Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 44 λεπτά , Souko είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. 11η μέρα μετά από δυο κρυοσυντηρημενα 3 ημερών η χοριακη 171. Μακάρι να πάει καλά καινή συνέχεια ...

Στο ευχομαι απο την καρδια μου! Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κοριτσι μου!


tpnxp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

19 ώρες πρίν, ada32 είπε:

 

Κικη βουρ στο σεξ!!!!  κ  θα ερθει κ το μωρακι 

 

Άστα Άντα μου ο δικός μου ξέρεις τι μου λέει; Να κάνει διατήρηση δυνάμεων μέχρι τη 11η μέρα και έπειτα για να είναι πιο στοχευμένες οι επαφές στις γόνιμες μέρες και αποτελεσματικό το υλικό χαχαχα! Οικονομία και στο σεξ θα κάνουμε!! Είχαμε μια επαφή δύο μέρες πριν μου έρθει περίοδος και τώρα που καθάρισα από ροή μου πουλάει τρέλα!!

@Dimitr@17 άντε κοριτσι να είσαι έγκυος σου εύχομαι. Αν δεν έρθει σήμερα, θα είναι πολύ καλό και αύριο θα έχει σασπένς η μέρα, γιατί μάλλον θα περιμένουμε ευχάριστα νέα από το τεστάκι σου! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , kido είπε:

Άστα Άντα μου ο δικός μου ξέρεις τι μου λέει; Να κάνει διατήρηση δυνάμεων μέχρι τη 11η μέρα και έπειτα για να είναι πιο στοχευμένες οι επαφές στις γόνιμες μέρες και αποτελεσματικό το υλικό χαχαχα! Οικονομία και στο σεξ θα κάνουμε!! Είχαμε μια επαφή δύο μέρες πριν μου έρθει περίοδος και τώρα που καθάρισα από ροή μου πουλάει τρέλα!!

@Dimitr@17 άντε κοριτσι να είσαι έγκυος σου εύχομαι. Αν δεν έρθει σήμερα, θα είναι πολύ καλό και αύριο θα έχει σασπένς η μέρα, γιατί μάλλον θα περιμένουμε ευχάριστα νέα από το τεστάκι σου! 

καλε δεν του εχεις εξηγησει οτι το σπερμα στις τρεις μερες αρχιζει κ ψοφαει κ πρεπει να ανανεωτε αμα το κανετε ετσι τσαμπα προσπαθητε οι σαλπιγγες πρεπει να ειναι γεματες με ζωηρο σπερμα τουλαχιστον απο τεσσερις μερες πριν κ καθε τοσο να το ανανεωνετε. οχι να πατε με ψοφιο σπερμα 11 μερα κ μεχρι αλλες δυο φορες πανω στην ωορηξια. για καντου ενα σεμιναριο περι φρεσκου σπερματος!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , linaa είπε:

καλε δεν του εχεις εξηγησει οτι το σπερμα στις τρεις μερες αρχιζει κ ψοφαει κ πρεπει να ανανεωτε αμα το κανετε ετσι τσαμπα προσπαθητε οι σαλπιγγες πρεπει να ειναι γεματες με ζωηρο σπερμα τουλαχιστον απο τεσσερις μερες πριν κ καθε τοσο να το ανανεωνετε. οχι να πατε με ψοφιο σπερμα 11 μερα κ μεχρι αλλες δυο φορες πανω στην ωορηξια. για καντου ενα σεμιναριο περι φρεσκου σπερματος!!! 

Hi!

Μας είπε γυναικολόγος από 11η ως 19η μέρα παρά μέρα και του κόλλησε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , kido είπε:

Hi!

Μας είπε γυναικολόγος από 11η ως 19η μέρα παρά μέρα και του κόλλησε..

η γυναικολογος ειπε μερικες πιθανες μερες με βαση λογικα τον μεγαλητερο κυκλο σου αν κανεις ωορηξια 13-14 μερα με τα τεστακια τι νοημα εχει να κανεις σεξ την 19 μερα? 

αντρες ξερω κανουν του κεφαλιου τους αλλα πες του σεξ με αριθμους τζοκερ δεν πιανουν παιδι θελει αλλο συστημα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

η γυναικολογος ειπε μερικες πιθανες μερες με βαση λογικα τον μεγαλητερο κυκλο σου αν κανεις ωορηξια 13-14 μερα με τα τεστακια τι νοημα εχει να κανεις σεξ την 19 μερα? 

αντρες ξερω κανουν του κεφαλιου τους αλλα πες του σεξ με αριθμους τζοκερ δεν πιανουν παιδι θελει αλλο συστημα! 

Την ίδια απορία είχα ρε Λίνα ότι πρέπει να ξεκινήσουμε νωρίτερα και όχι να το τραβάμε ως τη 19η. Μου είπε ότι έτσι δεν θα χάνω πότε την ωορρηξία μου. 

Το ζητούμενο είναι το timing γιατί καθημερινές οι επαφές μας είναι δύσκολες με την κούραση και τα ωράρια μας.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , kido είπε:

Άστα Άντα μου ο δικός μου ξέρεις τι μου λέει; Να κάνει διατήρηση δυνάμεων μέχρι τη 11η μέρα και έπειτα για να είναι πιο στοχευμένες οι επαφές στις γόνιμες μέρες και αποτελεσματικό το υλικό χαχαχα! Οικονομία και στο σεξ θα κάνουμε!! Είχαμε μια επαφή δύο μέρες πριν μου έρθει περίοδος και τώρα που καθάρισα από ροή μου πουλάει τρέλα!!

@Dimitr@17 άντε κοριτσι να είσαι έγκυος σου εύχομαι. Αν δεν έρθει σήμερα, θα είναι πολύ καλό και αύριο θα έχει σασπένς η μέρα, γιατί μάλλον θα περιμένουμε ευχάριστα νέα από το τεστάκι σου! 

Μολις γυρισα σπιτι κ μολις ειδα το πρωτο ροζ..αρα παλι ακυρο εγω..

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kido είπε:

Την ίδια απορία είχα ρε Λίνα ότι πρέπει να ξεκινήσουμε νωρίτερα και όχι να το τραβάμε ως τη 19η. Μου είπε ότι έτσι δεν θα χάνω πότε την ωορρηξία μου. 

Το ζητούμενο είναι το timing γιατί καθημερινές οι επαφές μας είναι δύσκολες με την κούραση και τα ωράρια μας.. 

μηπως ο γιατρος δεν ηξερε οτι κανεις τεστακια κ βρισκεις ωορηξια πιο νωρις? το υπολογισε νομιζω μονο βαση μεσου ορου κ οχι συγκεκριμενα για εσενα. 

δεν χρειαζετε καθε μερα απλα να μην το αφηνεις μονο για δυο-τρεις μερες κοντα στην ωορηξια. νομιζω οτι κ ο οργανισμος θελει μια προετοιμασια. δηλαδη ξεκινα μολις ακριβως τελειωσει η περιοδος κ μετα ξανα μετα απο δυο μερες. δηλαδη αν βρισκεις θετικο τεστ 13 μερα κ σου ερχετε περιοδος ακριβως στις 14 πχ. ξεκινας 7  9 11  13 14 15. κ μετα τελος για τρεις εβδομαδες δεν θελει τιποτα αλλο ξεκουραση. 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , kido είπε:

Άστα Άντα μου ο δικός μου ξέρεις τι μου λέει; Να κάνει διατήρηση δυνάμεων μέχρι τη 11η μέρα και έπειτα για να είναι πιο στοχευμένες οι επαφές στις γόνιμες μέρες και αποτελεσματικό το υλικό χαχαχα! Οικονομία και στο σεξ θα κάνουμε!! Είχαμε μια επαφή δύο μέρες πριν μου έρθει περίοδος και τώρα που καθάρισα από ροή μου πουλάει τρέλα!!

@Dimitr@17 άντε κοριτσι να είσαι έγκυος σου εύχομαι. Αν δεν έρθει σήμερα, θα είναι πολύ καλό και αύριο θα έχει σασπένς η μέρα, γιατί μάλλον θα περιμένουμε ευχάριστα νέα από το τεστάκι σου! 

ε καλα απο τυους αντρες θα ακουσεις πολλα!!! εγω να δεις τι εχω ακουσει κ τι ακουω...

πρίν από 31 λεπτά , kido είπε:

Την ίδια απορία είχα ρε Λίνα ότι πρέπει να ξεκινήσουμε νωρίτερα και όχι να το τραβάμε ως τη 19η. Μου είπε ότι έτσι δεν θα χάνω πότε την ωορρηξία μου. 

Το ζητούμενο είναι το timing γιατί καθημερινές οι επαφές μας είναι δύσκολες με την κούραση και τα ωράρια μας.. 

να σου πω κ εμενα με εχει μπερδεψει ο γυναικολογος που λεει οτι το πιασαμε το μωρο νωριτερα απο οτι υπολογιζα εγω !! γτ ειχα κανει κ τεστ ωορηξιας κ ειχα θετικο 11-12 μερα. αυτος λεει πιο νωρις.. εμεις το νωριτερο ηταν 10η μερα επαφη κ 2η μερα περιοδου .. τι να πω.. σιγα μην αντεξε το σπερμα του αντρα μου τοσες μερες αφου ειναι κ αδυναμο..καμια φορα ειναι και τυχη.. 

  • Χαχα 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, kido είπε:

Την ίδια απορία είχα ρε Λίνα ότι πρέπει να ξεκινήσουμε νωρίτερα και όχι να το τραβάμε ως τη 19η. Μου είπε ότι έτσι δεν θα χάνω πότε την ωορρηξία μου. 

Το ζητούμενο είναι το timing γιατί καθημερινές οι επαφές μας είναι δύσκολες με την κούραση και τα ωράρια μας.. 

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!Χτες μιλούσα με την μαία μου κ μου λέγε θέλει συχνά επαφές για να ανανεώνεται!!!Ειδικά αν ο άντρας δν έχει θέμα με το σπέρμα!!!Μου λέγε κ κάθε μέρα μια χαρά είναι!!Και όποτε πάω για υπέρηχο ο γυναικολόγος μου μου λεει 3 μέρες σερί!!!Ο γιατρός που είχα κάνει σλπιγγογραφία μου είχε πει κάθε 2 μέρες!!Και που το έκανα πάλι τίποτα!!!Το μυστικό νομίζω είναι όποτε έχετε όρεξη!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Μολις γυρισα σπιτι κ μολις ειδα το πρωτο ροζ..αρα παλι ακυρο εγω..

κοριτσάκι μου αν σ έρθει κανονικά ,είπαμε δεν πέφτουμε !όλα καλά λοιπόν κ συνεχίζουμε δυναμικά!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, marillia είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!Χτες μιλούσα με την μαία μου κ μου λέγε θέλει συχνά επαφές για να ανανεώνεται!!!Ειδικά αν ο άντρας δν έχει θέμα με το σπέρμα!!!Μου λέγε κ κάθε μέρα μια χαρά είναι!!Και όποτε πάω για υπέρηχο ο γυναικολόγος μου μου λεει 3 μέρες σερί!!!Ο γιατρός που είχα κάνει σλπιγγογραφία μου είχε πει κάθε 2 μέρες!!Και που το έκανα πάλι τίποτα!!!Το μυστικό νομίζω είναι όποτε έχετε όρεξη!!!!

Μαριλιακι μου ναι αυτό είναι μυστικό αλλά καμία φορά το κάνουμε και χωρίς!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...