Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εννοείς εάν είναι γραμμή εξάτμισης ; Πάντως δεν θα είχε γραμμή εάν ήταν αρνητικό … τόσα τεστ έχω κάνει παλιά ήταν όλα λευκά όταν δεν ήμουν .. η εξάτμισης πάντως βγαίνει μετά από παρά πολύ ώρα … 

      Ναι ναι,γραμμή εξάτμισης πιστεύω πως είναι.Το πρωί έκανα άλλο τεστ και δεν είδε δείξει τέτοια γραμμή,αυτό το έκανα πριν λίγο. Έχω μπερδευτεί 🤷

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Just now, noni90 είπε:

Κορίτσια πήρα τηλέφωνο... κ μου λένε έχει καλέσει κ ο σύζυγος σας 2 φορές, όταν είναι έτοιμη θα τη στείλουμε.,... έχεις τον πόνο σου έχεις κ αυτές να σου τη λένε. 

Έλεος!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 8 λεπτά , noni90 είπε:

Κορίτσια πήρα τηλέφωνο... κ μου λένε έχει καλέσει κ ο σύζυγος σας 2 φορές, όταν είναι έτοιμη θα τη στείλουμε.,... έχεις τον πόνο σου έχεις κ αυτές να σου τη λένε. 

καλα κ εμενα το ιδιο με εχουν για μια εξεταση κ τις εχω βρισει μιλαμε.. 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Απλά εγώ δεν είμαι στη ψυχολογική κατάσταση να τις βρίσω.... έτσι κ αλλιώς το αποτέλεσμα το ξέρω. Νομίζω πως τα στέλνουν εκτός τα αποτελέσματα, κ σήμερα έχει απαγορευτικό στο νησί όποτε δε τα έχουν κ προσπαθούν να τα μπαλώσουν.

Ασε που δεν ήξερα ότι πήρε κ ο άντρας μου

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , noni90 είπε:

Απλά εγώ δεν είμαι στη ψυχολογική κατάσταση να τις βρίσω.... έτσι κ αλλιώς το αποτέλεσμα το ξέρω. Νομίζω πως τα στέλνουν εκτός τα αποτελέσματα, κ σήμερα έχει απαγορευτικό στο νησί όποτε δε τα έχουν κ προσπαθούν να τα μπαλώσουν.

Ασε που δεν ήξερα ότι πήρε κ ο άντρας μου

δεν περιαζει κανε υπομονη .. δεν ξερω αλλα στα μικροβιολογικα αυτες ειναι πολυ αποτομες κ αγενεις . κ απορω γτ ενω ειναι ιδιωτικα κ πληρωνονται απο εμας....


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχ ευτυχως δεν εχει τύχει να πεσω σε αγενή θα την ειχα βρίσει πραγματικα!  Εχω πεσει σε γιατρο που με νευρίασε σε εναν ορθοπεδικό για τον αντρα μου που πηγα να γραψω φυσιοθεραπειες και άρχισε να μου λεει δε τον νοιάζεσαι και δεν το αγαπας αμα δε του λες να κάνει κατι και κατι τετοια κουλα και ποσο υπομονη εκανα να μην του απαντησω... 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είμαι κ τσαουσα κ γλωσσού συνήθως όταν είναι αγενείς ρωτάω αν υπάρχει φύλο παραπόνων. Αλλά σήμερα δεν έχω το κουράγιο. Ίσως κάποια άλλη φορά. Περιμένω τον άντρα μου να γυρίσει.... κ μπααααας κ φιλοτιμηθούν να μου στείλουν στο μέιλ τη εξεταση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , ada32 είπε:

εμεις εχουμε χαμηλη κινητικοτητα λογω πιθανης κιρσοκοιλης . αλλα να σου πω οτι την φορα που εμεινα εγκυος , ειπαμε οτι θα κανουμε καθε μερα κ το πιασαμε. για να καταλαβεις , ειχαμε επαφη 10η μερα ( δεν θυμαμαι αν ειχαμε πρωι -βραδυ!!) , την 11η (πρωι + βραδυ γτ το βραδυ ειδα θετικο τεστ ωορ) , 12η βραδυ, 14η πρωι 15η βραδυ

θελω να σου πω οτι δεν αφησαμε να 'μαζευτει λιγο παραπανω σπερμα !!! ενω ο γιατρος μου ειχε πει οτι για να μην βαρεθειτε καντε μερα παρα μερα.. κ καθε μερα να κανετε ,δεν πειραζει  απλα θα υπαρχει φρεσκο σπερμα αλλα λιγοτερο σε ποσοτητα! εγω παντως με το μερα παρα μερα δεν εμεινα εγκυος . μολις καναμε καθε μερα , εμεινα. κ επισης μετα δεν σηκωνομουν απο το κρεβατι αλλα κοιμομουν.

βεβαια το καθε ζευγαρι ειναι διαφορετικο κ πρεπει να πετυχεις κ την καταλληλη στιγμη! εγω 13η που δεν καναμε , θυμαμαι ειχα τυξεις α΄λλα  ημυν τοσο κουρασμενη , που δεν μπορουσα με το ζορι 

@ kido  κ εγω δεν ειχα τιποτα το διαφορετικο απο συμπτωματα , ουτε το στηθος με πονουσε!!! μονο ενα ονειρο ειδα κ εκανα τεστ!!!χαχαχαχα κ μετα ζεσταινομουν αρκετα ενω ειχε κρυο 

μη στενοχωριεσαι ! κ να μην προχωρησει , τουλαχιστον κατι εγινε με τα χαπια που πηρες , οποτε αν  αδιαθετησεις , θα σου το πιασετε την αλλη φορα ! αλλα κ παλι αν δεν δεις αιμα , εχεις ελπιδες! κ αυτη η χοριακη σου , που ειναι ??

@ada32 και μεις κιρσοκηλη ειχαμε..καναμε χειρουργειο πριν 5 μηνες..απλως εμας δεν ειναι μονο η κινητικοτητα,αλλα ειναι και η ποσοτητα μας αρκετα χαμηλη..γι αυτο ηθελα να κατσει κανα 2 μερες για να μαζευτει παραπανω..αλλα δε βαριεσαι,αμα ειναι να γινει,θα γινει και με το λιγο..πιστη και αισιοδοξια και κατι θα γινει..παντως μπραβο σας που τα καταφερατε και δε το βαλατε κατω!την ξερω την ιστοριουλα σου σας διαβαζω καθε μερα..απ οτι θυμαμαι εσεις εισασταν μετρια σε εκατομμυρια σωστα??εμεις ειμαστε χαμηλα αρκετα..ελπιζω σε λιγο καιρο αφου καναμε και το χειρουργειο να στρωσει καπως και να το πιασουμε και μεις το σπορακι..


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Nektarinaki είπε:

@ada32 και μεις κιρσοκηλη ειχαμε..καναμε χειρουργειο πριν 5 μηνες..απλως εμας δεν ειναι μονο η κινητικοτητα,αλλα ειναι και η ποσοτητα μας αρκετα χαμηλη..γι αυτο ηθελα να κατσει κανα 2 μερες για να μαζευτει παραπανω..αλλα δε βαριεσαι,αμα ειναι να γινει,θα γινει και με το λιγο..πιστη και αισιοδοξια και κατι θα γινει..παντως μπραβο σας που τα καταφερατε και δε το βαλατε κατω!την ξερω την ιστοριουλα σου σας διαβαζω καθε μερα..απ οτι θυμαμαι εσεις εισασταν μετρια σε εκατομμυρια σωστα??εμεις ειμαστε χαμηλα αρκετα..ελπιζω σε λιγο καιρο αφου καναμε και το χειρουργειο να στρωσει καπως και να το πιασουμε και μεις το σπορακι..

ειχαμε 8-9% ζωηρα  , 10 % μετρια , 10% νωθρα κ συνολο 155εκ ( δν ξερω αν ειναι καλο). εεγω το ειχα σιγουρο για σπερματεγχυση οτι θα παμε . αλλα δεν ηταν συμφωνος γιατρος κ ο αντρας μου δεν ηθελε ουτε αυτην  ουτε βιταμινες να παρει.. αλλα το πετυχαμε με αρκετες επαφες ! τι να πω , μας ηθελε κ λιγο η τυχη , μειωσα κ εγω τηνπρολακτινη κ ισως εγινε καλυτερη ωορηξια.. γτ ειχα κ μια βιοχημικη. κ να πω κ κατι αλλο , ο αντρας μου ετρωγε κ τρωει πολλα φρουτα απο τον Μαιο μεχρι κ τωρα τρωγαμε μετα στο σπιτι που μαγειρευα μοσχαρισιο κρεας ..ισως κ να  βελτιωθηκε λιγο το σπερμα μετα γτ δεν καναμε αλλο σπερμοδιαγραμμα μετα τον Μαιο για να ξερω. 

θυμαμαι ειχα παει τον Δεκεμβριο στον γιατρο κ του ειχα ζητησει κλομιφαινη κ δεν ηθελε να μου δωσει μη παθω διεργεση ωοθηκων κ μου ελεγε, μην εισαι βιαστικη αφου εμεινες μια φορα , θα ξανα μεινεις . ομως τα πηρα τα χαπια στην τελικη κ μου εμεινε το κουτι!!χαχαχα

ευχομαι να το πετυχετε τωρα κ εσεις

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@noni90 σε διαβαζω κι εχω φριξει.μιαωρα ειναι η εξεταση χοριακης.τι κανουν??? Μικροβιολογικο ειναι αυτο? Εγω ειχα βιοχημικη,με χοριακη 10 καιαρνητικο τεστ.βιωσα την αθλια αναμονη του αιματος.θυμαμαι οτι ειχα εντονα συμπτωματα αρρωστιας.μολις ηρθε το αιμα συνοδευομενο απο διαρροια.ημουν απολυτως καλα μετα.σωματικα...ψυχικα ας τα..

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

@noni90 σε διαβαζω κι εχω φριξει.μιαωρα ειναι η εξεταση χοριακης.τι κανουν??? Μικροβιολογικο ειναι αυτο? Εγω ειχα βιοχημικη,με χοριακη 10 καιαρνητικο τεστ.βιωσα την αθλια αναμονη του αιματος.θυμαμαι οτι ειχα εντονα συμπτωματα αρρωστιας.μολις ηρθε το αιμα συνοδευομενο απο διαρροια.ημουν απολυτως καλα μετα.σωματικα...ψυχικα ας τα..

 

Εγώ να δεις... ούτε στον εχθρό μου αυτό το πράγμα που ζω.... 

κ ο γυναικολόγος της μαμάς αυτό περιμένει η ότι θα είναι οριακά θετική η οριακά αρνητική. Για βιοχημική με πολύ χαμηλή χοριακη μου είπε παντως κ να περιμένω το αίμα..... μου είπε ότι οι κοπέλες με βιοχημική μένουν σύντομα έγκυες, αλλά μάλλον μου το είπε για να με παρηγορήσει..... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , noni90 είπε:

Εγώ να δεις... ούτε στον εχθρό μου αυτό το πράγμα που ζω.... 

κ ο γυναικολόγος της μαμάς αυτό περιμένει η ότι θα είναι οριακά θετική η οριακά αρνητική. Για βιοχημική με πολύ χαμηλή χοριακη μου είπε παντως κ να περιμένω το αίμα..... μου είπε ότι οι κοπέλες με βιοχημική μένουν σύντομα έγκυες, αλλά μάλλον μου το είπε για να με παρηγορήσει..... 

Περασε ενας κυκλος σωστα κι εμεινα στον επομενο.Μου ειχαν πει αν δεν εκατσε καλα παρακαλα να πεσει μονο του.να γλυτωσεις την αποξεση.κατι θα ξερανε.η βιοχημικη δε μετρα καν σαν αποβολη για τους γιατρους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...