Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

νομίζω ότι είναι καλό σημάδι..ειδικά όταν κοντεύεις να περιμένεις...μια από τα ίδια Κ εγώ..ασπροδιαφανα τώρα κ ελαστικά...τώρα δεν ξέρω...τι γίνεται..εγώ που έχω κ ταση για εμετούς τι να πω..το πρωί όταν σηκωθώ ....από την προηγούμενη Παρασκευή την Κυριακή πριν 1 βδομάδα είδα κ μια κουκίδα αίμα ροζ...την υπόλοιπη μέρα πιο πολύ το απόγευμα λίγο αναγουλες...υγρά έχω από την 6 του μήνα πολλά..μέχρι κ τώρα...σήμερα έγιναν λίγο πιο ασπροδιαφανα..κ φυσικά πονακια χαμηλά τσιμπήματα στις ωοθήκες..γενικά σημαίνουν εγκυμοσύνη τα υγρά κοντά την ημέρα που περιμένεις...αν είναι ελαστικά ..έτσι είχα στην 2η εγκυμοσύνη μου.

Τις 3προηγουμενες μερες ηταν ψιλοδιαφανα λ δεν ειχα πολλα...απο χθες κ σημερα π εχω πολλα κ ειναι κ κιτρινα μερικες φορες..παντως ειχα μεσα στις γονιμες σιγουρα οποτε μια πιθανοτητα μπορει να υπαρχει... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Τις 3προηγουμενες μερες ηταν ψιλοδιαφανα λ δεν ειχα πολλα...απο χθες κ σημερα π εχω πολλα κ ειναι κ κιτρινα μερικες φορες..παντως ειχα μεσα στις γονιμες σιγουρα οποτε μια πιθανοτητα μπορει να υπαρχει... 

Μακάρι Δήμητρα να είναι σπόρι!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τις 3προηγουμενες μερες ηταν ψιλοδιαφανα λ δεν ειχα πολλα...απο χθες κ σημερα π εχω πολλα κ ειναι κ κιτρινα μερικες φορες..παντως ειχα μεσα στις γονιμες σιγουρα οποτε μια πιθανοτητα μπορει να υπαρχει... 

κάπως έτσι είμαι κ εγώ περίπου..,συν αναγουλες κ σύνολο 3 εμετούς έχω κάνει...μια 1ος την Κυριακή ,2ος την Τρίτη ,3ος Τετάρτη...λέω μήπως έκανα τπτ νωρίτερα ωορρηξία δεν ξέρω..σε λίγες μέρες θα μάθω..εγώ το πολύ μέχρι 30/5 λέω..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kido είπε:

Μακάρι Δήμητρα να είναι σπόρι!!!

Η μπορει ν με επισκεφτεί νωριτερα...παντως η κοιλια κ το στηθος με πονάνε ακόμα

πρίν από 1 λεπτό , *ζουζουνα*!!! είπε:

κάπως έτσι είμαι κ εγώ περίπου..,συν αναγουλες κ σύνολο 3 εμετούς έχω κάνει...μια 1ος την Κυριακή ,2ος την Τρίτη ,3ος Τετάρτη...λέω μήπως έκανα τπτ νωρίτερα ωορρηξία δεν ξέρω..σε λίγες μέρες θα μάθω..εγώ το πολύ μέχρι 30/5 λέω..

Και εγω αυτο σκεφτομαι μήπως εκαμα νωριτερα ωορρηξία και αδιαθετησω νωρίτερα..παντως απο οτι ειδα τωρα ειχαμε επαφες 11 η 12η 13η 15η 16η  που ηταν οι γονιμες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Η μπορει ν με επισκεφτεί νωριτερα...παντως η κοιλια κ το στηθος με πονάνε ακόμα

Και εγω αυτο σκεφτομαι μήπως εκαμα νωριτερα ωορρηξία και αδιαθετησω νωρίτερα..παντως απο οτι ειδα τωρα ειχαμε επαφες 11 η 12η 13η 15η 16η  που ηταν οι γονιμες

Πολύ καλά τα πήγατε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Η μπορει ν με επισκεφτεί νωριτερα...παντως η κοιλια κ το στηθος με πονάνε ακόμα

Και εγω αυτο σκεφτομαι μήπως εκαμα νωριτερα ωορρηξία και αδιαθετησω νωρίτερα..παντως απο οτι ειδα τωρα ειχαμε επαφες 11 η 12η 13η 15η 16η  που ηταν οι γονιμες

πάνω κάτω τις ίδιες είχαμε..λοιπόν εγώ τελευταία περίοδος 26/4/2018 κ επαφές 11η, 13η , 15η,17η,19η,21η κ Τέλος..εγώ γόνιμες από 10η μέχρι κ 22η έχω υγρά διάφανα πολύ ελαστική κ 23η κ 24η που είναι σήμερα έχω ασπροδιαφανα πάλι ελαστικά...κ 18η μέρα είδα το λίγο ροζ αίμα,μια με 2 κουκιδες...στήθος Ναι με πονάει κ εχω κ τσιμπήματα σίγουρα 1 εβδομάδα όπως κ χαμηλά κ στις 2 ωοθήκες μου ειδικά τώρα τις 4 τελευταίες μέρες..βέβαια κ εδώ πάλι από την 11η μέρα έχω  ...άλλα πολύ πόνο είχα το προηγούμενο πσκδ


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

πάνω κάτω τις ίδιες είχαμε..λοιπόν εγώ τελευταία περίοδος 26/4/2018 κ επαφές 11η, 13η , 15η,17η,19η,21η κ Τέλος..εγώ γόνιμες από 10η μέχρι κ 22η έχω υγρά διάφανα πολύ ελαστική κ 23η κ 24η που είναι σήμερα έχω ασπροδιαφανα πάλι ελαστικά...κ 18η μέρα είδα το λίγο ροζ αίμα,μια με 2 κουκιδες...στήθος Ναι με πονάει κ εχω κ τσιμπήματα σίγουρα 1 εβδομάδα όπως κ χαμηλά κ στις 2 ωοθήκες μου ειδικά τώρα τις 4 τελευταίες μέρες..βέβαια κ εδώ πάλι από την 11η μέρα έχω  ...άλλα πολύ πόνο είχα το προηγούμενο πσκδ

Εγώ ειχα τελευταια περιοδο 22/4 εσυ εχεις πολλες πιθανοτητες να δεις θετικο τεστακι γτ ειχες δει κ το αιματακι..εγω σκεφτομαι οτι πρωτη φορα εχω τοσο κιτρινα υγρα μηπως εχω τπτ άλλο? Α επίσης οι γονιμες μου ειναι 11ημε 17η υποτιθεται

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Εγώ ειχα τελευταια περιοδο 22/4 εσυ εχεις πολλες πιθανοτητες να δεις θετικο τεστακι γτ ειχες δει κ το αιματακι..εγω σκεφτομαι οτι πρωτη φορα εχω τοσο κιτρινα υγρα μηπως εχω τπτ άλλο?

Όχι τι να έχεις αν δεν μυρίζουν άσχημα τα υγρά δεν έχεις φόβο..κ εσύ κοντά σε θετικό τεστ σε βλέπω γιατί είχες καλές επαφές 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

Όχι τι να έχεις αν δεν μυρίζουν άσχημα τα υγρά δεν έχεις φόβο..κ εσύ κοντά σε θετικό τεστ σε βλέπω γιατί είχες καλές επαφές 

Οχι δεν μυριζουν τι να πω..ακρη δεν μπορώ να βγαλω μια ειναι ασπρα πηχτα μια διαφανα μια κιτρινα...αγανακτησα η γυναικα..χαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Οχι δεν μυριζουν τι να πω..ακρη δεν μπορώ να βγαλω μια ειναι ασπρα πηχτα μια διαφανα μια κιτρινα...αγανακτησα η γυναικα..χαχα

κατάλαβα...τι να πω...αν είναι πηχτό σαν κρέμα είναι όταν μας έρχεται η περίοδος ,όταν είναι σαν της ωορρηξίας συνήθως είναι εγκυμοσύνη...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κατάλαβα...τι να πω...αν είναι πηχτό σαν κρέμα είναι όταν μας έρχεται η περίοδος ,όταν είναι σαν της ωορρηξίας συνήθως είναι εγκυμοσύνη...

Πριν 2 με 3 μερες ηταν διάφανα κ λξεω τι γινεται μηπωε εχω τωρσ ωορρηξία ?τεσπα λιγο εμειμε θα δουμε την δευτερα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Πριν 2 με 3 μερες ηταν διάφανα κ λξεω τι γινεται μηπωε εχω τωρσ ωορρηξία ?τεσπα λιγο εμειμε θα δουμε την δευτερα

ωραία άντε να δούμε...έχω κ εγώ αγωνία μαζί σου!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

ωραία άντε να δούμε...έχω κ εγώ αγωνία μαζί σου!!!

Να σου πω την αληθεια εχω αρχισει κ εγω να εχω αγωνια.αν κ στο πισω μερος του μυαλου μου ξερω τι θα γινει αλλα τι να κανουμε ελπιζουμε για το καλυτερο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια καλο σαββατοκυριακο

@Vana87 να χαιρεστε το νεο μελος της οικογενειας!!!

@Νορα Σ. με το καλο! Ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

@Souko ευχομαι μια θετικοτατη χοριακη!

 

  • Ευχαριστώ 1

tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...