Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?εγω εχω ξυπνησει απο νωρις σημερα εκανα τις δουλειες του σπιτιου μαγειρεψα κ σε λιγο θα παω για καφεδακι κ μπανακι στην θαλασσα..

@Ungry girl γυρισες κ εσυ στο παρεακι μας ...τι ωραια...!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

3 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?εγω εχω ξυπνησει απο νωρις σημερα εκανα τις δουλειες του σπιτιου μαγειρεψα κ σε λιγο θα παω για καφεδακι κ μπανακι στην θαλασσα..

Εμείς εδώ ήσυχα,είχα κόσμο εδώ..αλλά έφυγαν τώρα,έχω μαγειρέψει από νωρίς,τώρα ταισα κ τον μικρό,ο μεγάλος θα φάει σε λίγο..

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

On 18/5/2018 at 6:15 ΜΜ, zina7777 είπε:

Δε χρειαζεται πολυ μαναρι.Λιγο θελει..αλλα καλο..και ποιοτικο...και συγκυριες για το ευχαιστο αποτελεσμα.Think positive και κινησου ρομαντικα..

21 εβδομαδες ειμαι.

Καλημέρα 21 εβδομάδα και πιάνεις κεφάλι??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Ρε αγάπη είναι πολύς νωρίς να πιάνουμε κάτι από το μωρό..

Μπορει να χεις δικιο.Ξυπναω το απογευμα ομως και ειναι συγκεντρωμενο κατω απ τον αφαλο και η κοιλια πολυ σκληρη.μολις σηκωθω..και ξαπλωσω παλι,εχει απλωθει μαλακιά η κοιλια και δε νιωθω κατι εκεινη την ωρα.. τι να ειναι αυτο?Η μητρα?

Καλημερα σε ολες.

Να χαιρεστε οποιον εχετε που γιορταζει.Χρονια πολλα σε ολες.

Χρονια πολλα στη @Smile89 Καλεεεεεεεεεε.. που ειναι Ελενιτσα και ειναι και κιντερ.Με το καλο καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και χρονια πολλα κι ευτυχισμενα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.  Τυχαία μπήκα μετά από καιρό.  @zina7777 αυτό που περιγράφεις είναι πέτρωμα.  Συζήτησε το με το γιατρό σου γιατί μάλλον χρειάζεσαι μαγνησιο.  

Εύχομαι να είστε όλες καλά. Τα φιλιά μου. ♡♡♡

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια.  Τυχαία μπήκα μετά από καιρό.  @zina7777 αυτό που περιγράφεις είναι πέτρωμα.  Συζήτησε το με το γιατρό σου γιατί μάλλον χρειάζεσαι μαγνησιο.  

Εύχομαι να είστε όλες καλά. Τα φιλιά μου. ♡♡♡

Καλημερα, πινω μαγνησιο απ την αρχη.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 18/5/2018 at 10:38 ΜΜ, Vila είπε:

Γεια σου Αλινακι μου! Πρώτα απ' όλα να σου πω περαστικά και από δω και πέρα μόνο ευχάριστα! Έλειπα καιρό από εδώ και τώρα είδα λίγο και τα δικά σου νέα.

Εγώ ξεκίνησα κλομιφαινη και περιμένω .. θα δείξει!

Βάνα μου να σου ζήσει!!!!! Να είναι γερή και τυχερή! Να τα χαίρεσαι και τα δύο τα παιδάκια σου!

Συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!

Ευχαριστώ πολύ Βίλα μου! Καλή επιτυχία εύχομαι να αποδώσει η κλομιφαίνη!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια, πάω πίσω να διαβάσω.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , alina80 είπε:

Ευχαριστώ πολύ Βίλα μου! Καλή επιτυχία εύχομαι να αποδώσει η κλομιφαίνη!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια, πάω πίσω να διαβάσω.

Καλημέρες παρθενακι! Περιμένουμε νέα από @Dimitr@17

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , kido είπε:

Καλημέρες παρθενακι! Περιμένουμε νέα από @Dimitr@17

Καλημέρα μικρή μου! Εγώ επιτέλους αδιάθετησα χτες (λόγω επέμβασης μου καθυστέρησε). Οπότε τώρα θα ξεκινήσω να δω τι εξετάσεις μου λείπουν για την επιτροπή και τι άλλα χαρτιά χρειάζομαι να τα μαζέψω να κλείσω ραντεβού. Να ξαναμιλήσω και με το κέντρο να δούμε πώς και πότε θα προχωρήσουμε (αν και μάλλον για Σεπτέμβρη θα πάμε), να ρωτήσω και το κόστος (τρέμω τι θα μου πουν).

Εσύ καθάρισες; Πάμε για καινούργια προσπάθεια;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ακομα καθαρο κιντο μου

Μ αρέσει!!!

πρίν από 33 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα μικρή μου! Εγώ επιτέλους αδιάθετησα χτες (λόγω επέμβασης μου καθυστέρησε). Οπότε τώρα θα ξεκινήσω να δω τι εξετάσεις μου λείπουν για την επιτροπή και τι άλλα χαρτιά χρειάζομαι να τα μαζέψω να κλείσω ραντεβού. Να ξαναμιλήσω και με το κέντρο να δούμε πώς και πότε θα προχωρήσουμε (αν και μάλλον για Σεπτέμβρη θα πάμε), να ρωτήσω και το κόστος (τρέμω τι θα μου πουν).

Εσύ καθάρισες; Πάμε για καινούργια προσπάθεια;

Καθαρισα ναι. Θα κάνουμε ότι μπορούμε το τριήμερακι και λίγο μετά!!! Άντε καλή μας επιτυχία!!! Δεν είναι μακρυά ο Σεπτέμβριος!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...