Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , BettySt είπε:

Πολύ καλή,  μπράβο! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις! 

Κική μου ήρθε κανονική ροή; Μήπως είναι κάτι άλλο :wink:

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!!! Ευχομαι και στα δικα σου με το καλο!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 26 λεπτά , BettySt είπε:

Πολύ καλή,  μπράβο! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις! 

Κική μου ήρθε κανονική ροή; Μήπως είναι κάτι άλλο :wink:

 Ναι κορίτσι μου κανονική ροη, δυστυχώς είναι περίοδος με τα όλα της!

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , kido είπε:

 Ναι κορίτσι μου κανονική ροη, δυστυχώς είναι περίοδος με τα όλα της!

Μην στεναχωριέσαι καλή μου! Τον επόμενο μήνα θα είσαι πιό τυχερή! Βλέπω και τα τεστάκια σε βοηθάνε αρκετά και έχεις στοχευμενες επαφές οπότε πολύ σύντομα πιστεύω ότι θα γίνει το θαύμα. 

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 21/3/2018 at 11:06 ΜΜ, ntemiiiiii είπε:

Ποια κοπέλα καλέ;εγώ έχω το θέμα!Εγώ ειμαι η κοπέλα! Χαχαχ σευχαριστω μεκανες και γέλασα!

Σευχαριστω... μακάρι...

Μιλάω με την ζινα και σε ανέφερα για σένα έλεγα... Ακόμα ξέρω τι λέω.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 33 λεπτά , zina7777 είπε:

Τσα.Ακουσα τ ονομα μου...

που ειστε ολες εξαφανισμενες? ελπιζω να κανετε σεξακι...

Τι κανεις ζινακι?εγω σημερα ειμαι λιγο απογοητευμενη νομιζω οτι ερχεται η ακατανομαστη... πφφφ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τι κανεις ζινακι?εγω σημερα ειμαι λιγο απογοητευμενη νομιζω οτι ερχεται η ακατανομαστη... πφφφ...

Δυο μερες πριν την αναμενομενη σταματησαν οοοολα τα συμπτωματα που ειχα.βεβαια ειχε προηγηθει θετικη χοριακη.Ισως ειναι ψυχολογικο.Αδικα απογοητευεσαι,αν δεν δεις κανονικη ροη.Δεν σκεφτεσαι τιποτα αρνητικο.Εχω ένα πονακι κατω χαμηλα δεξια.Μου μπηκε και μια θειτσα και της ανοιξε η ομπρελα εδω μεσα..με ταραξε κι αυτο,το χω για γρουσουζια.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , zina7777 είπε:

Δυο μερες πριν την αναμενομενη σταματησαν οοοολα τα συμπτωματα που ειχα.βεβαια ειχε προηγηθει θετικη χοριακη.Ισως ειναι ψυχολογικο.Αδικα απογοητευεσαι,αν δεν δεις κανονικη ροη.Δεν σκεφτεσαι τιποτα αρνητικο.Εχω ένα πονακι κατω χαμηλα δεξια.Μου μπηκε και μια θειτσα και της ανοιξε η ομπρελα εδω μεσα..με ταραξε κι αυτο,το χω για γρουσουζια.

Θα μεγαλώνει η μήτρα σου για να χωρέσει τον γιο!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , zina7777 είπε:

αχαχαχαχα αχ εσυ αχ εσυ..αμα εχω κορη να δω που θα με πεταξει ο αντρας μου...

Χαχαχα η νύφη μου σήμερα μου είπε ένα τεστ για να δούμε το φύλο του παιδιού. Το είχε κάνει και αυτή και της βγήκε σωστό.βάζεις σε ένα ποτήρι μαγειρική σόδα και ούρα και αν το μείγμα βγάλει αφρό έχεις αγόρι, ενώ αν δεν κάνει τίποτα είναι κορίτσι. Το ξέρει καμία άλλη αυτό το κόλπο?

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, zina7777 είπε:

Δυο μερες πριν την αναμενομενη σταματησαν οοοολα τα συμπτωματα που ειχα.βεβαια ειχε προηγηθει θετικη χοριακη.Ισως ειναι ψυχολογικο.Αδικα απογοητευεσαι,αν δεν δεις κανονικη ροη.Δεν σκεφτεσαι τιποτα αρνητικο.Εχω ένα πονακι κατω χαμηλα δεξια.Μου μπηκε και μια θειτσα και της ανοιξε η ομπρελα εδω μεσα..με ταραξε κι αυτο,το χω για γρουσουζια.

Αντε να δουμε..ενα σκ ειναι θα περασει κ θα ξερουμε...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Ασία είπε:

Χαχαχα η νύφη μου σήμερα μου είπε ένα τεστ για να δούμε το φύλο του παιδιού. Το είχε κάνει και αυτή και της βγήκε σωστό.βάζεις σε ένα ποτήρι μαγειρική σόδα και ούρα και αν το μείγμα βγάλει αφρό έχεις αγόρι, ενώ αν δεν κάνει τίποτα είναι κορίτσι. Το ξέρει καμία άλλη αυτό το κόλπο?

Ακου κόλπο που και στα τρια μου παιδια πέτυχε!  Πίεσε λιγο το στήθος σου τη ρώγα και θα βγει ενα υγρό ελάχιστο και θα κανεις με το υγρό αυτο ενα σταυρο σε οποιοδήποτε τοίχο του σπιτιού σου.  Αν την επόμενη μερα ο Σταύρος παραμένει στο τοίχο ειναι αγορι ενω αν την επομενη μερα χαθει ειναι κορίτσι.  Σε εμενα πιάσανε αφου να φανταστείς ακομη και τωρα που ο μικρος που ειναι 5μηνών πλεον ο σταυρος παραμένει στο τοίχο μου πισω απο το κομοδίνο μου! 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Alekagala είπε:

Ακου κόλπο που και στα τρια μου παιδια πέτυχε!  Πίεσε λιγο το στήθος σου τη ρώγα και θα βγει ενα υγρό ελάχιστο και θα κανεις με το υγρό αυτο ενα σταυρο σε οποιοδήποτε τοίχο του σπιτιού σου.  Αν την επόμενη μερα ο Σταύρος παραμένει στο τοίχο ειναι αγορι ενω αν την επομενη μερα χαθει ειναι κορίτσι.  Σε εμενα πιάσανε αφου να φανταστείς ακομη και τωρα που ο μικρος που ειναι 5μηνών πλεον ο σταυρος παραμένει στο τοίχο μου πισω απο το κομοδίνο μου! 

 

1 hour ago, Ασία είπε:

Χαχαχα η νύφη μου σήμερα μου είπε ένα τεστ για να δούμε το φύλο του παιδιού. Το είχε κάνει και αυτή και της βγήκε σωστό.βάζεις σε ένα ποτήρι μαγειρική σόδα και ούρα και αν το μείγμα βγάλει αφρό έχεις αγόρι, ενώ αν δεν κάνει τίποτα είναι κορίτσι. Το ξέρει καμία άλλη αυτό το κόλπο?

Αχ τι με κανετε!! Ουτε σοδα εχω..ουτε υγρο βγαζω απτο στηθος.σε ποιο μηνα γινεται αυτο με το υγρο?

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω στο fb .λεει μια σ ενα post

Ειμαι εγκυος,και περιμενω κοριτσακι.Καπου διαβασα οτι αν κανω σεξ,μπορει να μεινει εγκυος το κοριτσακι μου και ετσι θα γεννησω δυο μωρα.

Και της σχολιαζει ο αλλος απο κατω"και τι εισαι μωρη,μπαμπουσκα??"

Αααααααχαχαχαχα πεθανα στο γελιο...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alekagala είπε:

Ακου κόλπο που και στα τρια μου παιδια πέτυχε!  Πίεσε λιγο το στήθος σου τη ρώγα και θα βγει ενα υγρό ελάχιστο και θα κανεις με το υγρό αυτο ενα σταυρο σε οποιοδήποτε τοίχο του σπιτιού σου.  Αν την επόμενη μερα ο Σταύρος παραμένει στο τοίχο ειναι αγορι ενω αν την επομενη μερα χαθει ειναι κορίτσι.  Σε εμενα πιάσανε αφου να φανταστείς ακομη και τωρα που ο μικρος που ειναι 5μηνών πλεον ο σταυρος παραμένει στο τοίχο μου πισω απο το κομοδίνο μου! 

Πρώτη φορά το ακούω αυτό! Είναι διαδεδομένο? Να πω την αλήθεια αυτό με τη σόδα της νύφης μου μου φαίνεται λίγο πιο νορμάλ χαχαχαχα όμως δεν νομίζω ότι βγαίνει πάντα σωστό.σε ποιο μήνα είχες κάνει εσύ αυτό με το υγρό?

πρίν από 15 λεπτά , zina7777 είπε:

Διαβαζω στο fb .λεει μια σ ενα post

Ειμαι εγκυος,και περιμενω κοριτσακι.Καπου διαβασα οτι αν κανω σεξ,μπορει να μεινει εγκυος το κοριτσακι μου και ετσι θα γεννησω δυο μωρα.

Και της σχολιαζει ο αλλος απο κατω"και τι εισαι μωρη,μπαμπουσκα??"

Αααααααχαχαχαχα πεθανα στο γελιο...

Χαχαχαχαχα το διάβασα κι εγώ αυτό, Ότι του φανεί του λωλοστεφανή... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...