Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , kido είπε:

Τυχερά είναι... Κι εγω σπαστηκα αλλα θα ερθει που θα μου πάει! 

Εννοειται μη το βαζεις κατω.Δεν το συζητω!!!! σεξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξ... και ορεξη...κανε και κανα ζογκλερικο,ποτε δεν ξερεις..χεχεχε..

Βρεχει πολυ εδω,καθαρισε η σκονη ευτυχως,αλλα εχω κατι μπαλκονια..νιλα κακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

1 ώρα πρίν, zina7777 είπε:

Εννοειται μη το βαζεις κατω.Δεν το συζητω!!!! σεξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξ... και ορεξη...κανε και κανα ζογκλερικο,ποτε δεν ξερεις..χεχεχε..

Βρεχει πολυ εδω,καθαρισε η σκονη ευτυχως,αλλα εχω κατι μπαλκονια..νιλα κακια

Όχι βέβαια! Πέφτουμε αλλά ξανασηκωνόμαστε! @Dimitr@17 είσαι η ελπίδα του μήνα!!! Να κλείσει όμορφα με μια δική σου εγκυμοσύνη!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Περιμενε λιγο..  και εγω ροζ ειχα και μετα καφε και τελικα ημουν εγκυος!

Ελα ρε Κελυ.φτιαξε μας λιγο.μακαρι να συμβαινει κι εδω το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Ελα ρε Κελυ.φτιαξε μας λιγο.μακαρι να συμβαινει κι εδω το ιδιο.

Ετσι!!!!!! Ολα μπορουν να συμβουν!!!

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Τι εννοειςςςς?? Ροη κανονικη η μόνο σταγονες???

Σταγονες αλλα πολλες!!!!

Κοριτσια η χοριακη 190,7 απο 46 που ηταν την τριτη...Σημερα ειμαι στη δευτερη μερα καθυστερησης θεωρητικα   τι λετε???

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ετσι!!!!!! Ολα μπορουν να συμβουν!!!

Σταγονες αλλα πολλες!!!!

Κοριτσια η χοριακη 190,7 απο 46 που ηταν την τριτη...Σημερα ειμαι στη δευτερη μερα καθυστερησης θεωρητικα   τι λετε???

Συγχαρητηρια για την αύξηση πολλή καλή!! Είχες κάνει τεστ εγκυμοσύνης με το αίμα και έδειξε; Αν αιμορραγείς ακόμα, μήπως θες προγεστερόνη; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , kido είπε:

Συγχαρητηρια για την αύξηση πολλή καλή!! Είχες κάνει τεστ εγκυμοσύνης με το αίμα και έδειξε; Αν αιμορραγείς ακόμα, μήπως θες προγεστερόνη; 

Ναι ειχα κανει τεστ πρωτα με ουρα και μετα με αιμα..  ναι παιρνω προγεστερονη! Για να δουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , kido είπε:

Όχι βέβαια! Πέφτουμε αλλά ξανασηκωνόμαστε! @Dimitr@17 είσαι η ελπίδα του μήνα!!! Να κλείσει όμορφα με μια δική σου εγκυμοσύνη!!!

Γεια σας κοριτσια μου μολις γυρισα απο την.δουλεια...ευτυχως ειμαι πολυ καλυτερα απονα χθες...αλλα νομιζω οτι ξεπρηστηκε λιγο.τοκαι στηθος μ κ αι η κοιλια μου επισης...μονο υγρα εχω πολλα κ κιτρινωπα...τι να πω...θα δειξει...

πρίν από 27 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Ετσι!!!!!! Ολα μπορουν να συμβουν!!!

Σταγονες αλλα πολλες!!!!

Κοριτσια η χοριακη 190,7 απο 46 που ηταν την τριτη...Σημερα ειμαι στη δευτερη μερα καθυστερησης θεωρητικα   τι λετε???

Μια χαρα νουμερο εγω με 2μερες καθυστερηση είχα 92..αλλα γτ εχεις αιμα βρε? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου μολις γυρισα απο την.δουλεια...ευτυχως ειμαι πολυ καλυτερα απονα χθες...αλλα νομιζω οτι ξεπρηστηκε λιγο.τοκαι στηθος μ κ αι η κοιλια μου επισης...μονο υγρα εχω πολλα κ κιτρινωπα...τι να πω...θα δειξει...

Εμένα τα είδες τα χαΐρια μου, ηρθε νωρίτερα η άτιμη, 25η μέρα σήμερα... ούτε τεστ δεν πρόλαβα να κάνω που έλεγα. Ρε κορίτσια με θετικό τεστ οωρρηξίας τη 12η μέρα του κύκλου αδιαθέτησα την 25η. Είναι οκ ή μικρή η ωχρινική μου φάση 12 μέρες (αν υποθέσουμε ότι η οωρρηξία έγινε την επόμενη μέρα του θετικού τεστ)? Μήπως μου ήρθε νωρίτερα λόγω της αντιβίωσης?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γεια σας κοριτσια μου μολις γυρισα απο την.δουλεια...ευτυχως ειμαι πολυ καλυτερα απονα χθες...αλλα νομιζω οτι ξεπρηστηκε λιγο.τοκαι στηθος μ κ αι η κοιλια μου επισης...μονο υγρα εχω πολλα κ κιτρινωπα...τι να πω...θα δειξει...

Μια χαρα νουμερο εγω με 2μερες καθυστερηση είχα 92..αλλα γτ εχεις αιμα βρε? 

Οχι δεν εχω αιμα τωρα...Λεω οτι ειχα αιμα οταν περιμενα να αδιαθετησω και νομιζα οτι ηταβ περιοδος αλλα δεν ηταν...τωρα δεν εχω!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Οχι δεν εχω αιμα τωρα...Λεω οτι ειχα αιμα οταν περιμενα να αδιαθετησω και νομιζα οτι ηταβ περιοδος αλλα δεν ηταν...τωρα δεν εχω!!!

Ααα τωρα καραλαβα...εσενα το στηθος σου ειναι πρησμενο μιας κ εσυ εισαι οντως εγκυος?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Οχι δεν εχω αιμα τωρα...Λεω οτι ειχα αιμα οταν περιμενα να αδιαθετησω και νομιζα οτι ηταβ περιοδος αλλα δεν ηταν...τωρα δεν εχω!!!

Μια χαρά η χοριακη σου μην το σκέφτεσαι καθόλου.Με το καλό η ώρα για τον πρώτο σας υπέρηχο!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μια χαρά η χοριακη σου μην το σκέφτεσαι καθόλου.Με το καλό η ώρα για τον πρώτο σας υπέρηχο!!!

Σε ευχαριστω τοοοσο πολυ! Αδιαθετησες???

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Ααα τωρα καραλαβα...εσενα το στηθος σου ειναι πρησμενο μιας κ εσυ εισαι οντως εγκυος?

Οχι παιδια...ελαχιστα πρησμενο..αυτο απορω και εγω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...