Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Ευχαριστώ παρά πολύ κορίτσια . Μακάρι γιατί γενικά μέχρι τώρα δεν είχαμε εύκολο δρόμο.. όχι στο θέμα γονιμότητας σε αλλά πιο σοβαρά θέματα υγείας . Όποτε θα είναι ένα δώρο για μας .

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια , να σας κανω μια ερωτηση αν εχιε τυχει σε καμία , είμαι περιπου 1 βδομαδα πριν την περιοδο , δηλαδη αρκετες μέρες αλλα το στηθος μου εχει αρχισει να πρηζεται κ να φουσκωνει ...οχι σαν της περιοδου κατι διαφορετικό. Εχει τυχει σε καμία ?δηλαδη με προβληματιζει οτι ειμαι αρκετες μερες πριν την περιοδο ειναι δυνατον μια τυχον εγκυμοσυνη να δειχνει σημαδια απο τωρα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , Νορα Σ. είπε:

Kαλημέρα κορίτσια , να σας κανω μια ερωτηση αν εχιε τυχει σε καμία , είμαι περιπου 1 βδομαδα πριν την περιοδο , δηλαδη αρκετες μέρες αλλα το στηθος μου εχει αρχισει να πρηζεται κ να φουσκωνει ...οχι σαν της περιοδου κατι διαφορετικό. Εχει τυχει σε καμία ?δηλαδη με προβληματιζει οτι ειμαι αρκετες μερες πριν την περιοδο ειναι δυνατον μια τυχον εγκυμοσυνη να δειχνει σημαδια απο τωρα?

Ναι κ φυσικά,εμένα το στήθος έκανε μπαμ για εγκυμοσύνη κ ειδικά όταν άρχιζε να με πονάει μετά την ωορρηξία κ φυσικά να φαίνονται οι φλέβες εντονες


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, *ζουζουνα*!!! said:

Ναι κ φυσικά,εμένα το στήθος έκανε μπαμ για εγκυμοσύνη κ ειδικά όταν άρχιζε να με πονάει μετά την ωορρηξία κ φυσικά να φαίνονται οι φλέβες εντονες

 ειμαι στο εξωτερικο κ δεν ειναι ευκολο για χωριακη οποτε θα περιμενω να εχω καθυστερηση ..αν εχω για να κανω τεστακι.ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Νορα Σ. είπε:

εχει κανει καμια σας τεστ πριν την καθυστερηση και να εχει βγει θετικο ?εχω πολυ αγωνια

μονο δυο μερουλες πριν την περιοδο. πιο πριν δε δειχνει κοριτσι. υπομονη παντως γενικα μην δινεις σημασια σε συμπτωματα συνηθως δεν ισχυουν εμενα το στηθος παντα πρηζοταν 10 μερες πριν την περιοδο οταν εμεινα εγκυος δεν πρηστηκε σχεδον καθολου. τα συμπτωματα συνηθως ερχονται μετα την καθυστερηση. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, linaa said:

μονο δυο μερουλες πριν την περιοδο. πιο πριν δε δειχνει κοριτσι. υπομονη παντως γενικα μην δινεις σημασια σε συμπτωματα συνηθως δεν ισχυουν εμενα το στηθος παντα πρηζοταν 10 μερες πριν την περιοδο οταν εμεινα εγκυος δεν πρηστηκε σχεδον καθολου. τα συμπτωματα συνηθως ερχονται μετα την καθυστερηση. 

 

3 minutes ago, linaa said:

μονο δυο μερουλες πριν την περιοδο. πιο πριν δε δειχνει κοριτσι. υπομονη παντως γενικα μην δινεις σημασια σε συμπτωματα συνηθως δεν ισχυουν εμενα το στηθος παντα πρηζοταν 10 μερες πριν την περιοδο οταν εμεινα εγκυος δεν πρηστηκε σχεδον καθολου. τα συμπτωματα συνηθως ερχονται μετα την καθυστερηση. 

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας ομορφες. Παλιό κορίτσι και εγώ που τρέχω με τη δουλειά. Επίσης αλλαξα και κινητό και μόνο από το laptop μπαίνω πια γιατί δεν θυμάμαι τους κωδικούς μου!

@MelinaFo και @Smile89 και @kido Κουνάμε το θέμα πήρε το μάτι μου;

@Vila τι κάνεις; Κορίτσια συγνώμη δεν έχω προλάβει να διαβάσω...

Πολύ διαγώνια ότι έπιασα  @elenakii22 Mεγαλώνει η μπέμπα να τη χαίρεσαι! @Smile89 Συγχαρητήρια!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Γεια σας ομορφες. Παλιό κορίτσι και εγώ που τρέχω με τη δουλειά. Επίσης αλλαξα και κινητό και μόνο από το laptop μπαίνω πια γιατί δεν θυμάμαι τους κωδικούς μου!

@MelinaFo και @Smile89 και @kido Κουνάμε το θέμα πήρε το μάτι μου;

@Vila τι κάνεις; Κορίτσια συγνώμη δεν έχω προλάβει να διαβάσω...

Κουνάμε ο,τι μπορούμε εμείς οι κουνιστρες!!! Τα νέα σου? Εγώ πέρασα απο διάφορα συμπτώματα αλλα προχθες αδιαθετησα. Και ξανά προς τη δόξα τραβω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Κουνάμε ο,τι μπορούμε εμείς οι κουνιστρες!!! Τα νέα σου? Εγώ πέρασα απο διάφορα συμπτώματα αλλα προχθες αδιαθετησα. Και ξανά προς τη δόξα τραβω!

Αχ βρε Κική μου, τι να πω. Δεν θα σου πω μην στεναχωριέσαι, ξέρω δεν γίνεται. Ψηλά το κεφάλι και ξανά σε λίγες μερες στον αγώνα. Δεν παρατάμε τη μάχη.

Εγω από νέα τίποτα, nothing, nada, niente! Περιμένω να αδιαθετήσω για να πάω στο γιατρό και να με δει και να τον δω και να δούμε γενικά τι θα γενούμε! (Νεύρα έχω που δεν έρχεται. Και που έφτασα να την παρακαλάω να έρθει επίσης νεύρα!)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νορα Σ. είπε:

εχει κανει καμια σας τεστ πριν την καθυστερηση και να εχει βγει θετικο ?εχω πολυ αγωνια

Ναι εγώ είχα κάνει 1 μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο κ ήταν θετικό κ την ίδια μέρα θετική χοριακη...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσιαααα...τι κανετε??τι ωραια που γυρισε το παλιο παρεακι...:x

22 ώρες πρίν, Souko είπε:

Κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες . Και εγώ 21/5 χοριακη μετά από εμβρυομεταφορα 

Υπομονη λιγο ακομα εμεινε...καλη επιτυχία σου ευχομαι

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...