτά;και σε αυτά χτυπάει η καρδιά τους!!!! πες μου γιατί τα κοιτάμε αυτά καλή μου και δεν γεννάμε έτσι στην τύχη και αν δεν μας κάνει το δίνουμε μωρε σιγά το πραμα! Δεν παρεξηγούμε δεν φτάνει μέχρι εκεί το μυαλό μου..εδώ ο κόσμος χάνεται ...

καλή σου μέρα και εσένα 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

@Vila μου γτ λες συνεχεια τι πεφτει το επιπεδο και αλλιως ξεκινησε το φορουμ κ.αλλιως εγινε??ναι ειναι για συμπτωματα εγκυμοσυνης οκ αλλα δεν θα πορωθουμε με αυτο το θεμα...εχουμε κ αλλα θεματα προς συζητηση ειτε ειναι κοινωνικα ειτε θρησκευτικα...

@Ungry girl @ada32. @ntemiiiiii @zina7777 και οι υπολοιπες κοπελες που ειπαν την αποψη τους στο θεμα στο να κρατησει καποια το τριτο της παιδι η οχι γτ αυτη ειναι η ουσια θα σας το πω το εξης:μαθετε να σεβεστε την διαφορετικη αποψη του αλλου απο εσας και μην ξεκινατε να ριχνετε πυρα...ολες θιχτηκατε η καθε μια για τον δικο της λογο...ηρεμια...

Δημητρούλα,εγώ ένα ερώτημα έθεσα το οποίο μας προβληματίζει όλες τις μανούλες ειδικά στην αρχή της κύησης που ακόμη δε ξέρεις αν όλα είναι καλά! Προσωπικά γιατί να θιγω;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , marillia είπε:

Να το ξεχάσεις αποκλείεται!!!Ησουν παραπάνω βδομάδες απο μένα και άλλη περίπτωση αλλά έστω πολύ λίγο σε νιώθω!!!Εύχομαι σύντομα να αποκτήσετε το μωράκι σας και ο πόνος να απαλύνει!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ..Και για εσένα ότι καλύτερο και μόνο χαρές από εδώ και πέρα!! Όλο λέω πως συνέρχομαι και στιγμές όπως τώρα νιώθω πως κοροϊδεύω τον εαυτό μου όμως πρέπει να το αφήσουμε πίσω και να προχωρήσουμε μπροστά..Δεν αλλάζει τίποτα τώρα όσο κι αν το σκέφτομαι.Το σημαντικό είναι πως κάπως έχω σκληρύνει να το πω..Δηλαδή σκέφτομαι πως την επόμενη φορά με το καλό όταν έρθει θα κοιτάξω να μην το πολύ σκεφτώ εφόσον δεν είναι όλα στο χέρι μας..Εσυ είσαι στην προσπάθεια πάλι ή περιμένεις να ξεκινήσεις ; Με συγχωρεις δεν θυμαμαι αν σε έχω ρωτήσει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , kido είπε:

Κοριτσακι τι κάνεις εσύ?  Πες μας πως πας να αλλάξουμε θέμα! 

Καλά είμαι κοριτσάκι μου στις 27 έχω αυχενική και το ανχος πολύ... Εσύ τι κάνεις?? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ..Και για εσένα ότι καλύτερο και μόνο χαρές από εδώ και πέρα!! Όλο λέω πως συνέρχομαι και στιγμές όπως τώρα νιώθω πως κοροϊδεύω τον εαυτό μου όμως πρέπει να το αφήσουμε πίσω και να προχωρήσουμε μπροστά..Δεν αλλάζει τίποτα τώρα όσο κι αν το σκέφτομαι.Το σημαντικό είναι πως κάπως έχω σκληρύνει να το πω..Δηλαδή σκέφτομαι πως την επόμενη φορά με το καλό όταν έρθει θα κοιτάξω να μην το πολύ σκεφτώ εφόσον δεν είναι όλα στο χέρι μας..Εσυ είσαι στην προσπάθεια πάλι ή περιμένεις να ξεκινήσεις ; Με συγχωρεις δεν θυμαμαι αν σε έχω ρωτήσει 

Δν ξεχνιέται αυτό που πέρσαες αλλα σίγουρα το αφήνεις λίγο στην άκρη για να προχωρήσεις!!!Οπως λεει και η μαμα μου συνέχεια η ζωη είναι σκληρή και την αντιμετωπίζουμε!!Και με έχει βοηθήσει αρκετά να γίνω πιο δυνατή!!!Και εννοείτε και οι καταστάσεις με δυναμώνουν!!Είμαι 13 μήνες μετά την απόξεση!!!Παρακολουθώ την ωορρηξία με υπέρηχο τώρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Ηρεμία βρε κορίτσια μου δεν υπάρχει λόγος να λέτε τέτοιες κουβέντες.... Πραγματικά δεν μου άρεσε καθόλου όλα αυτά που διαβάζω σήμερα.... 

Εμείς πάντως με @zina7777 κανονίζουμε για καφεδάκι!Μου είπε ότι κι εσύ είσαι εδώ οπότε να σε υπολογίζουμε;

Με το καλό ή αυχενική!Σε ιδιώτη ή στο νοσοκομείο;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ntemiiiiii είπε:

Εμείς πάντως με @zina7777 κανονίζουμε για καφεδάκι!Μου είπε ότι κι εσύ είσαι εδώ οπότε να σε υπολογίζουμε;

Με το καλό ή αυχενική!Σε ιδιώτη ή στο νοσοκομείο;

Σε Δημόσιο νοσοκομεία... Πού να είμαι εγώ?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...