Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , kido είπε:

Κάνε τεστ αφού εισαι σπίτι, εκτος κι αν εχεις πιει πολλά νερα, θα δεις ότι θα βγει θετικό και θα ησυχασεις!!! Δεν μας μαυρίζεις, μην το λες!!

 

πρίν από 9 λεπτά , ada32 είπε:

θα δεις που θα ειναι θετικο το τεστ!

 

Πηγα πριν 2 ώρες, δεν έχω πάει νερά, όταν νιώσω ότι θέλω να ξαναπάω θα κάνω κ άλλο τεστ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 9 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ααα τι ιστορικο αν επιτρεπεται?

Λογω των δυο παλινδρομων..Βεβαια εχω κανει ολες τις εξετασεις θρομβοφιλιας και ημουν οκ...αλλα κανω ενεσεις προληπτικα σε χαμηλη δοση!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , noni90 είπε:

 

Πηγα πριν 2 ώρες, δεν έχω πάει νερά, όταν νιώσω ότι θέλω να ξαναπάω θα κάνω κ άλλο τεστ..

Εντάξει κοριτσάρα! Ως τότε χαλάρωσε όσο γίνεται! Είμαι αισιόδοξη για σένα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kido είπε:

Εντάξει κοριτσάρα! Ως τότε χαλάρωσε όσο γίνεται! Είμαι αισιόδοξη για σένα!

Ναι βρε χαλαρωσε οτι κ να πιστευεις εσυ τωρα θα μαθεις την αληθεια αυριο το μεσημερι...οποτε ξεκουρασου κ σκέψου θετικά

πρίν από 11 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Λογω των δυο παλινδρομων..Βεβαια εχω κανει ολες τις εξετασεις θρομβοφιλιας και ημουν οκ...αλλα κανω ενεσεις προληπτικα σε χαμηλη δοση!

Για να στο ειπε ο γιατρος κατι θα ξερει...κ μενα μετα την παλλινδομη μου ειχε πει να ξεκινησω σαλοσπιρ...αλλα δεν μ ειπε μεχρι ποτε να το παιρνω κ ετσι το σταματησα μετα απο εναν μηνα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια με τα υπεροχα νεα σας!

Τελειομηνες και ευκολες εγκυμοσυνες σε @Κελυ 32 & @Giotaki84

@noni90 ευχομαι θετικη χοριακη! Οσο εχεις εστω ενα τεστ θετικο και εισαι καθαρη ειναι σχεδον βεβαιο οτι θα ειναι θετικη!

@zina7777 ολα να πανε καλα με την αυχενικη σου! Περιμενουμε τα νεα σου

  • Μου αρέσει 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , MelinaFo είπε:

Καλησπερα κοριτσια με τα υπεροχα νεα σας!

Τελειομηνες και ευκολες εγκυμοσυνες σε @Κελυ 32 & @Giotaki84

@noni90 ευχομαι θετικη χοριακη! Οσο εχεις εστω ενα τεστ θετικο και εισαι καθαρη ειναι σχεδον βεβαιο οτι θα ειναι θετικη!

@zina7777 ολα να πανε καλα με την αυχενικη σου! Περιμενουμε τα νεα σου

Ευχαριστουμε πολυ!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/20/2018 at 3:26 PM, noni90 said:

Εγώ παντως.... 4-5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο.... αχνό θετικο τεστ εγκυμοσύνης... η κάνουν πουλάκια τα μάτια μου η τα καταφέραμε............

ειμαι σε κατάσταση σοκ κ φοβάμαι πως αν δεν είναι αυτό που βλέπω θα απογοητευτώ παρά πολύ....

Τεεεελεια μακάρι να ισχύει κορίτσι!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Luckystars είπε:

Θυμήθηκα την δική μας χοριακή που ήταν ελάχιστα μικρότερη,ήταν διδυμα,προχώρησε το ένα.

Αλήθεια? Αχχχ μακαρι! Πότε την είχες κάνει την πρώτη χοριακη? Στις πρώτες μέρες καθυστέρησης? Εγώ είμαι ή πρώτη μέρα ή δεύτερη. Και έχουν πονάκια τραβηγματα και αριστερά και δεξιά στις ωοθήκες.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotaki84 said:

Αλήθεια? Αχχχ μακαρι! Πότε την είχες κάνει την πρώτη χοριακη? Στις πρώτες μέρες καθυστέρησης? Εγώ είμαι ή πρώτη μέρα ή δεύτερη. Και έχουν πονάκια τραβηγματα και αριστερά και δεξιά στις ωοθήκες.

 

Συγχαρητήρια @Giotaki84 να πάνε όλα καλά εύχομαι !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Giotaki84 είπε:

Αλήθεια? Αχχχ μακαρι! Πότε την είχες κάνει την πρώτη χοριακη? Στις πρώτες μέρες καθυστέρησης? Εγώ είμαι ή πρώτη μέρα ή δεύτερη. Και έχουν πονάκια τραβηγματα και αριστερά και δεξιά στις ωοθήκες.

 

Ήμουν σε εξωσωματική,14-15η ημέρα από την εμβρυομεταφορα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Luckystars είπε:

Ήμουν σε εξωσωματική,14-15η ημέρα από την εμβρυομεταφορα.

Ας πανε ολα καλα και αν ειναι και διδυμακια θα ειναι διπλη χαρα!Προς το παρόν σκέφτομαι να ξανακάνω ακόμη μια χοριακη την Παρασκευή να δω πως πάει και μετά θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotaki84 είπε:

Ας πανε ολα καλα και αν ειναι και διδυμακια θα ειναι διπλη χαρα!Προς το παρόν σκέφτομαι να ξανακάνω ακόμη μια χοριακη την Παρασκευή να δω πως πάει και μετά θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό. 

Να σκέφτεσαι θετικά,όλα θα πάνε μια χαρά!Καλό διπλασιασμό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , zina7777 είπε:

Κοριτσια μου.

Δεν παταω στη γη.Πεταω...

Ευχομαι να πεταξετε μαζι μου συντομα ολες.Φφφφφφφφφφφφφφοοουυυυυυυυυυυυυ.

2.20 η αυχενικη μου.Ενα υγιεστατο μωρο.1/15.000

Νιωθω απεραντη ευτυχια και ηρεμια μεσα μου.

Ο γιατρος πιστευει οτι εχω αγορι.

Τέλεια!!!Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη Τώρα. Συγχαρητήρια..πόσο είσαι Σήμερα;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...