Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλησπέρα κοριτσιαααααα μουυυυ!! Η άσωτη επέστρεψε!! Χαχχαχα!! Μου έχετε λείψει πολύ!! Επιτέλους μετά από μήνες είμαι πιο χαλαρή! Θέλω να μάθω τα νέα σας!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα μικρή μου! Εγώ επιτέλους αδιάθετησα χτες (λόγω επέμβασης μου καθυστέρησε). Οπότε τώρα θα ξεκινήσω να δω τι εξετάσεις μου λείπουν για την επιτροπή και τι άλλα χαρτιά χρειάζομαι να τα μαζέψω να κλείσω ραντεβού. Να ξαναμιλήσω και με το κέντρο να δούμε πώς και πότε θα προχωρήσουμε (αν και μάλλον για Σεπτέμβρη θα πάμε), να ρωτήσω και το κόστος (τρέμω τι θα μου πουν).

Εσύ καθάρισες; Πάμε για καινούργια προσπάθεια;

alina πολυ χαιρομαι για σενα . μακαρι να σου ερθουν ολα καλα !

 

3 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ακομα καθαρο κιντο μου

Δημητρα μακαρι να εισαι ! 

 

2 ώρες πρίν, kido είπε:

Μ αρέσει!!!

Καθαρισα ναι. Θα κάνουμε ότι μπορούμε το τριήμερακι και λίγο μετά!!! Άντε καλή μας επιτυχία!!! Δεν είναι μακρυά ο Σεπτέμβριος!!

Κικη βουρ στο σεξ!!!!  κ  θα ερθει κ το μωρακι . 

@Vana87  να σου ζησει η μπεμπουλα σας!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ada32 είπε:

alina πολυ χαιρομαι για σενα . μακαρι να σου ερθουν ολα καλα !

 

Δημητρα μακαρι να εισαι ! 

 

Κικη βουρ στο σεξ!!!!  κ  θα ερθει κ το μωρακι . 

@Vana87  να σου ζησει η μπεμπουλα σας!

@ada32 μου τι κανεις?πως τα πας?ε αν δεν ερθει κ αύριο μπορει να αρχισω να το σκέφτομαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

@ada32 μου τι κανεις?πως τα πας?ε αν δεν ερθει κ αύριο μπορει να αρχισω να το σκέφτομαι

καλα Δημητρουλα, πλεον ειμαι καλυτερα  και αρχισα να φουσκωνω .. μπηκα στον 5ο μηνα.

μπαινω και σας διαβαζω οποτε μπορω !!

 μακαρι να εισαι , γτ τα πολλα υγρα συνηθως ειναι απο εγκυμοσυνη ..

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

καλα Δημητρουλα, πλεον ειμαι καλυτερα  και αρχισα να φουσκωνω .. μπηκα στον 5ο μηνα.

μπαινω και σας διαβαζω οποτε μπορω !!

 μακαρι να εισαι , γτ τα πολλα υγρα συνηθως ειναι απο εγκυμοσυνη ..

Τελεια ολα καλα να σου πανε γλυκια μου...τι να σου πω με αυτα τα υγρα δεν μπορώ να βγαλω ακρη...μεχρι κ σημερα ειναι κιτρινα αλλα οχι ιδιαιτερα πηχτα θα ελεγα..Επίσης αυτο π εχω παρατηρησει ειναι οτι κανω πολλες ωρες να χωνεψω το φαι π εφαγα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τελεια ολα καλα να σου πανε γλυκια μου...τι να σου πω με αυτα τα υγρα δεν μπορώ να βγαλω ακρη...μεχρι κ σημερα ειναι κιτρινα αλλα οχι ιδιαιτερα πηχτα θα ελεγα..Επίσης αυτο π εχω παρατηρησει ειναι οτι κανω πολλες ωρες να χωνεψω το φαι π εφαγα 

ευχαριστω πολυ!!!αυτο το εχουν σχεδον ολες οι εγκυες , το οτι δεν μπορουν να χωνεψουν .. μακαρι να εισαι !!!  


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , ada32 είπε:

ευχαριστω πολυ!!!αυτο το εχουν σχεδον ολες οι εγκυες , το οτι δεν μπορουν να χωνεψουν .. μακαρι να εισαι !!!  

Πολύ χαιρομαι που εισαι εγκυος!! Ναι αυτο με το στομαχι και τις καουρες ελεος ποσο υπεφερα. Μολις βγει το μωρο ειναι λες και αλλαζεις στομαχι. Φευγουν ολα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Vana87 είπε:

Πολύ χαιρομαι που εισαι εγκυος!! Ναι αυτο με το στομαχι και τις καουρες ελεος ποσο υπεφερα. Μολις βγει το μωρο ειναι λες και αλλαζεις στομαχι. Φευγουν ολα!

να δεις πως το περιμενω  να γεννησω.. γτ περασα πολυ δυσκολα απο εμετους .. εχω βαρεθει να φοβαμαι μηπως κανω εμετο..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, ada32 είπε:

ευχαριστω πολυ!!!αυτο το εχουν σχεδον ολες οι εγκυες , το οτι δεν μπορουν να χωνεψουν .. μακαρι να εισαι !!!  

Και τι απο τοσο νωρις φαινεται η δυσπεψία?γτ κανω κανα 6ωρο να χωνεψω ενα σουβλακι π λεει ο λογος

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Και τι απο τοσο νωρις φαινεται η δυσπεψία?γτ κανω κανα 6ωρο να χωνεψω ενα σουβλακι π λεει ο λογος

ειναι λιγο νωρις αλλα ποτε δεν ξερεις.. ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος..το πιο σιγουρο βεβαια ειναι το τεστ εγκυμοσυνης! 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

ειναι λιγο νωρις αλλα ποτε δεν ξερεις.. ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος..το πιο σιγουρο βεβαια ειναι το τεστ εγκυμοσυνης! 

Ε θα περιμενω κανα δυο μερες κ αν δεν ερθει τοτε βλεπουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ada32 είπε:

να δεις πως το περιμενω  να γεννησω.. γτ περασα πολυ δυσκολα απο εμετους .. εχω βαρεθει να φοβαμαι μηπως κανω εμετο..

Σε καταλαβαινω! Υπομονη! Μολις παρεις το μπεμπακι αγκαλια θα τα ξεχασεις ολα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

@kido αν δεν ερθει ουτε αυριο τοτε ισως να εχω καποια πιθανότητα

@Souko τι εγινε τελικα?σημερα ειναι η κρισιμη μερα..

Καλησπέρα κορίτσια. 11η μέρα μετά από δυο κρυοσυντηρημενα 3 ημερών η χοριακη 171. Μακάρι να πάει καλά καινή συνέχεια ...

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...