Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

17 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Κοριτσια μου εγω τελικα ειμαι αρρωστη ..εχω πυρετο κ με ποναει ολο μ το κορμι...

περαστικα Δημητρουλα! ειναι η εποχη τετοια που αρρωσταινει ολος ο κοσμος

2 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Ετσι!!!!!! Ολα μπορουν να συμβουν!!!

Σταγονες αλλα πολλες!!!!

Κοριτσια η χοριακη 190,7 απο 46 που ηταν την τριτη...Σημερα ειμαι στη δευτερη μερα καθυστερησης θεωρητικα   τι λετε???

πολυ καλη αυξηση ! με το καλο!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, kido είπε:

Εμένα τα είδες τα χαΐρια μου, ηρθε νωρίτερα η άτιμη, 25η μέρα σήμερα... ούτε τεστ δεν πρόλαβα να κάνω που έλεγα. Ρε κορίτσια με θετικό τεστ οωρρηξίας τη 12η μέρα του κύκλου αδιαθέτησα την 25η. Είναι οκ ή μικρή η ωχρινική μου φάση 12 μέρες (αν υποθέσουμε ότι η οωρρηξία έγινε την επόμενη μέρα του θετικού τεστ)? Μήπως μου ήρθε νωρίτερα λόγω της αντιβίωσης?

κριμα Κικη .... τον αλλον μηνα ξανα!  καμια φορα επηρεαζεται ο οργανισμος απο φαρμακα κ απο γριπη.. εμενα μου ερχοταν νωριτερα οταν ειχε κρυο η ημουν αρρωστη

πρίν από 14 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ααα να εχω ακομα ελπιδες δηλαδη?

κ εγω δεν ειχα πρησμενο στηθος κ δεν με πονουσε . μετα απο καμια βδομαδα καθυστερηση αρχισε να γινεται ..

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ααα να εχω ακομα ελπιδες δηλαδη?

Εννοειται να εχεις!!!!

πρίν από 7 λεπτά , ada32 είπε:

περαστικα Δημητρουλα! ειναι η εποχη τετοια που αρρωσταινει ολος ο κοσμος

πολυ καλη αυξηση ! με το καλο!

Αχ ευχαριστω παρα πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ada32 είπε:

περαστικα Δημητρουλα! ειναι η εποχη τετοια που αρρωσταινει ολος ο κοσμος

πολυ καλη αυξηση ! με το καλο!

Μα καθε φορα να αρρωσταινω οταν αλλαζει ο καιρος...μια φορα δεν εχω γλιτωσει...σημερα ειμαι πολυ καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , soth_26 είπε:

@Κελυ 32 Με το καλο, μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 

Ευχαριστω πραγματικα μεσα απο την καρδια μου!!! Εσενα και ολα τα κοριτσια που μου κανετε την πιο γλυκια παρεα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Αντε να δουμε...να περασει το σκ να δω τι καναμε αυτο τον μηνα

Χθες ηταν παρα πολυ πρησμενο το στηθος μου κ Σήμερα υποχώρησε πολυ...τι να σκεφτω??μαλλον οτι ερχεται...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Χθες ηταν παρα πολυ πρησμενο το στηθος μου κ Σήμερα υποχώρησε πολυ...τι να σκεφτω??μαλλον οτι ερχεται...

Όπως είδαμε από την Κελλιτσα και την @ada32 ούτε αυτό είναι στανταρ οποτε καλύτερα μην σκέφτεσαι τίποτα ακόμη..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Beboula25 είπε:

Όπως είδαμε από την Κελλιτσα και την @ada32 ούτε αυτό είναι στανταρ οποτε καλύτερα μην σκέφτεσαι τίποτα ακόμη..

Τι να πω..απογοητευτηκα...πολυ μεγαλη αλλαγη απο τη μια μερα στην αλλη...και ειχα αρχισει να το πιστευω οτι κατι μπορει να καναμε αυτον τον μηνα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τι να πω..απογοητευτηκα...πολυ μεγαλη αλλαγη απο τη μια μερα στην αλλη...και ειχα αρχισει να το πιστευω οτι κατι μπορει να καναμε αυτον τον μηνα

Να συνεχίζεις να το πιστεύεις γιατί τελικά δεν υπάρχει κάτι δεδομένο.Εχεις εδώ τα ζωντανά παραδείγματα που δίνουν ελπίδα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Beboula25 είπε:

Να συνεχίζεις να το πιστεύεις γιατί τελικά δεν υπάρχει κάτι δεδομένο.Εχεις εδώ τα ζωντανά παραδείγματα που δίνουν ελπίδα!

Εχεις δικιο...μακαρι να ειμαι η τυχερη...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Ετσι!!!!!! Ολα μπορουν να συμβουν!!!

Σταγονες αλλα πολλες!!!!

Κοριτσια η χοριακη 190,7 απο 46 που ηταν την τριτη...Σημερα ειμαι στη δευτερη μερα καθυστερησης θεωρητικα   τι λετε???

Πολύ καλή,  μπράβο! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις! 

3 ώρες πρίν, kido είπε:

Εμένα τα είδες τα χαΐρια μου, ηρθε νωρίτερα η άτιμη, 25η μέρα σήμερα... ούτε τεστ δεν πρόλαβα να κάνω που έλεγα. Ρε κορίτσια με θετικό τεστ οωρρηξίας τη 12η μέρα του κύκλου αδιαθέτησα την 25η. Είναι οκ ή μικρή η ωχρινική μου φάση 12 μέρες (αν υποθέσουμε ότι η οωρρηξία έγινε την επόμενη μέρα του θετικού τεστ)? Μήπως μου ήρθε νωρίτερα λόγω της αντιβίωσης?

Κική μου ήρθε κανονική ροή; Μήπως είναι κάτι άλλο :wink:


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...