Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , zina7777 είπε:

Εγω αραχτη στον καναπε.

Αν δεν κανω λακουβα δε σηκωνομαι.

Πως ειμαστε??

@Dimitr@17 καθαρο μετωπο?

Και πολυ καλα κανεις..ετσι ξεκουρασου κανει καλο στο μπεμπε..τελικα τι αποφασισε η αδερφη σου?ναι ακομα καθαρο το μετωπο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

4 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Και πολυ καλα κανεις..ετσι ξεκουρασου κανει καλο στο μπεμπε..τελικα τι αποφασισε η αδερφη σου?ναι ακομα καθαρο το μετωπο..

Νυφη μου ειναι.καο δυστυχως το εβγαλε.φαρμακωθηκαμε...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 hours ago, Dimitr@17 said:

Τι κυκλο εχεις??κ σε ποια μερα εισαι?

25 μέρες έχω κύκλο και είμαι στην 7η μέρα οπότε δεν ανησυχώ. Απλά πριν δύο μήνες είχα κάνει και 22 μέρες κύκλο για αυτό τα ξεκίνησα από τωρα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Καλημερααααα και χρονια πολλα...μια.χαρουλα ειμαι παμε τον επομενο μηνα δυνατα...

Καλημέρα γλυκουλα μου χρόνια πολλά!! Πολύ χαίρομαι που είσαι καλα έτσι μπράβο πάμε για τον επόμενο δεν τελείωσε τίποτα!!! Μαζί τις ιδιες μερες θα έχουμε την αγωνία και μακάρι και τα ευχάριστα !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Efouko είπε:

25 μέρες έχω κύκλο και είμαι στην 7η μέρα οπότε δεν ανησυχώ. Απλά πριν δύο μήνες είχα κάνει και 22 μέρες κύκλο για αυτό τα ξεκίνησα από τωρα

Ααα εχεις μικρο κυκλο οποτε καλα εκανες και τα ξεκινησες νωρις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, Dimitr@17 said:

Ααα εχεις μικρο κυκλο οποτε καλα εκανες και τα ξεκινησες νωρις

Ναι είναι πολύ προκομενη η δικιά μου :-D εσένα Δήμητρα βγήκε θετικό τις μέρες που περίμενες η είχε μεγάλη αποκλιση; Και κάτι ακόμα , έκανες ένα ή δύο τεστ τη μέρα;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Efouko είπε:

Ναι είναι πολύ προκομενη η δικιά μου :-D εσένα Δήμητρα βγήκε θετικό τις μέρες που περίμενες η είχε μεγάλη αποκλιση; Και κάτι ακόμα , έκανες ένα ή δύο τεστ τη μέρα;

Εκανα ενα την μερα..εχω κυκλο 30ημερων και ξεκινησα την 12η κ εκανα 2 την 15ημερα....ειδα το θετικο κ μετα εκανα αλλο ενα την επομενη π βγηκε αρνητικο..οχι δεν ειχε αποκλιση εκει π περιμενα βγηκε

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Dimitr@17 said:

Εκανα ενα την μερα..εχω κυκλο 30ημερων και ξεκινησα την 12η κ εκανα 2 την 15ημερα....ειδα το θετικο κ μετα εκανα αλλο ενα την επομενη π βγηκε αρνητικο..οχι δεν ειχε αποκλιση εκει π περιμενα βγηκε

Οκκκκ σε ρωτάω για να ξέρω τι να περιμένω πάνω κάτω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...